Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) op.erik válasza kislaki92 (#22691) üzenetére


op.erik
aktív tag

Mit szeretnél leszedni torrentben? Shoker 2-t? Shoker 2.1 az alsó az alap mód.

Antonius1978 az egy HK USP Match, full fotorealisztikus az egész, a videóban benne van.

[ Szerkesztve ]

(#22702) kislaki92 válasza op.erik (#22701) üzenetére


kislaki92
senior tag

igen azt.feltettem pár napja de nem indult el sajna

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22703) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Gondoltam a Call of Pripyat-ot újra játszom egy klassz kis mod kombinációval:

- SGM 2.0 Geonezis all in one+grass 300

Ehhez még szeretném még feltenni a david oldaláról letölthető random treasury mod-ot. Kompatibilis vele? :R

Az SGM Sniper egyébként miben jobb mint mondjuk az SGM 2.2 All in one? Több cucc van a Sniper-ben? Sniper-t honnan lehet letölteni? :U :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22704) #90933760 válasza rétisün (#22655) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez alapjátékos küldi, Bütyök a Szkadovszkon az ajtó mellett akinek a ládáját hozod fel a benzinkútnál az árokból. Ott mikor osztozkodunk akkor felajánl egy sisakot, de ruhát kaptam. Azt meg se néztem milyent, mert ott elmentettem és léptem feküdni.
Mindenesetre rohadt jól jött a ruha, mert sehol se kapni ruhát ahhoz tolni kéne még a játékot hogy több cucc legyen a kereskedőknél, de ruha nélkül meg elég nehézkes menni. Főleg ennyi mutánssal amit belerakott az AMK. Banditák lőnek állandóan a hajó körül is.

[ Szerkesztve ]

(#22705) dodopek válasza #90933760 (#22704) üzenetére


dodopek
addikt

Nem tudom mikori, de én csak most láttam. Grat az új avatarhoz!

Srácok, gondoljatok rám délelőtt. 20 év után először kell számot adnom az elméleti tudásomról...

(#22706) hubai1979 válasza Carasc0 (#22703) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Üsed lefelé.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22707) PeL


PeL
addikt

Jónak tűnik ez az SGM 2.0 Geo addon, de elég vicces hogy az elején mikor kísér a csávó a Skadovsk-ra nem lehet megmenteni 4-5 disznótól mert 2 AK tár a fejükbe sem állítja meg őket...

(#22708) Dhampir válasza dodopek (#22705) üzenetére


Dhampir
félisten

Kíváncsi Fáncsi kérdését tolmácsolom: Mit tanulsz? :D

(#22709) dodopek válasza Dhampir (#22708) üzenetére


dodopek
addikt

Számítógép szerelő, és karbantartó lesz a végzettségem, ha minden igaz, jövő szombaton. :D

Az elméleti vizsga megvolt, bár voltak hiányosságaim, és az egy óra is nagyon kevés volt, de remélem 80%ra sikerült összehozni...

(#22710) Dhampir válasza dodopek (#22709) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi! Remélhetőleg boldogulni tudsz majd az új szakmával. :C

A korábbi mesterség sem rossz, mert éhes ember mindig lesz a Zónában. :-)

[ Szerkesztve ]

(#22711) Antonius1978 válasza Carasc0 (#22703) üzenetére


Antonius1978
addikt

SGM 2.0 Geonezis all in one : en is ezzel a valtozattal jatszodtam, kb olyan mint egy kibovitett Enot, szoval marhara fasza, csak van hozza egy fix, azt is szerezd meg !

(#22712) dodopek válasza Dhampir (#22710) üzenetére


dodopek
addikt

:D Nem nagyon remélek, de ha semmi másra nem is volt jó ez a két év, hát jó volt a társaság, és tanultam olyat, amit valszeg magamtól biztos nem. IT-n belül...

(#22713) Dhampir válasza dodopek (#22712) üzenetére


Dhampir
félisten

:K

Megérte a rászánt idő.

(#22714) dodopek válasza Dhampir (#22713) üzenetére


dodopek
addikt

Mindenképp.Már csak a diákigazolvány miatt is. :)

(#22715) kislaki92 válasza dodopek (#22714) üzenetére


kislaki92
senior tag

ezt hol végezted el? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22716) dodopek válasza kislaki92 (#22715) üzenetére


dodopek
addikt

Kistarcsán a Mihály Dénes szakképző iskolában.Nem is volt drága. 25k/év, és a vizsgadíj szintén 25k.

[ Szerkesztve ]

(#22717) kislaki92 válasza dodopek (#22716) üzenetére


kislaki92
senior tag

még szerencse ,hogy vasban lakok :( köszi :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22718) PeL válasza kislaki92 (#22717) üzenetére


PeL
addikt

Van tapolcai kirendeltségük is, az is messze lenne?

(#22719) kislaki92 válasza PeL (#22718) üzenetére


kislaki92
senior tag

itt a pénz is lényeg ...:/ meg most vizsgázok amúgy is .most végzek.először legyen munka! utána lehet gondolkozni a dolgokon

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22720) dodopek válasza kislaki92 (#22719) üzenetére


dodopek
addikt

Nálunk úgy volt, hogy havi 5 k lehetett fizetni. Bár jól jellemzi ezt is, hogy még volt, aki ma kereste a titkárt, mert ki akarta fizetni az idei összeget...

COP-ot nem lehet rábírni az 5.1-re?

(#22721) kislaki92 válasza dodopek (#22720) üzenetére


kislaki92
senior tag

és ,hogy érzed? tényleg...akkor gondolom ezzel keresel új melót!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22722) dodopek válasza kislaki92 (#22721) üzenetére


dodopek
addikt

Bízom a 4esben, de persze lehet, hogy koppanni fogok...
Igen, jó lenne, de nem tudom, hogy szakmai gyakorlat nélkül(még ha én intézem a család összes gépét is) hogy fognak kapkodni utánam...

(#22723) Musicking válasza dodopek (#22720) üzenetére


Musicking
aktív tag

Feltelepíted az OpenAL-t, hangbeállításoknál a kiválasztod hardveres hangot így elvileg működnie kell ha a hangkártya hardveresen támogatja legalább az EAX3-at. Alaplapi nyekergők esetén passzolom, mindig is creative kártyáim voltak. (sb live! 1024, sb 5.1 digital, x-fi xtremegamer pro fatal1ty)

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#22724) rétisün válasza kislaki92 (#22717) üzenetére


rétisün
veterán

akko' félig-meddig szomszédok vagyunk. :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22725) PeL


PeL
addikt

SGM 2.0 Geo-val játszóknak nem tűnt fel hogy a nap az ellentétes oldalon kel és nyugszik mint kellene? :D Engem rohadtul zavart, érdekes fényviszonyok adódnak reggelente. Látszik hogy eredetileg keleten kelne a nap mert arra világos az ég erre a másik oldalon bukkan fel :D Szerencsére sikerült megoldani, csak le kellett cserélni a render .DLL fájlokat az AtmosFear 3 modban lévőkkel.

(#22726) dodopek válasza Musicking (#22723) üzenetére


dodopek
addikt

Sajnos integ...

(#22727) shield válasza PeL (#22725) üzenetére


shield
Topikgazda

Gondolom a SGM 2.0 Geo-ban is ott van a belépőpont mint a Sniperben és hasonló modoknál. Én nem szoktam elkísérni, menjen csak egyedül a jóember. Veszem az irányt futásban a Fűrésztelep fele, rohanás be a házba, a bejárat előtt kóborló 1-2 zombit lenyomva. Több mint 10 zombit bent elintézem, mert szép sorban jönnek be. Gyors cuccolás és rohanás a Smaragd melletti tó csatornájába, mert jön a kitörés. Ezután beslattyogok a Szkadovszkra, jól felcuccolva.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22728) kislaki92 válasza rétisün (#22724) üzenetére


kislaki92
senior tag

a kis zalai mindenit :D :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22729) kislaki92 válasza dodopek (#22722) üzenetére


kislaki92
senior tag

legyen szerencséd! és tudj vele munkát találni!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22730) dodopek válasza kislaki92 (#22729) üzenetére


dodopek
addikt

Amen... :)

(#22731) Dhampir válasza kislaki92 (#22729) üzenetére


Dhampir
félisten

Pécsre keres a Laptopszalon szerviztechnikust, de laptop szervizelésben szerzett gyakorlat kell.

(#22732) dodopek válasza Dhampir (#22731) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, a tökéletesen kitalált 22es csapdája. Csak gyakorlattal veszünk fel, de hogy szerezzek gyakorlatot, ha nem vesztek fel? :( Ilyenkor jön a duma, hogy naná, hogy van. Aztán majd vagy elhiszik, vagy nem...

[ Szerkesztve ]

(#22733) janinitez45 válasza hubai1979 (#22706) üzenetére


janinitez45
tag

Szia !
Letöltöttem elindul a játék de jön a kitörés akár hova bújok meghalok . :W

(#22734) Dhampir válasza dodopek (#22732) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezért jó az oktatásban a gyakornoki program.

Csak egy gyors ötlet: a Hardverapról ki kell keresni egy szerelőt, például KillHates-t, hátha adna gyakorlási lehetőséget. Érdemes átböngészni az adatlapját.

(#22735) #90933760 válasza janinitez45 (#22733) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hol vagy? Nem ismerem a modot, de pl SGMnél Kordonba nem lehet elbújni sehova vagy átfutsz másik területre és ott bújsz el vagy pedig beveszed a zombi tablettát.

(#22736) Musicking válasza #90933760 (#22735) üzenetére


Musicking
aktív tag

Nem tudom mennyire modfüggő, de a faluban található pincékben lazán átvészeltem a kitöréseket.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#22737) hubai1979 válasza janinitez45 (#22733) üzenetére


hubai1979
őstag

Ha jól emlékszem, kitöréskor mindíg mutatja a helyet, hol lehet átvészelni az eseményt,de ha nem, akkor Kordonban több helyen is pl :a főbázison,közvetlenül ahol a kereskedő van hátul, pontosabban a középső tartóoszlopnál.A 2. a falu a pincéje ,azt válaszd, ami a rossz épülethez közelebb van .Itt is egészen menj az ágyig .

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22738) Balathruin válasza janinitez45 (#22733) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha van ágy a közelben, próbálj meg aludni. Ha nem tudsz, próbáld a hálózsákot. Ha az sem, akkor próbálj mást.

(#22739) janinitez45 válasza #90933760 (#22735) üzenetére


janinitez45
tag

A cordonnál vagyok megpróbálok átérni egy másik pályára . :R :R :R

(#22740) janinitez45 válasza hubai1979 (#22737) üzenetére


janinitez45
tag

Érdekes a dolog mert ezeket próbálta és nem jöttek be . :R :R :R

(#22741) janinitez45 válasza Balathruin (#22738) üzenetére


janinitez45
tag

Megpróbálom a hálózsákot . :R :R :R

(#22742) janinitez45


janinitez45
tag

A zombipor segített csak ugye a ciril betűk . :Y :Y :Y

(#22743) Alienhun79


Alienhun79
tag

Szia Hubi, de rég írtam ide, van valami jó COP mód.A Lost alphát kicsit jegelem, igazad van én is meg várom a magyarítást és a javításokat, addig is ez hiányzik.

tesztoszteronstalkerista

(#22744) hubai1979 válasza Alienhun79 (#22743) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Ebben új fegyverek vannak,de a történet nem változik.Musicking mesternek van egy két javítása hozzá, az oldalán letöltheted.

Sigerous Mod 2.2 German Edition[link]

Ebben 74 küldi van, a magyarosítás működik vele próbáltam.Én nem játszotam le szokásom szerint de te majd hátha végig viszed.Ja, szedd le mind kettőt utána ílleszd össze.

A Lost alpháról pedig annyit ,hogy egy mód ennyi ideig készüljön és megjelenése után még mindíg javításra szorul, remélem nem sértek meg senkit,amennyi javítást csináltak már hozzá,attól még nana is felébredne.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22745) Alienhun79 válasza hubai1979 (#22744) üzenetére


Alienhun79
tag

Köszi, köszi.Ment egy privi, kikérdezem :N

tesztoszteronstalkerista

(#22746) hubai1979 válasza Alienhun79 (#22745) üzenetére


hubai1979
őstag

Elolvastam most már értem,tudod úgy montam véleményt hogy a dolgok háterét nem ismertem. :B :B Tényleg a makszimumot akarják kihozni belőle,sok sikert nekik.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22747) op.erik válasza hubai1979 (#22744) üzenetére


op.erik
aktív tag

Az első mod amit belinkeltél jó, de olyan szinten zabálja a gépet. Én most hasonlót állítottam össze, csak nincsen benne nagyon textúra pakk. SGM 2.2 + SCoP Weapon Pack + egyéb finomságok.
Nem sok magyarítani dolog van benne, uh hamarosan feltöltöm az oldalamra.
Nagyon jó, én most jutottam Zatonba, egyszer sem bugolt ki. Annyi volt a hiba benne eddig, hogy Kordonban és a Mocsárban jött a kitörés, csak a hullám nem és nem történt semmi.

(#22748) hubai1979 válasza op.erik (#22747) üzenetére


hubai1979
őstag

Maradt egy kis misery benne de nem érdekel.

A bin mapábol nem tudtam törölni egy-két dolgot de működik.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22749) Alienhun79 válasza hubai1979 (#22746) üzenetére


Alienhun79
tag

Örülök, hogy megtértél :C

Erik, amit Hubi linkelt a másodikat itt [link] könnyebben eléred.

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#22750) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Pel: Tehát telepítem valahova az AF3-at, majd a benne lévő DLL fájlokat átteszem a SGM 2.0 geo all in one gamedata megfelelő mappájába?

Azt nem tudod hol találom azt a Save corruption fixet? :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.