Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) kislaki92


kislaki92
senior tag

az kéne igazából ,hogy séta közben ne fáradjon...többi oké ...mert séta közben fárad el mint állat...lesegettem..próbálgattam...olyan is sikerült,hogy futás közben maxra ugrott a pihentségem ! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22252) hubai1979


hubai1979
őstag

Gyerekek ezt valaki már nézte 72 küldit ír.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22253) galaktikus válasza rétisün (#22247) üzenetére


galaktikus
aktív tag

én is az amk-t tolom.. lenne egy kérdésem, hátha tudsz segíteni. Nitró szerszámaiból már kettő megvan. Egyik volt a vasúti kocsiban (ahol fel-alá megy azaz elektromos anomália), a másik a Jupiter melletti raktár padlásán. A kalibráláshoz való van vissza, ezért el kell mennem pripyat-ba, máshol nincs? :(

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#22254) rétisün válasza galaktikus (#22253) üzenetére


rétisün
veterán

sztem nincs máshol :( vannak modok, ahol két helyen is lehetek szerszámok (sgm, sniper, enot) de ott úgy van megcsinálva, hogy a 3 féle szerszámot a 3 területen tudod csak összeszedni, ahogy az alapjátékban is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22255) galaktikus válasza rétisün (#22254) üzenetére


galaktikus
aktív tag

akkor mind1, köszönöm.. pripyat még sokára van, és szerettem volna péppé fejleszteni a jó kis predator sörétes puskám, mert ebben a rohadt amk-ban nagyon sok a mutáns.. a burerek is csak hármasával rohangálnak a felszínen fényes nappal.. :W

Dhampir: Elvileg igen.. az első kettő is ott volt.. a Pripyatos meg valami alagsorban van ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#22256) Dhampir válasza rétisün (#22254) üzenetére


Dhampir
félisten

Az AMK-ban ez ugyanott található, mint az alapjátékban? Kicsit uncsi így. :(

(#22257) rétisün válasza Dhampir (#22256) üzenetére


rétisün
veterán

ezért is hagytam félbe az AMK-t, és játszottam inkább a legendary-val.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22258) hubai1979


hubai1979
őstag

Leszedtem az 500 Mb-os részt,kicsomagoltam,valivel több mint 1 G.Reméltem,hogy nem kell leszedni a jóval nagyobb Mb-ost.Tényleg Zatonba indul a játék nem Cordonba,kb fél órát játszottam vele a 72 küldiből még nem derült ki,hogy mi az új.Fölraktam rá Pel magyarítását,amit köszönök szépen neki.A menünek a zenéjét megváltoztatták,a Sadovskon és Yanovon is jó kis zenéket szólnak.

Még az újdonság az tünt csak fel,hogy a taktikai sisakba az éjjellátó készülék más.
Nem tudom,hogy mi a probléma,de stalkerem terminátor lett,lehet ,hogy valami javítás kéne.De lehet ,hogy le kéne szedni az első packot.Remélem valaki leszedi még és mond valami okosat.Ezt az egészet az sgm 2.2 English all in one-ra raktam föl.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22259) kislaki92


kislaki92
senior tag

ki imádja a miseryt? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22260) Aarpok válasza kislaki92 (#22259) üzenetére


Aarpok
őstag

A mazoisták mindenképpen :DDD de azért ki lehet játszani még a legnehezebb fokozaton is.

Аарпок

(#22261) galaktikus


galaktikus
aktív tag

srácok! újabb kérdés: ezt a retkes 10 kilós kísérleti ideggázt kinél tudom leadni? A másik palackot már felhasználtam a vérszopók kiírtásához.. de ezt meg eldobni sem lehet.. mit kell vele csinálni?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#22262) rétisün válasza galaktikus (#22261) üzenetére


rétisün
veterán

honnan volt neked 2 abból a gázból? :F

semmit nem tudsz vele kezdeni, hurcolod magaddal. vagy visszatöltesz egy olyan állást, amikor még csak egy van, és azt elhasználod.

amúgy azokat a dögöket ki lehet pusztítani gáz nélkül is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22263) Aarpok válasza galaktikus (#22261) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha nem csal az emlékezetem Noé - nál van még egy tag annak kell odaadni.

Аарпок

(#22264) rétisün válasza Aarpok (#22263) üzenetére


rétisün
veterán

ja, én még (egyszer sem) értem el odáig :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22265) Aarpok válasza rétisün (#22264) üzenetére


Aarpok
őstag

Rémlett ez a dolog még ha jól emlékszem Dodo kolléga mondta nekem ezt,mert én is kérdeztem erről a tartályról a fórumot.

Аарпок

(#22266) rétisün válasza Aarpok (#22265) üzenetére


rétisün
veterán

és tényleg, a harmadik küldi az oldalon.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22267) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22259) üzenetére


Alienhun79
tag

Eme lelki gyötrőnek én vagyok a szelídítője, mire vagy kíváncsi, a sniperrel s az assaultal vittem végig, ja a mesterlövésszel kétszer.

tesztoszteronstalkerista

(#22268) kislaki92 válasza galaktikus (#22261) üzenetére


kislaki92
senior tag

Noé bárkáján az ügynöknek!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22269) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22267) üzenetére


kislaki92
senior tag

1-es verzió vagy 2-es verzió? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22270) Telda


Telda
addikt

Hali!

Ezzel a s.t.a.l.k.e.r Diana moddal játszott valaki huzamosabb ideig?
Megéri elkezdeni?

(#22271) Telda válasza Telda (#22270) üzenetére


Telda
addikt

Megöltem a topikot a kérdésemmel :DDD .

(#22272) Dhampir válasza Telda (#22271) üzenetére


Dhampir
félisten

hubai1979 fórumtárs gyakran bevállal ilyen újdonságokat, hátha ő felvilágosít majd a Diana modról. :)

(#22273) rétisün válasza Telda (#22271) üzenetére


rétisün
veterán

gyilkosz vagy...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22274) kislaki92


kislaki92
senior tag

valaki indul PLAY IT-re? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22275) hubai1979 válasza Dhampir (#22272) üzenetére


hubai1979
őstag

Valamiért nem akar elindulni a telepítés pedig leszedtem mind két változatot.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22276) Dhampir válasza hubai1979 (#22275) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem a cirill betűk miatt? Amennyiben krikszkrakszokat ír, akkor át kell nevezni latin karakteres elnevezéssel.

Ami még érdekes lehet, hogy állítólag csak statikus világítással tesztelték 1024x768 felbontáson, de volt akinek sikeresen futott dinamikusban is, 1440x900 felbontással és maximumra állítva.

[ Szerkesztve ]

(#22277) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22269) üzenetére


Alienhun79
tag

Mindkettőt, a 2.1-et kivéve annak még nem álltam neki, mert az állítólag már könnyebb.Nekem a javítatlan 2. tetszik amiben a kutyák forma 1-s verseny autók ;)

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#22278) hubai1979 válasza Dhampir (#22276) üzenetére


hubai1979
őstag

Hát nem tudom,elindúl a telepítés de amikor meg adom atelepítés mapát akor ír valami cidri betűt és kész vége.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22279) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22277) üzenetére


kislaki92
senior tag

gratula!ügyes vagy! :D én most az egynek vagyok a végén...de folyton beakadnak...egyszer sikerült csak Strelok is meghalt akkor :O ezért megcsinálom.a kettőhöz valami tanács?mert elekzdtem csak folyton befagyott úgy,hogy a gépemet is újra kellett indítanom...2.1-nél ilyen nem volt...ezután az jön.azt nem csípem,hogy éhes vagyok és megy le a hp-m.egyébként azért kérdeztem,mert terveztem neki egy borítót...elég patent lett.és kinyomtattam...szerdán jön ide.meg lemezt is akarok csináltatni belőle..és ráírom a cuccokat!mondom ha érdekel szólj csak és átküldöm!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22280) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22277) üzenetére


kislaki92
senior tag

befejeztem! szerintem telejsen jó befejezésem lett :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22281) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22277) üzenetére


kislaki92
senior tag

szóval egy tipp kéne erre az élet csökkenésre..jól bekajálok..szürke lesz a kajálhatnékom...de akk is csökken

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22282) Dhampir válasza Telda (#22270) üzenetére


Dhampir
félisten

(#22283) Telda válasza hubai1979 (#22275) üzenetére


Telda
addikt

Én fel tudtam rakni, csak nem tudom mit kell a telepítet fájlokkal csinálni, mert nem a szokásos gamedata mappás, hanem egy nagy fájl.

Dhampir: ez meg ki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22284) shield válasza hubai1979 (#22275) üzenetére


shield
Topikgazda

Szerintem azért nem indult el, mert az alap játékod nem 1.0004-re van patch-elve. Így jártam én is az Autumn Aurora 2-vel.

Mindjárt neki állok én is a telepítésnek, aztán meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22285) shield válasza hubai1979 (#22278) üzenetére


shield
Topikgazda

Bocs, az előbb hülyeséget írtam!
Nálam most települ.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22286) hubai1979 válasza shield (#22285) üzenetére


hubai1979
őstag


Sebaj mester :C :C

Telda legyen szerencséd, és jó játékot hozzá. :K :K

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22287) shield válasza hubai1979 (#22286) üzenetére


shield
Topikgazda

Simán felment. A mocsárban van a kezdés. 1 eü. csomag és a csavarok. Felrohantam a toronyra a 2 vadkan elől. Többi a képeken.

Felmászott utánam, de nem ám a létrán...


Megölt mert hatástalanok voltak a csavarok ellene.


Ezután megpihent a hullám mellett.

Engem zavart a női szerep, valahogy nem tetszik.

Lost World Origin-t szerettem volna kipróbálni, de betöltéskor kilépkedett. LWO

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22288) Telda válasza shield (#22287) üzenetére


Telda
addikt

Az szép :DDD .

Nem értem, hogy telepítetted fel?
Milyen könyvtárat adtál meg neki?

(#22289) Dhampir válasza Telda (#22283) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy Stalker. :D

(#22290) hubai1979 válasza shield (#22287) üzenetére


hubai1979
őstag

Ja az engem is érdekelne hogy ment fel a gépre neked.

Bazd meg a c-be simán engedi.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22291) shield válasza Telda (#22288) üzenetére


shield
Topikgazda

Simán elindítottam és felpakolta magát a C:\ -re, Win7 x64.
Majd hallhattok orosz techno zenét. :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22292) hubai1979 válasza shield (#22291) üzenetére


hubai1979
őstag

Figyelj már főnök,az elején nálam van egy drága relikvia, oda érek a banditákhoz és elveszik tölem a fegyveremel együt,utána átmegyek a hídon a beomlot alagúthoz ott egy szakálas faszi ad egy mesterlövész puskát kit kell kinyírni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22293) Alienhun79 válasza kislaki92 (#22281) üzenetére


Alienhun79
tag

Cuncibogár :B , biztos nem ez a gond, de nem valami arti van rajtad ami viszi le a hp-t, csak egy tipp, én sem az egyben sem a kettőben ilyet nem tapasztaltam, lehet javító pöcs kellene néki nem ?

tesztoszteronstalkerista

(#22294) shield válasza hubai1979 (#22292) üzenetére


shield
Topikgazda

Én csak a toronyig mentem, ahogy a képeken látszik. Így kicsit nehéz lesz ha nincs felirat és úgy mondják el mit kell csinálni.
A Lost World Origin-nél kicsit megörültem, amikor kérdezte hogy oroszul vagy angolul telepítem. Kiderült hogy csak a telepítőre vonatkozott, ráadásul indításnál kilép. :O

Az Autumn Aurora 2-vel töltöm el az időm. :DDD Deee...jól.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22295) op.erik válasza shield (#22294) üzenetére


op.erik
aktív tag

LWO innen nézitek?

(#22296) hubai1979 válasza shield (#22294) üzenetére


hubai1979
őstag

Főnök én a vörös erdőben kezdtem a játékot.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#22297) shield válasza op.erik (#22295) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem. Én EZT próbáltam, de nem sok sikerrel. Amit linkeltél, azt már kipróbáltad?
Látom ez is az 1.5-ös.

hubai1979 lehet, hogy random kezdődik? :F

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22298) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Jaj, ne legyetek már ilyen buták, mindenkit random dob be a kezdő helyre :D

(#22299) kislaki92 válasza Alienhun79 (#22293) üzenetére


kislaki92
senior tag

legújabb! am 1 se 2-ben nem.csak ebben...de amúgy ha nincs kaja hiány ..akkor jó...szürkében meg picit megy lejjebb..amúgy nem :):)most úgy szerzek lóvét,hogy dögöket "alkatrészeit" operálom ki :D:Djah meg izééé...az antenna komplexumnál valami bug volt ...2-3 vérsszívó helyett kb ...hm...8 vérszívóval találkoztam... :D:D szerintem valami kissebb bug volt :D:Dde jól jártam :D egyébként te,hogy szereztél legkönnyebben lóvét?már rájöttem ,csak kíváncsi vagyok:) :P

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#22300) op.erik válasza shield (#22297) üzenetére


op.erik
aktív tag

elvileg ezzel a javítással már megy a moddb.com-os

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.