Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Sziasztok! SGM Enotban megcsinálta valaki azt a küldetést, amikor a Hajnal frakciónak kellene 5 rejtekhelyet feltölteni? Én beraktam mindent, de nem lett a feladat végrehajtva. :(( Mi lehet a baj?

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#26352) rétisün válasza miklos3391 (#26351) üzenetére


rétisün
veterán

akkor mégsem raktál be mindent, mert ha minden megvan, kapod az üzenetet, hogy 'rejtekhely feltöltve'

fegyver (abakan, ak,) hozzá 3 tár
kötszer
elsősegélycsomag
antirad vagy pszichedelin (vagy mi)
veles detektor

asszem ennyi

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#26353) miklos3391 válasza rétisün (#26352) üzenetére


miklos3391
csendes tag

3 tár? Nálam nem erről volt szó. Nekem csak abakant kért, meg "egy általad használt fegyvert". Meg persze eü csomag, plusz a detektor. De kösz a tippet, rakok be lőszert is. :R

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#26354) rétisün


rétisün
veterán

ja, meg a hajnal-ruha...

itt egy régebbi kép, ezek kellenek. lehet, hogy ez nem enot-os kép, de mindhárom verzióban ugyanazokat a cuccokat kell belepakolni.

igaz, 2 tár, nem 3...és nem antirad vagy pszichedelin, hanem mindkettő.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#26355) sklopp válasza miklos3391 (#26351) üzenetére


sklopp
őstag

A sima SGM-ben ehhez kell (mindenből 5 db., ennyi a rejtekhely):
Abakan
60 lőszer
medkit
kötszer
pszichodelin
sugárzás elleni szer
Veles detektor
ruha (a hajnalos góré adja, Novikov javítja)
Az Enotban nem tudom, van-e eltérés, de általában megegyező szokott lenni.

(#26354) rétisün: nem tudom, jó-e a képen levő sugárzásvédő, én mindig a sugárzáscsökkentőt raktam a csomagba, az biztosan megfelelő volt.

[ Szerkesztve ]

(#26356) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Raktam a hátizsákokba lőszert is, így már jó lett. Kösz a segítséget! :R

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#26357) shield válasza hubai1979 (#26346) üzenetére


shield
Topikgazda

Zdrastvuj Stalker!
Ehhez az új Sniperhez egy linket adhatnál, hogy több infóhoz jussunk. Egy grafikai javítás és egy simább futtatás az jól jönne. Ráadásul ha még nem is okozna gondot a rengeteg gyűjtött cucc. A gyűjtögetők tudják miről beszélek. Az lenne ám a kánaán.
Épp most tolom a Snipert.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26358) op.erik válasza shield (#26357) üzenetére


op.erik
aktív tag

Hogyha 64bit-es op. rendszered van, szedd le a MEGAmról a COP_4GB patchelőt. Ráfuttatod a bin mappás xrEngine.exe-re és mindjárt több memóriát fog felhasználni.. Nekem ezzel jóval simábban megy a játék.

(#26359) SaGa59 válasza op.erik (#26358) üzenetére


SaGa59
őstag

Tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#26360) op.erik


op.erik
aktív tag

Kiskutyám valamilyen anomáliával hálhatott, úgy lebeg, mint gólyaf*s a levegőben... :)) És eléggé ijesztő, mert ebben a pózban, helyben fordul! :D Egyfolytában követ a tekintetével és ugat, meg hörög..

[ Szerkesztve ]

(#26361) shield válasza op.erik (#26358) üzenetére


shield
Topikgazda

Oké, köszi.

Jó a kutyád. :DD

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26362) Sensut


Sensut
őstag

Úgy néz ki befejezhető lesz a sima SGM 2.2, már a vége felé vagyok. Hanem vannak ezek a kitüntetések és nekem hiányzik még három tétel. Nem tudja valaki hol lehet olyan GPS konduktorokat találni. Volt 3 amit felhasználtam és még van egy. Ennyit találtam az egész játék alatt, de ha kér itt 12-t, akkor valahol forrásnak kell lennie ;) :

(#26363) Aarpok válasza Sensut (#26362) üzenetére


Aarpok
őstag

[link] ebben a hsz - ben vannak térképek elég részletesen mutatja mit hol lehet keresni.

Аарпок

(#26364) Sensut válasza Aarpok (#26363) üzenetére


Sensut
őstag

Köszi, ki is nyomtatom őket. :R

én ezt találtam angolul:

GPS Conductors (from sgm forum):
spawn point gps-conductors

Zaton
1. the exit pipe from the ground toward the forest area, under the concrete canopy, east Skadovsk;
2. in forestry in the back of a truck, in a non-main building;
3. Shevchenko, 2 floor, room north of the fire;
4. for processing plants near the fence around the middle;
5. in a cave south of the burned-out village, in the great hall, a stone;
6. BIS Circle, near the fence on the west side, roughly opposite the entrance;
7. The boiler is an anomaly in one of the faults on the north side;
8. filling in the half of the room, falling in the rift;
9. by stone, at the eastern edge location, between dredgers and anomaly Boiler;
10. substation south of the Guild, under a bush, opposite the western corner;
11. Northern Railway timber 2 stones from the slope to the left of the stones at a distance approximately equal to the distance between them;
12. at the top of the southernmost pond, in a straight line between the BIS and the Emerald Circle, approximately in the middle, but closer to the Emerald;

JUPITER
1. north west tonel the base-Dawn, a venti box in the corner with the anomaly;
2. fence in the pool to the south of the ashes of the anomaly;
3. Eastern tonel, on a ledge of the southern wall;
4. Plant Jupiter, in the room next to the fallen helicopter;
5. Plant Jupiter, in the main hall, where the entrance to puteprodov, in the northern part of the hall, under the tank, where the number of red drum;
6. Heliports, which collapsed a helicopter near the eastern wall, about the middle mine, the first bend of the wall;
7. CPT in the yard, next to the UAZ, left;
8. Cement plant, the southern two-storey building, 2 floor, on the eastern side, grilled, with a vertical tank;
9. Store containers in front, with the containers, the western-iron gate, between two buildings;
10. Plavni anomaly in the reeds, in the north west corner of the reservoir;
11. SAM Volkhov, between 3 and 4 of the islands formed paths, clockwise from the entrance, near the fence on the west side, under elkochkoy (she's one);
12. ---

PRIPYAT
1. Shop Books, under the stairs;
2. Old CCD, 2 floor, room with wardrobe and drawers;
3. River port on the north side of the building, a machine for water;
4. CCD Jubilee, will return to the floor, shattered stairwell, in the south western part of the building;
5. From kindergarten to the left, horizontally arranged the house in the corner by the fence, on the west side of the house;
6. building up the left side from department stores, northern descent into the basement;
7. small building below the Hospital, room in the north east corner, west of the building;
8. in Tierra del anomalies;
9. under a bush just to the right of arch horizontal house, laundry below, in the south eastern part of the location;
10. building to the left of Gastranoma, northern descent into the basement;
11. School, south east corner of the building, 3 rd floor;
12. ---

[ Szerkesztve ]

(#26365) SaGa59


SaGa59
őstag

SGM 2.2 Enot mod.
Az aknakeresőt, amivel a mocsárban kellett kóricálni elvette a program, miután átmentem Zatonra, vagy én pakolhattam le valahol?
A Jupiter pályán a helikopter leszállónál jól jönne...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#26366) PeL válasza SaGa59 (#26365) üzenetére


PeL
addikt

Ott elveszi automatice. Skadovsk-on vagy Jupiteren szokott árulni az új kereskedő

(#26363) Aarpok

Pripyat-osra 404-et ír. Fellelhető még valahol máshol ez a térkép?

[ Szerkesztve ]

(#26367) rétisün válasza PeL (#26366) üzenetére


rétisün
veterán

ide feltettem még régebben mind a 3-at.

(#26365) SaGa59: én oda oldalról, a kerítésen szoktam beugrani, igaz kicsit meg kell növelni hozzá az actor-ltx-ben a jump_speed értékét. :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#26368) xFreex válasza rétisün (#26367) üzenetére


xFreex
aktív tag

Én simán bementem az aszfaltos úton. Annyi a trükk, hogy kerülgetni kell az aszfalt sötét elszíneződéseit.
Gondolom az akna már rozsdásodik és kiüt a felszínen. :DDD

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#26369) Aarpok válasza xFreex (#26368) üzenetére


Aarpok
őstag

Kerítés mellett szorosan is be lehet menni elég biztonságos ott is.

Аарпок

(#26370) PeL válasza rétisün (#26367) üzenetére


PeL
addikt

Köszi! Feltettem ezt is a tárhelyre

[ Szerkesztve ]

(#26371) op.erik válasza rétisün (#26367) üzenetére


op.erik
aktív tag

nagyon széjp! örök hála! :DDD

(#26372) SaGa59 válasza rétisün (#26367) üzenetére


SaGa59
őstag

Én is köszönöm, jól jön. Viszont megint van egy kérdésem. Zatonon és Jupiteren senki sem tart készleten elemeket a detektorhoz? Kimerült. Kordonon egy ládában hagytam vagy hármat, mert ott többet is találtam, de semmi kedvem visszagyalogolni addig. Itt viszont nincs senkinél zsákmányként és a boltosknál se találtam.
Bezzeg az alfásoktól már mozdulni se lehet, gyakorlatilag ahányszor kidugom az orrom Janovról, vagy a Szkadovszkról, minimum egy de inkább 2-3 csapattal sikerül összefutni szép sorban. Mondjuk az első brigádtól zsákmányoltt finn mesterlövész puska nagy segítség ellenük, ha időben kibököm őket.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#26373) rétisün válasza SaGa59 (#26372) üzenetére


rétisün
veterán

azt nem tudom, tényleg hiányzik-e az akku a helyiek cuccai közül, de pár oldallal korábban talán shieldnek írtam, hogy lehet megszüntetni, hogy akkuval müködjön a detektor.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#26374) Sensut


Sensut
őstag

Nos, úgy látszik, hogy a sima SGM 2.2-ben a laborok feladatfolyamata hasonló, mivel az utolsó métereken az Agropom földalatti laborjánál ugyanazt a hibát követte el a játék, mint korábban az X-18 labornál. Odáig minden rendben hogy juss el a laborig, itt viszont egyből a "menekülj el a laborból" feladatot adta be mindkét esetben, holott Agropomnál előbb 2 dokumentumot is meg kell találni odalent. Szerencsére már kivégeztem ezt a helyet is egyszer és tudtam, hogy 2 dokumentumot keresek. Amint ezek megvoltak és kijutottam, ismét helyre állt minden. A tanulság az, hogy nem hiába írja a leírásban hogy a feladatokat megkapásukkor ajánlatos azonnal teljesíteni. Csakhogy ez egy adott pillanatban lehetetlen, hiszen a teljes új Sötét Völgy-Katonai Raktárak-Agropom szál épp a pripjátyi nagy buli közepén ugrik be. Először én nyomban mentem is Sötét Völgybe hagyva a fő sztorit, és teljesen kivégeztem azt a szálat, de ez teljesen és menthetetlenül leblokkolta a további pripjátyi fő sztorit - a feladatok mind beragadtak. Második nekifutásból először végigvittem a fő sztorit és már free playben mentem át Sötét Völgybe, miután a tulajdonképpeni játék véget ért. Ekkor viszont jöttek a labor problémák, bár egyéb gond nem volt. Tehát ha valaki így jár, hogy kimaradnak a feladatok és először játssza az SGM 2.2 modot, akkor tudnia kell, hogy az X-18 laborban 3 dokumentumot kell megtalálni, Agropomnál pedig 2 dokumentumot. Ez fontos, mert a feladatokon kívül semmi sem utal ezekre a számokra és megtalálásuk után is csak akkor kapunk visszajelzést a sikerről, ha már kijutottunk a felszínre.

Erről a verzióról van szó: SGM 2.2 MOD + absolute nature + absolute structures + Atmosfear 3 (max) + magyarítás, egy csomagban.

(#26375) SaGa59 válasza rétisün (#26373) üzenetére


SaGa59
őstag

Azt tudom, hogy lehet kikapcsolni a dolgot, de ha egyszer benne van, akkor "élvezzük ki a lehetőséget". Az alfásokat is ki tudnám kapcsolni, mégse teszem...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#26376) shield


shield
Topikgazda

Játszott már valaki azzal az "Új" Sniperrel amit hubai1979 linkelt be?
Próbáltam rákeresni, hogy honnét származik, de nem találtam rá.
Hubi pedig még nem válaszolt a kérdésemre.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26377) hubai1979 válasza shield (#26376) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs ne haragudj,nem tudom honnan vetem már nem emlékszem, azt tudom hogy egy hosszú éjszaka után akadtam rá valahól.Gond van vele.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#26378) shield válasza hubai1979 (#26377) üzenetére


shield
Topikgazda

Semmi gond, csak szerettem volna olvasni róla és nem utolsó sorban hogy kik foglalkoznak vele.
Esetleg a grafikán túl javításokat eszközöltek-e benne.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26379) Aarpok válasza SaGa59 (#26372) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem a tudósbunkerben lévő kereskedőnél tudsz venni elemeket nekem legalább is így rémlik. :U

Аарпок

(#26380) op.erik válasza Sensut (#26374) üzenetére


op.erik
aktív tag

Sensut, ezt hol találtad? Kellene nekem az SGM 2.2 kompatibilitási csomagja az AF3-al.. Tudnál ebben segédkezni?

[ Szerkesztve ]

(#26381) Sensut válasza op.erik (#26380) üzenetére


Sensut
őstag

Fent van a Mod Databasen, csak a magyarítást csaptam hozza.

(#26382) op.erik válasza Sensut (#26381) üzenetére


op.erik
aktív tag

Köszi! Viszont nekem csupán a kompatibilitási patch kellene, hogy a meglévő SGM 2.2-met össze tudjam fésülni az AF3-al...

(#26383) SaGa59 válasza Aarpok (#26379) üzenetére


SaGa59
őstag

Nekem ott csak szerelő van, meg talán arti konvertáló... De este megnézem megint, épp ott ácsorgok bent az utolsó mentésben.

Ja igen: a Szellőztető épületbe hogy lehet bemenni? A földalatt van egy járat, de mindig visszatleportál az elejére. Azt látom, hogy a nagy teremben van két "teleport függöny", vagy valami olyasmi, de azok nem teleportálnak sehova.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#26384) op.erik válasza SaGa59 (#26383) üzenetére


op.erik
aktív tag

(#26385) Sensut válasza op.erik (#26382) üzenetére


Sensut
őstag

Hát sajna külön nekem sincs. Nekem nem nagyon jönnek össze ezek az összefésülések, inkább használom a full csomagokat :) .

[ Szerkesztve ]

(#26386) Sensut


Sensut
őstag

Befejeztem az SGM 2.2-t bakker, majdnem egy hónap alatt. Igaz 2 nekifutásból, de összejött s nagyon tetszett. Ez a második mod, amit végivittem a LA mellett és melegen ajánlom mindenkinek, főleg azoknak, akik esetleg még nem játszották volna a COP-ot. Az eredeti játék helyett mindenképpen ezt kell kipróbálni, mert rengeteget tesz úgy az eredeti sztorihoz, mint a fejlesztésekhez és a játékmenethez is. Valahogy egyensúlyba hozza a játékost a játékmenettel, igazi kaland végigvinni ezt a darabot, a hibái ellenére is. 10+ :R

(#26387) shield válasza op.erik (#26382) üzenetére


shield
Topikgazda

Remélem segítek EZZEL.

Help: 12-én hubai1979 belinkelte a Sniper egy változatát a Mega-ra. Sajnos nem tudom onnét letölteni egyik böngészőmmel sem. Gondolom már megérett az új op rendszer telepítése. Lehet hogy a Mega szívat nem tudom. Az én Mega fiókomba át tudtam küldeni, ott meg van, de onnét sem tudom letölteni.
Ha valaki már letöltötte és esetleg fel is rakta már másik tárhelyre, pl. Google Drive, akkor legyen szíves szóljon és ossza meg velem. Előre is köszi.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26388) Aarpok válasza SaGa59 (#26383) üzenetére


Aarpok
őstag

Lennie kell ott kereskedőnek is ahogy kijössz a profoktól rögtön szemben álldogál az ajtóban (azt hiszem neki zöld ruhája van nem narancssárga mint az artisnak).Mérgelődtem is miatta volt ott bent egy sgm rejtekhely,de ettől a csodálatostól nem tudtam bemenni érte (még odébb tolni sem lehet persze zsoldos vagy sztalker NPC lehet arrább tudná tenni)

Аарпок

(#26389) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Skacok, talaltam egy ilyet : S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Benchmark [link]
Lehet tesztelni a jatekot a gepeink allasa szerint meg ilyenek...nem tudom hogy van-e valami haszna...ki tud hozzaszolni ?

[ Szerkesztve ]

(#26390) miklos3391 válasza shield (#25958) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Üdv!
kompotot2 leszedte az összefoglalóban levő modot, plusz a fixet, meg a magyarítást. Ő annyit tévedett, hogy a magyarítás op eriktől van, de van egy link, ami állítólag a tied. Innen egy hun fix nevű mappát lehet letölteni. (?)
Ami a fagyást illeti, nekem pont ugyanez a helyzet. Mod megy, fix megy, de ha rárakom a magyarítást, akkor nem indul. Észrevettem egyébként, hogy a magyarítás gamedata mappájának tök más a mappaszerkezete, mint a modénak. Már arra is gondoltam, hogy lehet véletlenül valami más magyarítás van a linken.

[ Szerkesztve ]

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#26391) rétisün válasza Antonius1978 (#26389) üzenetére


rétisün
veterán

meg tudod nézni, hogy az adott beállításokkal milyen fps-ekkel menne a játék, gyakorlatilag egy tesztprogram.

(#26387) shield: feltehetem google drive-ra, bár nem tudom mire lenne meg....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#26392) op.erik válasza shield (#26387) üzenetére


op.erik
aktív tag

nagyon zsíroskenyér! :D köszönöm, este kísérletezem majd vele :D

(#26393) hubai1979


hubai1979
őstag

[link]

Próbáld mester.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#26394) Antonius1978 válasza rétisün (#26391) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha ertem,akkor gyakorlatilag azzal lehet kiserletezgetni, hogy hogyan megy a gepunk bizonyos beallitasaival a jatek.Kosz a drotot, akkor ki kell probaljam.Ugyan a Turul modunk nagyon jol fut a gepemen, de meg emelni szeretnem a teljesitmenyt (majd kiprobalom az osszecsomagolast is az adott programmal), azert erdekel.

(#26395) hubai1979 válasza hubai1979 (#26393) üzenetére


hubai1979
őstag

Kéne egy kis segítség,leszeretném tölteni ezt a módot, [link] de nekem már nem engednek letölteni semit.

Ha valakinek meg van, töltse már fel valahová.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#26396) shield válasza hubai1979 (#26393) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi, ezt próbálgattam egész délelőtt. A Mega helyemre át tudtam tenni, csak a gépre nem tudom letölteni.
A firefox-al kb. 22%-ig lejön és annyi. A chrome pedig valamilyen hely hiányra panaszkodik, el sem indul a letöltés. A tököm sem tudja mi a gondja.
Most is 24%-ig eljutott.....Átmeneti hiba, újra próbálkozás.
Rohadt jó. Múltkor valaki már panaszkodott itt a Mega-ra az ilyen hülyeségek miatt.
Naa...ezért rakom fel még Google-ra is a cuccom. Talán az egyiken elérem azt a cuccot amit akarok.
Egyenlőre nem tudom kipróbálni.....

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26397) hubai1979 válasza shield (#26396) üzenetére


hubai1979
őstag

Operát használok tökéletesen működik, sokkal jobb bármelyik böngészötől.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#26398) shield válasza hubai1979 (#26397) üzenetére


shield
Topikgazda

Megpróbálom azzal.

A linken mit kell letölteni?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#26399) Antonius1978 válasza hubai1979 (#26395) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tagnak kell lenni 2 mega feletti letolteshez... :W
Majd aztan feliratkozom, remelem nem annyira surgos, mert most nincs kedvem vele foglalkozni.

(#26400) rétisün válasza shield (#26396) üzenetére


rétisün
veterán

valamilyen letöltőprogival nm próbáltad? pl. jdownloader a legtöbb tárhelyről tudja folyatni a letöltést, ha megszakad.

(#26397) hubai1979: az új opera már mejdnem chrome, a régi operánál meg jobb a chrome. sztem, miután mindkettőt használom, bár most már inkább csak hrome-ot, az operát csak a leveleőkliense miatt.

(#26398) shield: regisztráció nélkül nem engedi letölteni :(

amúgy....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.