Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Aarpok válasza morbias2 (#6949) üzenetére


Aarpok
őstag

Esetleg rántottának reggelire :DDD

Аарпок

(#6952) Dhampir válasza Aarpok (#6948) üzenetére


Dhampir
félisten

Honnan tudtam volna, hogy meg kell menteni? Mindenfelé bóklásztam, de senki sem kért segítséget. :)

(#6953) Aarpok válasza Dhampir (#6952) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem is fog segítséget kérni csak mikor arra jársz.Én akkor szoktam rábukanni mikor a könyvesboltos akció után szerszámkészletért megyek.
Ja és most már tudod,hogy meg kell menteni :DD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6954) Dhampir válasza Aarpok (#6953) üzenetére


Dhampir
félisten

Az a baj, hogy akkor sem találkoztam vele, pedig még a Monolitos/zombis kikötőt is elnéptelenítettem a helikopteres találkáig. Biztosan rossz irányban haladtam.

(#6955) Aarpok

Az lehet, pedig iparkodtam mihamarabb begyűjteni a szerszámkészleteket.

[ Szerkesztve ]

(#6955) Aarpok válasza Dhampir (#6954) üzenetére


Aarpok
őstag

Vagy az már későn volt :U Pedig tartozik hozzá automatikus mentés is - zulu megtalálva.Az iskolánál kell keresni a leomlott résznél már küzd a snorkokkal.

Ha a könyvesboltos akció után elindulsz biztosan ráakadsz akkor még él ez tuti.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6956) Aarpok válasza rétisün (#6950) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen lenni kell nála :K Meg egy PDA -nak is.

Аарпок

(#6957) Dhampir válasza Aarpok (#6955) üzenetére


Dhampir
félisten

Majd legközelebb, mert új játékot kezdve már harmadjára kellene végigjátszanom Pripyatig, ugyanis minden mentést töröltem. :)

(#6958) rétisün válasza Aarpok (#6956) üzenetére


rétisün
veterán

nem kellett lelőnöm. adott egyet anélkül is, bár mindenki meghalt a mutánsos küldiben.

kérek még egyet, ha lehet, hátha begorombul :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6959) Aarpok válasza rétisün (#6958) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha jól emlékszem 2 v 3 lehet tőle kérni,de az utolsónál bebolondul aztán le akar puffantani :DDD Azt a küldit megcsináltam,de nem volt valami baráti gesztus ahogy elköszönt.Már gondoltam rá bedobok neki egy F1 -es gránátot,de azt mégse.

Аарпок

(#6960) PeL válasza Aarpok (#6959) üzenetére


PeL
addikt

Az jó mert én kértem tőle Szakállnak, aztán Szultánnak, majd később arra járva magam részére is lehúztam egyel és nem lett öngyilkos :D Lehet azért mert előtte megcsináltam a mutáns rajos küldit

(#6961) Aarpok válasza PeL (#6960) üzenetére


Aarpok
őstag

Ez lehet,hogy az SGM hozománya,de az alapjátékban a 3. után már szitává akart lőni :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6962) McTuja válasza Aarpok (#6961) üzenetére


McTuja
tag

A tárolóbol vanak pézes cuccok tök karaly

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6963) morbias2 válasza rétisün (#6950) üzenetére


morbias2
aktív tag

Azt hittem valamire jó :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6964) Aarpok válasza McTuja (#6962) üzenetére


Aarpok
őstag

Az újrahasznosítóról beszélsz?Abban az a jó hogy a legrosszabb állapotban lévő cuccokért is hagynak ott valamennyi rubelt.Javítom,hátha a modi a fejemre csap a csúnya szóért.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6965) PeL válasza Aarpok (#6964) üzenetére


PeL
addikt

Ide modi max akkor jön ha valaki jelent valamit a modi topicban

[ Szerkesztve ]

(#6966) Aarpok válasza morbias2 (#6963) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó bizony 500 RU -t kapsz érte :D Ha viszel neki egy tálcával az 15000.

Аарпок

(#6967) Aarpok válasza PeL (#6965) üzenetére


Aarpok
őstag

PeL: Köszi :R De jobb a békesség.

Аарпок

(#6968) morbias2 válasza Aarpok (#6966) üzenetére


morbias2
aktív tag

Mi vagyok én tojás üzér? :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6969) Aarpok válasza morbias2 (#6968) üzenetére


Aarpok
őstag

Az üzlet a zónában is üzlet :D Bár nem tudom mennyi tyúk van a zónában,de lehet még 1 tálcára való sem gyülne össze. :F

Аарпок

(#6970) PeL


PeL
addikt

Amúgy elkezdtem weapon addon nélkül játszani, mindjárt fontosabb lett a pénz a játékban :)

(#6971) Aarpok válasza PeL (#6970) üzenetére


Aarpok
őstag

Azt elhiszem,hogy az addonnal könnyebb a pénzszerzés,de nézd azt is,hogy az alapjátékhoz képest 10 szeres áron javítanak a szerelők,amig meg nem szerzed a kedvezményt és gondolom ezt akarták ellensúlyozni az addonnal.

Аарпок

(#6972) morbias2 válasza Aarpok (#6969) üzenetére


morbias2
aktív tag

Hát 3db-t találtam már :D akkor nem is érdekel tovább inkább mást cipelgetek :) Most 1 kis pihi még pár percig,mert 10ó óta jáccok :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6973) PeL válasza Aarpok (#6971) üzenetére


PeL
addikt

Az amúgy is így van a modban. A Weapons addont meg csak egy davideverett nevű srác portolta át az SGM 2.0-ból (megjegyzem ott is felborította a játékegyensúlyt az új fegyver pakk), az árakat nem tudom piszkálta-e. Mindenesetre én innentől inkább nélkülözöm :) Amúgy is túl erősek azok a fegyverek és túl korán hozzájuk lehet jutni.

(#6974) Aarpok válasza morbias2 (#6972) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor ebből nem lesz biznisz :DDD Ja néha jól esik egy kis pihenő.

Аарпок

(#6975) Aarpok válasza PeL (#6973) üzenetére


Aarpok
őstag

Csak még egy gondolat:
Nem csak nekünk jut a jó fegyverből,hanem az ellenek is.Gondolok itt elsősorban az alfa csapatokra.Na meg friss élményként mondom,hogy a zombiknál is (400) mind tuningolt fegyver volt.

Аарпок

(#6976) McTuja válasza Aarpok (#6974) üzenetére


McTuja
tag

jóvan kaptam 1800 zat most
Nem tudja valaki mikor a tudós bunkerbe ad a csávesz kuldit h menjek vörös erdöbe el is mentem ezzel csak az a gond h nemtom mit csináljak felvettem a zsoldos pédéáját de nem mota a küldi hogy vigyem vissza ötlet???

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6977) Aarpok válasza McTuja (#6976) üzenetére


Aarpok
őstag

Nézd meg a PDA- dat mutatni fog egy távolabbi helyet indulj el az irányába és akkor megint kapsz egy új feladatot.

Аарпок

(#6978) McTuja válasza Aarpok (#6977) üzenetére


McTuja
tag

De nem mutassa csak ugyan azt mondja hogy bunkertől küldött felderítő meg ienek amikor elvállatam akko is ezttata

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6979) PeL válasza Aarpok (#6975) üzenetére


PeL
addikt

Oké, ne érts félre, nem vitakeltési szándékkal írtam le a véleményem, neked megfelel meg másnak is biztosan, nekem szúrja a szemem ezért inkább nem használom. Mindenki aszerint játszik ahogy őneki a legmegfelelőbb, a legjobb játékélményt nyújtja. Én az első végigjátszást a fegyver addonnal csináltam, nem is lenne vele semmi gondom ha nem lennének ilyen hipertáposak (tulajdonságban és árban egyaránt). Amit linkeltem Thunder Breakweathert nemrég ez is kb olyan mint az SGM 2.0-ban az AEK volt, 400 méterre lévő célpontot leszedek vele egy lövéssel, a legjobb Sniper puskákra ráver a játékban, ráadásul alig van szórása és sorozatlövő. Van akkor a másik kedvencem, nem jut eszembe már annak a sörétes puskának a neve, de miután teljesen feltuningoltam olyan picire összement a célkereszt még álló helyzetben is hogy szintén 150 méterre álló mutánst leszedtem vele 1-2 lövésből. Ilyen sörétes nem létezik szvsz a világon, ami maximális lőtávolságra is 100% pontossággal lövi ki a sörétgolyókat. :) Nálam ez a két fegyver már betette a kaput, a többit ki sem próbáltam inkább :DDD Szó mi szó, túlságosan leegyszerűsítette, megkönnyítette a játékot, mind megélhetés mind túlélési szempontokból. :)

Még egyszer leírom, nem vitát szándékozok kelteni, meg nem akarok senkit lebeszélni a használatáról, egyszerűen a személyes tapasztalatom, véleményem írtam le a dologról. Nekem nem jött be... Továbbiakat nem szándékozom hozzáfűzni ehhez a témához, sikerült mindent leírnom amit szerettem volna :)

Peace és további jó játékot :K

[ Szerkesztve ]

(#6980) dodopek válasza McTuja (#6976) üzenetére


dodopek
addikt

Kicsit beljebb mégy az erdőben, elkezd fogyni az életerőd, és kiírtja, hogy update, menj vissza a tudóshoz. Úgy kékül a kép, mintha pszi támadás lenne.Asszem az is...

(#6981) Aarpok válasza PeL (#6979) üzenetére


Aarpok
őstag

Oké és én sem akarok vitatkozni csupán az észrevételeimet irtam le ahogy te is.Na de a nagy igazságot te irtad le mindenki úgy játsza ahogy neki tetszik.Részemről béke van és remélem részedről is.

McTuja: át nézted az összes hullát ott?Van vagy 3 és utána az jön amit dodo leírt.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6982) PeL


PeL
addikt

Elfelejtettem leírni a múltkor hogy Zatonon a szennyvíztisztító mellett (térképen nézve jobbra tőle) a határ kerítést követve lehet találni egy olyan teleportálós cuccot -nem jut eszembe a neve most-

(#6983) dodopek válasza PeL (#6982) üzenetére


dodopek
addikt

GPS konduktor. Valaki pár hete belinkelt 3 térképet. Az alapján rengeteget lehet találni.

(#6984) Aarpok


Aarpok
őstag

Irigyellek benneteket toljátok a gamet amíg én itt punnyadok a melohelyen :O

Аарпок

(#6985) PeL válasza Aarpok (#6984) üzenetére


PeL
addikt

Ha tudsz netezni a munkahelyen nem lehet azért az olyan rossz :P

(#6986) Aarpok válasza PeL (#6985) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen ez nem annyira rossz :K Csak otthon a zónában jobban érezném magam :D
Azt megkérdezhetem,hogy akkor nem haragszol rám ugye?

Аарпок

(#6987) PeL válasza Aarpok (#6986) üzenetére


PeL
addikt

Úgy nézek én ki? Miért haragudnék? :D Nem írtunk semmi olyat szerintem amiért ezt kellene gondolnod, csak normálisan kifejtettük mindketten a véleményünket. Amúgy sem jellemző rám hogy veszekedjek bárkivel is, nyilvános fórumon pláne nem. Ha valaki mégis felidegesít annak általában nem írok vissza, ha meg mégis akkor is a lehető legkulturáltabb formában :K

(#6988) Aarpok válasza PeL (#6987) üzenetére


Aarpok
őstag

Rendben ennek örülök :R Amúgy én is békés vagyok.Sokszor meglepödöm,hogy egyesek mennyire egymásnak tudnak feszülni az igazukért.

Аарпок

(#6989) PeL válasza Aarpok (#6988) üzenetére


PeL
addikt

Különben is a Stalkerek összetartanak! :C

Felesleges dolog fórumon a szájkarate... :)

[ Szerkesztve ]

(#6990) Aarpok válasza PeL (#6989) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen itt a fórumon mindenképp :C ellenben a játékban ahol simán végignézik ahogy megnyúznak a mutánsok.Sőt még jönnek utána rabolni :Y

Аарпок

(#6991) rétisün


rétisün
veterán

egyébként hogy lehet kivenni a wapon-addont? illetve ha kiveszem, elvesztem az abban szereplő fegyvereket?

nekem is van egy sörétesem, ami 100 m-ig jó, valami USS fegyver, eddig össz. 2-t találtam belőle. ha semmi mást nem is, azt mindig megvenné az összes kereskedő.

ha már a teleportok, a fennsík mellett, ahol a helikoptet kellett megvizsgálni, van egy teleport, ott lehet átmenni agropromba. na az sokkal durváb, mint az alapjátékban (SoC) volt, minimum a fele sugárzik, tele van anomáliákkal, meg valami wega csapatok lőnek rád azonnal, kérdezés nélkül :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6992) PeL válasza rétisün (#6991) üzenetére


PeL
addikt

Kivenni nem lehet már szerintem csak ha újrateszed a modot. Illetve ha ki is lehetne rengeteg szerkesztést kellene csinálni a különböző fájlokban. De nem éri meg szenvedni vele, egyszerűbb újratenni.

(#6993) Aarpok válasza rétisün (#6991) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem ha kivennéd belöle,lehet hogy nem is tudnád folytatni a játékot és valószínű kilépkedne a játék a hiányzó cuccok miatt.Ja az agroőrom az jó kis hely nekem is tetszett,de most a magyarítással elöről kezdtem és még nem tartok ott.Még csak a Sötétvölgyben tevékenykedek.

Аарпок

(#6994) rétisün válasza PeL (#6992) üzenetére


rétisün
veterán

viszont ha újrateszem az egész modot, gondolom nem fognak menni a mostani mentések :(

mod: (#6993) Aarpok: közben válaszoltál is a kérdésemre.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6995) Aarpok válasza rétisün (#6994) üzenetére


Aarpok
őstag

Könnyen megtehettem a melóhelyről :K Tegnap játszottam és odáig jutottam,mert már elfáradtam.

Аарпок

(#6996) Aarpok válasza Aarpok (#6995) üzenetére


Aarpok
őstag

Rétisün: Szerintem a mentések nem lesznek jók :(
Na remek válaszoltam magamnak.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6997) PeL válasza rétisün (#6994) üzenetére


PeL
addikt

Valószínű nem fog menni a mentés mert nekem sem ment.

Furcsaság: Újrakezdtem a modot weapon addon nélkül, nem volt ott az artifakt ami a kereskedőnek kell ahol szokott lenni, nem tudom merre keressem, nincs kedvem körbekutatni egész kordont miatta...

(#6998) rétisün válasza PeL (#6997) üzenetére


rétisün
veterán

mind 3 helyen nézted?

volt aki a vasuti sínnél találta meg.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6999) PeL válasza rétisün (#6998) üzenetére


PeL
addikt

Melyik az a mindhárom? :) A szemétterületet tudom csak. A vasúti sín melyik része? meg mi a 3. akkor azon kívül?

(#7000) rétisün válasza PeL (#6999) üzenetére


rétisün
veterán

itt volt róla szó.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.