Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#802) Forestlord válasza novakgbr (#801) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Ha teljes készlettel veszed, akkor is csak töltő lesz hozzá, mert nem jár füles a géphez tudtommal.
Valószínűleg az olcsóbb készülékeket nem a magyar piacra szánták, ezért nem a tipikus magyaro.-ra szánt rom van benne, hanem gondolom csak magyarosítás (vagy valami ilyesmi), ezért, amikor majd lesz hivatalos frissítés, akkor az neked nem magyar lesz. Ez megoldható, ha majd a frissítéskor felrakod a netről a magyar romot (persze ez lehet, hogy garancia vesztéssel jár, de mint tudjuk a root is, ha úgy viszed be javítani, hogy nem unrootolod előtte).
Amit olcsóbban kapsz, azokon 1 év garancia van és néha plusz 1 év a szoftverre. Szerintem az utóbbi hülyeség, mert ha baja lesz, akkor a készüléknek lesz, hiszen a szoftver cserélhető...
Én végül 2 éves garanciával vettem magyar verziót lealkudva 54.000ft-ért (a honlapon drágábban van még most is) ja és ingyenes házhoz szállítással.
innen:
http://mobilbirodalom.hu/termek/samsung-s7710-galaxy-xcover-2-black-black-red-.html/470
Szerintem ha felhívod őket, hogy 2 éves garanciával szeretnéd, de sokallod érte az árat, akkor engedni fognak.
Ha elsőre nem, akkor másnap próbáld megint :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.