Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) jagelo


jagelo
aktív tag

Sziasztok, érdemes lecserélni erre az xperia s em. videó meg fényképben milyen a készülék hozza az xperia s szintjét? Mert az s videóban brutális.

(#5402) darvinya válasza jenei1994 (#5314) üzenetére


darvinya
titán

Ezen semmilyen gyári widget nem megy.
Ez nem a gyári Xperia Launcher, így felejtős.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5403) Hedgehog28


Hedgehog28
tag

Sziasztok! Észrevettem, hogy a fényképekhez nem teszi hozzá a helymeghatározás helyét. Pedig be van kapcsolva ez a funkció. A "Beállítások\Hely" menüben pedig be van pipálva a GPS. Vajon mi lehet a probléma. (Google térkép pillanatok alatt talál a GPS-szel pozíciót)?

(#5404) Csirke válasza bolondember (#5399) üzenetére


Csirke
tag

Én is ezeket összesítettem nagyjából. G-nek is, meg N4-nek is vannak hátulütői, és ráadásul nem kevéssel drágább is (Telenor XS oszlop: 40, illetve 30eFt a különbség?). 70eFt lenne a gép, szóval ez 43-57%-ot jelent. Ugyan ki tudnám fizetni, de ha nincs különösebb kizáró ok, akkor ennyivel többet nem szívesen fizetnék másért. Inkább fél-1-2 év múlva, amikor van valami jó cucc, akkor cserélek.

www.solarplan.hu

(#5405) counterbill válasza jagelo (#5401) üzenetére


counterbill
senior tag

Kijelző kicsit kisebb az s ben de felbontás stimmel. Tiedben 32gb van ebben csak 8 de lehet bővíteni. Spben nagyobb az aksi illetve újabb gyorsabb processzor és gpu (adreno 320vs220).Tiedben 12 megapixeles a kamera ebben 8.
Én azt mondom h most még felesleges lecserélned az S-t mert jó kis készülék az.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5406) Hedgehog28 válasza jagelo (#5401) üzenetére


Hedgehog28
tag

Szerintem az "S" jobb beltéri képet és jobb videót csinál. (Öcsémnek S van, nekem meg SP) Csak a saját összehasonlítási tapasztalatomat írtam. Alapvetően az S-ben 12MP kamera van. Jobb felbontó képességet tud ugyan olyan lencsével.

(#5407) Oldmobil válasza jenei1994 (#5357) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Nálam is elég halk a gyári fülessel, meg vettem direkt egy Sony agybadugóst is, azzal sem lett jobb, csak az jobban kizárja a környezeti zajokat, viszont nekem nagyon kényelmetlen. Próbáltam az XDA-n lévő hangerőnövelő modot, a leírás szerint megy SP-n is, de nekem nem okozott semmi változást... van aki próbálta és működik neki?

(#5409) #19784448


#19784448
törölt tag

nem úgy volt hogy ma jön az asphalt 8?

(#5410) arti1121


arti1121
senior tag

közben rájöttem hogy mi ébreszgeti az aralmManagert. 2appot állitittam le az egyik a service menü s másik a túlmelegedés szabályzó. és megszűnt az ebreszgetes.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#5411) n@p@lm válasza Hedgehog28 (#5403) üzenetére


n@p@lm
őstag

néha beakad.
csinálj egy készülék újraindítást.

(#5412) powerwade válasza qamu74 (#5408) üzenetére


powerwade
senior tag

Fentebb mar volt rola szo.

Install instructions:
first time
- power off the phone:
- hold vol+ and plug usb to boot into fastboot (blu led)
- fastboot flash boot boot.img (from cm10 zip)
- fastboot reboot

A jelolt szoveg szerint fastboot kell neki, ami pedig zart BL-re nincs, ugye. Szoval aki szolgaltatonal vasarolta (T, V, masik T) azoknak ez nem jo.

(#5413) bossery


bossery
csendes tag

Sziasztok, pár sorban leírom a tapasztalataimat az SP és L tekintetében, mert mindkettő telefon van a családban.
Előzetesen annyit, hogy évek óta különböző blackberry-ket használtunk nagy megelégedettséggel, nálunk a feleségemmel a teelfonok munkaeszközök.De eljött az idő a váltásra, először BB10-es telefont akartam de a 150e-es áruk elriasztott, annyit nem ér.
Itt jött képbe a Sony, és az SP. lassan 1 hónapja vettem a Telekomnál, eddig egy-két apróságot leszámítva elégedett vagyok vele.
Zavar a gyenge wifije és emiatt az adatforgalmam a telefonon rendesen megnőtt, de ez belefér. Zavar, hogy 3 és fél óra alatt tölt fel a gyári töltővel 25%-ról 100%-ra,ami elég karcsú. Vettem hozzá Nillkin tokot, amivel jobb lett nekem a fogása, nem csúszik, stb. Ami tetszik, hogy elég gyors, jó vele gépelni, pedig előtte irtóztam a full érintős telóktól, akksija bőven 24 óra nálam, egész tűrhető fotókat csinál ( jól kell beállítani, nem csak full autóban használni), minőségileg össze van rakva és 2 év garancia van rá.
Feleségemnek is megtetszett, de neki kissé nagy az SP, ezért egy L-t vettem neki, fehéret, abban szép. Az is jó kis készülék, bár a videónál nem mindig találja a fókuszt, életlen videót is csinált már párat. Ennek fényévekkel jobb a wifije, jobb a fogása és a kijelzője bár kisebb felbontású, de a fekete feketébb és ugyanazzal a töltővel másfél óra alatt feltölt fullra. Ez is elmegy majd 24 órát egy töltéssel, és ami meglepő, egymás mellett a két telefont nyomogatva ugyanazokat az alkalmazásokat egyszerre indítva nem lassabb az L, csak ha már több minden fut a háttérben, de akkor is max fél másodperccel. Mivel nem nagyon játszunk a telefonnal, (néha a gyerekek max memóriajéték szintű egyszerű dolgokat) azt kell mondjam, hogy telefonként, multimédiás eszközként használva nagyon minimális a különbség a két készülék között, és ezt tükrözi a árbeli kis különbség is.
Nekünk fontos, hogy több emailt és céges emailt is tud kezelni, jó képeket lehessen vele készíteni és min 1 napot rendesen, üzleti szintű eszközként használva elmenjen azt kell mondjam, mindkét telefon teljesíti ezt.
Egyelőre mindkét telefonnal elégedettek vagyunk, gyári dolgokkal futnak a készülékek, 10-15 plusz alkalmazásnál kevesebbet használunk a gyáriakon kívül, nem érdekel a hekkelése, amire való arra mindkettő kiváló. SP annyiban jobb, hogy kicsit jobban bírja akksival, kicsit jobb képeket készít és masszívabb, minőségibb anyaghasználatú készülék, mondhatni férfiasabb főleg feketében..... :)

(#5414) #13110016 válasza bossery (#5413) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1

Misee85 - ma fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#5415) qamu74 válasza powerwade (#5412) üzenetére


qamu74
őstag

köszi

(#5416) #19784448


#19784448
törölt tag

Most néztem, asszem itunes-on már fent van. Akkor hamarosan jön nekünk is talán.

(#5417) jozso1989 válasza chab7 (#5381) üzenetére


jozso1989
őstag

Van fent 1-2 "wifi fix", XDA-n próbáld ki azokat, hátha segít... más nem, akkor marad a várás 4.3-ra. :P

Tényleg komoly, tiszta kémtelefon! :D Szerintem amúgy a Sonynak kéne ezt megoldania... hogyha túl nagy a decibel, akkor lejjebb venné az érzékenységet, ha meg síri kuss van, akkor felljebb venné... mint az automata fényerő (bár SP-n az is csak + - 10%).

misee85: Ios-en éjfél óta kint van...

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5418) heidrich


heidrich
senior tag

Szasztok!

Nektek nem recseg a hátlap ha kicsit finoman megnyomkodjátok?(nem kell erősen...)

Most vettem észre, alig nyomom meg és eléggé recseg több helyen, pl. az xperia felrat körül, nagyon gáz...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5419) #13110016


#13110016
törölt tag

(#5420) sutszi


sutszi
veterán

Első probléma amivel találkoztam és nem tudom megoldani.
Az energiagazdálkodásban az időbecslés konstans 13 órát mutat.
Restert volt többször is. Stamina ki-bekapcsolás is...

Tipp, hogy mitől lehet és hogyan lehet megoldani?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#5421) counterbill válasza #13110016 (#5419) üzenetére


counterbill
senior tag

Na én meg is vettem :D Már telepíti a kicsike kiderül h bírja . Bár ha már autós inkább gran turismo ps emuval.
Vagy carmageddon de az már tök más tészta :))

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5422) jozso1989 válasza heidrich (#5418) üzenetére


jozso1989
őstag

Nekem is szokott recsegni. Ez azért van szerintem, mert a hátlap domború és nem fedi le teljesen a telefont. Tehát a készülék és hátlap között van egy kis űr... A széleken jó, csak a hátlap közepénél recseg.

sutszi: Ilyen bugot olvastam én is, asszem valamelyik runner játék okozta ezt, nem tudom neked van-e fent ilyen. Asszem subway surfers talán... nem vagyok benne biztos, valamelyik runolós játék volt. :D

counterbill: Ááá nekem még 3 óra, mire próbálhatom... majd élménybeszámolót kérünk, plspls! :))

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5423) sutszi válasza jozso1989 (#5422) üzenetére


sutszi
veterán

Nincs fent ilyen játék...Tegnap óta csak a youtube frissült. Meg talán a dropbox...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#5424) jenei1994 válasza heidrich (#5418) üzenetére


jenei1994
addikt

Nekem is recseg raktam rá szilikon tokot így nem recseg. :D

(#5425) Logeeen válasza darvinya (#5400) üzenetére


Logeeen
senior tag

Csak 1 gomb van rajta...

#Xiaomi 13T#

(#5426) chab7 válasza jenei1994 (#5424) üzenetére


chab7
addikt

Amilyen anyag ez a hátlap nem is csodálkozom hogy benyomható (recseg). De mivel ez nem egy vízálló telefon, így nincs is szükség rá hogy passzentos legyen. Max nem kell nyomkodni, nem igaz?
Viszont ha leejtenéd és a hátára esik, a rugalmassága miatt kevésbé fog törni.
Akkor már inkább kicsit nyomódjon mint törjön.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5427) jenei1994 válasza chab7 (#5426) üzenetére


jenei1994
addikt

Ez így igaz! +1

(#5428) Mcleod


Mcleod
tag

Egy érdekes kérdéssel fordulok a többi SP tulajhoz.
Egy ideje már megvan a készülék és elégedett vagyok vele. Nyilván bejátszik, hogy Galaxy mini2-ről váltottam ami után iszonyú gyors...
A lényeg, hogy kipróbáltam autóban egy FM transmitterhez jack-jack dugóval összekötni. Nagyon jól működik, ha jön a hívás akkor átkapcsolom a frekvenciát és már jön is a hangszóróból a beszéd. Igaz, hogy az autós módot bekapcsolva használom, hogy könnyebb legyen felvenni és mivel akkor automatikusan kihangosított, így előtte azt ki kell kapcsolni, de egyébként tetszik az autós mód.
Szóval az a helyzet, hogy ha így jack-kel össze van dugva, megy mondjuk a zene és közben bekapcsolom a GPS-t, akkor nagyon halkan szól. Sokkal halkabb mint akkor mikor nincs összedugva és csak saját hangszórón szól. Lehet, hogy azt a hangot nem tudja kiküldeni a jack-en? Vagy valami beállítási gond? Egyébként 3 betűs navit használok.
Köszönöm az ötleteket, javaslatokat.

Csak egy maradhat!!

(#5429) jozso1989 válasza chab7 (#5426) üzenetére


jozso1989
őstag

Az optimista! :DDD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5430) Logeeen válasza chab7 (#5426) üzenetére


Logeeen
senior tag

+1 :K

#Xiaomi 13T#

(#5431) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Most vettem át én is. Mivel nincs még micro SIM-em, eddig nem tudtam nagyon próbálgatni. A kijelző elsőre elég jó, de mikor melléteszem a 3GS-t üvölt a különbség fényerőben és napfényben való olvashatóságban, a felbontás persze más tészta. A gyári füles eléggé gagyisztikus, ugyanez volt a Mini Pro-hoz is, viszont szerencsére szépen megy vele az EarPods, nem is nagyon halk a mintazenékkel, egyelőre megmenekültem a füles vásárlástól. SD kártya viszont kell, kap egy szép 32 gigásat. A hátlap nálam ugyan nyomkodható, de nem recseg. Ha recsegni fog később, inkább aláteszek valamit, ez a Mini Pro-nál is bevált. Masszívnak néz ki a telefon, ennyi pénzt nagyon megért.

(#5432) counterbill


counterbill
senior tag

Kezdek agyfaszt kapni az Asphalt 8 tól. 1.5 giga kell neki volt is 1.8 majd kiírta h nincs hely miután percekig töltött. Csináltam még helyet 2 gige felett és megint ugyan azt írja. Már nem tudom mit töröljek XD

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5433) jozso1989 válasza counterbill (#5432) üzenetére


jozso1989
őstag

Wtf?! Pedig a gameloft azt írta, hogy 1,4 GB összesen a game... o.O

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5434) genius30


genius30
csendes tag

2013. július 10-től tapasztalatok:

-stamina mód ikonja néha eltűnik bekapcsolva és nem tudom hogy akkor tényleg megy e
-jó fényképeket készít, de ne akarj koncerteket videózni, se olyat aminek nagyon nagy hangja van, mert nem jól vesz fel hangot, nagyon zajos, mintha szél fújna egész idő alatt.. :F nem tudtam még javítani, nem próbáltam más videó programot, és nem tudtam még gépen sem javítani, nem találtam hozzá programot
-minimális fagyás, nagyon ritkán van, de akkor tényleg ki van használva
-némely játék közben nem lehet rádió appot hallgatni, lefagy a rádió app
-zenelejátszó néha ok nélkül lefagy visszaáll arra a számra amivel legelőször kezdtél
-wifi jeleket kicsit gyengén veszi, tesóm xperia e -je bealázta.. xd
-párszor már leejtettem :s egyszer betonra, képernyőnek semmi baja csak a fém keret zománca jött le egy kicsit, tokot gyorsan szereznem kell majd rá..
-Chrome-ban billentyűzet mostanában eltűnöget ok nélkül magától, ha írni szeretnék

Nem akarok senkit se elijeszteni a vásárlástól, csak ezeket figyelembe kell venni, de ezek csak a saját tapasztalataim, lehet hogy valamit nem jól csinálok.. mert ez az első! érintőképernyős, androidos telefonom!! :DDD

ha valaki tud megoldást ezekre a problémáimra pl. a videó zaj eltüntetése vagy minimalizálása , ez nagyon érdekelne :)) :R

[ Szerkesztve ]

Kezdő androidos, Sony Ericsson W200i -> Sony Xperia SP

(#5435) counterbill válasza jozso1989 (#5433) üzenetére


counterbill
senior tag

Hát ja 1,51gb tölti is szépen majd telepítés és kiírja h nincs hely pedig kb 2,3 gb szabad van. Real racinget nem fogom törölni a mentésem miatt(hiába a felhő mentés nem bízom benne)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5436) counterbill válasza genius30 (#5434) üzenetére


counterbill
senior tag

Én nem értem ezt a videó ,,hisztit" mindenkinél. Szerintem nem is volt olyan telefonom ami koncert vagy nagy buli alatt jó hangot vett volna fel. Fölég h ennek hátul van a mikrofonja tuti h érzékenyebb is. De rohadjak meg kipróbálom a rendes sony kamera hangját, úgy is tartunk haverokkal egy nagyobb partit de szerintem az se fog tiszta hangot felvenni ordító zene mellet.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5437) Logeeen válasza counterbill (#5435) üzenetére


Logeeen
senior tag

Pedig nagyon jól működik! :K Nekem még sosem volt gondom vele... :N

#Xiaomi 13T#

(#5438) counterbill válasza Logeeen (#5437) üzenetére


counterbill
senior tag

Most az asphalt 8 ról beszélünk? :D Amúgy sikerült felraknom. Lassan írom h működik a telon. Kaptam 3ezer kreditet a játékban mert asphalt fan vagyok a játék szerint. Lehet látja h a többi rész is meg van vásárolva xd

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5439) jozso1989 válasza counterbill (#5436) üzenetére


jozso1989
őstag

Xperia U tisztán vette fel a majd' 10ezer wattal jövő zenét... Még az éneket is lehet érteni, pedig az aztán magas hang a javából, az SP ott már felrobbanna szerintem.

Ráadásul a hangfalaktól álltam kb. 5-10 méterre (elég durván verte az már a tüdőt :DDD ), beljebb nem tudtam, mert le volt zárva... :))

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5440) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

[link]
Ezt érti valaki?

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#5441) #13110016 válasza counterbill (#5438) üzenetére


#13110016
törölt tag

Írd, mert én csak este tudom kipróbálni.
Bár meg vagyok aról győzödve, hogy maxon egy mikro lagg sem lesz.

(#5442) counterbill válasza jozso1989 (#5439) üzenetére


counterbill
senior tag

Hülye ötlet de próbálja ki vki majd h lefogja ujjal a hátsó mikrofont. Szerintem nem tetszik neki a légnyomás xd
4 fele megnézem én is, van mellettem két szép hangfal csak alszik a gyerek.

Asphalt 8 elindult megy szépen bár elsőre szép kis micro lagokat vettem észre.
Bementem beállításokba mediumon volt a grafika úgy h felvettem maxra és láss csodát eltűnt a lag xd
Graf szép, játék poén de azért némi optimalizálás kéne rá mert Nexus 7re is felraktam és azon szaggat.
Viszont a döntögetős irányítás pocsék legalábbis nálam. Mintha későn reagálna vagy nem lenne elég érzékeny. Biztos lehet állítani még nem próbáltam de real racingbe tökéletes pl.
De ennyi pénzért ingyen van.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5443) #13110016 válasza counterbill (#5442) üzenetére


#13110016
törölt tag

Biztos hogy lesz egy kicsit optimalizálva. Bár, ha későn reagál a döntögetésre, lehet azért van, mert akad. Késve érzékeli.
Mind1, eddig a játékra, most az optimalizálásra várunk:D

(#5444) counterbill válasza #13110016 (#5443) üzenetére


counterbill
senior tag

Addig carmageddon +Real racing 3 xd

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5445) n@p@lm válasza heidrich (#5418) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem is recseg.
legalább visszajelez ah simogatom.
lehet kinyomom szilóval.

(#5446) Csirke válasza n@p@lm (#5445) üzenetére


Csirke
tag

"lehet kinyomom szilóval"
:D
Purhabbal nyomd ki! :D

www.solarplan.hu

(#5447) jozso1989 válasza counterbill (#5444) üzenetére


jozso1989
őstag

Carmageddon nagyon királyul van megcsinálva! Én sajnos anno nem tudtam játszani ezzel PC-n, csak a már "cenzúrázott" PS1 változattal (vagyis zombik voltak, meg miegymás...)... De nagyon állat game, jól átvitték telefonra, bár egyedül az első érintős irányítás használható (viszont azzal jól, hálisten), a többi full nulla. ._. ><

n@p@lm: Dorombol, ha simized! :))

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5448) counterbill válasza jozso1989 (#5447) üzenetére


counterbill
senior tag

Anno pc-n nagy kedvenc volt és nagyon bíztam benne h pontosan olyan lesz mint gépre. Pont mint a gta3.
Szerencsére nem akartak változtatni semmit:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#5449) jozso1989 válasza counterbill (#5448) üzenetére


jozso1989
őstag

A Doom GLES-t fogom valamikor majd megvenni, bár előtte nézek még pár gameplay videót, hogy van-e vlaami hibája... A demojával játszottam, full ugyanaz, mint a régi játék, csak felújítva opengl-esre. Szóval víztükröződés, szép fényeket csinálnak a robbanások, meg a szörnyek 3d-sek. A demo tetszetős, aztán a többi majd elválik... na de előtte Asphalt 8 kell! :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5450) counterbill válasza jozso1989 (#5449) üzenetére


counterbill
senior tag

Doom-ból ugye van már 3. rész is telefonra. Age of empires 3 at várom rá nagyon. Bár nekem az első rész is megtenné.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.