Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Arvist válasza polonic (#9097) üzenetére


Arvist
tag

Ok, de miért csak a Samut, és miért csak az S22 szériát érinti ?
A három S22 készüléken kívül van még pár száz készülék, ami vígan működik, ahogy eddig.
Sőt, régi rutin tudja kapcsolni a "csak 2G" - t.

(#9102) kp78 válasza polonic (#9097) üzenetére


kp78
addikt

Külföldi tartózkodás alatt viszont pl. Ausztriában, Olaszországban szükség lehet rá.
Ott a VoLTE ahogy néztem még nem jellemző úton-útfélen, 3G-re vált a telefon hívásindítás esetén.

Jó hogy terelik a 4G-re a hangot, de lassan használhatatlan lesz egy megyeszékhelyen a 4G hálózat. Videók akadnak mennek, van amikor nincs 1-2 Mbit/s a letöltési sebesség. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9103) Szellem. válasza Arvist (#9101) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ugyan ez a bajom nekem is. Miért csak az S22 szériát érinti ez a probléma?
S23 esetében minden előfizetői szolgáltató esetében működik a VolTe.
Ráadásul elolvasva a külföldi fórumokat, ez már többször előfordult más készülékek és más szolgáltatók esetében. Én ez alapján kijelentem, hogy ezt elcseszték. És hiába a magyar ügyfélszolgálat csesznek rá. De most beszélek egy Telekomos barátommal és megvárom Ő mit mond erre.

(#9104) polonic válasza kp78 (#9102) üzenetére


polonic
félisten

A telefon majd magától rácsatlakozik a megfelelő hálózatra és hívás esetén le is vált automatikusan az SRVCC keretében.
Szóval ez nem indokolja azt, hogy kézzel kelljen kapcsolgatni bármit is.

(#9105) polonic válasza Arvist (#9101) üzenetére


polonic
félisten

Ezt én nem tudom. A Samsungot és a szolgáltatót kell megkérdezni. S21 és az előtti készülékeket érinti esetleg, erről van info?
Az s23 - s22 közötti különbségre lehet az a magyarázat, hogy s23 qualcomm modem, s22 shannon modem.

(#9106) Szellem. válasza polonic (#9105) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És ez a különbség nem volt az elején probléma amikor megjelent a telefon?

(#9107) PedroPascal válasza Szellem. (#9103) üzenetére


PedroPascal
senior tag

A33 most kapott frissítést, áprilisi. Eddig volt volte és wifi hang kapcsoló is. A frissítés után már csak wifi hang kapcsoló van, Telekom sim-el. A készülék céges, nem tudom hogy független vagy telekomtól lett vásárolva.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#9108) GreatL válasza Szellem. (#9092) üzenetére


GreatL
őstag

Jogos igen vodás elnézést. A telefon pedig független, samsung.hu-s.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9109) Thoty válasza polonic (#9105) üzenetére


Thoty
senior tag

S21 Ultra-t nem érinti, Telekom, van VoLTE kapcsoló.

Egyébként ez nem lehet CSC függő? Aki SEK-en van, annak is eltűnt a VoLTE kapcsoló?

[ Szerkesztve ]

(#9110) kaciokos válasza polonic (#9104) üzenetére


kaciokos
őstag

Az én indokom az, hogy a 2. SIM-em fixen vissza volt kapcsolva 2G-re, hogy kevesebbet fogyasszon, sajnos ezt az opciót buktam el.

(#9111) Arvist válasza PedroPascal (#9107) üzenetére


Arvist
tag

33 milyen procival van ?

Lehet, hogy polonic fórumtársnak van igaza, és az Exynos lesz a kulcs ?

[ Szerkesztve ]

(#9112) PedroPascal válasza Arvist (#9111) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Exynos ha jól tudom.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#9113) kutga válasza PedroPascal (#9112) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, 1280.

Let the Zone take me if I am.

(#9114) Arvist válasza polonic (#9104) üzenetére


Arvist
tag

Nálam például ha automatikus hálózati módra van állítva otthon, akkor tele vagyok nem fogadott hívással, mert pont olyan helyen élek, ahol váltogat a 2G és 4G között (pedig megyeszékhely, nem világvége).
Ha fix 2G-n vagyok, akkor egyetlen nem fogadott hívásom sincs. Nekem ezért fontos.

(#9115) polonic válasza Arvist (#9114) üzenetére


polonic
félisten

Ez ilyenkor szívás, igen. De nem ez a jellemző.
Egyébként ezeket az eseteket bejelented a szolgáltatónak?

(#9116) trobi28 válasza Arvist (#9114) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem is necce a hálózat itthon de a wifi hívás megoldja, sosem kaptam még értesítést nem fogadott hívásról :N

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9117) Arvist válasza polonic (#9115) üzenetére


Arvist
tag

Igen, de általában nem érdekli őket.

(#9118) Arvist válasza trobi28 (#9116) üzenetére


Arvist
tag

Az azért is lehet, mert wifi hívás alatt nincs értesítés nem fogadott hívásról. Én pl. ezért nem használom.
Egyébként az itthoni net is kb. a nullával egyenértékű, szintén Telekomos rezes csoda, optika még csak tervben sincs.

(#9119) trobi28 válasza Arvist (#9118) üzenetére


trobi28
addikt

Eléggé sokat telefonálok, biztos hogy mondták volna ha nem érnek el :U
Régen, amikor Pannon-os voltam, nem volt wifi hívás, ott rendszeresen kaptam az értesítést nem fogadott hívásokról.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9120) Arvist válasza trobi28 (#9119) üzenetére


Arvist
tag

Úgy érthető, de nekem a cégem miatt nem túl szerencsés ha lemaradok egy ügyfél hívásáról, és nem is tudok róla.
Nehéz megtalálni a legjobb megoldást, és ez elég szomorú így 2023-ban.

(#9121) Longue63


Longue63
tag

A tegnapi frissítés után, most egymás után másodszor fagyott le bejövő hívásnál az S22+, nagyon unom már.

(#9122) papi77 válasza Longue63 (#9121) üzenetére


papi77
addikt

Töröltél gyorsító tárat?

Az első: NOKIA 1611

(#9123) Longue63 válasza papi77 (#9122) üzenetére


Longue63
tag

Pontosan hogyan kell?

(#9124) Palesz191


Palesz191
aktív tag

Sziasztok!
Hátha van itt valakinek...
Privátban kérhetnék chates CRP kódot samsung.com -ra?
Előre is köszönöm!

(#9125) papi77 válasza Longue63 (#9123) üzenetére


papi77
addikt

Kikapcsolod,rádugod a pc-re.
Bekapcs gombot + hangerő fel gombot egyszerre nyomod,amíg rezzen.
Utána wipe cache particiont kitörlöd,és újraindítod.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#9126) Longue63 válasza papi77 (#9125) üzenetére


Longue63
tag

Köszönöm!

(#9127) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy S22-t Karácsonyra édesapámnak, de nagyon nem boldog vele. Azt mondja, hogy reggelente rendszeresen csinálja neki, hogy hívják őt ügyfelek és nem jelzi ki neki. Nagyon sok hívásról lemarad így és még értesítést sem kap róla. Azt mondja, ha átrakja repülő üzemmódra és vissza, akkor működik egész nap. Valami olyasmit is mondott, hogy ilyenkor a mobilnet sem megy. Két SIM-mel használja és egyik sem megy ilyenkor.
Ezenkívül jópárszor lefagyott már hívás fogadásakor.
Én próbáltam már ki-be kapcsolni a Vowifi-t és a Volte-t is, de mindegy mit állítottam be neki mindig ezeket tapasztalta.
Elküldtem szervízbe, ahol azt mondták minden rendben van a telefonnal és újra rakták a rendszert, de azóta is ez a problémája. Másnak van ilyen problémája? Van valami ötlet, hogy mit csináljak vele?
Előre is kösz!

(#9128) GreatL válasza Tarokk79 (#9127) üzenetére


GreatL
őstag

Kapcsolj le minden automata okoságot, bixbyt és rutinokat. Nekem is voltak vele gondjaim, miután a dolgok nagy részét kiöltem belőle vagy éjfél-hajnali négyig állítottam be az időszakot, azóta a gondjaim megszűntek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9129) kutga válasza Tarokk79 (#9127) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs ütemezve a Ne zavarjanak üzemmód?

Let the Zone take me if I am.

(#9130) fila válasza Tarokk79 (#9127) üzenetére


fila
senior tag

Nekem is van értesítésekkel gondom.

Gmail levél, chat üzenet sokszor kemény percek után érkezik meg a telefonra.
Laptopon már régen elolvastam, válaszoltam rá, telefonon meg semmit nem látni.

Viber üzenetek szintén késnek. Meg kiírja egy csomószor, hogy ellenőrizzem üzeneteimet, mert lehet kaptam....És tényleg kaptam.

Otthon wifin, és mobilnetet szerintem egyaránt előfordul.

Két telenoros sim egyébként, mobilkerettel nincs gond.

Már én is factory reseten gondolkodtam, de ha nálad nem javult meg, akkor nálam se fog.

Nincs ütemezve semmi, energia takarékos mód aktiválva (ezt most ki is kapcsolom, nem-e ez a gond)

Valakinek ötlet mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#9131) red13


red13
tag

Ma elmentem megtapogatni a telefonokat a Mediamarktba. Az A54 érdekelt volna a leginkább, de szörnyülködve konstatáltam, hogy ez bizony egy nagy, nehéz telefon, óriási kávákkal. Ilyet biztos nem akarok. Kínai telefonokról is lemondtam, illetve a kikötésem a 200ezer forint alatti összeg. Nyilván semmit nem találtam. S21 Fe nagyon kellemes telefonnak tűnt, de méretre az S22 az igazi. Egy kézzel tök jó használni, gépelni is nagyon fasza! Jelenleg 260ezer az Alzánál, ha esetleg nyáron kifognék egy jobb akciót, akkor lehet egy ilyet vennék.

Mi az általános vélekedés a telefonról? Redmi 9-et használok, amitől nyilván kategóriákkal jobb. Akksira hallom, hogy panaszkodnak. Én gyakorlatilag netezésre, youtubeozásra, zene és podcast hallgatásra használom a telefont. Se gps, se játék, se munka. Ha egy napot kibírna, az nekem már bőven elég lenne, úgyis estére töltőre kerülne, itthon meg a laptopot használom többnyire. Mindenképpen ilyen 4-5 évre tervezek, pláne ha már ennyit kiadok egy telefonért.

(#9132) Tarokk79 válasza kutga (#9129) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Elgondolkodtam rajta, de nem, mert nem minden nap játsza el. De azért hétvégén megnézem.

(#9133) trialboj válasza Sir Riccio (#9084) üzenetére


trialboj
őstag

Mond már milyen az a csoda üveg, mert amit eddig próbáltam, az mind kritikán aluli volt, most hidrogél van rajta, ezzel gyors, de hányadékronda a kijelző, minden ujjlenyomat megmarad, de még akkor sem tiszta mikor nincs rajta semmit, mert van egy csomó tökéletlensége ennek a rétegnek, egy sima műanyag fólia minőségibb mint ez.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9134) Sir Riccio válasza trialboj (#9133) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ez van rajta nekem.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9135) S@c@


S@c@
őstag

A gyári s22 tok milyen? Jelenleg egy spiegen s22 tokom van, de kezd kinyulni. :(

(#9136) Szellem. válasza S@c@ (#9135) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Melyik Spigen tokod van ami kezd kinyúlni?

(#9137) S@c@ válasza Szellem. (#9136) üzenetére


S@c@
őstag

[link] Spiegen L. air

(#9138) papi77 válasza S@c@ (#9137) üzenetére


papi77
addikt

Én is ilyet használok már egy éve,és még hibátlan!

Az első: NOKIA 1611

(#9139) S@c@ válasza papi77 (#9138) üzenetére


S@c@
őstag

1éves enyém is.... most kezdett el nyúlni.

(#9140) Szellem. válasza S@c@ (#9137) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ok. Nekem is van ilyen tokom és nincs vele bajom. Patent még mindig.
Gyári tokból a bőr éri meg a legjobban ami nem vastagít vagy a Protective Standing cover.

(#9141) anonymus89 válasza S@c@ (#9137) üzenetére


anonymus89
addikt

Pont ugyanilyet használok, még én sem tapasztaltam "nyúlást", kiválóan teszi a dolgát.
Ezek szerint már nem vennél spigen-t?
Gyári tokokkal egy baj van a színe 1 év után kezd lekopni.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#9142) S@c@ válasza anonymus89 (#9141) üzenetére


S@c@
őstag

Jo volt a spiegen...kedvelem, csak kinyult. :(

(#9143) jupp008 válasza jupp008 (#8635) üzenetére


jupp008
senior tag

Volt korábban egy Google Play-rendszerfrissítés -es problémám ami sajna még mindig nem oldódott meg.
Valaki esetleg tudna ezzel kapcsolatban segíteni ?

(#9144) A.K. válasza jupp008 (#9143) üzenetére


A.K.
tag

és próbáltál előtte esetleg mást (cache törlés, factory reset) mielőtt nekiálltál és feltettél egy "nem gyári" szoftvert?

(#9145) jupp008 válasza A.K. (#9144) üzenetére


jupp008
senior tag

Persze. De factory reset -et nem csinálok csak úgy, az marad végső megoldásnak.
Egyébként ez ugye így nem teljesen igaz: "feltettél egy "nem gyári" szoftvert"
Egyszerűen csak félrenézhettem valamit az arhitektúra választánál ... vagy ilyesmi. Feltételezem abban az esetben ha valaki betudna linkelni egy helyes változatot a szoftver felülírná magát és utána jó lenne.

(#9146) viewdetails válasza jupp008 (#9145) üzenetére


viewdetails
addikt

arm64-et válaszd. De. Olvasd el a FAQ-ot, hogy milyen signature problémák lehetnek.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9147) jupp008 válasza viewdetails (#9146) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszönöm, ez úgy néz ki használt ... a stagnáló állapotból legalábbis kibillentette.
Telepítés felment - újraindult látszólag nem változott semmi, majd manuális keresése 3x frissítés -telepítés - újraindításs után már Április 1 -re változott a programverzió.

(#9148) Arvist válasza Szellem. (#9103) üzenetére


Arvist
tag

Mondott valamit a Telekomos barátod ?

(#9149) Szellem. válasza Arvist (#9148) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, normális, hogy eltűnt a VolTe kapcsoló.

(#9150) polonic válasza Szellem. (#9149) üzenetére


polonic
félisten

Akkor jó volt a gondolatom erről?
Viszont az tényleg érdekes, hogy a többit miért nem érintette. Lehet, hogy később a többire is ez lesz az általános profil és majd később jön azokra is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.