Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) zzola válasza haypro (#10039) üzenetére


zzola
félisten

i13, nem is kérdés...

(#10052) Laslow válasza zzola (#10051) üzenetére


Laslow
senior tag

Én az i15-öt választanám, 35k nem sok felár érte, számomra megérné.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#10053) zzola válasza Laslow (#10052) üzenetére


zzola
félisten

"más készülék nem játszik"

(#10054) Laslow válasza zzola (#10053) üzenetére


Laslow
senior tag

Igen, de #10041,

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#10055) ClioRS válasza haypro (#10039) üzenetére


ClioRS
őstag

iPhone 15. Barátnőm 11-e még most is több képernyőidőt tud. Működésben is sokszor sokkal gördülékenyebb, bár most az Android 14-gyel elég jó lett ez a telefon is végre. Én Android párti vagyok, szerencsére nekem is ingyen adta a cég az S22-t, de ha fizettem volna érte akkor azért párszor már eldurrant volna az agyam. :U

(#10056) Balzak83 válasza haypro (#10039) üzenetére


Balzak83
senior tag

Mindenképpen 13-t kérd. Ha más nem az üzemidő miatt. Nálam ha megy a céges profil, akkor az jelentősen beleharap az üzemidőbe, iphonnál meg gyakorlatilag semmi változás. Ami az s22 mellett szól, az a gombnyomásra kikapcsolható munkaprofil, ezzel lehet üzemidőt spórolni, és az értesítések sem zaklatnak munkaidőn kívül.

(#10057) ClioRS válasza Balzak83 (#10056) üzenetére


ClioRS
őstag

Kb mennyit számít a munka profil? Nekem mindig be van kapcsolva. Kár, hogy nem lehet a rutinok között időzíteni.

(#10058) hevepapa válasza kcsa (#10047) üzenetére


hevepapa
senior tag

"Több postafiók kezelése androidon nem megoldott a gyári levelezőklienssel."
Ez érdekes. Már az S8 idők óta (most S22-n) használom a Samsung gyári email klienst 5 különálló email accounthoz. Van benne POP3, van IMAP. Ha jól rémlik 4 SMTP szerver van az accountok mögött. Semmi probléma se volt vele.

(#10059) Arvist válasza hevepapa (#10058) üzenetére


Arvist
tag

Ezen én is elcsodálkoztam, szintén 5 fiókot kezelek a gyári klienssel.

(#10060) kcsa válasza hevepapa (#10058) üzenetére


kcsa
veterán

MDM-ről volt szó, a MobileIron féle Email+-ra gondoltam.

(#10061) viewdetails válasza kcsa (#10060) üzenetére


viewdetails
addikt

Mekkora áldás azt lecserélni Intune-ra... :C

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10062) akos_ur válasza hevepapa (#10058) üzenetére


akos_ur
aktív tag

a shared mailboxokat nem tudja kezelni a samsung gyári email app, csak az outlook... (azoknak nincs önálló user/pass belépése, csak fel lehet őket csatolni user mailboxok mellé)

(#10063) Balzak83 válasza ClioRS (#10057) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ez ugye megint csak erősen használat függő. Nálam 15-20% plusszt simán rátesz, állandó vpn, és a teams+outlook zaklatja folyamatosan a telefont. Ha a második simkártyát is kapcsolom, akkor már feleződik az üzemidő, és napi 2x kell töltenem.

(#10064) hevepapa válasza akos_ur (#10062) üzenetére


hevepapa
senior tag

Ja, értem. Az más történet.

(#10065) viewdetails


viewdetails
addikt

Google fiók - Szinkronizálás megszakítása.
14-es probléma, hogy nem reagál rá? 13-as készüléken néztem, ott nincs vele gond.
Olyan mintha beragadt volna, harapja is az akksit.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10066) kenwood3


kenwood3
őstag

Srácok!
Recseg a felső hangszóró a telóban. Már 2 x fordult elő a héten , tegnap és kedden. A lejátszott hangok is és a beszédhang is, újraindítás megoldja. Na már most , mi miatt lehet ez? A samsungot felhivtam smart tutorozott egyet, aztan nem talalt semmi hibat. Szeptemberig még garis
Ötlet?

Mi az az ekezet dragasag??

(#10067) S@c@


S@c@
őstag

Ujra mukodik a pixel shifting. Csinaltam kepernyokepeket is, hogy mozog a felso es also sav is az ora kivetelevel. Igy mar nyugodtabb vagyok, hogy nem eg be.

[ Szerkesztve ]

(#10068) kaciokos válasza S@c@ (#10067) üzenetére


kaciokos
őstag

Jött valami update, vagy egyszercsk magától működni kezdett, vagy igazából nálad mindig működött?

(#10069) S@c@ válasza kaciokos (#10068) üzenetére


S@c@
őstag

One ui home update. Elotte nem mukodott.

(#10070) jupp008 válasza S@c@ (#10069) üzenetére


jupp008
senior tag

Nekem még nem hozza

(#10071) ClioRS válasza jupp008 (#10070) üzenetére


ClioRS
őstag

Galaxy Store-ban nézd meg, nekem is ott jött, bár én nem figyeltem ezt a pixel shiftinget, eddig nem is tudtam, hogy van ilyen telefonon is nem csak tvnél. :DDD

(#10072) Bumer725


Bumer725
csendes tag

Sziasztok már agyfaszt kapok s22 m van.. nemtudom miért mesenger értesítések folyamatosan újra kapom amit már megnéztem..messengert töröltem is már újra is raktam, telo újra indítás szinte minden volt de folyamatosan 15p ént újra dobja mikor valaki hangulat jelel reagál pl egy képre amit küldtem.. vmi ötlet? :O :F :((

(#10073) |AP| válasza Bumer725 (#10072) üzenetére


|AP|
veterán

nálam ugyanez pár napja. Szerintem nem egyedi eset, lehet a messengerben van valami gebasz

(#10074) Bumer725 válasza |AP| (#10073) üzenetére


Bumer725
csendes tag

Fura mert más ismerősömnek akinek más teloja van annak nincs ilyen ezért gondoltam hátha nem messenger hanem telo vagy új android miatt ..akkor várunk hátha

(#10075) ClioRS válasza Bumer725 (#10072) üzenetére


ClioRS
őstag

Olvass vissza, korábbi Android verzióval is csinálta nekem és másnak is, úgyhogy az app a sz@r valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#10076) kcsa válasza Bumer725 (#10072) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem tegnap este óta csinálja, nyilván nem "romlott el" a telefon szoftvere tegnapelőtthöz képest, tehát nyilván a facebooknál van a gond.

szerk.: tegnap este egyébként megint betonkeményre fagyott a telefon, sötét képernyő, néha elő tudtam csalni a kikapcsoló-újraindító menüt, de bármire nyomtam akkor se indult újra/kapcsolt ki. Ez így két héten belül a második...

[ Szerkesztve ]

(#10077) Grande Ale válasza Bumer725 (#10072) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ugyanez nálam is. Már épp újra akartam telepíteni, de akkor hagyom.

(#10078) balco


balco
aktív tag

Hogy lehet elérni azt hogy egy bluetooth headset, vagy hangszóró kapcsolódása elindítsa a Youtube Musicot? S22

(#10079) Aksomatic válasza balco (#10078) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Modes & Routinesban állíts be egy ilyen rutint

(#10080) balco válasza Aksomatic (#10079) üzenetére


balco
aktív tag

Köszi, megpróbálom

(#10081) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok. Ma jöttek meg, de már lecseréltem azóta a telefonom S23-ra. Ha valakit érdekel privátban írjon. :R

"Hosszú és eredményes életet!"

(#10082) Isaac76 válasza Bumer725 (#10072) üzenetére


Isaac76
tag

Szintén zenész, már figyelmeztetést is kaptam,mert a playre beírtam ,hogy ez így egy rakás sz@r :Y :DD :C

(#10083) Celtis válasza GordonSamway (#10081) üzenetére


Celtis
veterán

Küldtem pm-et. Pont ma akartam rendelni valami szilikon tokot.

(#10084) Depidemic


Depidemic
csendes tag

Akinek messenger értesítések zavarnak, ott a reakciók értesítései ismétlődnek non-stop.
Akit zavar, az kitudja kapcsolni, csak azt a részét:
- Messenger -> Alkamazásinfó -> Értesítések -> Értesítéskategóriák (alul) -> Egyéb (ezt kikapcsolni) és nem küldi ezeket tovább, minden más értesítés megy tovább normálisan.

(#10085) gordonfreemN válasza Bumer725 (#10074) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Cimbim s23-masán is ez van pár napja.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#10086) Samen80


Samen80
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Honor band6 karkötőm,és az a gondom,h mióta frissült a telefonom nem lehet összepárosítani.Esetleg valakinek van valami ötlete?

(#10087) trialboj válasza S@c@ (#10067) üzenetére


trialboj
őstag

Ezt én sem értem, azt hittem csak az AOD ugrál jobbra balra, hogy ne égjen be. Minden egyes applikáció használja ezt? Még az első oled telómnál az s10e-nél paráztam hogy be fog égni a navi pl, de 3 év után sem volt semmi baja, szóval el is felejtettem hogy ez egy létező probléma :B

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#10088) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Gondoltam szólok, hogy a Play áruházban elérhető frissítés a Messengerhez... talán ez fixálja ezt az értesítés problémát :) .

(#10089) plaszy válasza Rinocerosz (#10088) üzenetére


plaszy
őstag

Reméljük...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10090) kaciokos válasza trialboj (#10087) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem az appok nem ugrálnak, az AOD meg az értesítési sáv azért, mert ott van legtovább ugyanaz az infó. Gondolj csak bele, az értesítési sáv a teljes képernyős appok kivételével mindig látszódik, és pl. a kettőspont az órában folyamatosan egy helyben lenne.

(#10091) kp78


kp78
addikt

Milyen az eddigi tapasztalatuk / véleményük azoknak, akik az elején egyszerre frissítettek 6.0-ra?
:R

Az akkor leírtakat természetesen olvastam, csak gondoltam most már eltelt 1 kis idő, hátha van új(abb) tapasztalat. :)

(#10092) Rinocerosz válasza kp78 (#10091) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igazából nekem nem volt semmi gond az új rendszerrel. Igaz olyan óriási változások nem történtek:
-kamera kapott pár új funkciót és kicsit átdolgozták
-új betűstílust használ a rendszer ami nekem egyenlőre bejött :)
-új lett a értesítsi sáv ami olyan megosztó számomra
-képszerkesztőn is reszeltek egy kicsit
-az eszközkarbantartóban az akkumulátoridőt megkutyulták rendesen, szerintem az gáz lett...
-widgetekkel, meg az AoD-el lehet szórakozni kicsit
Jah és hiánypótlóként a telefon információknál a szoftver adatain belül ha kattintgatsz az Android 14-re előjön a logó és ha rajta tartod az ujjadat akkor egy mini játék fog elindulni :)) .

Stabilitásban úgy rendben van és az üzemidő is hasonló mint volt, talán egy picit jobb. Szerintem a Decemberi update nemsokára jön és ami esetleg van hiba azt csak-csak fixálni fogjak... úgyhogy szerintem a decemberi frissítés után nyugodtan felteheted.
Gyári resetet nem csináltam mert jól működik, de majd sort kerítek rá mert már a tárhelyem nagyon tele van szemetelve. :DDD

(#10093) Kronos3000 válasza kp78 (#10091) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Megszoktam, az értesítési sáv változást nehezen, a többit már észre sem veszem.

Wasabi...

(#10094) kp78


kp78
addikt

:R
Mindkettőtöknek!

Értesítési sávban mi változott akkorát? :U

(#10095) Rinocerosz válasza kp78 (#10094) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ilyen lett: lehet rosszul fogalmazunk... nem tudom mi ennek a neve értrsítesi panel.... vagy én nem tudom :DD

(#10096) lakicsabi válasza kp78 (#10091) üzenetére


lakicsabi
csendes tag

Nálam nagyon jól működik az új rendszer bár az előzővel sem volt problémám. Akksi mintha jobban bírná, értesítési panel csak az első nap volt fura.

(#10097) kp78


kp78
addikt

:R
Ráengedem lassan a telefonra :)

(#10098) jeni válasza Rinocerosz (#10092) üzenetére


jeni
félisten

Ez nálam itt megáll
Nem megy tovább
Annyi van csak,hogy a fehér "csillagok mennek"

[ Szerkesztve ]

(#10099) dionaea válasza jeni (#10098) üzenetére


dionaea
őstag

Folyamatosan tartsd az ujjadat a logón míg hyper űrbe nem lépsz.

(#10100) Rinocerosz válasza jeni (#10098) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Folyamatosan tartsd nyomva a közepén és elkezd a telefon remegni. Utána jelenik meg ez a mini game.
Szerk:
Oppps... figyelmetlen voltam, előttem már le is írták.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.