Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) dodopek válasza McTuja (#6300) üzenetére


dodopek
addikt

Tudsz. Én naponta csak 1-2 órát játszom max, lassan haladok...
Mindenesetre 3 milla van nálam, és még 3 a bankban... :C :C

[ Szerkesztve ]

(#6302) McTuja válasza dodopek (#6299) üzenetére


McTuja
tag

De akkor csak bepirosodnak és ennyi nem lesz,hogy van melletted egy pár ember és a másik oldalon vagy 40 ember és összecsaptok??
Törlödott az a küldi mikor találkozzam az ssu val helikopter lászállonal ienkor mi van?? ujra jön este vagy vége??

[ Szerkesztve ]

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6303) McTuja válasza McTuja (#6302) üzenetére


McTuja
tag

30 000 volt e rubelbe beváltottam relytekhelyekre

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6304) dodopek válasza McTuja (#6302) üzenetére


dodopek
addikt

Mtam, nem indítottam háborút, így nem tudom mi történik.Talán a többiek.

Melyik küldetés? A tudósos? Elvitted neki, amit a halott tudósnál találtál? Asszem utána már nem lesz szerepe. Én is most megyek majd hozzá, holnap délután tudok érdemben válaszolni.Mindjárt indulok dolgozni... :(

[ Szerkesztve ]

(#6305) McTuja válasza dodopek (#6304) üzenetére


McTuja
tag

nem hanem kapok a megmentett ssu ugynőktől azt hogy tallálkozzak a másikkal a helikopter leszállonal

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6306) dodopek válasza McTuja (#6305) üzenetére


dodopek
addikt

22h után lesz csak ott, ha jól dereng.De nem biztos...
Vagy nem lehet,hogy csak átváltott másik küldetésre a PDA-d? Nincs a listában sem?

[ Szerkesztve ]

(#6307) Aarpok


Aarpok
őstag

Igen az ügynök csak 22:00 után jelenik meg :K Ha egy frakciót háborúra invitálsz amint meglátnak nyomban szitává akarnak lőni,ha békét kötsz akkor zöldek lesznek.

Аарпок

(#6308) McTuja válasza Aarpok (#6307) üzenetére


McTuja
tag

Köszi dodo ezt tudtam de ki volt irva h törölve mert aludtam reggel 6 ig de lehet hogy optt lessz majd megnézem

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6309) Aarpok válasza McTuja (#6308) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem ott lesz amíg nem beszélsz vele,de csak 22:00 után.Küldetést is fog adni.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6310) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Háj Sztókörök!
Sikerült mazsolázgatnom a topicban látom vannak újdonságok is,valaki tudna linkelni ill leírni mit érdemes feltelepíteni az Sgm 2.2-höz és milyen sorrendben? :U
Nagyon szeretném az Atmosphear 3-at is felrakni,láttam van akinél röccenés mentesen fut,nálam folyamatosan fagyott az Sgm 2.0-vel.
Köszi!

(#6311) M3oH válasza Medvelászló (#6310) üzenetére


M3oH
addikt

Telepitesi sorrend, letoltessel: [link] Fagyas nincs a 2,2vel. Good luck, Stalker!

(#6312) rétisün válasza M3oH (#6311) üzenetére


rétisün
veterán

nem, nem :N

good hunting, stalker! :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6313) M3oH válasza rétisün (#6312) üzenetére


M3oH
addikt

True :)
Kerdes: Zatonban, mikor stalkerek ejjel tamadnak stalkerre a masik hajon, kik melle erdemes allni? Stalkerek vagy banditak?

[ Szerkesztve ]

(#6314) McTuja válasza M3oH (#6313) üzenetére


McTuja
tag

Bebebebebbeebeb Alternativ gsp konduktor hahahah

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6315) McTuja válasza McTuja (#6314) üzenetére


McTuja
tag

NA EZ MI

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6316) McTuja válasza M3oH (#6313) üzenetére


McTuja
tag

M3oh stalkerek több a pénz és ha melléállsz akkor olcsobban ad el neked bagoly szakáll minden stalker mert zöld lessz :DDD

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6317) M3oH válasza McTuja (#6316) üzenetére


M3oH
addikt

Koszi! Akkor nem partolok el a sotet oldalra :) Miket nem talalsz :P

(#6318) PeL


PeL
addikt

Nah már Cordonban csináltam ezt azt, eddig két fagyásom volt, az első nem tudom mitől, eldobtam egy gránátot pár bandita közé és mikor felrobbant CTD.

A másik a P90 hiányzó "unatkozós" animációja miatt. Amúgy a szöveg eddig egész érthető, nagyjából meg is értettem szótárazás nélkül. :)

Így néz ki nálam Setchoo telepítési útmutatójával:

[ Szerkesztve ]

(#6319) PeL


PeL
addikt

Amúgy kitörés van a játékban egyáltalán? :D Mert amióta játszok még egy sem volt...

(#6320) westcoastog


westcoastog
veterán

Ebben az sgm-ben csak a kordon van benne? :D
Még nem raktam föl, csak amit eddig néztem mást nem is láttam. :D

(#6321) PeL válasza westcoastog (#6320) üzenetére


PeL
addikt

Csak Cordonban indul. Benne van még a Swamps - Military Warehouses - Agroprom - Dark Valley - Red Forest meg persze Zaton - Jupiter - Pripyat

(#6322) westcoastog válasza PeL (#6321) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor ez ütős, na holnap feldobom kipróbálni. :K

(#6323) Aarpok válasza PeL (#6319) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen van kitörés annyival nehezítve,hogy sehol nem vagy biztonságba :( Én például csak az antibiotikummal éltem túl,hiába mentem pincébe kampo lett.Amúgy elég szép nálad a gamma :K Nálam egyszer az ingoványba illetve a military mapon volt kilépkedés és nem tudom miért :(
Ennyi szerintem belefér.

Аарпок

(#6324) Aarpok válasza M3oH (#6317) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó döntés :K Banditákkal csak fegyverrel szabad tárgyalni :DDD

Аарпок

(#6325) dodopek válasza Aarpok (#6324) üzenetére


dodopek
addikt

Én egyszer végigcsináltam a sötété oldalon.A vége az lett, hogy Szultánnal megkaparrintottuk Szakáll teljes üzletét, és naponta jattolt a szőrös... A közülünk való helyett Nagyfőnök kitüntetést kapsz.Részletesen.

[ Szerkesztve ]

(#6326) M3oH válasza dodopek (#6325) üzenetére


M3oH
addikt

Hm, az sem egy rossz sztori. De inkabb maradok stalkerekkel. Igazabol mar megcsinaltam ezt a reszt este. De erdekes modon osszefutottam az alpha teammel. Az amugy normalis igy Zator elejen? Szoval volt egy kis tuzharc es sztem leszedtem olyat is, akit nem kellett volna, mert a hajon, most mindenki piros :) Igy inkabb ujra jatszom.

(#6327) dodopek válasza M3oH (#6326) üzenetére


dodopek
addikt

Nem tudom.Nekem nem jöttek az alphák, csak miután megcsináltam a figyeld ki az ismeretlen alpha csapatot küldetést a vaserdőnél...
A legjobb a szultánnal szövetkezve, hogy fordítva kell megcsinálnod pl azt a küldetést, amikor a szolgálatos raktáros pda-ját szerzed meg.Szultán küld oda, hogy a stalkerek meg akarják fúrni egy üzletét, és menj testőrnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#6328) M3oH válasza dodopek (#6327) üzenetére


M3oH
addikt

Azt a kuldit meg tuti nem vettem fel, most ertem oda a hajohoz, ott kaptam ez elso kuldiket. Sztem vmi bug lehetett. Jo kis tuzharc volt, a vegen a banditak voltak csak sargak, mindenki piroslot. Es aki piros, arra lovok :)

(#6329) Aarpok válasza dodopek (#6325) üzenetére


Aarpok
őstag

Én is voltam Big Boss :DDD de nem tetszett Szakáll elmondott mindenféle szemétnek.Akkor megfogadtam,hogy a stalkerekkel fogok haverkodni :K

M3oH: Ha bekapcsoltad az sgm menüjében az alfa csapatot,akkor nem csoda,hogy megjelentek ugyan is Zatonban már üldözni fognak.

Аарпок

(#6330) dodopek válasza Aarpok (#6329) üzenetére


dodopek
addikt

De azért érdemes bekapcsolva hagyni.Nagyon feldobják a játékot.

Ja, most néztem, 255kg tudok cipelni hercules nélkül... :)

(#6331) M3oH válasza Aarpok (#6329) üzenetére


M3oH
addikt

Be van kapcsolva. Csak azon lepodtem meg, hogy ilyen hamar feltuntek. Azt irtattok itt regebben, hogy csak a kuldi utan kezdenek jonni. Mindegy, legalabb lesz mit eladni, kell az exo :P

(#6332) dodopek


dodopek
addikt

Segítsetek nekem!
Van egy küldetés, amiben találok bombát a Szkvadovszk tetején.Most ott tartok, hogy Nitronak odaadtam a Jupiter gyárban talált rádiót.A PDA-n ennyi van kiírva:
Diversion Alpha:
Time is requied for compation (Nitro is all set to build the evice.Now all you can do is wait for it.)
Mit kell most csinálnom?

M3oH!
Az Alpha fegyvereit mindenképp független kereskedőnek add el! Sokkal tzöbbet fizet, mint Nitro, vagy Bagoly. ..

[ Szerkesztve ]

(#6333) Medvelászló válasza M3oH (#6311) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Juppi,jó sok cucc a gémhez! :Y
Hamarosan nekilátok és felrakosgatom őket,már hiányzik a zónabeli vérfürdő.Blaaaa,3 hónapja nem henteltem :W
Köszi a helpet!!! :R

Apropó:valaki látta már az Ideglelés Csernobilban c filmet,érdemes megnézni?

(#6334) dodopek válasza Medvelászló (#6333) üzenetére


dodopek
addikt

Üdv ujra itt kolléga! Hazaértél? Vagy odakinn nyomod? Akárhogy is,good hunting Stalker! :)

[ Szerkesztve ]

(#6335) M3oH válasza dodopek (#6332) üzenetére


M3oH
addikt

Hat az feltunt, hogy Bagoly eleg bagoert veszi a fegyokat, inkabb beszortam a szerelonek. Nem kicsi kedvezmenyt ad 80alkatresz utan :)

(#6336) milan18


milan18
aktív tag

Hali

Complete modal működik valamelyik magyarítás??

(#6337) dodopek válasza milan18 (#6336) üzenetére


dodopek
addikt

Mivel a complete mod csak külsőségeket módosít, szerintem érdemes megpróbálni. Legfeljebb az új fegyverek/ruhák/artifractok nem lesznek lefordítva.... De ez csak tipp... :U

M3oH!
Tényleg igen komolyak a kedvezmények! De az alpháktól zsákmányolt spec fegyvereket ne szórd bele, akármilyen rosszak is.Vagyél javító készletet, vagy javíttatsd meg. Van olyan fegyver, amiért 300e rubelt ad.
És azt vettem észre, hogy 500e rubel felett nem fizet.Kénytelen voltam darabokban eladni... :D

[ Szerkesztve ]

(#6338) M3oH válasza dodopek (#6337) üzenetére


M3oH
addikt

Dehogy szortam azokat :) Raklapnyi pisztoly meg soretest dobtam be. Arra ezek jok, masra ugy sem nagyon :)

(#6339) muddy_waters válasza dodopek (#6332) üzenetére


muddy_waters
csendes tag

A leírás azt mondja:
Idő kell a befejezéshez (Nitro készen áll a készülék megépítésére, most nem tudsz mást tenni, mint várni).

Sziasztok!
Új vagyok a topikban, de nem a játékban ;) Végignyomtam mind a hármat, úgyhogy most kezdek nézelődni mod témában. Igen hálás vagyok SetCHOO kolléga #6235. sz. hozzászólásáért, ahol szépen összeszedte a letöltendőket. :D

Szívesen beszállnék továbbá a fordítási projektbe, ha elfogadtok segítséget.

(#6340) dodopek válasza muddy_waters (#6339) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, nagyjából idáig én is eljutottam már, de lassan 3 nap eltellt a játékban.Lehet, hogy már lefagyott a script...
Jó szórakozást a SGM modhoz.Most mind ebbe vagyunk szerelmesek. Ha tetszett az alapjáték, ezt imádni fogod. Annyira feljavították a játékot, hogy észvesztő! :)

[ Szerkesztve ]

(#6341) muddy_waters válasza dodopek (#6340) üzenetére


muddy_waters
csendes tag

Fene tudja, milyen gyorsan dolgozik Nitro... lassú munkához idő kell! :D
Köszi, leszedtem mindent, este nekiugrok mint drótos tót az anyjának.

(#6342) Medvelászló válasza dodopek (#6334) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Halihó kolléga!
Kint vagyok még de szeretném kihozni a masinámat,rám férne már egy kis rettegés az éjszaka közepén a zónában,biztos az asszonykám is nagyon élvezné.(nem szégyenlem bevallani de teljesen függővé tett ez a játék)
Épp szomszédommal beszélgettünk a gémekről valamelyik nap és eszembe jutott hogy van egy elkezdett SGM 2.2-m,ismét benéztem ide és láss csodát vannak fincsi kiegészítők hozzá.Láttam a képeket valami nature packról stb. és megjött ismét a kedvem hozzá.Remélem most a Atmoszfír is frankón működni fog,imádom a látványos holmikat.Hamarosan nekilátok az újra telepítésnek és felperzselem az egész zónát és nyakon vágok mindenkit aki az utamba áll.
Kalandra fel Sztókerek!
Juppiiiii......

Látom kolléga te szorgalmasan gyakod az ellent! :)

(#6343) dodopek válasza Medvelászló (#6342) üzenetére


dodopek
addikt

Megkapja a magáét, aki belém köt, az biztos... :D
Hol is vagy Te most? Tudom, hogy külfőd, csak nem emlékszem, melyik ország.Ukrajna? :D

(#6344) rétisün válasza dodopek (#6337) üzenetére


rétisün
veterán

akkor valószínűleg tőlem azért nem vette meg az alphás fegyvereket a kereskedő, mert nagyon le voltak amortizálva? mindegy, javítani meg nem volt pénz.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6345) M3oH válasza rétisün (#6344) üzenetére


M3oH
addikt

Hat hiaba alpha fegyo, ha vacak, akkor nem veszik meg :)

(#6346) Aarpok


Aarpok
őstag

Én arra emlékszem aludtam pár órát és utána szólt Nitro,hogy kész a cucc.

Rétisün: ezért jó ha megvan a kedvezmény a szerelőnél megjavíttatod szinte ingyen és eladod drágán.Mondjuk én Szakállnak adtam el őket tejelt értük rendesen.

Аарпок

(#6347) Aarpok válasza milan18 (#6336) üzenetére


Aarpok
őstag

Működni működik vele azonban előfordulhat,hogy kidob a játék.Emlékeim szerint pályaváltáskor szokta ezt elkövetni,de volt hogy a Pripyat underground legvégén dobott ki.

Аарпок

(#6348) Aarpok válasza dodopek (#6343) üzenetére


Aarpok
őstag

Veled se taliznék szívesen a zónába,mert még engem is lelőné :DDD

Аарпок

(#6349) rétisün válasza Aarpok (#6346) üzenetére


rétisün
veterán

gyűjtögetek is a zöld dobozába szorgalmasan :K

amikor az alphásokat lintéztem, annyira 'lerongyolódtam' hogy elég volt a saját cuccokat javítgatni. persze kehet, hogy ha egy alphás fgyverrel kezdek, akkor annak az árából kijött volna egy csomó minden de hát így jártam....

asszem mégis visszakapcsolom az alphát (persze előtte csinálok egy alpha nélküli mentést, biztos ami biztos)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6350) Aarpok válasza rétisün (#6349) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem is be voltak kapcsolva,de aztán az agyamra mentek.Alfa - misszió - alfa - misszió jutalom azt megint alfa.Ezután kaptak tőlem egy kitiltó határozatot a zónából.Gondolom nem voltak letörve főleg akik életben maradtak :DDD

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.