Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) Arvist


Arvist
tag

Ez elég rosszul hangzik...

(#9252) viewdetails válasza ClioRS (#9250) üzenetére


viewdetails
addikt

Kamera alkalmazás cache törlése, alaphelyzetbe állítása?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9253) akooos válasza ratcache (#9242) üzenetére


akooos
veterán

Na hát én ilyet sose tapasztaltam az S22-vel, pedig Chromeban nyitva van 25-30 lap általában :D De még párom S10-én sincs ilyen jellegű force close böngésző miatt.
Van egy játék, amit félrefrissítettek, animációktól 100%-ra ugrott a CPU használat és force closeolt mindent a háttérben és végül a játékot is, de ezen kívül nem láttam ekkora és ilyen minőségű szenvedést, amit leírtál :Y

(#9254) viewdetails válasza akooos (#9253) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem egyformán használjuk a készülékeket, van aki csak pár appot rak fel, van aki teleb@ssza névnapos widgetekkel meg 5 percenként kukorékoló, lila-zöld ikonokkal. Széles a spektrum, ezért nehéz távolból a tutit megmondani.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9255) jkarika85 válasza Arvist (#9247) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Hasonló jókat tudok én is el mondani, szépen teszi a dolgát. Semmi akadás, semmi fagyás, térerő gond sincs, fagyás sincs, 1-1,5 nap simán megvan, 6 óra kijelzőidővel. (S22)

(#9256) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Na, tegnap este egy kicsit be*zartam.. Mindenhogy látható volt, azthittem beégett az always on ujjlenyomat leolvasó képe, szabályosan látszott mindenhol, elég komolyan.. :'( Ma reggelre viszont sokat halványodott, most meg már akár milyen háttérrel is keresem, nem találom hálisten. Volt valakinek ilyen? Biztos ami biztos én kikapcsoltam, ezt ne jelezze nekem többet.

X1X

(#9257) ratcache válasza viewdetails (#9254) üzenetére


ratcache
aktív tag

nincs televágva mindennel, alkalmazások beszabályozva, kevés dolog van fent és azok közül még kevesebb ami futhat a háttérben. ettől még ragadhatott be valami épp, illetve nem is általános a dolog, számomra is ezért volt nagyon meglepő. ettől még így volt. a böngésző lapok bezárása után szépen normalizálódott a dolog, kellett neki 1-2 perc. azóta is megy, újraindítás sem kellett. mondjuk nem is szoktam, csak rendszerfrissítéseknél.

(#9258) Arvist válasza jkarika85 (#9255) üzenetére


Arvist
tag

És akkor most kezdjünk el rettegni a következő frissítéstől :D

(#9259) kutga válasza Arvist (#9258) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, légy szíves. :)

Let the Zone take me if I am.

(#9260) ClioRS válasza viewdetails (#9252) üzenetére


ClioRS
őstag

Kösz a tippet, megoldotta úgy néz ki. :R

(#9261) rjy08 válasza Arvist (#9247) üzenetére


rjy08
tag

Az melyik? A több mint 2 gigás május 1-jei biztonsági javítás?

(#9262) Arvist válasza rjy08 (#9261) üzenetére


Arvist
tag

Nem tudom mekkora volt. Igen, amelyik a május 1. biztonsági javítási szintet adta, nekem május 9.-én települt. Azóta semmi problémám.

[ Szerkesztve ]

(#9263) dancsuri válasza Arvist (#9247) üzenetére


dancsuri
veterán

Amit elvettek az a 3G része volt, mivel megszűnt a 3G, és a 4G alapból tudja, így nincs rá szükség.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#9264) Arvist válasza dancsuri (#9263) üzenetére


Arvist
tag

Elvetették a "csak 2G"-t is, és én pont egy olyan helyen élek, ahol ugrál a 2G és 4G között a hálózat, és ha nem fix 2G-n vagyok, akkor sok a nem fogadott hívás.

Wifi hang nem opció, mert az alatt meg eleve nincs nem fogadott hívás sms értesítés, és ráadásul elég vacak rezes Telekom netem van (pedig megyeszékhely, nem világvége), optika kilátásban sincs.

Most még meg tudom oldani a "csak 2G" - t egy régi rutinból, de nem tudom meddig fog működni.

Ezek ellenére semmi gondom a a készülékkel, ezek szolgáltatói problémák.

(#9265) rjy08 válasza Arvist (#9264) üzenetére


rjy08
tag

Wifi hang esetén ha valamiért nem érnek el, akkor nem kapok értesítést?
Ezt eddig nem tudtam. AKkor már érthető, miért nem jön néha értesítés.

(#9266) Arvist válasza rjy08 (#9265) üzenetére


Arvist
tag

Telekomnál sajnos nem. Az elején én is boldogan használtam, de aztán egy reklamációmra közölték, hogy azért nem kapok, mert nincs.

Ha ezt megoldanák, akkor kicsit egyszerűbb lenne nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#9267) akos_ur


akos_ur
aktív tag

megjött a júniusi update

(#9268) GreatL válasza akos_ur (#9267) üzenetére


GreatL
őstag

Kösz, már töltöm is. Csinálnak ezekben egyébként fontos, kiemelkedő javításokat a security patchen kívül? Az alkalmazások szoktak külön-külön is frissülni.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9269) kaciokos válasza GreatL (#9268) üzenetére


kaciokos
őstag

Van olyan, amiben igen, akár új Android vagy OneUI verzió is érkezik, vagy csak pl. kamera javítások, de a kisebbek csak biztonsági javításokat tartalmaznak.

(#9270) Arvist


Arvist
tag

S22+ frissítés a következő tartalommal:

[link]

(#9271) kcsa válasza Arvist (#9270) üzenetére


kcsa
veterán

S22-re meg is jött.

(#9272) Arvist válasza kcsa (#9271) üzenetére


Arvist
tag

Fel is ment, látható változást nem okozott, így elsőre.

(#9273) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.
S22 re milyen foliàt vegyek ami a teljes kijelzőt lefedi? Nincs ott a 3-4 mm a kijelző szélén. És megy az ujlenyomat olvasó.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#9274) Szellem. válasza Gyb001 (#9273) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én a gyári fóliát javasolom. Nekem az van fent és zseniális.

(#9275) Gyb001 válasza Szellem. (#9274) üzenetére


Gyb001
senior tag

Samsung experience storban vetted/raktak fel? 1 hete van rajta valami puha anyag van benne, de szörnyű, volt egy 200 forintos a zsebemben de összekarcolta.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#9276) viewdetails válasza Gyb001 (#9273) üzenetére


viewdetails
addikt

Spigen

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9277) Szellem. válasza Gyb001 (#9275) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem. Az alza.hu oldalon volt akcióban. Magam raktam fel, mert a dobozban van két fólia és minden amivel egyszerűen fel lehet rakni.
[link]
És itt a videó róla:
[link]
De ha beviszed egy SES boltba ott is felrakják neked.

(#9278) kaciokos válasza Arvist (#9270) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez az oldal kicsit le van maradva, nem? Tegnap nekem már S22-re felment az újabb frissítés, ami ezen az oldalon fent sincs.

(#9279) Arvist válasza kaciokos (#9278) üzenetére


Arvist
tag

És tényleg, nem is egyezik sem a dátum, sem a verziószám.
Pedig ezt adja fel a friss csomag leírásaként a telefon, újra megnéztem.

(#9280) kcsa válasza Arvist (#9279) üzenetére


kcsa
veterán

volt már ilyen, később frissült máskor is.

(#9281) Arvist válasza kcsa (#9280) üzenetére


Arvist
tag

Azt hinné (szeretné hinni) az ember, hogy legalább a gyártó oldala friss infókat tartalmaz.

(#9282) Dominator


Dominator
aktív tag

Azt tervezem, hogy veszek egy Galaxy S22-t, mert az S9+ javításába már nem látom értelmét több pénzt beleölni. Annak eddig kétszer tört el spontán, bármilyen behatás nélkül az üvege. Remélem, az S22 tartósabb, mivel nincs lekerekítve a széle.
Viszont egy kérdés: miért van ekkora árkülönbség az üzletek között?
A legolcsóbb üzletekben a 256 gigás 204-210 ezer forint, színtől függően. Az EMAG-nál 270, az Euronicsnál meg már 360.

(#9283) Rinocerosz válasza Dominator (#9282) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hivatalos viszonteladónál drágábbak. A szürkeimportos termékek olcsóbbak.

(#9284) zzola válasza Dominator (#9282) üzenetére


zzola
félisten

Az EMAG-nál ha magyar raktárról szállítják, akkor magyar támogatást élvez a készülék.

(#9285) akos_ur válasza Dominator (#9282) üzenetére


akos_ur
aktív tag

én biztosan nem vennék sufni boltokból, szürkeimportos ekkora értékű telefont... de ez csak az én véleményem ...ha egyszer baja lesz, majd pistike a hátsó raktárban megforrasztja :D

(#9286) GreatL válasza akos_ur (#9285) üzenetére


GreatL
őstag

Simán megvettem kínából a xiaomikat az aranykorban... nem volt velük gond egy éven belül akkor még.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9287) akos_ur válasza GreatL (#9286) üzenetére


akos_ur
aktív tag

jó persze, nagyon nagy eséllyel nem lesz baja... illetve még ha jól tudom, akkor ha nem EU régiós a szoftver rajta és magyar SIM van benne, akkor kavar lehet a frissítésekkel

(#9288) Dominator


Dominator
aktív tag

Mi az, hogy szürkeimport? Hány forint alatt számít annak? Egyébként meg a garancia miatt nem lényegtelen a dolog? Beviszem a Samsung márkaszervízbe és kész.

(#9289) TODI1111 válasza Dominator (#9288) üzenetére


TODI1111
addikt

Magyarországon értékhatárhoz kötött sávos garancia van.
"A 10-100 ezer forintért megvásárolt termékekre legalább ​1 év jótállást kell vállalni.A 100-250 ezer forintért megvett termékek esetében legalább 2 év a garancia.A 250 ezer forintnál drágább termékek esetében pedig minimum 3 év a jótállási idő."
Viszont hiába veszel például egy samsung készüléket 250 ezer forint felett a hivatalos samsung szervíz nem fog vele foglalkozni csak 1 évig. A három év csak hivatalos viszonteladói vásárlásra érvényes. Ezért a maradék időben oda tudod vinni ahol vetted.
Ekkor jön akos_ur írása
"ha egyszer baja lesz, majd pistike a hátsó raktárban megforrasztja "

(#9290) Rinocerosz válasza Dominator (#9288) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Régebben én nem foglalkoztam csak azzal, hogy hol tudom kedvezőbb áron megvenni gyári garanciával. Mivel akkor még csak az számított, hogy samsung garancia legyen és így a hivatalos samsung szervíz javította ha valami gond volt. A Galaxy s7 volt az utolsó amit így "szürke importosan" vettem és nem is volt gond a garival sem... + olcsó is volt :) .

Azóta változtak a dolgok.... most úgy látom, hogy ha andnak rá gyári samsung garit akkor azt ki kell küldeni az EU-s szervízbe mert itthon nem szervizelik. Most ez ügye idő mire a boltnak elküldöd ők meg tovább... és ugyan ez vissza.

Szóval most azt érdemes megfontolni, hogy neked mennyire kell a biztos garancia. Érdemes szétnézni a szolgáltatónál mert szoktak lenni jó akciók és akkor hivatalos minden.

Viszont ha olcsón akarod akkor Árukeresőn nézd meg, hogy hol adnak rá Hivatalos Samsung Gyártói Garanciát és, hogy a bolt ne ilyen 40 értékeléses legyen hanem valami aminek van vagy 3-4 ezer értékelése és a piacon van már egy jó ideje. Persze telefonon mindenre érdemes rákérdezni főleg a garira mert próbálkoznak ilyen forgalmazói/bolti...stb garancia fantázianevekkel :)) .

Egyébként a Sestore hivatalos viszonteladó ha jól tudom és ott a Galaxy s22 240ezerért már elhozható ami elég baráti. Ha nem hivatalos partner akkor majd kijavítanak :DD .

(#9291) A.K. válasza Rinocerosz (#9290) üzenetére


A.K.
tag

sestore - Samsung Experience Store

(#9292) Celtis válasza kcsa (#9271) üzenetére


Celtis
veterán

Sziasztok,

Ez a tegnapi frissítés tartalmmaz ezeket a kamera javításokat?
Sajnos az S22 fehéregyensúlya erdőben ugyanolyan pocsék, mint az S10e volt. Ez a cikk fehéregyensúky javításról ír (kutyák fényképezése esetén :Y ) de hátha...

(#9293) zzola válasza Celtis (#9292) üzenetére


zzola
félisten

Tegnapi? 2022-es cikket küldtél...

(#9294) Celtis válasza zzola (#9293) üzenetére


Celtis
veterán

Basszus. Tegnap dobta fel a Chrome mint ajánlott cikk. Nem néztem a dátumot. Azt már megszoktam, hogy pár napja elavult cikkeket ajánl, na de hogy egyéveset.

Akkor marad ilyen vacak.

[ Szerkesztve ]

(#9295) zzola válasza Celtis (#9294) üzenetére


zzola
félisten

Talán erre gondolhattál:

[Galaxy S22 update will smooth out camera zoom animations - SamMobile]

Ez majd lesz valamikor...

(#9296) Celtis válasza zzola (#9295) üzenetére


Celtis
veterán

Nem. Az volt a cikk, amit belinkeltem, csak megtréfált a gugli. A hibás fehéregyensúly javítása az alapvető lenne. Ez a zoom finomítás hidegen hagy.

(#9297) zzola válasza Celtis (#9296) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#9298) workin


workin
senior tag

Sziasztok
Véleményekre lennék kíváncsi, s20 Fe -rol gondolkodtam s22+ -rá váltani, a kérdés az, hogy ad e annyi pluszt, illetve jobb e annyival,hogy megéri e váltani.
Köszi

(#9299) jeni válasza Rinocerosz (#9290) üzenetére


jeni
félisten

Samsung-nak itthoni a hivatalos szervize. Ehhez nem kell kiküldeni külföldre. A gondok azokkal van ami szürke importos illetve EU-n kívül jöttek be.

(#9300) ravensky13 válasza workin (#9298) üzenetére


ravensky13
tag

Hali! Én szintén s20FE-ről váltottam de sima s22-re. Azért érződik a kamerán is meg az egész készüléken hogy ez igazán felsőkategória, magyarán minden kicsit jobb, de nem világmegváltó, valakinek ez fontos, valakinek nem, nekem ez egyértelmű plusz. Egyedüli hátrány az akkuidő, de s22+ ha jól tudom jobban birja szusszal. Fe felett is eljár az idő, ha értelmes összegért el tudod adni akkor frissíts szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.