Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Az ENOT editionhoz van angolosítás???És egyéb kiegészítők?Pl guns addon?

(#7502) PeL válasza HecklerHUN (#7500) üzenetére


PeL
addikt

magyarítás is van hozzá ha megfelel :DDD

(#7503) dodopek válasza HecklerHUN (#7501) üzenetére


dodopek
addikt

Enothoz magyar is van... Olvass vissza.

3mp előztél meg PeL! :D

[ Szerkesztve ]

(#7504) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Magyarosítás?Hmmm....Igen olvastam itt, csak este úgy jött le, hogy még nem lett befejezve!:DD Esetleg valaki megszánna egy linkel hozzá? :B

[ Szerkesztve ]

(#7505) PeL válasza HecklerHUN (#7504) üzenetére


PeL
addikt

Ha ENOT-hoz kell akkor itt vannak ami kell hozzá:

SGM 2.2 ENOT Edition
Enot edition fix dated 11.05
New fix patch dated 12.06

végül a magyarítás:

https://rapidshare.com/files/713957903/ENOT_SGM_2.2_hun.zip

Patch sorrendre figyelj ;)

Kisebb hibák-eltérések lehetnek a magyarításban, a Dynamic News angol!

[ Szerkesztve ]

(#7506) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Köszönöm,köszönöm,köszönöm!:-) A legközelebbi relikviám a tied lesz, kedves Stalker! :)

(#7507) Physicist03 válasza PeL (#7499) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ááááá, nekem 20 mp volt a piros, mig 30 a kék medkit használata. Még a tulajdonságainál irta is, hogy 20 illetve 30 mp a használati idő. Lehetséges, hogy azóta fix-el javitottak rajta.

(#7508) PeL válasza Physicist03 (#7507) üzenetére


PeL
addikt

amit ott ír az a hatóideje :DD (lassabban healel ezért tovább tart) Nem tudom hogy tényleg ilyen volt-e de most 4 másodpercig rakja el a fegyvert.

(#7509) Carline


Carline
őstag

Az nem az az idő, ameddig kifejti a hatását?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7510) Physicist03 válasza PeL (#7505) üzenetére


Physicist03
senior tag

Találtam jobb minőségű textúrákat az Enothoz.

(#7511) zuzu000 válasza Physicist03 (#7510) üzenetére


zuzu000
őstag

Sima SGM 2.2-vel ez megy?

(#7512) Physicist03 válasza PeL (#7508) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nekem komolyan annyi volt. A falu elfoglalásánál pl. amig használt egy pirosat majdnem volt időm visszafutni a bázisig :D
És mi a helyzet az éhséggel? Ha medkitet használsz nem lessz rögtön pirosban az éhsége?

(#7513) Physicist03 válasza zuzu000 (#7511) üzenetére


Physicist03
senior tag

Jó kérdés. Fogalmam sincs. Szerintem speciálisan az Enothoz van, de ki lehet próbálni 2.2-vel is, hátha ahhoz is jó.

[ Szerkesztve ]

(#7514) PeL válasza Physicist03 (#7512) üzenetére


PeL
addikt

Nem lesz rögtön pirosban de generálja az éhséget, gondolom szimulálva a hatóanyagok egyik mellékhatásaként. amúgy kaja általában mindig van ellenfélnél, 3-4 konzerv vagy csoki bőven elég ha van nálad hosszabb túrákra, a csoki nem foglal egy kilót 5 db és jobb az annak van az egyik legmagasabb éhségcsökkentő hatása.

[ Szerkesztve ]

(#7515) rétisün


rétisün
veterán

legalább 20-at kapott a fejébe, 4-5-öt csak úgy testre, ott előtte a fal csupa vér. persze lehet, hogy lefejelte, mert nekilökte a golyó :DDD ....kemény gyerek, egyszer megfordult, aztán vissza, különben meg semmi különösbb reakció a 25 lövésre.

hagyom az alphásokat, majd visszajövök gauss-al, vagy ha lesz valami jobb távcsövesem, hátha. viszont amíg itt ücsörögnek, nem bukkannak fel sehol máshol.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7516) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Lehet, hogy Chuck Norris vadászik rád...Ő van az exoban!

(#7517) Physicist03 válasza rétisün (#7515) üzenetére


Physicist03
senior tag

Hát ez elég vicces. 20 fejlövés után nem szabadna így állnia :D
PeL: akkor úgy tűnik javítottak rajta. Ja és ha eltalálnak akkor nem megy le a pihentség? Mert nálam ezzel is voltak gondok, Volt, hogy 3-an 4-en észrevettek a banditák, az egyik eltalált, épp fedeztékbe akarnák menni, de csak akarnák, mert meg sem tudtam mozdulni, lement a pihentség nullára :D

(#7518) PeL válasza Physicist03 (#7517) üzenetére


PeL
addikt

Valamennyire megy le a pihentség, de amúgy gondolom azért csinálták meg így hogy nagyobb szerepet kapjanak a stamina növelő cuccok-artifactok is. De amúgy mondom, fedezékből kell harcolni lehetőség szerint és akkor nincs ilyen gond, el lehet bújni :)

[ Szerkesztve ]

(#7519) M3oH válasza rétisün (#7515) üzenetére


M3oH
addikt

Nalam is ilyen kemeny volt, kezifegyverrel nem tudtam leszedni. De egy rpg megoldotta a problemat :)

(#7520) Telda válasza Telda (#7493) üzenetére


Telda
addikt

Erre a fejmozgásra tudtok valami megoldást, hogy lehetne megszüntetni?
A SOC-ban volt rá egy mod, de elvileg elég valamelyik fájlt átírni. Az a gondom hogy még csak nem is tudom hogy keressek rá a google-ban. Köszi!

(#7521) PeL válasza Telda (#7520) üzenetére


PeL
addikt

Mármint arra gondolsz mikor megbillen oldalra ha eltalálnak? Nem biztos de ha SGM modot használsz lehet ki lehet kapcsolni az SGM opciókban

(#7522) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Szerintem arra gondol, hogy amikor megy a karakter úgy rázza a fejét, hogy az ember beleszédül. :DD

(#7523) dodopek válasza rétisün (#7515) üzenetére


dodopek
addikt

Nem lehet, hogy nem indult el a script? Ha észrevesznek, elkezdenek rohangálni, stb.Ha csak ott áll, az valamiért nem kerek... Próbálj meg közel menni, vagy gránát, vagy ilyesmi. Én is csak az után tudtam kinyírni, hogy frissült a küldetés. Ha jól dereng...

(#7524) Carline


Carline
őstag

Ha már az opcióknál tartunk:
Az alapjátékot játszva az opciókra kattintva elértem a játék beállításait (video/hang/irányítás/game)
Mióta feltettem a 1.6.02-re az SGM 2.2 + SGM_2.2_fixed_19.03 + Fix_SGM_2_2 + magyarítást, ha az opciókra kattintok kifagy a játék, majd jön a crash report.
Így nem tudok változtatni a beállításokon.
Mi a bibi? Melyik fájl tárolja a játék alapvető beállításait?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7525) Telda válasza PeL (#7521) üzenetére


Telda
addikt

Arra gondolok, mikor sétálok vagy futok és billeg a kamera.

(#7526) Physicist03 válasza Carline (#7524) üzenetére


Physicist03
senior tag

Én is találkoztam ilyennel. Nálam az volt a probléma, hogy az 1.6.01-es verzió volt fenn. Neked viszont a 02-vel csinálja. Annyit még megpróbálhatsz, hogy a Fix_SGM_2_2-t nem rakod fel. Az nem szükséges feltétlenül a modhoz. Úgy vettem észre, hogy az a fix néhanyaknál előhoz kidobálásokat. Szóval egy próbát megér, viszont előbb töröld teljesen az egész játékot/modot és rakj újra mindent kivéve az említett fixet.

[ Szerkesztve ]

(#7527) morbias2


morbias2
aktív tag

Felraktam a steam-es változatra a 2.2-t és idáig jobban megy mint más verzióval! :)
A 2.0 meg lefagyott állandóan.Ez hihető? :D

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7528) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

PeL:Örök hálám az ENOT editionért!Először azt hittem, hogy nem változtat ennyit a játékmeneten...de nagyon állat!A fegyverek,a nehézség és a legfontosabb:VAN ESZE AZ NPCK-NEK!A dinamic news valós (nem random hülyeségéket írkálnak) a mutánsoknak is van esze és a stalkereknek is.IMÁDOM!:D

(#7529) Telda


Telda
addikt

Elkezdtem játszani ezt az SGM 2.2 modot, de már most elakadtam...
Megöltem a menekülö banditákat, utána meg kell találnom valami Tamerlane testét a faluban, de nem találom. Utána lementem a pincébe ahol régen Sidorovich volt, de írja hogy be kell robbantanom az ajtót. Megtaláltam a robbanóanyagot, de hogy rakom fel az ajtóra? Mert nekem csak kidobja a földre, meg detonátorral kellene felrobbantanom ami megint csak nincs.
Szóval hogyan tovább? Ja egy ennek a Tamerlane teste bent van az ajtó mögött, vagy ez már el is van felejtve?

(#7530) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Odamész az ajtóhoz, megnyomod az F-et odarakja a bombát, majd az inventoridban lesz egy detonátor és azt kell használni, a fazon teste meg ott van az ajtó mögött.

(#7531) Carline válasza Physicist03 (#7526) üzenetére


Carline
őstag

Ha újrarakom a játékot a fix nélkül akkor újra kell kezdenem a játékot?
Ha igen akkor nem fogok bele.
Már Prypiatba járok, jó sok napnyi játékmenettel...

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7532) rétisün válasza dodopek (#7523) üzenetére


rétisün
veterán

nem hiszem, hogy ilyen gondja lenne....volt olyan is, hogy a csapat egy tagját lesniperztem, a többi utánamjött, őket le is tudtam lövöldözni, de a kapitánynak ugyanúgy kevés volt 15 lövés a távcsövesből, meg vagy 6 tárat még beleeresztettem, aztán lelőtt pisztollyal.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7533) Physicist03 válasza Carline (#7531) üzenetére


Physicist03
senior tag

Sajnos ezt nem tudom megmondani, mert én eleve nem raktam fel, de szerintem nem lesznek jók a régi mentések.

rétisün: Gránátot próbáltad? Ha az sem helyezi vizszintesbe akkor ez valami csúnya bug lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7534) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Cordonnál amikor elfoglaljuk az ATP-t hol a kulcs a széfhez?Régen megtaláltam nagy kínszenvedéssel, de már elfelejtettem, hogy hol.

(#7535) Physicist03 válasza HecklerHUN (#7534) üzenetére


Physicist03
senior tag

A széffel szemben lévő épületsor padlásán, létrán tudsz feljutni és egy táskában lesz.

(#7536) dodopek válasza Physicist03 (#7533) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem is úgy dereng, hogy dupla F1 küldte padlóra.Csak úgy átdobva a kerítésen. Sajnos lehet, hogy bug. Próbáld meg esetleg újrakezdeni ezt a küldetést, ha még nem játszottál vele túl sokat azóta...

Összepakoltam egy kis Win 7 themepackot csupa stalker képpel. A méreteket nem igazítottam, de szerintem elég jó képek lettek. Ha valakinek kell, innen szedheti le. Szóljatok, ha lerántottátok, hogy melyik kép tetszik legjobban. A képeket nem én csináltam, csak összevadásztam őket...

[ Szerkesztve ]

(#7537) Physicist03 válasza dodopek (#7536) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nálam egy darab egyszerű gránáttól is álomra hajtotta a fejét :D

(#7538) Carline válasza rétisün (#7532) üzenetére


Carline
őstag

Csatlakozom. Nálam is a kapitányok nagyon-nagyon nehezen halnak.
Fejlesztett Avalancebe lehet rakni 35 dum-dum lőszert, ami vaddisznót 1-2 golyóval megakaszt.
Próbáltam ezzel a lőszerrel is a vezért kinyírni, de nem hatotta meg a 35-ös tár.
A végén kínszenvedéssel sikerült leszedni.
Az alpha csapat AN-94 "Abakan" puskái meg TRs-301 -ei nagyon messziről, nagyon pontosan csattantak "bennem".

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7539) dodopek válasza Carline (#7538) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem egy lövés mind... :D Gauss rules. :D

(#7540) Carline válasza dodopek (#7539) üzenetére


Carline
őstag

A Gauss is érdekes, hogy a kereskedőknél már lehet kapni, a feladatban meg még meg sem találtam Prypiatban.
Mikor meglett a sérült példány akkor Kardán ott agonizál rajta (beájul a zalkoholba :) ), meg hogy majd csak akkor lehet használni ha megjavítja, mindemellett meg a zónában lehet kapni működőképeset.
De attól még tetszik a SGM.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7541) rétisün válasza dodopek (#7539) üzenetére


rétisün
veterán

még nincs meg a gauss, de a gránátot addig is negpróbálom majd, a banditák vezére az erdőgazdaságban se bírta sokáig :DDD

valószínűleg az előző játékban eddigre már volt valami sokkal jobb fegyverem, azért nem volt vele ilyen nehéz dolgom.

(#7540) Carline: náam még a kereskedőknél sincs, úgy emlékszem, csak onnantól van, hogy megtaláltad a prototípust/dokumentációt.
amúgy is még hajnal exo-ra gyűjtök.

ja, kardánnak meg elég 2 vodka, attól még dolgozni is tud, meg olcsóbb is lesz :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7542) Carline válasza rétisün (#7541) üzenetére


Carline
őstag

A csapat az induláshoz össze volt szedve a toronyszobában, de még az ördögvirág után jártam a vidéket és már vígan árulták a Gausst.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7543) rétisün válasza Carline (#7542) üzenetére


rétisün
veterán

én még nem értem el odáig...egyelőre gyűjtögetek, addig csak lightosan csinálom a fősztorit.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7544) PeL válasza Carline (#7540) üzenetére


PeL
addikt

Azt csak a weapons addon teszi bele nem?

(#7545) PeL válasza HecklerHUN (#7528) üzenetére


PeL
addikt

Jaja, nagyon tetszik :) És érdekes hogy nem is hiányzik már annyira az Atmosfear sem :D

(#7546) Physicist03 válasza PeL (#7544) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nem az teszi bele, mert én nem használtam és mégis meg lehetett venni még jóval a Pripyatyi küldetés előtt, ha jól emlékszem olyan 100k-120k volt az ára Hawainál.

(#7547) morbias2


morbias2
aktív tag

Nektek bejön az enot verzió? :)
Én alig vártam,hogy megszabaduljak tőle :D Nagyon nehéz volt végigvinni. :C

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7548) HecklerHUN


HecklerHUN
csendes tag

Én most tartok ott, hog majd a mocsárba kell menni...de nem várom, Clear Sky-bn szerettem, de SGM-ben rühellem!:DD Persze jobb, hogy benne van a jó öreg mocsár. :-)

(#7549) Physicist03 válasza morbias2 (#7547) üzenetére


Physicist03
senior tag

Azóta úgy néz ki finomítottak rajta.

(#7550) morbias2 válasza Physicist03 (#7549) üzenetére


morbias2
aktív tag

Jó hát kapkodni össze vissza mindent,hogy túléljek egy kisebb harcot azért elég gáz volt :D

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.