Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Aarpok


Aarpok
őstag

A nagy Yoda Mester tanítványa:

Fura viszony:

Аарпок

(#4602) robogo81 válasza Aarpok (#4601) üzenetére


robogo81
aktív tag

Kár értük,de legalább jó fegyó volt náluk.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4603) Telda


Telda
addikt

Hali!
Hihetetlen, megvan a k*rva gitár...
A youtube videó egy régebbi verzióban készült, gondolom az új patchben átrakták.

(#4604) #16939776


#16939776
törölt tag

Teljesen új telepítéssel nekivágtam, 003 pach-el.
Öröm látni hogy aktívabb a környezet, ellenfelek intelligenciája javult.
Teljesen gördülékeny irányítás, eddig(takarítsd ki az alagutat a zombiktól) egyszer volt 1db töltés miatti megakadás.

(#4605) miklos3391 válasza #16939776 (#4604) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Azért vannak újabb negatívumok is. A második patch óta szinte senkinél nincs semmi lőszer, rejtekhely infót is alig találok. Ja, és azóta nem tudok bemenni Dédéhez.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#4606) Telda


Telda
addikt

A sötét völgyből való menekülés után beküld az alagútba, majd a bányába.
No itt ugye korábban leütöttek, most viszont csak itt futkosok és nem történik semmi...

(#4607) Aarpok válasza miklos3391 (#4605) üzenetére


Aarpok
őstag

Én bejutottam hozzá elég könnyedén jött a kitörés majd új pálya töltése és mikor magamhoz tértem már a bunkerben voltam.Igaz most nem raktam fel a 3. patchet csak a második van illetve a magyarítás (2 - szer kitoltam angolul most magyarul szeretném).

Аарпок

(#4608) #16939776 válasza miklos3391 (#4605) üzenetére


#16939776
törölt tag

DeDe-s bug-ra kíváncsi leszek.

Szerintem a lőszer sokkal több mint bőséges volt az alapjátékban.
Mielőtt befordultam Csernobil-felé a hídra 1400-1500db 5,45-ös, 7-800db 5,56-os volt "készleten". Pedig nem néztem be minden kő alá.
Amit az ottani alakulatoktól össze lehet szedni (~60db SVDm2 lőszer, ~35db rakéta) bőven elegendő a hátra lévő rész teljesítéséhez, így felesleges volt ennyit gyűjtögetni.

Rejtekhely infót 1db találtam: 2db elem, 2db konzerv, 1db vodka volt ott.

Nem bánom hogy jóval nehezebbek lesznek a körülmények, kell a kihívás :K

[ Szerkesztve ]

(#4609) Amantius


Amantius
senior tag

Meg új bugok. Én azt is feladtam, ideg gyenge vagyok én már ezekhez.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4610) Telda válasza Telda (#4606) üzenetére


Telda
addikt

Feladom...
Négyszer töltöttem vissza a mentést, de folyamatosan csak azt írja, hogy "Menj mélyebbre a bányában".
Mind a négyszer teljesen végig mentem rajta, de nem történik semmi.
Mivel ez a főküldetés akkor game over vagy mi?

(#4611) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Nem semmi ez a játék. Ugyan mindent kimaxolva is röccenésmentesen fut, de befűt rendesen. A megszokott max 77 fok, helyet itt felkúszott már 79- re a vga. A látvány hozzáteszem a misery után is lélegzetelállító.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4612) mexikopo


mexikopo
csendes tag

Én a 3dik peccsel tolom már a nagy mocsárnál járok eddig 1x fagyott ki bandita bázisnál az időjárás mikor elkezdtem vihar volt kordonnál azóta nap sütéses az éjszakákat átalszom.

[ Szerkesztve ]

(#4613) hubai1979 válasza Amantius (#4609) üzenetére


hubai1979
őstag

Próbáld evvel ezek a cuccok jók szoktak leni.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#4614) CJ4567 válasza mexikopo (#4612) üzenetére


CJ4567
veterán

Látom felszerelkeztél :DDD

No Sana No Life

(#4615) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok! Amikor kijött a LA, megbeszéltem Dezoval, hogy csinálok egy ugyanolyan unofficial oldalt, mint a másik kettő (WiP, AMK Devolution 2.0). Mivel kinn van a magyarítás, lassan elkezdem. Full HD képeket örömmel veszek, és segítséget is sokat fogok kérni.
Üdv!
Dodopek

(#4616) Dhampir válasza dodopek (#4615) üzenetére


Dhampir
félisten

De jó, hogy végre visszatértél! :C

(#4617) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Szevasztok. Remélem tudtok segíteni

felraktam az új patchet és azóta meg se mozdul ingame az egér :S rámentem billentyűzettel a last save-re h hátha betölti a játékot és ott majd jó lesz... viszont akárcsak az előző patchnél, most is kifagy a játék ha folytatni szeretném :( ötletek esetleg?

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#4618) dodopek válasza Dhampir (#4616) üzenetére


dodopek
addikt

Itt voltam eddig is, csak családi okok miatt kb 0 játék jutott. Most, hogy be van rendezve az új lakásom, lassan lesz időm játszani is...

(#4619) rétisün válasza warmonger441 (#4617) üzenetére


rétisün
veterán

ezzel a patch-el sem kompatibilisek a régi mentések, azaz új játékot kell kezdeni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4620) Telda


Telda
addikt

A legutolsó patchcsel van valakinek sötét völgyes mentése, amikor a monolith bázisra kell bemenni banditaként?
Nagyon megköszönném, már nincs erőm 5x is újra kezdeni...

(#4621) Plazmacucci válasza Telda (#4620) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Figy, jövő ilyenkorra mikor már a 12. patch lesz fent, majd megéri megint elkezdeni, és kedved is lesz :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4622) Dhampir válasza dodopek (#4618) üzenetére


Dhampir
félisten

Eddig én is csak belekóstoltam a SP-be, más nem volt.

(#4623) Telda


Telda
addikt

Mi a fenéért nem lehet a dx10-et választani?
Nincs benne a listában, pedig eddig benne volt.

(#4624) shield válasza dodopek (#4615) üzenetére


shield
őstag

Üdv STALKER! :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#4625) Mate


Mate
nagyúr

Tudni valami egy esetleges újabb patch-ről? Lassan elkezdeném a játékot, de még nincs olyan állapotban :D

(#4626) bacika


bacika
csendes tag

Tudna valaki segíteni, nézem a képeket hozászolásokat és csak egy bajom van:
nálam amint először mentem a bárba, onnantól CSAK felhők vannak, napsütés semmi,mindig csak azt a k****va borús eget látom, már pripyatba vagyok, nappal borús ég, éjjel alszom, de kezdem unni hogy mindig sötétbe vagyok.(kicsit lehangoló)
Bárkinek valami 5let, parancs amit beírhatnék?

(#4627) #16939776 válasza #16939776 (#4608) üzenetére


#16939776
törölt tag

Agroprom-on vagyok túl, már van 1500db 5,45-ös és 1200db 9x18-as lőszerem.
Nem tudom hogy miért lenne kevés a lőszer?! :F

Szerzek még egy hangtompítót az obokan-ra, jó lesz majdnem mindenre, most jobban bejön mint a vintarBC, pedig eddig nagyon nagy favorit volt a 10/10-es találati aránya miatt.

Egy buldog 6-ba szeretnék még ráakadni ha egyáltalán benne van a játékban, aztán rohanni bele a sötét útvesztőkbe, torkolattüzet használva zseblámpa helyett ;]

UI.: valaki meg tudja nekem mondani, hogy a "wagon-key"-t hol lehet felhasználni?

[ Szerkesztve ]

(#4628) emre válasza #16939776 (#4627) üzenetére


emre
veterán

Bulldog-ot ha jól emlékszek a katonai raktáraknál találtam.

Az Obokan sehol sincs a GP37-hez, de még a TRS301-hez sem. Kár hogy ezekhez kicsi kevesebb a lőszer.
A Vintart meg laposságra gyúrtam ki, és mivel eleve jobb távcső van rajta mint a leszerelhető, nem is értem hogy lehet egy Obokan jobb nála. :N


A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4629) Telda


Telda
addikt

Hali!
Valakinek megvan a legutóbbi javítás gamedate/config mappája külön?

(#4630) rétisün válasza Telda (#4629) üzenetére


rétisün
veterán

feltettem ide.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4631) Telda válasza rétisün (#4630) üzenetére


Telda
addikt

:R
Köszönöm!
Mert sikerült kiszednem a db fájlból, de nem indult vele a játék.

(#4632) #16939776 válasza emre (#4628) üzenetére


#16939776
törölt tag

Köszönöm a tippet a buldog 6-ra :R

Lehet hogy velem van a baj, de most nagyon megszenvedtem mire 200m-ről fejest tudtam lőni a BC-vel, pedig korábban imádtam!

Most vettem észre, hogy nem tudok haldoklóknak med-kit-et adni, másra úgysem fog kelleni. Megkérdezi az áldozat hogy tudsz-e segíti? De hiányzik a pozitív válasz a párbeszédből?! :F

Más: az első kitörés után 4 kutya és 10-15 patkány összeverődve nekem rontott, becsaltam őket egy romos házba és felmásztam a tetőre. Folyamatosan egy kupacban maradtak és pont közéjük dobtam a repeszgránátot. Alig ártott nekik, talán 1-2 patkány meghalt, két kutya "csak" megsérült. :F

[ Szerkesztve ]

(#4633) emre válasza #16939776 (#4632) üzenetére


emre
veterán

BC-re kell a laposságot fejleszteni, és tuti lesz. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4634) robogo81


robogo81
aktív tag

Lehet volt már,de akkora trágya lett(számomra) a járművek vezetése ,hogy az már nagyon.
Csak nekiláttam újra az elejéről,de amikor el kell szökni a fehér nivával,az olyan lett mintha nem lenne tömege,felborul,a 10 centis járdaszegély megfogja+ fenn is akad rajta.Kábé 10x kellett visszatölteni a mentést,mire kiértem a gyár parkolóból az utra,pedig az vagy 20 méter(megakadt,felborult,kifarolt,meg jött a helokopáter és kilőtt),mire elértem a vasúti felüljárót minden útba eső járművet elhasználtam(a legjobb amikor a kutyáknak nekimenve repült a jármű,vagy a vérszopóka meg menet közben megfogta szemből. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4635) Balathruin válasza robogo81 (#4634) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem régen ezért vették ki a játékból a kocsikat...

(#4636) borovi válasza Balathruin (#4635) üzenetére


borovi
aktív tag

és bizony kár volt visszarakni... semmit sem javítanak a játékélményen - nekem legalábbis.

(#4637) Free04


Free04
tag

Üdv!

Kezdő stalkeres vagyok, írnátok pár hasznos tanácsot?
Pl melyik fegyvert/páncélt érdemes fejleszteni és mire?
Az artifaktokat meg alig látom, fél órát kerestem az elsőt is, pedig azt még a térkép jelezte is.

(#4638) robogo81 válasza borovi (#4636) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem gond hogy van benne jármű,néha jó jön mikor kellene 1 km futni(akad),az előző pecsben viszonylag jó volt a vezethetőség,jelenleg eléggé figyelni kell amikor kitér/fordul/megáll/nekimegy vagy bármi,ami nem egyenletes, egyenes irányú mozgás. :DD

Vintart bc hol lehet szerezni?Jelenleg a legjobb fegyverem egy fejlesztett GP37-es.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4639) mexikopo válasza CJ4567 (#4614) üzenetére


mexikopo
csendes tag

jaja még nassalok is útközbe kolbászt meg konzerveket jó hallani ahogy csámcsog az ürge :DD

(#4640) mexikopo


mexikopo
csendes tag

Moszkvics fizikája még elfogadható motorja erős felmegy akárhol még sinautónak is használtam egszer :D (ha bekapja az anomália általában föld körüli pályára áll de legalább talpra esik mint egy macska :))

[ Szerkesztve ]

(#4641) T. M.


T. M.
aktív tag

Üdvözlet!
Most, hogy van fordítás én is nekiálltam, eszméletlen jó cucc lett belőle.
A kérdésem az lenne, hogy a fegyver javítás, fejlesztés funkció nem igazán működik nálam, meg nem vágom, hogy milyen patcheket kéne felrakni rá, hogy jó legyen.
Ha valaki tudna ebben segíteni, meg dobna linket hozzá megköszönném!

(#4642) Plazmacucci válasza T. M. (#4641) üzenetére


Plazmacucci
félisten

pöccs [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4643) T. M. válasza Plazmacucci (#4642) üzenetére


T. M.
aktív tag

Köszöntem!

(#4644) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tud valaki olyan mentést küldeni ami az új javítással van már a sin barlangos küldi után? Lehetőleg nem hátizsák buzerált mentést :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4645) robogo81 válasza Plazmacucci (#4644) üzenetére


robogo81
aktív tag

Bocs ,de csak olyanom van :DDD (igaz pont most kell lemenni az x14-be,szóval még a sin küldi nincsen befejezve).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4646) Plazmacucci válasza robogo81 (#4645) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én imádtam azt, hogy szerepjáték szerűen csak egy pisztolyt tudok vinni meg egy kétkezes fegyvert pár száz lövedékkel. Láttam itt ilyen szkrínsotot, ahol volt nála hatezer lövedék, rakétavető, négy géppuska. Mi a jó abban? Vagy ők god- módot is bekapcsolják :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4647) robogo81 válasza Plazmacucci (#4646) üzenetére


robogo81
aktív tag

Mért ,van god mód ehhez is? :Y
Általában harc közben nem szelektálok az ellennél,csak rábök az öszes elrakra,és go tovább(van a hátitatyóban vagy 10 benzines hordó,de minek,néha kipakolom az őrség elé,és bamm). :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4648) Balathruin válasza robogo81 (#4647) üzenetére


Balathruin
veterán

Van god mód, turkálsz picit a fájlokban és megoldod. :)

[ Szerkesztve ]

(#4649) robogo81 válasza Balathruin (#4648) üzenetére


robogo81
aktív tag

Inkább maradok a gigapakk módnál maximum( a lámpát lehetne tuningolni,de eddig az jött be hogy megy a 60 hertzes szinkron,minél több a frém,annál hamarabb merül,nem vicc,nézd meg minimum grafon ha megy 200+ frémnél fél perc se egy elem,60-nál tovább bírja),az reálisabb hogy pár bekapott lövés után fexik.
Kissé fura volt először, hogy ellen frakcióknál lehet gond nélkül szaladgálni(megfelelő helyeken),de jó érzés a monolitos épületben gyalogolni egy keveset,egy rakás piros emberke között(persze kell az odaillő öltözet,meg a jelszó).
Tényleg,ha valaki elvitte addig,a halott városban az átvezető után,amikor magához tér a főszereplő,ott megvan még a crash?Az előző pecsnél addig tudtam elvinni.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4650) op.erik válasza robogo81 (#4649) üzenetére


op.erik
aktív tag

ha arra gondolsz, mikor a katonaság lerohanja a zsoldosokat, akkor nincsen bug.. nekem simán ment és jó sok rejtekhely is kideríthető a zsoldosok holtesteiből :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.