Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#310) Timer


Timer
veterán

Felkeltette az érdeklődésemet ez a mobil, pedig az SE előttem néhány éve nagyon leszerepelt. Lenne néhány kérdésem, amelyekre nem kaptam választ sem a mozgóképes anyagból, sem a tesztből, hátha Ti tudtok segíteni!

Az első az ékezetes karakterek bevitelének a módja. SE-nél hogy zajlik konkrétan példának okáért egy "ű" karakter bevitele? Valamelyik másik QWERTY mobil bemutatójánál olvastam anno, hogy két, vagy három gomblenyomás szükséges a magyar karakterek előcsalogatásához, amely - véleményem szerint - kimeríti az "idióta megoldás" kategóriáját. Az a meglátásom, hogy ha az ember QWERTY mobil mellett dönt, azt azért teszi, hogy meggyorsítsa a szövegek bevitelét, ide értve az ékezetes karaktereket is.

Szintén érdekelne, hogy SE-nál (vagy úgy általában, Android fronton) van-e lehetőség ingyenes push email szolgáltatás használatára? jelenleg egy Nokia E52-őm van, amelyet - többek között - a kiválóan működő Nokia Messaging szolgáltatás miatt szeretek. Erről a funkcióról nem szeretnék lemondani semmiképpen sem.

Végül: akkumulátoros üzemidő tekintetében mi a maximum, amit ki lehet hozni ebből a készülékből szerintetek? Tudom, a teszt szerint 2 napot elmegy átlagos használat mellett, de ez azért relatív. Én alig telefonálok, ellenben rengeteget böngészek és levelezek, alapvetően GSM hálózaton. Ennek fényében reális lehet például a 3 naponkénti töltési ciklus?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.