Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21401) F-ECT$ válasza Bagoly81 (#21398) üzenetére


F-ECT$
titán

Az elég harmatos. Szerintem próbálj rá a 11.9-re, no wipe-pal feltehető.

Dive ever, work never.

(#21402) Bagoly81 válasza F-ECT$ (#21401) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

megvan( ma 18 fele XD ), de nálam sosem bírta sokáig, lehet mert első szériás ? nemtudom... egyszerűen hamar lemerül

(#21403) zseko válasza Snücü (#21316) üzenetére


zseko
veterán

nem működött, fel sem ismerte a gép.

(#21404) F-ECT$: Nálam sincs meg a 3 óra.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#21404) F-ECT$ válasza Bagoly81 (#21402) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon sok függ a felhasználói szokásoktól, de ha reggeltől estig nincs meg a 3 óra kijelző, akkor ott valami tuti nem 100-as.

Dive ever, work never.

(#21405) ERPY válasza MaxiBig (#21400) üzenetére


ERPY
őstag

Mert nem télepíteni kell, hanem bemásolni a system / app könyvtárba, majd a permissiont átállítani, és restart.
Ha a fentiek közül bármi nem tiszta, kereső segít.

(#21406) zack


zack
nagyúr

Nézzétek már meg ezt a JKay Settings-et... :F Természetesen megvettem. :DDD Belépésnél azt írja:

Compatible JKay Deluxe framework not found!
Please install Deluxe framework
Press about-Deluxe Settings for more information

Bemegyek a Deluxe Settings-be és ezt látom:

Deluxe Settings Version 14.0
Framework version ?
System UI version ?
Ext version ?
Android.Policy version ?

Ezt egyszerűen nem hiszem el. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21407) Richard válasza zack (#21406) üzenetére


Richard
őstag

Gondolom nem tetted fel cwm-ből a romhoz megfelelő frameworkot. Ha jól emlékszem a 11.9-es wanamra akarod tenni ami LPF. ITT tudod letölteni.

Szerk.: A Deluxe settings az csak egy app amivel lehetőséged nyílik a feltelepített frameworkot testre szabni. A Deluxe settings nélkül egy fix konfigurációt kapsz ami egy demoval ér fel.

#21408: az milyen verzio? LPD framework Nem tudom Criskelo mennyire nyúlt bele a rom frameworkbe de ha jól emlékszem abban alapból középen van az óra meg ilyenek. Nem tudom mennyire fog működni a dolog. Ja és persze egyelőre gyári redőnyöd lesz gyári samu ikonokkal mert az ikonpakkok/témák még csak most készülnek.

[ Szerkesztve ]

(#21408) zack válasza Richard (#21407) üzenetére


zack
nagyúr

Nem. Ez Criskelo V10. Ehhez is van külön framework? :B Ez LPD.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21409) zack válasza Richard (#21407) üzenetére


zack
nagyúr

ThX! :R :R
Csinálok előtte egy CWM mentést. Ki tudja mi lesz a gyönyörűséges újonnan belakott rendszeremből. Az óra jól emlékszel, középen van. Tehát akkor az egyedi Wifi ikont térerő ikont és aksi ikont eleve bukom ha felteszem a framework-öt? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21410) Richard válasza zack (#21409) üzenetére


Richard
őstag

Jelenleg csak gyári kinézet van, igen. Mivel felülírja a teljes témát ezért bukik az egész. :( De jön itt hamarosan minden szépen sorban. Még csak 2 napja van kint a cucc :)

(#21411) pestibenji válasza zack (#21409) üzenetére


pestibenji
senior tag

Már KÉTSZER le lett írva, hogy a témát bukod, mivel saját framework kell a jkayhez. Tehát olyan lesz a kinézete a romodnak, mint amilyen a videókban van.

[ Szerkesztve ]

(#21412) Caaabi válasza zack (#21396) üzenetére


Caaabi
senior tag

Köszönöm az infot, aksiidőröl holnap irok pontos adatokat ;) :D

(#21413) zack válasza Richard (#21410) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Köszi. :R Felrakom, pár napot kibírok alap redőnnyel is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21414) F-ECT$ válasza zseko (#21403) üzenetére


F-ECT$
titán

De hogy? Túl sok mindent szinkronizálsz, vagy zenét/rádiót is hallgatsz? Esetleg gyenge a 3g jel? Facebook app?

Az első romokkal még 2011 nyarán (KE, KF), és alap akksival is megvolt a 2-2.5 óra, azóta meg már a 3-4 óra eléggé alapnak mondható egy reggeltől - estig tartó időszakban.

Én most tartok pl 19 óra, 2ó 33p kijelző, van még 46%, pedig volt ebben játék, hallgattam róla zenét, rádiót, és a youtube is ment kijelző nélkül egy picit. (Criskelo V10, 2Ah)

Dive ever, work never.

(#21415) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

[link]

[link]

nekem így merül

[ Szerkesztve ]

(#21416) F-ECT$ válasza Bagoly81 (#21415) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem wifin vagy, akkor 3g-n?

Kicsit sokat van ébren a telód akkor, amikor nincs bekapcsolva a képernyő, ezt valami app okozhatja.

Ha leteszed mondjuk 6-8órára a telefont úgy, hogy nem nyúlsz hozzá, akkor kb mennyit merül óránként? (Nálam wifin 1% alatt van ez az érték, gyanítom nálad 2-3%.)

Dive ever, work never.

(#21417) Kleroo válasza Kleroo (#21088) üzenetére


Kleroo
veterán

? :B

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#21418) Bagoly81 válasza F-ECT$ (#21416) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

nekem 1% sosem volt de anyi amenyit mondasz de ma este bekapcsoltam mindent, mozgó háttér szinkron, skype, fenesem fog itt energia takarékoskodni...

[ Szerkesztve ]

(#21419) pestibenji válasza F-ECT$ (#21416) üzenetére


pestibenji
senior tag

Milyen kernel van a telódon, hogy wifivel 1% alatt vagy óránként? Ez az egy dolog amit nem szeretek a siyah kernelben, hogy wifivel kb óránként 3%-ot eszik a teló. (használat közben viszont Isten a siyah, óránként 10%-ot tud hozni minimum fényerőn)

[ Szerkesztve ]

(#21420) F-ECT$ válasza pestibenji (#21419) üzenetére


F-ECT$
titán

Sima CF root, ami a Criskelo V10-ben van.

Dive ever, work never.

(#21421) zack válasza pestibenji (#21419) üzenetére


zack
nagyúr

Miért nem ejtitek ezt a Siyah-ot? Nem értem. Nekem is 1% a fogyasztás, de lehet hogy kevesebb, pedig gyári aksim van. Criskelo V10 + CF Root kernel.
Mit tud a Siyah amit a CF nem? Ok, BLN-t nem tud, de ott van helyette a NoLED. Minden másban instabilabb és többet fogyaszt, pedig ez már a 26. verzió ICS óta.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21422) C.Brigante válasza zack (#21421) üzenetére


C.Brigante
veterán

cf-el nem tudsz feszt. állítani! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#21423) zack válasza C.Brigante (#21422) üzenetére


zack
nagyúr

Igaz. De ez fontos ilyen üzemidő és fogyasztás mellett? Szerintem nem.
Egyelőre 1,4-1,6Ghz-re sincs értelme felhúzni. Majd ha kelleni fog, addigra mindenkinek 4 magos lesz a jelenlegi tulajok közül. :DDD

Más:

Deadly Chambers HD 3€-ról 0.99€ lett leakciózva. Jó játék? Érdemes?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21424) pestibenji válasza zack (#21421) üzenetére


pestibenji
senior tag

Azért nem ejtem, mert csak wifivel fogyaszt többet semmi mással :) próbálj 1 órát netezni !Dolphin HD!-val úgy, hogy 10%ot csökken a töltöttséged, siyahal tényleg ilyen, ma reggel mértem (és nem 100%ról indultam :) ), cf rootal kb 14%-ot esik. Inkább kapcsolgatom ki-be a wifit és az adatkapcsolatot, ha ilyen jó akkuidőt lehet elérni így :)
Nekem amúgy nem kell se BLN se a costum bootanim se semmi, csak a fogyasztása miatt használom a siyahot.

Amúgy viccen kívül, légyszi teszteld már le, hogy 1 óra folyamatos netezés dolhpin hd-val mennyit eszik cf root kernellel. Ha közel azonos a siyah-hoz akkor lehet átváltok. Csatolnék screent az eredményemhez, de a foxhound v2ből ki van szedve a screenshot sajnos. Majd egyszer rendes fényképezőgéppel lekapok 1 órás böngészős akkueredményt :)

[ Szerkesztve ]

(#21425) C.Brigante válasza zack (#21423) üzenetére


C.Brigante
veterán

mondjuk én kimondottan utálom a szia kernelt. egyébként a procit nem csak felfelé lehet húzni, hanem a másik irányba is, pont aksiidő csökkentés céljából! ;) (pl 800mhz egész baráti)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#21426) zack válasza pestibenji (#21424) üzenetére


zack
nagyúr

Érdekes amit írsz. :) Jelenleg szinte mindenkinél a használati idő sokszorosa a készenléti. Nálad is. Tehát ha készenlétiben jobb a fogyasztás elvileg nyerned kell vele időt egy feltöltési ciklus alatt. Ha pedig használat közben jobb akkor meg buknod kellene, hiszen kevesebbet használod, mint amennyit készenlétben van. ;)

(#21425) C.Brigante

Tudom. :) De minek piszkálni, ha gyárilag is jó? Simán elmegy 1-1,5 napot alapon is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21427) Rotate válasza C.Brigante (#21425) üzenetére


Rotate
veterán

az :)) nem növelés akar lenni? :D

(#21428) zseko válasza F-ECT$ (#21414) üzenetére


zseko
veterán

Is-is-is. Bár hogy mi a túl sok.. FB, Viber, Drive, Dropbox, Gmail, Gtalk, SMS Backup+, hogy a Plumer az sync-el-e azt nem tudom. Stock romot használok, legtöbb gyári -nekem feleslegesnek vélt- cucc fagyasztva, plusz az automatikus indulások is meg vannak nyirbálva. Egyébként pár napja írtam be, hogy nálam a BetterBattery-ben az FB a 8. helyen van a wakelock-nál, 48mp-el. Ma pl. kb 2 órát biztosan hallgattam rádiót, és mp3-at is vagy 15-30 perc között. Meg OperaMinit használtam párszor, 10-10 perc körüli időkre.

A KK5 az nagyon jó rom volt azt hiszem KL1 modemmel, az hozta a ~0.4% per óra értéket.

HR24.hu

(#21429) pestibenji válasza zack (#21426) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nem hiszem, hogy értem amit írtál, ha pedig mégis akkor nem értem a miértjét.
Csak wifivel szar a készenléti ideje a siyahnak, de pont ezt mondom, hogy én ki-be kapcsolgatom a wifit meg az adatkapcsolatot is. Így készenlétben 2,5 óránként merül 1%ot. (Ha wifi be van kapcsolva akkor szinte állandóan kernel wakelock van, ezért olyan fos az akkuidő wifivel (ez az összes eddigi siyah ics kernelben így volt).)
Akárhogy számolom ez összességében jobb üzemidő, minthogy cf roottal wifi on (vagy akár off) végig és úgy használom, ezért nem értem amit írtál. Nyilván ha nekem fontos lenne az állandó szinkron illetve az állandó wifi kapcsolat akkor nem siyah kernelt használnék, de így 2-3 napig is elmegy a teló egy töltéssel.
Tehát hangsúlyozom mégegyszer: készenléti időben CSAK akkor gyenge a siyah ha a wifi BE van kapcsolva!

(#21430) zack


zack
nagyúr

Fent van a Framework és a JKay. Már így is nagyon jó, témák nélkül is. :K

(#21429) pestibenji

Ok. ;) Akkor a Profile Scheduler+ a te programod. :K Az ingyenes jóval kevesebbet tud, de ki tudod próbálni.
Kirakod widgetben a progit, és csak kiválasztod a megfelelőt. Tudod időzíteni is. Baromi komoly és igényes cucc. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21431) Weeman1 válasza plejik (#21393) üzenetére


Weeman1
veterán

Én is így jártam az előző verziónál.
Használj Wiui-t. :)

Xiaomi 11T Pro

(#21432) toto0569 válasza Weeman1 (#21431) üzenetére


toto0569
addikt

minden héten frissíti?

(#21433) Weeman1 válasza toto0569 (#21432) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze. :)

Xiaomi 11T Pro

(#21434) C.Brigante válasza Rotate (#21427) üzenetére


C.Brigante
veterán

de! :D (késő volt már)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#21435) dns86


dns86
tag

Sziasztok!
Lenne valaki olyan kedves hogy linkelne egy legutolsó stock romot?
Csak mindenkit kérnék hogy ne hotfile és társai legyen.
Előre is köszönöm.
:R

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#21436) dns86


dns86
tag

Még egy kérdés aki a legutolsó wanamot használja:
1: nem teszi ki zárképernyőre az időjárást,
2: ha be van kapcsolva a lockscreen hang, másnál is olyan mint a régi PC speaker hang?
Vki vmi megoldás?

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#21437) Rotate válasza dns86 (#21435) üzenetére


Rotate
veterán

töltsd CheckFus-szal

(#21438) pzstm válasza Rotate (#21437) üzenetére


pzstm
titán

???
az mi merre hol?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21439) futor válasza zack (#21430) üzenetére


futor
aktív tag

..hé Zack ! remélem ezt nem hagyod ki.
én nem vagyok Criskelós..de ezt nagyon eltalálták ! egyszerűen szép.
CriskeloServanTeam V11

[link] :Y

(#21440) Szelley


Szelley
senior tag

Üdv! Rendeltem tokot, sajna a jelenlegi már bemondta az unalmast :U Használ esetleg valaki ilyen tokot? :) Ha megjön asszem a nyár folyamán beruházok még egy 2Ah-s akksira is! ;)

(#21441) F-ECT$ válasza futor (#21439) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit tettek bele az S3-ból?

Dive ever, work never.

(#21442) pestibenji


pestibenji
senior tag

Na ma reggel nyomtam megint egy órás netezős/játszós tesztet.
96%-ról indultam, fél órát neteztem wifivel, majd fél óra játék a Basketball nevű játékkal. 86%ra csökkent az aksi, szóval pontosan 10%. Érdekes amúgy, hogy az akkuhasználat listán meg se jelent se a Dolphin se a Basketball, csak 3 dolog van rajta: kijelző 63%, Cella készenlétben 24%, Telefon készenlétben 14%, igen ez így 101%, de tényleg ezt írja :DDD
Majd este dobok fel fényképeket hozzá.

(#21443) futor válasza F-ECT$ (#21441) üzenetére


futor
aktív tag

..beillesztették működőképessen : a háttárképeket, TouchwizUX-1.5.1-4x5, meg amit a Criskeló standard bevált programjait szokott használni.
Nagyon simán megy benne minden. A kamerázás zoomolás is meglepően éles képet ad. Szépen folyik benne minden ....pár óra kinozás után még elválik :C

(#21444) toto0569 válasza Weeman1 (#21433) üzenetére


toto0569
addikt

Spitya kijavította a gps-t+ pár SGS3 nyalánkság!

(#21445) Weeman1 válasza toto0569 (#21444) üzenetére


Weeman1
veterán

Na az jó.
Akkor lehet hogy kipróbálom. :)

Xiaomi 11T Pro

(#21446) Szelley


Szelley
senior tag

Felraktam wanam 11.9-ét...kíváncsi vagyok milyen :) 10.9-cel meglettem volna vizsgaidőszak végéig, de most akadt egy kis szabadidőm és fellöktem, hátha olyan vagy jobb is akár :K

(#21447) zseko válasza Rotate (#21437) üzenetére


zseko
veterán

A market-es ingyenes verziót próbáltam, de én nem látom értelmét annak a proginak.

HR24.hu

(#21448) andoneboy válasza Szelley (#21446) üzenetére


andoneboy
tag

tapasztalataid jöhetnek :)

cserélj aláírást :D

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#21449) Szelley válasza andoneboy (#21448) üzenetére


Szelley
senior tag

első fagyás megtörtént... :U

(#21450) andoneboy válasza Szelley (#21449) üzenetére


andoneboy
tag

hol? mibe?
egyéb hiba?

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.