Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) jeni válasza dionaea (#10099) üzenetére


jeni
félisten

ahham, én csak megérintettem többször.
elindult

Millennium Falcon-t keresem Birodalmi vadászként. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10102) kp78 válasza Rinocerosz (#10095) üzenetére


kp78
addikt

Feltettem, köszönöm még egyszer a leírást! :R

Az arcfelismerés biztos, h javult, eddig 10-ből 1-2-szer oldott fel (vagy egyszer sem), most meg azt vettem észre, h a smart flip tokot kinyitva nem kell ujjlenyomat, mert felismerte az arcot.

Nekem a kijelzőn / ikonokon mutatkozó túlszaturált színek furcsák, és nem is találtam meg, h lehetne vhol a színekből visszavenni. :U Nincs is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#10103) Ernesst válasza kp78 (#10102) üzenetére


Ernesst
aktív tag

A kijelző beállításokban tedd a képernyő módot élénkre, majd vissza újra természetesre. Nálam is túlszaturált volt a frissítés után (a természetes mód ellenére), de ez megoldotta.

(#10104) kp78 válasza Ernesst (#10103) üzenetére


kp78
addikt

Ezt kerestem, csak nem találtam, azt hittem kigyomlálták :) Pedig jártam is arra.
Máris jobb :R

(#10105) kp78 válasza kp78 (#10104) üzenetére


kp78
addikt

Ez a messenger probléma viszont megjelent nálam is. :((
Ahogy látom hiába is telepítem újra, akkor is ilyen lesz.

Vagy vmi megoldás lett rá másnál? :U

(#10106) viewdetails válasza kp78 (#10105) üzenetére


viewdetails
addikt

Kapcsold ki a Messenger értesítés kategóriák között az Egyéb kapcsolót.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10107) kp78 válasza viewdetails (#10106) üzenetére


kp78
addikt

Köszönöm, megpróbáltam, de továbbra is jönnek a régi értesítések. :((

(#10108) Rinocerosz válasza kp78 (#10107) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Másnak is ugyan ez... nem tudom mit művelnek ezek a messengerrel, de már tényleg lehetne valami f@szányos alternatíva. Minden hónapban van valami baj vele.

(#10109) Essejó válasza Rinocerosz (#10108) üzenetére


Essejó
veterán

Van és volt is mielőtt a picipuha ide tolta volna a saját szarát. link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10110) kp78 válasza viewdetails (#10106) üzenetére


kp78
addikt

Újratelepítést követően (és némi "értesítési gyomlálás" után) úgy tűnik megjavult.
:R

(#10111) kcsa válasza kp78 (#10110) üzenetére


kcsa
veterán

szintén, új verzió újratelepítése után mintha nem jönnének plusz értesítések.

(#10112) ClioRS


ClioRS
őstag

Én is újratelepítettem a Messengert, elsőre nem töltötte be az üzeneteket, meg igazából semmit se. Letöröltem, másodikra már betöltötte szinte egyből, de az értesítés még mindig sz@r.

(#10113) kp78 válasza ClioRS (#10112) üzenetére


kp78
addikt

"Gyomláltál" is? :U

[ Szerkesztve ]

(#10114) ClioRS válasza kp78 (#10113) üzenetére


ClioRS
őstag

Igen, de attól még ami be van pipálva sem jön meg időben.

(#10115) kp78 válasza ClioRS (#10114) üzenetére


kp78
addikt

Elkiabálva. :W

Ebben a pillanatban jött be újra 2 üzenet, amit még délelőtt kaptam, és már rég olvastam. :(((

(#10116) jupp008


jupp008
senior tag

Most szembesültem egy apró de bosszantó hibával a UI alatt. Valaki tud megoldást ?

1, a chrome -ot véletlenül hozzáadtam egy +mappához az alkalmazások között, amiből most nem tudom törölni max. csak a chrome -ot mint programot engedi eltávolítani ???

2, ezt pedig már régóta szeretném csak lusta voltam kérdezni, hogy hogyan lehet mappában elhelyezni egy fájlt - akár hivatkozásként. pl. 1 fénykép vagy egy jegyzet, vagy kimondottan egy weboldalra mutató hivatkozás

(#10117) jupp008 válasza jupp008 (#10116) üzenetére


jupp008
senior tag

1, ez sikerült, csak hülye a logikája. Mappából először a programok közé kell kihúzni, utána lehet trükközni

2, ez viszont tényleg érdekelne

(#10118) iamGregorMan válasza jupp008 (#10117) üzenetére


iamGregorMan
csendes újonc

A 2-eshez:
A chrome-ban a megnyitott weboldalon a jobb felső 3 pöttyre mész, ott a "Kezdőképernyőre" pontot választva a linket kirakja. Onnan már mozgathatod ahova akarod.

(#10119) jupp008 válasza iamGregorMan (#10118) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszönöm, viszont ez csak akkor működik ha a mappa a kezdőképernyőn van. Az alkalmazásokon belüli mappákat nem éred el.

(#10120) iamGregorMan válasza jupp008 (#10119) üzenetére


iamGregorMan
csendes újonc

Ezt nem teljesen értem. Ha a weblinket kirakod a kezdőre, azt be tudod tenni mappába. A mappát pedig mozgathatod.
Azt viszont nem mondtam, nem gyári lauchert használok, a Smart Launcher van használatban.

(#10121) jupp008 válasza iamGregorMan (#10120) üzenetére


jupp008
senior tag

Gyári launcher -el a bal oldali képernyőről nem tudsz visszahelyezni elemeket a jobb oldalon lévő alkalmazások közé - csak fordítva.
Sajna ez így nagy hülyeség.

(#10122) iamGregorMan


iamGregorMan
csendes újonc

Ok, ezt így értem. Viszont merem javasolni a Smart Launchert, mert sokat tud és nyilván több helyen körözi a gyárit.
De a fájlok, képek stb. linkelését még én sem tudom...

(#10123) Laslow válasza jupp008 (#10121) üzenetére


Laslow
senior tag

Szerintem elfogadható a Samsung logikája, hogy az Alkalmazásokban van minden ami App (akár mappákba szervezve), a kezdőképernyőkön pedig bármi amit a user szeretne appot, linket, widget-et. Az Alkalmazások képernyő(k) szerepe csak annyi, hogy ott mindent megtalálj, ami a telefonodon van app, és adott esetben amit szeretnél közülük, azt ki tudd tenni a kezdőképernyőre, ahonnan könnyen és gyorsan eléred. Megértem, hogy a Samsung nem akarja, hogy az Alkalmazások képernyő(ke)t mindenféle egyéb elemekkel "összeszennyezze" a user.

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#10124) jupp008 válasza Laslow (#10123) üzenetére


jupp008
senior tag

Igen, viszont az én logikám fordítva van, a kezdőképernyőt nem szeretném "összeszennyezni", jobban szeretem a valamennyire letisztult nézetet csak az legyen ami valóban napi gyors elérésben kell.
Mind1 gondoltam van esetleg valami trükk akár a good lock on belül is.

(#10125) Oldman2 válasza jupp008 (#10121) üzenetére


Oldman2
veterán

Miért kellene "visszahelyezni"?

A "bal oldali" képernyőn csak linkek vannak, amik a "jobb oldali" Alkalmazások-ra mutatnak.

Jobb oldalon mindig minden megjelenik, max. elraktad egy mappába.

Bal oldalról a linket (nem pedig az alkalmazást) törlöd csak.
:K

(#10126) jupp008 válasza Oldman2 (#10125) üzenetére


jupp008
senior tag

Jó így levezetve végül is igaz.
Attól függetlenül lehetne több lehetőség akkor az alkalmazások közötti + elemek beszúrására.

De sztem kimerítettük a témát ezzel ...

(#10127) Oldman2 válasza jupp008 (#10126) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem kötözködök, érdekel mit szeretnél.

Mit értesz azon, hogy "+ elemek beszúrása"?

(#10128) jupp008 válasza Oldman2 (#10127) üzenetére


jupp008
senior tag

1 mappához hozzáadni akár egy dedikált jegyzetet (nem a keep-en vagy note-on keresztül megnyitva), vagy kimondottan egy weboldalra mutató hivatkozást, vagy 1 fényképet vagy bármilyen fájlt.

(#10129) Oldman2 válasza jupp008 (#10128) üzenetére


Oldman2
veterán

Értem, ezt Samsungtól függetlenül csak a Kezdőképernyő(k)re tudod kirakni.
Ez Android feauture, nem Samsung hiányosság.

(#10130) trialboj


trialboj
őstag

Arra van beállítás hogy mikor felvillan a telefon mert értesítést érkezett, akkor ne kezdje el keresni az arcot? A glimpse appot használom erre, mert valami fura oknál fogva gyárilag nem tud ilyet az os.
Szóval csak annyit szeretnék hogy akkor kezdjen arcot keresni ha én ébresztem, akár a power gombbal, van erre lehetőség?

Azért zavar, mert néha úgy érzékeli hogy ott az arcom csak nem passzol, és van hogy lezárja a telót magától az 5 hibás próbálkozás után. Egy ideig nem értettem miért nem engedi az ujjlenyomat olvasást, hát azért mert ő már lejátszotta az 5 próbálkozást az asztalon.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#10131) z.z válasza jupp008 (#10124) üzenetére


z.z
csendes tag

Nyissál egyszerűen egy második kezdőképernyő lapot. Az első lehet a letisztult. A másikon pedig lehetnek az alkalmazások és a parancsikonok. Akár közvetlenül, akár mappákba csoportosítva.

(#10132) Balzak83 válasza trialboj (#10130) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nálam is a Glimpse van beállítva. Viszont 3 másodpercre villan csak fel a kijelző, így 5x nem is tud próbálkozni, és még sosem zárt ki emiatt. A Glimpse-ben is van egy kijelzőzár opció a beállításokban, lehet ott kell átállítanod rövidebb időtartamra, vagy kapcsold ki teljesen az opciót.

(#10133) hesszan válasza kenwood3 (#10066) üzenetére


hesszan
aktív tag

ez nálam is van. se a kihangosító se a normál hangszóró nem volt jó, ilyenkor kb offos a telefonálás. Eddig 1,5 év alatt asszem 3x fordult elő, 1x teloreboot, 2x lesz.rtam. "hivj a másikon" és nem volt telóreboot meggyógyult....
Mintha a hidegben 0fok körül csinálná, bár a teló a zsebből elővéve nyilván nem hideg. De nekem eddig csak kültéren volt hideg/hűvös időben. mint írtam ezen ritkán telózok, pláne télen kültéren, de még nem teszteltem hogy valóban ez a kiváltó ok)
s22+ yettel-es a teló is meg a sim is, még félév garis, még nem gondolkoztam mit lehet tenni, beviszem és? mikor mutatnám valszeg pont jó lenne..... egyenlőre csak morgok magamban

más: nekem nem tetszik a új UI.
régiben volt képernyő méret állító. azt most hol találom. olyan kövérek lettek a betük hogy azt gyanítom visszaállt kissebb képernyőméretre... (bár a képernyőfotó azt mondja 1080*2340)

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#10134) Csocsesz75 válasza hesszan (#10133) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A régiben a roboto volt az alapértelmezett betüstílus. Állítsd vissza arra.

(#10135) ferenck


ferenck
senior tag

S22+ decemberi biztonsági frissítés megjött.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10136) Rinocerosz válasza ferenck (#10135) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ohh... ami azt illeti én újra húztam a telefont odinnal. Remélem nem ezért nem dobja fel a Decemberi frissítést :( . Sima s22.

(#10137) kcsa válasza Rinocerosz (#10136) üzenetére


kcsa
veterán

No para, nálam sincs semmi még. De ami igazán furcsa hogy play sytem update is megállt október 1-en

(#10138) lasga


lasga
csendes tag

Sziasztok, megjött S22-re is!

(#10139) Rinocerosz válasza kcsa (#10137) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Közben nekem is megérkezett a decemberi frissítés.
Play-ről valamit írtak, hogy a Galaxy készülékeken nehehen frissülnek... biztos megoldják majd :)

(#10140) plaszy válasza lasga (#10138) üzenetére


plaszy
őstag

Szupi :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10141) S@c@ válasza lasga (#10138) üzenetére


S@c@
őstag

A pixel shiftinget javitottak?

(#10142) Tuomas válasza S@c@ (#10141) üzenetére


Tuomas
addikt

De hát még december elején Te magad írtad, hogy újra működik. :D
[link]

We were here

(#10143) S@c@ válasza Tuomas (#10142) üzenetére


S@c@
őstag

De holmukodott, hol nem. Szoval nem volt tokely. :B

(#10144) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Sziasztok!
Azt hol tudom beállítani, hogy bekapcsoláskor a pin kód beírása után ne kelljen OK-t nyomni?

(#10145) Rinocerosz válasza sunnyside (#10144) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem kivették... én se találtam.

(#10146) sunnyside válasza Rinocerosz (#10145) üzenetére


sunnyside
csendes tag

Pedig jó dolog volt!

(#10147) Rinocerosz válasza sunnyside (#10146) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nem értem, hogy miért kellett kivenni :( . Mert oké, hogy a biztonság, de legalább beállítható lenne.

(#10148) Arvist válasza Rinocerosz (#10145) üzenetére


Arvist
tag

Nekem a mai biztonsági frissítés óta kell megint OK-t nyomni, eddig ment anélkül...

(#10149) Rinocerosz válasza Arvist (#10148) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nálam akkor tűnt el amikor újra húztam a telót odinnal... pedig már előtte is One Ui 6.0 volt rajta

(#10150) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Olvasgattam picit... legalább 6 szamjegyűnek kell lennie a pin kódnak és akkor ugrik fel ez a lehetőség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.