Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) shield válasza PeL (#22844) üzenetére


shield
Topikgazda

Én sem jöttem rá, miért nem lehet átírni a dinamikus üzeneteket. :F A Sniper már el sem indul a változtatás után. Azt hittem először, hogy a szerkesztő progi 'rak be' valamit, de már nem hiszem.
Talán a karakterek száma az állományban?

A Sniperben eléggé valóságosak az üzenetek, ahogy haladok a területen úgy írja ki a közelembe történteket vagy amikor én akciózok.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22852) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Most nezem, hogy David.M.E. Mega oldalan mennyi Stalker mod van.
Vessetek ti is ra egy pillantast.
[link]

(#22853) SaGa59 válasza Antonius1978 (#22852) üzenetére


SaGa59
őstag

Szép gyűjtemény. A Secret trails2-t már szedem is lefele...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#22854) Antonius1978 válasza SaGa59 (#22853) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne feledd a Way in Pripyatot sem :K

(#22855) hubai1979


hubai1979
őstag

[link]

Ez még nagyon friss.Most jötem haza egy hosszú éjszaka utám,gondoltam szélyel nézek.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22856) SaGa59 válasza Antonius1978 (#22854) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem felejtettem el és már tesztelem is.
Ez mondjuk eddig pont az ellenkezője, mint a fotograf. A hangulatot a szinte legyűrhetetlen ellenfelek adják. A három röfi, amik a pincébe is leromboltak, csak hogy kinyírjanak, rögtön kezdésnek. Meg az első pályán egy burer a déli katonai ellenőrzőponton, meg a controller az alagútban, a délnyugati sarokban...
Úgy tűnik érdekes lesz, bár a térképet nem kicsit elkutyulták, de majd megszokom. Ahogy azt, is, hogy nyugaton kel a Nap, ahogy a SoC-ban szokott, míg a modderek rendbe nem hozták.

Most a szerszámokat keresgélem a javítóembernek, így futottam össze a burerrel meg a controllerrel. Az ATP-be még nem megyek be, nincs elég antiradom, hogy áttúrhassam a telepet, bár az anomáliából sikerült (negyedik kisérletre) kitúrnom pár scientific elsősegélydobozt, egy jó puskát meg lőszert. Ez már talán elég lesz oda is.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#22857) kislaki92


kislaki92
senior tag

mi a helyzet erre felé skacok ? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22858) Antonius1978 válasza SaGa59 (#22856) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, hat most hogy emlited, felremlik a Yantar palya, ott is lesz baj a fegyveres zombikkal.
Mar eleg reg jatszodtam, igy ez a nehezseg amit emlitesz feledesbe merult.Addig van baj, amig szerzel egy jo fegyvert, lesz is egy, amikor a hidon tuli stalker bazison megbiznak, hogy lojj le raketaval egy Kisoriast.
Az - gondolom igy van szkriptelve - megol egy sztalkert, nala lesz egy fura gepkarabely, azt felfejlesztve, mar kicsit jobbak az eselyek.
Valami olyasmi dereng, hogy eleg 1-2-3 tolteny, es mindenki fekszik, szoval ha egy zombit fejbelosz, akkor kifekszik, nem kell 1 tar bele, viszont ez forditva is igaz, az elejen azert huzos.

kislaki92 na mi a helyzet ecsem, hogy haladsz a vizsgakkal ? :C
xFreex tegnap megkapta tolem az utolso 2 hianyzo fegyver leirasat, modelljet stb, mar csak be kell tegye oket, es par aprosagot beallitania, es tehetunk majd 1 probat.
Aztan itt jossz a kepbe te, amint szabad leszel.

xFreex most jut eszembe, leszedtem a Shocker fegyver modot, onnan fog kelleni par dolog az NGM-81-hez.

hubai1979 te ezeket mindig ki is szoktad probalni ???

[ Szerkesztve ]

(#22859) hubai1979 válasza Antonius1978 (#22858) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen .

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22860) kislaki92 válasza Antonius1978 (#22858) üzenetére


kislaki92
senior tag

szarul...lepontoztak majdnem mindenkit írásbelin...mert ugye tanítani luxus....ez meg nem olyan szakma amit otthon megtanulsz egy kis magyarázat nélkül...továbbá a hozzá nem értésük...gyakorlat 2-3 nem ment...mert nem vettük ugye...többit se majdnem az összeset de akik vizsgáztattak korrektek voltak és segítettek abba.továbbá egyik modulból 60% kell,hogy meglegyen és akkor esélyem lesz szóbelin...csütörtökön állásinterjú.szurkoljatok!!! kb ennyi...tököm az egészbe...nem vagyok hülyegyerek és a képességeimet sem haladja meg...mégis szopatás az egész...ennyi...valszeg 2 évet elvágtam a semmire :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22861) pvtneo


pvtneo
csendes tag

SaGa59: A vasúti híd stalker-bázis felőli oldalán fent egy hátizsákban a vagon környékén van egy VSS Vintorez :)
Mindenki: Mi van a MEGA-val? Állandóan megszakadnak a letöltések, 500 MB-nál nagyobbat le sem szed :(
A Clear Sky-hoz ez a REBORN mekkora már XD Annyira sz@r, hogy már jó :D

(#22862) op.erik válasza kislaki92 (#22860) üzenetére


op.erik
aktív tag

átszoktál a Lost Alphára elvtárs? am meg fizettél az oktatásért?

pvtneo ne mondd, most akarok feltenni egy általam összeállított SGM 2.2 modpackot... eddig meglepődtem rajta, hogy AF3 nélkül gyakorlatilag egyszer nem bugolt be... és ezt komolyan mondom, SGM 2.2!

Megküldtem az alapot javítópakkokkal meg a SCoP Weapons Pack fegyverpakkal meg miegymással. Ja és full magyar az egész.

kb ilyen lett

[ Szerkesztve ]

(#22863) pvtneo válasza op.erik (#22862) üzenetére


pvtneo
csendes tag

Ezt feltolod a MEGA-dra? :)

(#22864) xFreex válasza Antonius1978 (#22858) üzenetére


xFreex
aktív tag

Kicsit konkrétabban?

Érdekelne, hogy te milyen arányú felbontásban játszod a CoP-ot. 4:3 vagy 16:9?

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#22865) Antonius1978 válasza xFreex (#22864) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat arra gondoltam, hogy a Shockerbol kell kiszedni az AK74 modellt, es a hozza tartozo DDS-eket, mert olyan szep sarga szine van, epp mint az NGM-nek, szoval az ives tartol eltekintve majdnem 100%-ig egyezik ez az AK74 az NGM-el.
Es ugy tunik, hogy a modell allomany tartalmazza a hozzarendelt DDS-ek utvonalat, szoval hiaba tesszuk be a te fegyveredhez csak a DDS-eket, mert a te modelled mas DDS-eket ker.Habar lehet egyszerubb megoldani, hogy a Shocker DDS-et atnevezni arra amit a te modelled ker, es oda tenni ahova kell.
Nem tudom ez igy ertheto hogy mire gondolok ?

Szerintem en 4:3-al jatszom, mert kockakepernyom van, ruhellem ezeket az uj szeles monitorokat, mert olyan laposnak tunik minden...

(#22866) SaGa59 válasza Antonius1978 (#22858) üzenetére


SaGa59
őstag

Nálam nem bántott senkit, csak engem. Viszont adtak érte egy SCAP-M-et. erre gondoltál, mint spéci gépkrabély?

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#22867) SaGa59 válasza pvtneo (#22861) üzenetére


SaGa59
őstag

Azt megtaláltam, használom is. Ebből látom, hogy a dögök kissé túl szívósak. Ha két 9x39-es p6m tiszta fejlövés nem elég egy vadröfinek, az gond. Márpedig itt pontosan látom, hova megy a golyó.
A pseudogient is két telitalálatot kapott rpg-vel és még két tár 5.56-os kellett bele, ami azért erős túlzás.
Mindegy.

Azt ne tudom, hogy ez a Vintar az, amit a helyi góré is keresne, vagy az egy másik. Merthogy ezt feltunningoltam és nem szívesen adnám le neki...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#22868) kislaki92 válasza op.erik (#22862) üzenetére


kislaki92
senior tag

neem:) várom a honosítást! :) nem fizettem ....de nem tudnak semmit és cseszekednek :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22869) xFreex válasza SaGa59 (#22867) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nem azt a Vintart keresi. Neki a Tide kell. Az majd Pripyatben lesz.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#22870) xFreex válasza Antonius1978 (#22865) üzenetére


xFreex
aktív tag

Tudom mit akarsz, de inkább modellcsere legyen, mert a dds nem fog müködni.

Képarány miatt kell majd valaki segédnek/teszternek, aki 16x9-es arányúban tud játszani, különben nem lehet majd használni 16x9-es felbontásoknál a mossberg célzótüskéjét. A 4x3-ast én megoldom, de 16x9-es másra marad. Talán Kislaki92 bevállalja.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#22871) SaGa59 válasza xFreex (#22869) üzenetére


SaGa59
őstag

OK, akkor mégiscsak elvállalom azt a feladatot is. Eddig nem mertem...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#22872) hubai1979 válasza op.erik (#22862) üzenetére


hubai1979
őstag

Mester ! Az általad összeállított módhoz hogy lehetne hozzájutni ?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22873) Antonius1978 válasza SaGa59 (#22866) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem.Ha ugymond menekulsz elole, akkor kovet a letesitmeny bejarataig, es ott all egy or, aki elkezdi loni a vadat, te pedig bemesz a kerites moge, es a kisorias leszedi az ort, te meg elhappolod az or fegyveret.
Valami fura alaku AK, hatul van a tarja, es az elejen jol jon, mert nagyot sebez, es valamelyest fejlesztetni is lehet.
Masik csel, hogy elmesz a kereskedohoz, es az RPG-eladod neki.Igy amikor jelentesz, akkor a szkript elvenne a fegyvert, de mivel eladtad, ugy is lefut es nem lesz semmi baj, viszont te megtarthatod az RPG arat :)

(#22874) Antonius1978 válasza xFreex (#22870) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oke, akkor kiszedem a Shockerbol a modellt es a hozza tartozo dolgokat, ugy mint az elozo 2 fegyver eseteben.

(#22875) PeL


PeL
addikt

Feltettem az SGM 2.2-t a Monsters M6 moddal, elég fasza lenne, tesz be női stalkereket is, csak úgy laggol hogy alig lehet vele játszani...

(#22876) hubai1979 válasza PeL (#22875) üzenetére


hubai1979
őstag

[link] Gondolom róla írtál,bármely sgm2.2 változathoz jó?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22877) PeL válasza hubai1979 (#22876) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem csak a sima 2.2-höz.

(#22878) hubai1979 válasza PeL (#22877) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszi a választ.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22879) Milos136


Milos136
csendes tag

Sziasztok!
Végig játszottam a WIP modot. Nem volt rossz összességében, de nem nyerte el a tetszésemet. Voltak benne kissebb-nagyobb hiányosságok és nem "szippantott be" annyira az a bizonyos stalker feeling :)
A Misery-t akarom kipróbálni most. Nem tudtok adni egy linket, ahonnan nem fél nap a letöltése? :DD

(#22880) hubai1979 válasza Milos136 (#22879) üzenetére


hubai1979
őstag

[link] Válogass de toljad lefelé amit akarsz.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22881) kislaki92 válasza Milos136 (#22879) üzenetére


kislaki92
senior tag

moddb?

vagy a hivatalos weboldal!: http://www.miserymod.com/

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22882) Antonius1978 válasza Milos136 (#22879) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hm, erdekes, ebbol is latszik, hogy izlesek es pofonok.Nem azt mondom hogy a WIP tokeletes, de nekem ez tetszik a legjobban.Hianyossag van par, es aprobb cseprobb hibak, de melyik modban nincs ?!

(#22883) Milos136


Milos136
csendes tag

Köszi, talán kipróbálom a halál leple alatt-ot :)
Elvoltam jól a WIP el, csak a történetszálba nem tudtam eléggé beleélni magam és elég rövidre sikeredett a játék. Persze SGM után mi nem tűnik rövidnek? :DD
Köszi a gyors válaszokat :)

(#22884) dodopek válasza Milos136 (#22883) üzenetére


dodopek
addikt

(#22885) hubai1979 válasza dodopek (#22884) üzenetére


hubai1979
őstag

Az egyik legjobb mod. :C :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22886) Milos136 válasza dodopek (#22884) üzenetére


Milos136
csendes tag

Az lesz a következő :))

(#22887) op.erik


op.erik
aktív tag

Srácok!

SGM 2.2 -ben most mentem vissza a Zátonyból a Kordonba. Vagyis szerettem volna, mert a Mocsárból való átkeléskor ez a hibaüzenet fogadott:

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 502
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'ugnd_bkg_1'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report.

Elviekben hiányzik egy hangfájl, de az istenért nem tudom pótolni, mert mindig kidob. Kerestem fix-et rá, de már nem létezik a letöltő link.

Valamelyikőtöknek van erre javítása?

(#22888) shield válasza op.erik (#22887) üzenetére


shield
Topikgazda

Ritkán tudom, hogy mi a baj a log szerint. Itt mi utal arra hogy hangfájl hiányzik és melyik fix kell?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22889) op.erik válasza shield (#22888) üzenetére


op.erik
aktív tag

Mert egyik fórumon a válasz erre a hibára pontosan az volt ami az enyém. Csupán a gond annyi volt, hogy a letöltőlink már elhalt...

Senki nem tapasztalt eddig ilyen hibát?

[ Szerkesztve ]

(#22890) shield válasza op.erik (#22889) üzenetére


shield
Topikgazda

Én még nem is játszottam a sima SGM2.2-vel.
Nekem kekeeci segített a Legendary-ban és az Autumn Aurora 2-ben ilyen hibákban. Nagyon vágja a log fájlos hiba javítást.

Néztem a MEGA oldaladat, látom Te is egy nagy fájlban töltöd fel az anyagot. Én is pár cuccot fel akarok tolni rá, azon gondolkodtam, talán jobb lenne ha darabolva raknám fel. Nem tudom lenne-e jelentősége a letöltésnél. Mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22891) SaGa59 válasza op.erik (#22889) üzenetére


SaGa59
őstag

Ahogy láttam, másnak is előjött az egyik orosz fórumon pár napja. Az a letöltő link azért nincs ott, mert ahogy írta is eggyel lejjebb a modder (Gatopardo), berakta az AtmosFear2 utána következő patch-ébe (2012 március 13-án)és törölte. Aztán már ezt a patch-et is, így gyanítom valami frissebb verziót kell találni az AF2-ből.

Kérdés, hogy azóta visszajött-e a hiba, vagy a te példányod nem patchelt verzió.

De ahogy látom, már korai, modolatlan CoP játékosok is akadtak bele ilyen hibába itt-ott, orosz fórumokon.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#22892) op.erik válasza shield (#22890) üzenetére


op.erik
aktív tag

Attól függ, milyen a neted feltöltési sebessége. Ha feldarabolod nyilván nem fogja egy napig tölteni, hanem akkora részekben teszi fel, amennyire szétosztottad. Én a 7.zip-et használom, az viszonylag jól összecsomagolja a dolgokat.

(#22893) shield válasza op.erik (#22892) üzenetére


shield
Topikgazda

A feltöltéssel nincs gond, a letöltőkre gondolok, esetleges megszakadások miatt. Mondjuk valakinek már lejött több mint 1 GB, akkor net kimaradás vagy egyéb okból megszakad a letöltés. Az már bosszantó.
Mondjuk az is bosszantó lenne ha fél napi feltöltésnél megállna. :DDD
Én is a 7.zip-et használom.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22894) Dhampir válasza shield (#22893) üzenetére


Dhampir
félisten

Azért jó a torrent, mert ott folytathatod, ahol megszakadt a letöltés. :-)

(#22895) rétisün válasza HANDO88 (#22829) üzenetére


rétisün
veterán

megkaptam, köszönöm! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22896) kislaki92


kislaki92
senior tag

jelentem ! sikeresen levizsgáztam! 60%! lehetett volna jobb,de meg van! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22897) dodopek válasza kislaki92 (#22896) üzenetére


dodopek
addikt

Gratula!

(#22898) kislaki92 válasza dodopek (#22897) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22899) Dhampir válasza kislaki92 (#22896) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

(#22900) op.erik válasza kislaki92 (#22896) üzenetére


op.erik
aktív tag

akkor ennek örömére nyomok ma egy 12 órás szolgálatot... :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.