Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Aarpok válasza morbias2 (#7250) üzenetére


Aarpok
őstag

Neked is :K Borovnál csak az épületre utaltam.Van elötte egy kis lejtő meg egy kétszárnyas vasajtó aminek az egyik fele nyitva van.Ahogy belépsz egyszerre lesz egy nagy faláda az mögött lesz.

Аарпок

(#7252) rétisün válasza Aarpok (#7247) üzenetére


rétisün
veterán

visza kellett töltenem egy korábbi mentést, mert elosztogattam a gauss puskámat :DDD

de megint elértem odáig, amikor vagy 30 zsoldos meg szabadságos közösen akar kinyírni. náluk biztos lesz egy csomó veles, elvégre már úgye kell :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7253) PeL


PeL
addikt

Noh hoztam nektek pár képet, most értem át Limanskba, nagyon brutál hangulata van :) Előre is sry ha kicsit sötétek a képek, nem tudom miért nem a játékbeli gamma-t használja a képkészítéskor is... (nagyításért jobb klikk --> kép megjelenítése)

Megj.: Nem teljesen full grafikán játszom de sztem sok különbség nem lenne amúgy sem látványban








[ Szerkesztve ]

(#7254) Aarpok válasza rétisün (#7252) üzenetére


Aarpok
őstag

Majd kiderül én már nem merek jósolni ez ügyben,mert mindenkinél más történik :DDD

PeL: Köszi a képeket majd otthon megnézem,mert itt a cégnél valamiért nem tölti be őket.

Аарпок

(#7255) Aarpok


Aarpok
őstag

Ha valaki profin tud oroszul az legyenszíves irja meg a készítöknek,hogy a következő módban lehessen mutánst is felfogani testőrnek.A jutalma az lenne,hogy akit lepuffantok azt megeheti :DDD

Аарпок

(#7256) Dhampir válasza Aarpok (#7255) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem biztos, hogy az ukrán srácok hálásak lesznek az orosz nyelvű levélért, bár lehetséges, hogy ők rugalmasak. :U

(#7253) PeL

Az élsimítás be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#7257) Aarpok válasza Aarpok (#7255) üzenetére


Aarpok
őstag

Az lehetséges,de érteni fogják az biztos. :K

Аарпок

(#7258) PeL


PeL
addikt

Na itt az utolsó adag Limansk-ból :DDD

Az első képen látható az a radar amit CoP-ban is látni a horizonton ha fel van téve az AtmosFear (vagy az Absolute Nature, már nem tudom melyikben van...)

(#7259) Aarpok válasza PeL (#7258) üzenetére


Aarpok
őstag

Biztos jó képek lehetnek :K de ez az IE8 - as borzalom nem tölti be őket :W

Аарпок

(#7260) Dhampir válasza PeL (#7258) üzenetére


Dhampir
félisten

Pofás képek. :K

(#7259) Aarpok

Alternatívaként a Tűzrókát vagy az Operát tudom javasolni.

[ Szerkesztve ]

(#7261) Aarpok válasza Dhampir (#7260) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi én otthon Chrome - t használok,de itt a cégnél nem tehetem :W Itt az IE8 a király.

Аарпок

(#7262) morbias2 válasza Aarpok (#7251) üzenetére


morbias2
aktív tag

Megtaláltam őket köszi :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7263) Carline válasza <MZ/X> (#7213) üzenetére


Carline
őstag

Pont tegnap jártam én is úgy mint te.
Odamentem de csak nézelődött a patak irányába.
A megoldás:
Zsoldos páncélt kell felvenni és úgy menni oda hozzá.
Egyből szóba állt velem és lehetett továbbvinni a küldetést.
Remélem segítettem.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7264) rétisün válasza Aarpok (#7254) üzenetére


rétisün
veterán

nálam ez történt....2x is. először azt hittem, azért támadtak rám a szabadságosok is, mert véletlenül lelőttem az egyiküket, de aztán mikor másodjára már óvatosabban snipereztem, akkor is rámtámadt az egész bagázs ugyanúgy.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7265) Carline


Carline
őstag

SGM 2.2 küldetésben elakadtam.
A Szkadovszki magánnyomozásnál ad három helyszínt amit tüzetesen meg kell vizsgálni.
Kettőnél ad koordinátát a harmadiknál meg az van a leírásban, hogy a Vaserdő anomália melletti kemping vizsgálata.
Bejártam arrafelé elég sok helyet, de nem találom.

A másik ahol nem tudom mit kell tennem az a Hajnal bázisnál (alagút) raktár létrehozásánál van egy feladat, hogy öt különböző rejtekhelyre vigyek cuccot. Kapok a tudományos bunkernál öt felújított hajnalos öltözetet, de ha csak azokat teszem a rejtekhelyen lévő zsákokba, azzal még nem intéződik el a feladat. Mi kell még oda?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7266) rétisün válasza Carline (#7265) üzenetére


rétisün
veterán

ezek kellenek:

- ruha
- abakan (mindegy, alap vagy tuningos verzió)
- 60 db löszer (mindegy milyen)
- veles
- 1 db antiraid
- 1 db eü csomag
- 1 db kötszer
- 1 db psychodelin

itt lesz, de elsőre nekem se jelezte, hogy megtaláltam a helyet, asszem beszéltem valakivel, és csak utána jelent meg a térképen:

más:

a patak nevű hely az melyik? a jupiter melletti anomáliában találtam egy ilyen virágot. visszamentem többször, hátha újra lesz, de nem lett :(

van egy ilyen lángolós anomália a hajnal bázis közelében is, de abban sincs :(

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7267) Carline válasza rétisün (#7266) üzenetére


Carline
őstag

Köszi, így vizuálisan még jobb, hogy mi kell nekik.
Az ördögvirág küldit még csak felvetettem, de nem fogtam bele.
Így figyelemmel kísérem a topikot, útmutatást kérni

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7268) LeoDelux válasza rétisün (#7266) üzenetére


LeoDelux
csendes tag

Szerintem a zátonyokon kellene körülnézned, durván a leégett házak és a fűrésztelep között van egy kis sziget, ami tele van hőanomáliákkal...

(#7269) Physicist03 válasza rétisün (#7266) üzenetére


Physicist03
senior tag

A Cirkusz nevű anomáliátmár nézted? Én ott is találtam és a Hamukupacban is.

(#7270) rétisün válasza LeoDelux (#7268) üzenetére


rétisün
veterán

és (#7268) LeoDelux: köszi a tippeket :R a szigeten is voltam korábban, de elég égés lett :)) akkor még kellett ezt a virágot keresni, úgyhogy hamar el is jöttem.

ez milyen detektor? nekem sárga a swarog....(SGM 2.2)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7271) PeL válasza LeoDelux (#7268) üzenetére


PeL
addikt

Meg ezek milyen itemek az első 2 quickslotban? :D Meg egyáltalán hogy sikerült ilyen hudot beállítani? :D Mert látom hogy SGM modot használsz de én nem tudtam a radart meg a quick slotokat visszahozni ilyenre...

(#7272) rétisün válasza rétisün (#7270) üzenetére


rétisün
veterán

akkor még nem kellett ezt a virágot keresni, így akartam írni.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7273) PeL


PeL
addikt

BTW tegnap kivégeztem a Clear Sky-t OGSM moddal. Nem volt rossz, kellő kihívás volt benne, főleg az elején. Kellemes meglepetés volt hogy Limansk és a Hospital után mielőtt atértem volna az erőműhöz még végig kellett menni Pripyat Underground-on :Y Tele van sav anomáliával... Azért akadt egy két idegesítő mutáns:

Elektro Chimera...: Ugyanolyan Chimera mint a többi csak szikrázik mint az elektromos anomália és ha közel jut hozzád halott vagy még Eco ruhában is... A másik instant halált okozó mutáns a Kamikaze Zombi, gyorsabban mozog mint a sima zombi és ha a közeledbe ér felrobban - halál :DDD Van még pár új mutáns variáns de nem annyira eget rengetőek mint ez a kettő. Bár ezek közül is inkább az elsővel voltak gondjaim még szerencse hogy nem találkoztam túl sokkal a játékban...

[ Szerkesztve ]

(#7274) Physicist03 válasza rétisün (#7270) üzenetére


Physicist03
senior tag

Az nem Swarog hanem Omega detektor.

(#7275) PeL


PeL
addikt

Észrevétel az AF3-at használókhoz: Ha leveszed a renderelési módot DX11 vagy DX10-ről sima Javított teljes dinamikus megvilágításra akkor nem lesz 2 perc a töltési idő, a látványban viszont nem sok csorba esik (legalábbis DX10 - DX9 mód között szinte semmi látványbeli különbséget nem láttam, nem tudom DX11 - DX9 között mekkora a differencia)

(#7276) rétisün válasza Physicist03 (#7274) üzenetére


rétisün
veterán

és az mennyiben más/jobb(?) mint a swarog?

ja, és honnan lehet szerezni? bár még egyszer nem valószínű, hogy detektorkeresgélésbe kezdek (ahhoz nagyon extra cuccnak kell lenni) elég volt egyszer, amíg a veleseket kerestem :D

PeL: az az elektromos dög elég durva lehet, a sima elektormos anomáliák is elég szivatósak, még deketorral se nagyon lehet megközelíteni sérülés nélkül, ha útbaesik (valamelyik vasúti alagút) vagy éppen egy képződényt kéne kiszedni belőle.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7277) Dhampir válasza Aarpok (#7261) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó cég az, ahol lehet Internetezni. :)

Kipróbáltam, IE9 alatt gyönyörűen megjelenik.

(#7278) PeL válasza rétisün (#7276) üzenetére


PeL
addikt

Veles detektort a Zsoldosoktól kell farmolni, minden csapatban van 1-2 akinél lehet találni

(#7279) rétisün válasza PeL (#7278) üzenetére


rétisün
veterán

már megvan, fel is töltöttem a raktárakat, meg ami azzal jár :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7280) PeL


PeL
addikt

Találtam egy jó kis inventory növelő modot, ha esetleg valakit zavar hogy túl nagyok az ikonok a tatyóban:

Letöltés: http://www.gamefront.com/files/20181880

(Elvileg bármilyen moddal kompatibilis, csak az UI fájlokon változtat)

[ Szerkesztve ]

(#7281) LeoDelux


LeoDelux
csendes tag

Közkívánatra újratöltve:
Ebben a packban sgm2.2 javítások vannak, úgymint: óra, iránytű, quickslot visszaállítása, gps-konduktor és pda quickslot-ba helyezhetősége, térbubi láthatóvá tétele.:

[link]

Ez pedig kifejezetten azoknak, akik az alapjátékkal szeretnének játszani. Megtalálhatóak benne a legszükségesebb kis modok, és az alapjáték főbb mappái, fájlai...:

[link]

Sok szerencsét hozzá, és jó játékot mindenkinek. :)

(#7282) Aarpok válasza Dhampir (#7277) üzenetére


Aarpok
őstag

Ja az :DDD Mondtam a rendszergazdinak,hogy az IE9 jobb,de azt mondta valami szoftverrel az nem kompaktibilis.
PeL: nagyon jók lettek a képek remekül néz ki tőle a játék.
Rétisün: Nem rég öltem meg a zsoldosokat a komplexumnál és nem fogod elhinni 5 veles volt náluk,persze már nem kellenek.

Más: Megkerestem a gps konduktorokat a térképek alaján és aktiválhatam a bónuszt.Már csak 2 - öt kell feloldanom.

Аарпок

(#7283) Dhampir válasza LeoDelux (#7281) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen! :R

(#7284) Physicist03 válasza rétisün (#7276) üzenetére


Physicist03
senior tag

Pontosan énsem tudom, mert nekem még nem volt meg, viszont olvastam róla egy orosz oldalon. Szóval 150m-es körzetben észleli a képződményeket és leküldi a pontos helyüket a PDA-ra, igy ha csak elszórtan vannak bárhol (nem anomáliában) képződmények, azok is könnyen megtalálhatóak. Az SSU összekötő adja, azt hiszem valami tudós kereső Pripyatyi küldetés utan.
Ha nem igy van valaki javitson ki.

[ Szerkesztve ]

(#7285) dodopek


dodopek
addikt

Azt észrevettétek, hogy 75 sgm rejtekhely van összesen, és 85nél oldja fel a bónuszt? Nesze stalker szívjál... :D

(#7286) PeL válasza dodopek (#7285) üzenetére


PeL
addikt

Ez biztos? :D

(#7287) dodopek válasza PeL (#7286) üzenetére


dodopek
addikt

Nézd!
Összesen van 72 a statisztika alapján:

És a bónuszhoz szükséges:

Szóval ha nem Ti írtatok el valamit a fordításnál( bocs a feltételezésért), akkor ez bizony kész átverés só....
Amúgy mi az a BTW?Használtad már párszor, én meg nem értem...

(#7288) Aarpok


Aarpok
őstag

Ez még nekem is hiányzik,mert még csak 40 - nél tartok.Az jó kérdés,hogy melyik a jó érték?Bár GPS - nél is 18 - at ír de csak 12 - szer kell használni.

Аарпок

(#7289) Aarpok válasza Physicist03 (#7284) üzenetére


Aarpok
őstag

Teljesen korrekt válasz :C

Аарпок

(#7290) rétisün válasza Physicist03 (#7284) üzenetére


rétisün
veterán

köszi, de ez nekem még odébb van, még mindig nem mentem az pripjatyba :N

(#7287) dodopek: nekem ilyen a pda statisztika oldala, nincs részletezve :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7291) dodopek válasza rétisün (#7290) üzenetére


dodopek
addikt

Másik pda.Ami a hátizsákodban van, vízszintesen.Feltéve persze ha feltörted a crack dvd-vel, amit a zatoni kereskedő ad el 5000 rubelért...

(#7292) Aarpok válasza dodopek (#7291) üzenetére


Aarpok
őstag

Az inkább arra való,hogy a hullák pda - ból kiszedd az elektronikus pénzt.Hisz erre is van 2 db bónusz.

Аарпок

(#7293) dodopek válasza Aarpok (#7292) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, de míg fel nem oldod, nem tudod a részleteket sem nézni...

(#7294) Aarpok válasza dodopek (#7293) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem akarok okoskodni,de szerintem meglehet nézni a többit az elektronikus pénzen kivül,mert ugye erre a szoftver készíti fel a pda -t.Hiszen ott elég sok minden leolvasható pl. hány renegátot,banditát öltél meg a rangon hogy állsz,hány fejlövés volt stb.

Аарпок

(#7295) rétisün válasza dodopek (#7291) üzenetére


rétisün
veterán

valami ilyesmi rémlik, de az is lehet, hogy az még a másik moddal volt (ha másik modban is van ilyen egyáltalán). na erre a dvd-re még visszatérek, ha arrajárok.

amúgy nem is jól mutatja a dolgokat, mert pl. nem ilyen fegyvert használok már jó régóta.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7296) juhasz.p válasza Aarpok (#7225) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Nem is gondoltam komolyan, nem is szoktam védtelenekre lőni...
Ha valaki rám lő, az más...

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#7297) Aarpok válasza juhasz.p (#7296) üzenetére


Aarpok
őstag

Rendben :C
Azokat meg kötelező jelleggel likvidálom.Pedig még az alfásokkal is próbáltam beszélni,de szana-széjjel löttek ezután nekem se volt más választásom

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#7298) Carline válasza Aarpok (#7297) üzenetére


Carline
őstag

Az Alfa csapat közelébe sem tudtam jutni így a Szkadrovszkon a Bagoly melletti muksóval ha beszédbe elegyedek, ő érdeklődik az alfás csapattal tudtam-e megoldásra jutni mindig az a válasz: nem.
Az alfa csapat a Vaserdőnél megsemmisült de a feladat lezáratlan maradt.
Kell még majd valamit csinálni?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7299) PeL válasza Carline (#7298) üzenetére


PeL
addikt

Ki kellett szedni egy PDA-t az egyikből asszem vagy valami volt

(#7300) rétisün válasza PeL (#7299) üzenetére


rétisün
veterán

igen, valami ilyesmi volt, és egész csúnya dolgokra derült fény :Y zatoni/janovi 9-11 :Y :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.