Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5434) genius30


genius30
csendes tag

2013. július 10-től tapasztalatok:

-stamina mód ikonja néha eltűnik bekapcsolva és nem tudom hogy akkor tényleg megy e
-jó fényképeket készít, de ne akarj koncerteket videózni, se olyat aminek nagyon nagy hangja van, mert nem jól vesz fel hangot, nagyon zajos, mintha szél fújna egész idő alatt.. :F nem tudtam még javítani, nem próbáltam más videó programot, és nem tudtam még gépen sem javítani, nem találtam hozzá programot
-minimális fagyás, nagyon ritkán van, de akkor tényleg ki van használva
-némely játék közben nem lehet rádió appot hallgatni, lefagy a rádió app
-zenelejátszó néha ok nélkül lefagy visszaáll arra a számra amivel legelőször kezdtél
-wifi jeleket kicsit gyengén veszi, tesóm xperia e -je bealázta.. xd
-párszor már leejtettem :s egyszer betonra, képernyőnek semmi baja csak a fém keret zománca jött le egy kicsit, tokot gyorsan szereznem kell majd rá..
-Chrome-ban billentyűzet mostanában eltűnöget ok nélkül magától, ha írni szeretnék

Nem akarok senkit se elijeszteni a vásárlástól, csak ezeket figyelembe kell venni, de ezek csak a saját tapasztalataim, lehet hogy valamit nem jól csinálok.. mert ez az első! érintőképernyős, androidos telefonom!! :DDD

ha valaki tud megoldást ezekre a problémáimra pl. a videó zaj eltüntetése vagy minimalizálása , ez nagyon érdekelne :)) :R

[ Szerkesztve ]

Kezdő androidos, Sony Ericsson W200i -> Sony Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.