Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) ravensky13 válasza papi77 (#8968) üzenetére


ravensky13
tag

Kezd borzongani a májam...S20FE-ről azért jöttem át S22-re mert random fagyott a telefonom (szerb yettel + magyar vodás kártya), erre most itt ez fogad. Neb***a már meg.... most reggel én is megkaptam az updatet, de nem engedem még fel...

(#9002) papi77 válasza ravensky13 (#9001) üzenetére


papi77
addikt

Csak hogy nálam még előző droid verziónál kezdódött ez az egész fagyás dolog!

Az első: NOKIA 1611

(#9003) Arvist


Arvist
tag

Kis segítséget szeretnék kérni értesítések megjelenítése kapcsán.

Samsung előtt Huawei-en ha jött egy üzenet (pl. Whatsapp), akkor az megjelent a zárképernyőn. Ilyenkor ha elhúztam jobbra, akkor a zárképernyőről eltűnt, de ha feloldottam a telefont, akkor az app ikon sarkában jelezte, hogy olvasatlan üzenet van (és a mennyiséget is). Magyarul, ha nem akartam elolvasni azonnal, de zavart a zárképernyőn, akkor tudtam ignorálni, de mégis jelzett a készülék, hogy van olvasatlan.

S22 telefonokon nem tudom ezt megoldani. Ha a zárképernyőn elhúzom jobbra, akkor eltűnik onnan, de az app ikonja sem jelzi, hogy van olvasatlan üzenet.

Van erre megoldás, és egyszerűen csak én vagyok a béna, hogy nem találtam meg a beállításokban ?

(#9004) PofaJenö válasza Arvist (#9003) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Szerintem itt lesz a beállításokban

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#9005) Szellem. válasza MikeWazowski (#8673) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Na megvetted vègülis a Nilkin tokot? Bevàllt?

(#9006) Arvist válasza PofaJenö (#9004) üzenetére


Arvist
tag

Köszi, ez be van állítva, de akkor sem működik. Lehetséges, hogy nem is lehet úgy beállítani, ahogy szeretném.

(#9007) ratcache válasza Arvist (#9003) üzenetére


ratcache
aktív tag

valamelyik android verziónál változott az értesítéskezelés, onnantól nem az olvasatlan üzenetek számát jeleníti meg csak az értesítések számát. ha kihúztad, akkor az eltűnik.
ezt a Huawei megoldotta az EMUI-ban, Samsungnál nem foglalkoztak vele. futottam egy kört az "ügyfélszolgálattal" mikor anno Honor 8-ról váltottam S10e-re, felvettek rá egy hibajegyet majd szó nélkül lezárták pár hónappal később...
talán custom launcher-ek még tudják, régebben Nova-ban félig támogatottként (jelezték, hogy bármikor egy update után megszűnhet a támogatása) benne volt, de csak olvastam, sosem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#9008) Arvist válasza ratcache (#9007) üzenetére


Arvist
tag

Tehát akkor ezt is meg kell szokni.

Rengeteg jó dolog van a Samsungban, amit sajnálnék, de habozás nélkül visszamennék Huawei-re ha lenne google. Főleg, hogy ennyi szoftveres hiba keseríti meg az életem.

(#9009) capaszaju válasza Szellem. (#8849) üzenetére


capaszaju
tag

Kosz a tippet kifejezetten vekony tokot kerestem es ez a kevlar cucc tokeletesnek tunik eddig. Szuper vekony, szepen illeszkedik es a felulete nagyon biztos fogast biztosit. Ja es meg szep is.

Egy dologba tudok belekotni, a kijelzo szele es a tok talakozasanal lehetne jobban lekerekitett a tok ele, hogy kevesbe akadjon meg az ujj benne.
:R

(#9010) MikeWazowski válasza Szellem. (#9005) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Üdv, igen, megvettem és használom is. Kedvenc maradt a spigen tough armor, de ez is nagyon bejön. Egyébként igen, elfelejtettem megköszönni az ajánlást. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9011) Szellem. válasza MikeWazowski (#9010) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. :R
Csak èrdeklődtem, hogy bejött e a tok.
Jó szívvel ajànlottam, de örülök neki.

(#9012) kaciokos válasza ratcache (#9007) üzenetére


kaciokos
őstag

Sajnos már a Novában is kivezették, és szerintem teljesen agyament dolog: ha azt akarom tudni, hogy az adott alkalmazásnak hány értesítése van, azt meg is tudom számolni, köszi. :(

Sokkal hasznosabb lenne, hogy hány olvasatlan levelem/üzenetem/stb. van, még akkor is, ha az értesítést már eltűntettem.

Egyébként valszeg a személyes adatok védelméhez van köze, mert ahhoz, hogy úgy működjön, ahogy mi szeretnénk, a launchernek kell, hogy joga legyen belenézni a Gmail postafiókodba, a WhatsApp üzeneteidbe, stb.

(#9013) trialboj


trialboj
őstag

Sehogy nem lehet eltűntetni a frissítési értesítést? Olyan jól megy most a telefonom, nem akarok frissítést rá amivel kockáztatom hogy bármit elcseszerintsenek, de zavar az a noti. Így jártam?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9014) Muerte68 válasza trialboj (#9013) üzenetére


Muerte68
addikt

De, rá kell menni és a később re kell koppintani akkor eltűnik
Én sem erőltetem :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9015) Injun


Injun
aktív tag

Mennyire működik gyorsan,pontosan az ujjlenyomat olvasás a Galaxy s22-ben?

(#9016) trialboj válasza Muerte68 (#9014) üzenetére


trialboj
őstag

De nekem csak olyan vagy hogy install now vagy schedule install, aminél órát tudok megadni, nem holnap v ilyesmi.

#9015Injun
Ha csurdén használod vagy max egy fóliával akkor egész korrekt vállalható, ritká hibázik, ha komolyabb védelmet szeretnél, pl üvegfólia, akkor egy vicc, nevetség tárgya, teljesen lutri, fizetni nem tudtam rendesen.
Szóval függ a felhasználási szokásoktól is, én nem szeretném pint megadni, szóval számomra ha 5x hibázik akkor viszlát, repült is róla az üveg fólia, most egy sima szilikon fólia van, ez szerintem semmit sem véd, cserébe gyors a tapiszkenner. Mondjuk én 22+-t használok, de ez gondolom egységesen közepesre sikerült, minden modellben.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9017) Essejó válasza trialboj (#9016) üzenetére


Essejó
veterán

Ha üveget raksz rá, akkor újra kell scannelned az ujjlenyomatod.
Nem próbáltam, mondták.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9018) dnelb válasza trialboj (#9016) üzenetére


dnelb
veterán

akkor neked bevolt kapcsolva az automata letoltes, azért nincs később opció mert az a letoltesre vonatkozna

(#9019) trialboj válasza dnelb (#9018) üzenetére


trialboj
őstag

Köszi, kiszedtem remélem kövinél kevésbé lesz agresszív.

#9017Essejó
Nyilván mindent próbáltam, nekem az a nillkin nem jött be, és túl drága hogy kísérletezzek vele, szerintem egyik sem lesz olyan gyors mint a fóliás, és nekem még ez is lassúcskának tűnik a valós fizikai power gombba rejtetthez képest.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9020) Injun válasza trialboj (#9016) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi

(#9021) Essejó válasza trialboj (#9019) üzenetére


Essejó
veterán

Én ma vettem át a fóliákat, majd kiderül.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9022) Szellem. válasza Essejó (#9021) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha fóliáztál, írd meg a tapasztalatidat. Én még nem mertem a régit levenni és ezt felrakni helyette.

(#9023) Essejó válasza Szellem. (#9022) üzenetére


Essejó
veterán

Lányom rakta fel, S22-re simán felment, csak sokat kellett spatulázmi a bubikat. Az S22+ra a második volt sikeres, az első alá belibbent valami szösz, és mikor megpróbálta kiszedni, akkor a cucc hozzá ragadt a fóliához és megygyűrődött. A második tökéletes lett. Ujjlenyomatot simán gyorsan olvassa, mint eddig.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9024) Szellem. válasza Essejó (#9023) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Jelen állás szerint ez a fólia egy hányadék. 2-ből kettőt csesztem el. Az első hiába tettem be pontosan a telefont és hiába akasztottam be a két lyukba a fóliát ferdén ment fel. Plusz, felrakás után keresztbe vízszintesen ott maradt a vágási csík!Mind a két fólián keresztbe vágási csík, annak a vágása amit a felrakás elején keresztbe felszedsz!
Jött a második fólia, ami szintén ferdén ment fel. úgy, hogy kuka. :W

[ Szerkesztve ]

(#9025) Essejó válasza Szellem. (#9024) üzenetére


Essejó
veterán

Én ezért nem kezdtem hozzá, a kislányom (35):DDD ügyesebb mint én.;]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9026) Szellem. válasza Essejó (#9025) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Attól mèg ha sikerült volna, mèg a kèt vàgàsi csík ott maradna keresztbe. H sikerult volna frankon felraknom akkor leteptem volna mert undorito. Ilyenkor eszembe jut, hogy talàn nem vèletlen volt leakciozva.
Neked fehèr kèpernyòn nem làtszik keresztbe kèt csík?

[ Szerkesztve ]

(#9027) Tuomas válasza Szellem. (#9026) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem is látszódott gyári fólia felrakása után, jó ronda volt, mert megtört rajta a fény. Már majdnem leszedtem és úgy voltam vele, hogy egy telefonos üzletbe tetetek rá fóliát, de úgy képzeld el, hogy pár nap vagy hét után eltűnt a csík. :DDD

We were here

(#9028) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Igen a csík egy idő után (pár nap) eltünik!

[ Szerkesztve ]

(#9029) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Rendeltem újabb csomagot ebből a fóliából, mert a tapintása az zseniális. Olyan, mintha a kijelzőt masszíroznám fólia nélkül.
Viszont kérek szépen segítséget attól, aki maga rakta fel, hogy ossza meg velem, akár privátban a technikáját, hogy ne csesszem el.
Köszönöm szépen. :R

(#9030) anonymus89 válasza Szellem. (#9029) üzenetére


anonymus89
addikt

Én ettől jobbat nem tudok ajánlani.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#9031) Essejó válasza Szellem. (#9026) üzenetére


Essejó
veterán

Egy de nagyon halványan

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9032) Szellem. válasza anonymus89 (#9030) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. A videón könnyebb, mint a valós életben, de ma megjött a fólia és felraktam. Most legalább sikerült, viszont a tapintása, fogás zseniális. Rendeltem tartalékba még egyet.
Sajnos nem vagyok tapasztalt fólia felrakó.

(#9033) Essejó válasza Szellem. (#9026) üzenetére


Essejó
veterán

Revidiálom az álláspontom, belassult a teló yt közben ls nem volt hajlandó elfordulni a képernyő. Ezért újra indítottam. Mint kiderült egy One Ui-t frissített sunyi mód szó nélkül. És az újra indulás közben volt totál fekete képernyő, kint ülök a dohányzóban, mert a lakásban nem dohányzunk. És ahogy a napfény ráesett látszott a tiszta feketében a két vágási csík, de csak akkor, nomál borús időben nem fekete képnél vagy a lakásban nem látszik.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9034) Ka999


Ka999
tag

Sziasztok!
Ezt mi okozza? Volt már reinstall, wipe cache, de semmi nem segített...
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#9035) viewdetails válasza Ka999 (#9034) üzenetére


viewdetails
addikt

Első ránézésre az, hogy a rendszer(en keresztül valamelyik app) próbál lokációt fogni, te meg agyonütöd valami task killerrel.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9036) Ka999 válasza viewdetails (#9035) üzenetére


Ka999
tag

Nincs task killer telepítve/beállítva. Ha egy másik app keres lokációt, akkor miért a Google Mapsre jelezne hibát?

(#9037) viewdetails válasza Ka999 (#9036) üzenetére


viewdetails
addikt

Valaki jön aki ezt API szinten elmagyarázza mert én nem programozó vagyok, de nagyjából annyi, hogy a fuse location meghatározásnál minden kérés a gmapson keresztül megy.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9038) trialboj


trialboj
őstag

Érdekes hibára lettem figyelmes, mikor kapok egy értesítést, nálam a glimpse app, felvillantja a képernyőt hogy lássam, viszont ekkor egyből elkezd arcot keresni, és ha nem talál, akkor úgy veszi hogy hibás bejelentkezés, na most ha ez megtörténik 5x egy percen belül, akkor onnantól nem enged ujjlenyomattal belépni.
Tapasztalt már valaki ilyesmit? Nem lehet valahogy állítani hogy ne kezdjen el arcot keresni, ha csak le van téve az asztalra és nem mozog a telefon? Nem sokszor fordult eddig elő, de az első 2 alkalommal nem is értettem mi történt, mostanra raktam össze.

BTW van más módszer hogy villanjon a képernyő értesítés esetén?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9039) PofaJenö válasza trialboj (#9038) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Van ilyen lehetőség

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#9040) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Sziasztok! Samsung S22-nél bejövő hívás fogadásakor lefagy a telefon és újraindul, ez előfordul hetente többször is. Van erre valami megoldás?

(#9041) GreatL válasza littleNorbi (#9040) üzenetére


GreatL
őstag

Nekem a hívás végén fagyott... de amióta töröltem a cache-t megjavult.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9042) littleNorbi válasza GreatL (#9041) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Próbáltam, sajnos nem segített.

(#9043) Arvist válasza littleNorbi (#9042) üzenetére


Arvist
tag

Mióta megvan a telefon (22+), azóta küzdök ezzel. Van úgy, hogy 2-3 hétig nem csinálja, utána újra elkezdi.
Szerintem szokj hozzá Te is, nálam is csak ez vált be...

(#9044) GreatL válasza Arvist (#9043) üzenetére


GreatL
őstag

Akkor miérrt nem gariztatjátok? Enyém nem csinált ilyet, csak időlegesen most.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9045) kutga válasza GreatL (#9044) üzenetére


kutga
nagyúr

Egy alaplapcserét érdemes lenne megpróbálni.

Let the Zone take me if I am.

(#9046) kaciokos válasza kutga (#9045) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem is, mert azt látom, hogy többeknél létező hiba, viszont az is látszik, hogy a többséget nem érinti.

(#9047) Arvist válasza GreatL (#9044) üzenetére


Arvist
tag

Többször beszéltem már szervizzel, igazából csak szoftvert cserélnének, szerintük ez nem hardver hiba, azért meg nem viszem be, hogy náluk legyen pár napig, utána meg be kelljen lakni újra.

Elfogadtam, hogy ez van. Megvárom a következő frissítést, hátha csodát hoz.

(#9048) PedroPascal válasza Arvist (#9047) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem S22 csinálta tavaly novemberben vettem. Az elejétől csinálta, februárig volt nálam. Gyári vissza állítás és android 12-ről 13-ra frissítés sem segített.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#9049) Arvist válasza PedroPascal (#9048) üzenetére


Arvist
tag

Szervizzel próbálkoztál ? Mi lett helyette ?

Tudom, hogy meg leszek kövezve, de rajta az ujjam egy Honor Magic 5 Pro rendelésen, de még nem szántam rá magam, hogy le is nyomjam. Ha 100-al olcsóbb lenne, már túl lennék rajta, de így még túl van az ingerküszöbömön.

[ Szerkesztve ]

(#9050) PedroPascal válasza Arvist (#9049) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nem volt szerviz. 2 telekomos sim-el használtam és általában ott csinálta ahol gyenge volt a térerő. Átérzem a helyzeted, én S23-ra cseréltem.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.