Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10401) Essejó válasza Luissimo (#10400) üzenetére


Essejó
veterán

Eladta a bal veséjét :DDD

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10402) kcsa


kcsa
veterán

Jött februári Play System Update.

(#10403) kaciokos válasza kcsa (#10402) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez amúgy idővel magától feltelepülne, ha nem nyomkodnám?

(#10404) kcsa válasza kaciokos (#10403) üzenetére


kcsa
veterán

Remek kérdés, a választ nem tudom bizonyosan. Inkább csak sejtem, hogy talán a normál update környékén ezt is letöltheti. Talán :)

(#10405) jbl


jbl
aktív tag

Én is Elköszönök. S22+-om lecseréltem egy S24+ -ra. :Y

(#10406) plaszy válasza jbl (#10405) üzenetére


plaszy
őstag

Szia! Sikeres használatot hozzá!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10407) viewdetails


viewdetails
addikt

Érdekes ez az S24-re váltás hullám. Hát nem volt eléggé sugárban teleokádva a topik, hogy S23-at kell venni mert AZNeMeXYfoSSs? Mégis mivel jobb az S24-ben a 2400 mint a 2200? ;] :D :D

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10408) kcsa válasza viewdetails (#10407) üzenetére


kcsa
veterán

Én is ezen szórakozom itt magamban, meg hát ugye a térerő is gyengébb, hát még az akkut hogy zabálja ;]

(#10409) csaba1203 válasza kcsa (#10408) üzenetére


csaba1203
addikt

Az újdonság varázsa nameg az AI hype-ja..... :D

(#10410) Zitta válasza viewdetails (#10407) üzenetére


Zitta
őstag

Hát az hogy a 2-es szám után egy 4-es van és nem 3-as ami értelemszerűen nagyobb szám és mindez AI jeligére...

Egyértelműen most kell behúzni egy 24S-t - akarom mondani 23-t és abból bármelyiket! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10411) jbl


jbl
aktív tag

Sok sok irigykinek üzenem hogy azért vettem s24 plusz telefont mert cégnél én vagyok a főnök. Meg azért mert megtehetem. :)

(#10412) kcsa válasza jbl (#10411) üzenetére


kcsa
veterán

Wow mesélj még, hogy legyen mire irigykedni főnök.

(#10413) Songoman válasza jbl (#10411) üzenetére


Songoman
aktív tag

Mindez on-topic hozzászólásban. Köszönjük Emese. ;]

(#10414) viewdetails válasza jbl (#10411) üzenetére


viewdetails
addikt

Fuss neki mégegyszer. Nem az a kérdés, mibű, hanem miért S24 Exynossal mikor az S23 Snapdragonos és tele volt ordibálva a topik, hogy mennyivel jobb az üzemideje.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10415) Tuomas válasza viewdetails (#10414) üzenetére


Tuomas
addikt

Hagyd rá! Azt írta, hogy ő a főnök, nem pedig azt, hogy ő az ész. :DDD ;]

We were here

(#10416) Essejó válasza jbl (#10411) üzenetére


Essejó
veterán

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10417) jbl


jbl
aktív tag

De ha én nem, akkor szerintetek ki veheti meg ezt a telefont? :)

(#10418) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Adatokat kellene lementeni Samsung teloról én kábelra gondoltam, de sajnos a win10-re hiába kötöm rá csak töltést vesz fel.... kb 20 gb adat. Régóta nem Samsungot használok.
Mi a teendő?
Kép és hang felvételekről van szó.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10419) akooos válasza jbl (#10417) üzenetére


akooos
veterán

Bárki és mindenki, tekintve, hogy a magyar emberek 90%-a 24 havi részletre veszi szolgáltatónál :)

(#10420) Zitta válasza 7Heads Drago (#10418) üzenetére


Zitta
őstag

Kizárt, hogy ha lehúzod az értesítési sávot nincs ott egy lehetőség választani a számítógépes csatlakozások közül, hogy fájlátvitel, képek átvitele, töltés stb - igaz lehet várni kell akár 2-3 percet is első alkalommal, hogy a szükséges drivereket leszedje a rendszer (W10 és 11 alatt is)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10421) 7Heads Drago válasza akooos (#10419) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És ez szerinted a normális?
Ha tényleg van pénzem egyben kifizetem ott ahol nekem tetszik. Az esetek 98%-ban visszaüt a részletfizetés. Fél millás telefonok megvásárlása csak lehúzza a családi kasszát. És a legtöbb magyar nem keres ennyit 1 hónap alatt. De elhisszük a bankoknak hogy megengedhetjük magunknak ezt is. :C

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10422) 7Heads Drago válasza Zitta (#10420) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Semmi.
Csak töltés van.
Az én Xiaomi telom az beadja a választást, de ez nem.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10423) Ernesst válasza 7Heads Drago (#10422) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Az a tapasztalatom, hogy a Samsung elég kényes a kábel típusára. Például Huawei gyári kábellel csak töltés van, az Ikeában vásárolt filléres kábellel meg adatátvitel is.

[ Szerkesztve ]

(#10424) Zitta válasza 7Heads Drago (#10422) üzenetére


Zitta
őstag

Igen Ernesst kolléga jól beszél - van kábel ami csak tölt stb...
Milyen gépre dugod, esetleg újabb gép amin usb-c van és hub-n keresztül, esetleg ha sima usb és van belőle több a gépen akkor a többin is megpróbálni vaaaagy megnézni egy másik géppel - főleg ha mentés céljából akarod.?!

De mondom nekem egyszer otthagytam a telefont rádugva egy gépre és kb 5-10 perc múlva dobta fel a lehetőségeket...
De az értesítési sávban valami infónak lennie kell egy gépre csatlakozáskor!

Pl MacBook csak az Android File Transfer program telepítése után tud bármit is kezdeni az android telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10425) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Körülbelül egy hete azt tapasztalom s22+ esetén, hogy gyakran elkezd akadozni, weboldal görgetés is akad, de pl. ilyenkor a szövegbevitel is problémás. Feleségemnek is s22+ van és szintén ezt tapasztalja. Valakinek van ötlete?

(#10426) 7Heads Drago válasza Zitta (#10424) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Oksa
Köszike a segítséget. Van Samsungos a családban, ott lesz gyári kábel.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10427) dionaea válasza Sz.Miki (#10425) üzenetére


dionaea
őstag

Mostanában néha nekem is. De ma pl. Nem kapcsolt be a kijelző, 4-5 bekapcs gomb megnyomasa kellett hozza. Kezd öreg lenni. Így akarnak ravenni a cserére:)

(#10428) viewdetails válasza Sz.Miki (#10425) üzenetére


viewdetails
addikt

Próbáld meg optimalizálni.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10429) jeni válasza Tuomas (#10415) üzenetére


jeni
félisten

ilyenből,ilyenekből sok van,tapasztalat :Y

(#10430) csaba1203 válasza viewdetails (#10428) üzenetére


csaba1203
addikt

Amúgy használod ezt az alkalmazást?...
Ha igen ez jobb, mint a gyári optimalizáló?

(#10431) Essejó válasza viewdetails (#10428) üzenetére


Essejó
veterán

Ettől jobb? link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10432) viewdetails válasza csaba1203 (#10430) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez a Samsung gyári alkalmazása, csodát nem tesz, de elindít kézzel pár olyan folyamatot ami egyébként több időbe telne a rendszernek automatikusan. A többi modult is érdemes átnézni.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10433) Essejó válasza viewdetails (#10432) üzenetére


Essejó
veterán

Az is gyári amit fotóztam, mitöbb alapból ott van.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10434) csaba1203 válasza viewdetails (#10432) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#10435) hevepapa válasza dionaea (#10427) üzenetére


hevepapa
senior tag

Én évek óta nem nagyon használom a ki/be fizikai gombot. A bekapcsolás 2 koppintással é sutána ujjlenyomattal megy, a képernyő kikapcsolás meg szoftveresen a Button Master: Screen Lock app-al illetve az elődjável megy.
A fizikai gombot kb. csak akkor használom amikor valamiért újra akarom indítani a telefont.

(#10436) Zitta válasza hevepapa (#10435) üzenetére


Zitta
őstag

Nem az a lényeg, hogy te használod e vagy sem - hanem hogy ha egyszer mégis használja valaki akkor működjön!
Jelen esetben pedig több user esetében nem működik úgy ahogy kell.
Szerintem nem hardveres a probléma mivel volt 3-4 ugyanilyen órám (Classic 46, Sima 40 és 44 stb) és mindegyik produkálta ezt párszor majd később már nem... tehát 99% szoftveres a gond.
Egyébként a többieknek írom - érdemes lenne ezeket a menü pontokat "megmozgatni" - szerintem!(?).

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10437) jeni válasza hevepapa (#10435) üzenetére


jeni
félisten

pedig havonta illik újra indítani ha másért nem is csak azért,hogy a szinkronizálás is meg legyen mindig.

(#10438) ferenck válasza hevepapa (#10435) üzenetére


ferenck
senior tag

Képernyő kikapcsolás is megy két koppintással nem kell hozzá külsős alkalmazás.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10439) dionaea


dionaea
őstag

Nekem 2 naponta újra indul éjszaka. Nem oszt nem szoroz. Sajna a döccenések gyakrabban jönnek elő. Meg így sem mondható rossznak de fura. Ami zavar a kijelző fel élesztése mindég, hogy gombbal vagy bármivel de nem mindig sikerül. A legnagyobb bajom akkor is az akkumulátor teljes töltettel 10 órát bír ki. 1-2kijelzo idővel max. Soha nem volt nagyon jó az aksi de 24 órát bírt. És oké vannak dolgok amik merítik, de hat erre van a készülék, de sajna mivel kicsi a kapacitás hamarabb lesz 0-án.
Sajnos utolért a töltő para:)

(#10440) viewdetails válasza Essejó (#10433) üzenetére


viewdetails
addikt

Az csak a futó folyamatokat lövi ki a memóriából.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10441) viewdetails válasza dionaea (#10439) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha 50% alatt ki is kapcsolgat, akkor érdemes akkucserén gondolkodni. 2 évesek lesznek az akkuk.

Ha meg tudod, mi meríti... nekem a Signal ette valamiért, minden trükköt kipróbáltam, de 2/3-ra esett vele vissza az akku idő.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#10442) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Köszönöm a segítséget mindenkinek. Gyári kábelel sima liba volt a másolás. :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10443) hevepapa válasza ferenck (#10438) üzenetére


hevepapa
senior tag

Tudom, csak az app tud még ezt-azt és ha már úgyis használom, akkor miért ne használjam ezt az 1 koppintásos funkcióját is?

(#10444) ps4rendeles


ps4rendeles
csendes tag

Tiszteletem, sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Telefont szeretnék cserélni. Jelenleg egy 6 éves Huawei p10 a társam. Úgy érzem eljött az ideje a váltásnak. Annál is inkább, mert a kislányom szemet vetett rá. Az elvárásom a kis méret. Én telefonálok, viberezek, böngészek, fényképezek. Ritkán van rajta filmezés, játék. Ennyi időm nekem nincs a munka és a család mellett. Ez napi max 2-3 óra telefonozást jelent. A cél az S22 lett volna. De az Exynos+3700mAh aksi kombója állítólag 5 forintot nem ér. Optimalizálatlan, döcög, napi 2x töltés stb... Így elbizonytalanodtam. Ez még most 2024-ben is így van, x mennyiségű frissítés után? Mert ha továbbra is gyenge a teljesítmény, akkor S23... Bár lenne lehetőség hozzájutni egy S24-hez +30000Ft-os felár megfizetésével, de abban továbbra is ott az Exynos... Szóval a kérdés : S22, S23 vagy S24? :)

Köszönöm: Gábor

(#10445) Zitta válasza ps4rendeles (#10444) üzenetére


Zitta
őstag

Aki ezeket a paramétereket adta annál komoly user error van!
Mi 2 naponta töltjük az S22-t és a két napját párhuzamosan egy Galaxy Watch 4-el tölti.
Valóban volt melegedés anno, de most egyáltalán nincs és még csak nem is döcög!
Szerintem neked bőven elég is lenne, de ha van jó áron 23-as akkor egyértelműen azt!
24 felesleges - az nem más mint egy 23 AI cimkézve. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#10446) ps4rendeles válasza Zitta (#10445) üzenetére


ps4rendeles
csendes tag

Hát lehet, nem tudom. Amit írtam, azt mások véleménye után tettem. Ppont ezért vagyok elbizonytalanodva, mert folyamatosan a mérleg 2 oldalával találkozom. Aranyközép meg nincs. Így nehéz. Viszont köszönöm a hozzászólást, a segítséget! Jó 7végét! :R

(#10447) Essejó válasza ps4rendeles (#10446) üzenetére


Essejó
veterán

Igaz ez egy S22+ de link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10448) jeni válasza Essejó (#10447) üzenetére


jeni
félisten

S22 Plus nagyobb az aksi benne.
Amúgy már jó áron hozzá lehet jutni egy S23 mobilhoz. Én már inkább azt venném és kevésbé az S22-t. Annak ellenére,hogy az S22 van nekem. Most járt le a 2 év még nem látott szervizt. S23 hosszabb támogatás jobb proci kisebb melegedés. Igaz már az S22 megszerezhető akár 120ezer Ft áron garisat is. S23 200ezer Ft is van garisan az aprón.

[ Szerkesztve ]

(#10449) dionaea


dionaea
őstag

Nekem vannak üzemidő problémáim. Én s23 át nézném a helyedben az jobban sikerült. Nem rossz készülék a méret jó kamera szuper, telo gyors meg a döccenésekkel is de ne döccenjen egy ilyen drága és ne kelljen fél naponta tölteni telefon. És ez akkor is drága volt amikor a FT nek is több volt az értéke.
Az én problémám lehet egyedi így ne vedd készpénznek. De aksi sosem volt kapacitás bajnok.

(#10450) Zitta válasza dionaea (#10449) üzenetére


Zitta
őstag

Fél naponta?!. :U

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.