Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) hubai1979 válasza pvtneo (#22094) üzenetére


hubai1979
őstag

Jól mondod cimbora.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22102) PeL válasza kislaki92 (#22099) üzenetére


PeL
addikt

Állítólag dez0-ék októberig szeretnék ha megjelenne, hogy fizetős lesz e azt passzolom

(#22103) kislaki92 válasza PeL (#22102) üzenetére


kislaki92
senior tag

örülnének neki nagyon sokan! én remélem fizetni kell érte és találtak valami kiadót vagy akármit! :) látom te meg a fordításban segítesz :) jól halad ? :) de akkor ezek szerint magyar is lesz:DD

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22104) PeL válasza kislaki92 (#22103) üzenetére


PeL
addikt

Nem fordítok még semmit, nem tudom egyáltalán lesz e rám szükség :D Ha fizetős lesz nem nagyon fogok tudni játszani a játékkal mert valszeg teljes ára lesz amit én nem engedhetek meg :N

(#22105) Dhampir válasza PeL (#22104) üzenetére


Dhampir
félisten

A "teljes ár" mit takar?

Amíg nem tudjuk pontosan, addig csak egymást hülyítjük azzal, hogy mi lesz és mennyi lesz. :D

(#22106) PeL válasza Dhampir (#22105) üzenetére


PeL
addikt

teljes ár az hogy nem budget áron jön ki, hanem annyit kell érte fizetni mint egy normál AAA címért, azaz 8-10K körül

(#22107) op.erik válasza PeL (#22106) üzenetére


op.erik
aktív tag

Ezt nem jó hallani, persze azért ekkora munkáért már jó lehet ha valami fizetség is jár, az elégedett fanokon kívül... Bár más játékoknál is hoztak létre olyan modokat, amelyek jócskán felülmúlták az eredetit. Pl. BF2 - Forgotten Hope 2, Project Reality és azok full ingyenesek...

(#22108) Dhampir válasza PeL (#22106) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez durván hangzik, konzolos árnak tűnne. Kábé ötezerre tippeltem volna.

(#22109) PeL válasza Dhampir (#22108) üzenetére


PeL
addikt

Ha jól emlékszem a CoP is 8000 körüli áron jelent meg.

(#22110) Dhampir válasza PeL (#22109) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor pár éve jól jártam vele kétezer Forint körüli árával. A CoP még most is humánus összegért kapható (2.490 Ft).

(#22111) kislaki92 válasza PeL (#22109) üzenetére


kislaki92
senior tag

nem tudom,hogy vagytok vele...de nekem akkor is megéri...kicsit fanatikus vagyok :) kell a stalker gyűjteményembe :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22112) kislaki92 válasza op.erik (#22107) üzenetére


kislaki92
senior tag

én azért örömmel hallom...mert ilyen munkáért...amit ennyi ideje csinálnak azért valamit illik is kérni:) elvárom :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22113) kislaki92 válasza op.erik (#22107) üzenetére


kislaki92
senior tag

op.erik : a halál leple alatt mennyire hosszú?:)hány óra alatt vitted kb. ki? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22114) op.erik válasza kislaki92 (#22113) üzenetére


op.erik
aktív tag

hát kb. az alaptörténet 3/4-e és felére taksálom... asszem :D

(#22115) kislaki92 válasza op.erik (#22114) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszöntem szépen! amúgy elég szép!szebben fut mint az alapjáték:D nem lehet,hogy szépen optimalizálták? :Dmég valami .ppe file-t mivel tudnék megnyitni?:Dvolt már vele dolgod? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22116) op.erik válasza kislaki92 (#22115) üzenetére


op.erik
aktív tag

na arról sajna halvány lila gőzöm nincsen :D

(#22117) kislaki92 válasza op.erik (#22116) üzenetére


kislaki92
senior tag

van most valami munkád? :D vagy valami amit tervezni akarsz?akármiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D fordítást kivéve:D
amúgy köszi :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22118) Dhampir válasza kislaki92 (#22112) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyetértek. :K

(#22119) kislaki92 válasza Dhampir (#22118) üzenetére


kislaki92
senior tag

örülök! csak lenne már a mancsomban! :D

gyűjteményem! :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22120) kekeeci válasza kislaki92 (#22115) üzenetére


kekeeci
senior tag

Csak találgatok, az SDK nem nyitja meg?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#22121) op.erik válasza kislaki92 (#22117) üzenetére


op.erik
aktív tag

pihenek, kicsit abbahagytam a stalkerezést :)

(#22122) hubai1979 válasza op.erik (#22121) üzenetére


hubai1979
őstag

Úgyis vissza hív a zóna,egy kis idő múlva ordítani sírni fogsz utána.Van a mikor két napot dolgozom egy fojtában,jól felhúznak, de amikor haza érek tíz perc a zónába és minden rendbe van.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22123) kislaki92 válasza op.erik (#22121) üzenetére


kislaki92
senior tag

stalkerezés közben is lehet pihenni! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22124) kislaki92 válasza kekeeci (#22120) üzenetére


kislaki92
senior tag

kipróbálom...egyébként az sdk egy map meg stalker elem editor nem?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22125) kislaki92


kislaki92
senior tag

ez azért durva április egynek.......

[link]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22126) hubai1979 válasza kislaki92 (#22125) üzenetére


hubai1979
őstag

Több orosz fórumon is olvastam,hogy nem mondtak le a stalker 2 fejlesztéséről.A survarium van előnybe,de foglalkoznak egy másik projektel is közben és sokan úgy vélik a stalker 2 az.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22127) kislaki92 válasza hubai1979 (#22126) üzenetére


kislaki92
senior tag

ezt hívják úgy ,hogy remény...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22128) kislaki92


kislaki92
senior tag

op.erik: a halál leple alattból a térképet a mini térképet te szedted ki? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22129) Dhampir válasza kislaki92 (#22119) üzenetére


Dhampir
félisten

Szépek. :C

Nekem csak 3 van. :U :D

Ezek közül valamelyik "extrákkal" ellátott kiadás?

[ Szerkesztve ]

(#22130) op.erik válasza kislaki92 (#22128) üzenetére


op.erik
aktív tag

Nem, az nem az én munkám. Miért?

(#22131) #90933760 válasza Dhampir (#22129) üzenetére


#90933760
törölt tag

A második a spéci kiadás, de az is csak annyival, hogy a ShoC és a CS egybe benne van.

(#22132) Dhampir válasza #90933760 (#22131) üzenetére


Dhampir
félisten

Rafkós kiszerelés. :D

(#22133) kislaki92 válasza Dhampir (#22129) üzenetére


kislaki92
senior tag

sajnos nem! a radioactive editionban cs+cop van...de semmi extra:) sőt a shocban még kézikönyv sem volt:(XD
majd be akarom szerezni az idő folyamán a collectorokat! :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22134) kislaki92 válasza #90933760 (#22131) üzenetére


kislaki92
senior tag

kijavítalak!cop+cs :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22135) hubai1979


hubai1979
őstag

Nem mutassa az ikonokat sem a lőszernek sem a gyógyszernek,lehetne vele kezdeni valamit hogy lehessen látni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22136) kislaki92 válasza hubai1979 (#22135) üzenetére


kislaki92
senior tag

eheheheh :D ne cseszekedj ezzel(én is szívtam vele)! szedd le ezt!innen!

chrome://mega/content/secure.html#F!zEtSxC4J!eRsovn-n098UpRtLDmr5_w!zNcmCJoQ

bocsi de linkként nem hozza be...aztán cop mappa...misery+sgm

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22137) hubai1979 válasza kislaki92 (#22136) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszi szépen. :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22138) kislaki92 válasza op.erik (#22130) üzenetére


kislaki92
senior tag

csak havernak kéne a kis térkép.de a modomból kiszedtem a hudomat és beleraktam :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22139) kislaki92 válasza hubai1979 (#22137) üzenetére


kislaki92
senior tag

nincs mit! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22140) kislaki92 válasza hubai1979 (#22137) üzenetére


kislaki92
senior tag

nincs mit! :) működik patentul?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22141) pvtneo


pvtneo
csendes tag

A Boiling point-nál mit kell csinálni, ha a starforce protection sz@rakodik ? :( Eredeti, de mindig újra akarja indíttatni velem a gépet :/ Már 3-szor megvolt, de semmi

(#22142) shield


shield
Topikgazda

Újra elakarom kezdeni a Snipert, tud valaki segíteni abban, hogy valamelyest tudnám csökkenteni az anomáliák számát? Nem kikapcsolni akarom.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22143) rétisün válasza shield (#22142) üzenetére


rétisün
veterán

valaki linkelt korábban erre megoldást, de most hirtelen nem tudom, hog lehetne rákeresni. ha nem találod, én letöltöttem annak idején (gamedata mappa) feltöltöm valahova...

mod: asszem ez az

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22144) dodopek


dodopek
addikt

semmi...

[ Szerkesztve ]

(#22145) dodopek


dodopek
addikt

Srácok! Nem emlékeztek, a wipben hogyan kell lejutni az x18ba? Ugyanúgy be kell kapcsolni a generátort a legfelső szinten? Kérdezi egy rajongó, de nekem már ne dereng...

(#22146) xFreex válasza dodopek (#22145) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nekem úgy rémlik, hogy nem kell a generátort piszkálni, a lift müködik , csak a kódkártya kell a laborajtóhoz.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#22147) dodopek válasza xFreex (#22146) üzenetére


dodopek
addikt

Így van, és azért nem tudott megoldást találni, mert ugye a földszinti liftbe szállt be, és vissza is lifttel akart jönni. Pedig teleport hoz ki a törpék szobájából...

(#22148) Aarpok válasza dodopek (#22147) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha pedig kártya nélkül ment be akkor nincs más mint egy korábbi mentés,mert nem fog tudni kijönni.

Аарпок

(#22149) xFreex válasza Aarpok (#22148) üzenetére


xFreex
aktív tag

Kijönni ki tud, csak ha a liftel jön ki akkor ugye pont oda teszi le a figurát Pripjaty-ben ahol az átjáró van a laborba és egyből tölt is vissza.... Ha nincs korábbi mentése akkor ez a végtelen cumi esete.. :U

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#22150) Aarpok válasza xFreex (#22149) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen valahogy így van ez: "óvakodj a liftakna közelségétől" illetve legyen mentésed amikor még kint vagy.

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.