Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Kellemes Karácsonyt Kívánok minden csoporttársnak!
Köszönöm az eddigi és a jövőbeli segítséget is Nektek.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3552) I2oli válasza Senator (#3550) üzenetére


I2oli
tag

Én is pár hete kerestem a kettő közötti eltérést, de csak ennyit találtam:
"i buy few days ago and i have b2, i speak with samsung on chat and they said its the same phone only change is new bluetooth certification on b2 we have bluetooth 5.2 on old one is 5.0"

Hogy ez mennyire igaz nem tudom, mert nincs B verzióm hogy megnézzem a bt-t benne.

(#3553) Senator válasza I2oli (#3552) üzenetére


Senator
aktív tag

Köszi az infót.
Én rettentően elégedett vagyok ezzel a telefonnal. :)

(#3554) hape60


hape60
aktív tag

Az arcfelismerésről mi a vélemény? Nálam gyakorlatilag használhatatlan. Regisztrálás után, ha egy kicsit más fényviszonyok vannak, már nem ismer fel. Az íjlenyomat kb 90%-os, de az arc gyengébb megvilágításnál nem működik.

(#3555) Usgyi válasza hape60 (#3554) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Anno próbáltam, Én nem voltam megelégedve az arc felismeréssel. Ujjlenyomat olvasó szerintem nagyon stabil, kizárólag azt használom...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3556) Rigormortiis válasza Usgyi (#3555) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így van, még az S20FE-hez képest is érezhetően jobb.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3557) Senator válasza hape60 (#3554) üzenetére


Senator
aktív tag

Nálam teljesen jól működik az ujjlenyomatokvaso.
10/10,

(#3558) Bullitz válasza hape60 (#3554) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Be van állítva, hogy emelje a fényerőt arcfelismeréshez?
Nekem olyan, hogy sokszor csak megakartam mutatni az újszülött Babócánkat másnak háttérképen és konkrétan egyből már oldotta fel az arcom miatt annyira gyors.

Többször meglepett.. :)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#3559) hape60 válasza Bullitz (#3558) üzenetére


hape60
aktív tag

Be van állítva a fényerő emelés. Nekem úgy tűnik, hogy az arcfelismerés csak kis szögben működik; ha lefelé- felfelé fordítom a telót, van, amikor egyből "lát", de sokszor nem ismer fel. Mindegy, úgyis szemüveget kell sokszor használnom, akkor meg teljesen reménytelen.
Az íjlenyomat érzékelő stabil, bár néha az is makacskodik. HTC U11 volt az előd, annak atomstabil volt az éjlenyomat olvasója.

(#3560) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Próbáld esetleg újra rögzíteni az ujjadat. Nekem semmi bajom az ujjlenyomat olvasóval, rendkívül megbízhatóan működik...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3561) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Alirol tudtok mukodo fast chargert? (Amit a konnektorba dugok)

(#3562) thboxx válasza ThorsHUN (#3561) üzenetére


thboxx
aktív tag

Én ilyet vettem. Hátha a majdani utód többet tud töltés szempontjából. Nem mintha a közeljövőben le akarnám cserélni.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#3563) Gutenberger


Gutenberger
tag

Sziasztok! Engem most ajándékoztak meg ezzel a készülékkel, nagyon szuper, öröm! Az akkumlátor viszont bosszant. Sokat olvastam ezzel kapcsolatban, bixby kilőve, alkalmazások mélyaltatás, stb. De ma reggelre pl. 75%ról 54%ra ment le. 20% nemönormális, vagy mégis? Mit lehet még csinálni? Mindenjavaslatért hálás vagyok! :R

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#3564) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Lehet volt már, de azért megkérdezném;
A Wallet alkalmazás nem hajlandó elfogadni a kártyám, így nem tudom aktiválni…
”Szifon-on” simán megy Tárca, és a S21 fe-n a Simple is működik.
A Wallet miért nem?
Előre is :R

Zolka

(#3565) Tulku válasza Gutenberger (#3563) üzenetére


Tulku
veterán

Várj egy hetet, töltögesd, lakd be, tapasztald...aztán be fog állni...
Nálam egész tűrhető az akkuidő pedig p31pro-ról jöttem ami baromi jó ebben...

(#3566) SztiviVander válasza Cruzolka (#3564) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ha jól tudom nem minden bank kártyáját lehet még használni, talán szerzodniuk kell(ene) elobb a bankoknak a Google-val hogy mukodjon. Kh és unicredit kártya biztos jo, nekünk azok vannak hozzaadva.

(#3567) TODI1111 válasza Cruzolka (#3564) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam egy revolut és egy wise kártya teszi a dolgát rendesen a wallet mögött.
Magyarországon [ezek] a bankok és kártyák támogatják.

(#3568) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat :R
Az OTP sajnos nem szerepel a listán(nem is értem :F )
így a Wallet egyenlőre kimarad a használatból :W

Zolka

(#3569) Winnie The P válasza Cruzolka (#3564) üzenetére


Winnie The P
őstag

Üdv!
Attól függ melyik Wallett? A Samsung még nem megy kishazánkban. A google-t meg megírták. Az otp majd egyszer valamikor a távoli jövőben csatlakozik.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3570) SztiviVander válasza Cruzolka (#3568) üzenetére


SztiviVander
őstag

OTP szerintem amíg tudja erőlteti a saját simplepay-et. Aztán előbb utóbb úgyis feladjak majd.

(#3571) Gutenberger válasza Tulku (#3565) üzenetére


Gutenberger
tag

Köszönöm a választ! Kivárom az egy hetet, hátha :)

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#3572) Injun


Injun
aktív tag

Miért lehet az,hogy telefonon nem kapom meg a Messenger értesítéseket?Minden más tökéletesen működik.

(#3573) Winnie The P válasza Injun (#3572) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nem teló hiba. Nekem az előbb is jött egy üzenet.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3574) Injun válasza Winnie The P (#3573) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi

(#3575) Senator válasza Gutenberger (#3563) üzenetére


Senator
aktív tag

Kapcsolt ki az adaptiv akkumulátort.

(#3576) Gutenberger válasza Senator (#3575) üzenetére


Gutenberger
tag

Ezt még nem próbáltam, kösz! :R

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#3577) spatrik16


spatrik16
csendes újonc

Sziasztok!

Olyan problémám van a telefonnal, hogy 2 hét után mind3 kamera lencse bepárásodott, és így nyilván használhatatlan a kamera. Valaki tapasztalt már hasonlót? Vízbe nem esett, párás környezet egyedül a fürdőszoba.

Garanciát tudok érvényesíteni Samsung márkaszervízben ha független webshopból vettem?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3578) -FreaK- válasza Senator (#3575) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez mit csinál pontosan? A rövid leírása szerint meghosszabbítja az üzemidőt (valahogy), de nem részletezi.

(#3579) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Valaki használ Budsot? Vennék egyet, vagy Buds2-t vagy Buds Prot, és érdekelnének a prók meg a kontrák. A fórumok behaltak.

(#3580) Senator válasza -FreaK- (#3578) üzenetére


Senator
aktív tag

Nekem biztos h az ellenkezőjét mert mióta kikapcsoltam azóta jó az akkuidom :)

(#3581) eurolac válasza -FreaK- (#3578) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Még én is küzdök az optimális beállításokkal, nem vagyok teljesen megelégedve az akkuidővel. Rákeresve erre az opcióra (fordítóval) ezt találtam:

"Az Android Pie(9.0) operációs rendszerrel a Google bevezetett egy új funkciót, az Adaptive Battery-t.
Az adaptív akkumulátor úgy működik, hogy megtanulja a különböző alkalmazások használati mintáit, és lehetővé teszi, hogy a rendszeresen használt alkalmazások a kilépés után is a memóriában maradjanak.
A ritkán használt alkalmazások is elpusztulnak, amint kilép belőlük, így nem futnak a háttérben, és nem pazarolják az akkumulátor élettartamát, vagy Wi-Fi- vagy mobiladat-kapcsolatot használnak.
Ezen algoritmus alapján egyes alkalmazások, amelyeket az elmúlt 3 vagy több napban nem hajtottak végre (a felhasználó ezt az időszakot a következő útvonalon módosíthatja, Beállítások > Eszközgondozás > Akkumulátor > További > Beállítások > Nem használt alkalmazások alvó állapotba helyezése > Alváskésleltetés beállítása), és ráadásul nem aktiválódtak a háttérben, kizárásra kerülnek a gyakran használt alkalmazások listájáról. Ezért előfordulhat, hogy nem kap értesítést azoktól az alkalmazásoktól, amelyek alvó állapotba kerültek, és ez a Google szándékolt művelete."

Ezek szerint majdnem uaz mint a "nem használt alkalmazások altatása" ill. amely appokat sűrűbben használunk bent tartja a memóriában.
Mondjuk ha pl. nem kapok a Viberemre 5 napig üzenetet bealtathatja és nem jelez ha jön üzi...az olvasatomban.

Eurolac

(#3582) vamosip válasza Vitaqo (#3579) üzenetére


vamosip
tag

Nekem Buds+ van, szerintem szuper. Újakat nem ismerem

(#3583) RockCNC válasza Vitaqo (#3579) üzenetére


RockCNC
senior tag

Mindkettő van.
Buds2 jobban illeszkedik a fülben, mint a pro.
Hangzásban mindkettő jó!

(#3584) Gutenberger válasza Senator (#3580) üzenetére


Gutenberger
tag

Szia, a jó akkuidő mit jelent ennél a készüléknél? Nálam kb. 4 óra a max kijelzőidő és pl. 23-tól reggel 7-ig 20 százalékot merül úgy, hogy az eddig javasolt dolgokat beállítottam... Ennél lehetne sokkal jobb... Egyébként minden más szempontból nagyon elégedett vagyok vele és remélem sikerül megszoknom az akkut is :K

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#3585) Gutenberger válasza Injun (#3572) üzenetére


Gutenberger
tag

Szia, hasonló a helyzet nálam is? Sikerült megoldanod? Egyszerűen nem jövök rá, hogy mit nem állítottam be rendesen .... :U

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#3586) Majom19


Majom19
tag

Sziasztok!
Beléptem én is a klubba 6/128 as verzió. (Karácsonyi ajándékom) S10+-ról jövök.
Kicsit zavar, hogy a régi után majdnemhogy visszalépés egy-két dologban, de tetszik amúgy.
Első problémák: A sim tálca kiszedéskor vigyázni kell, hogy ne a mikrofonba nyomd a tűt... :DDD (amúgy ilyen módon tönkre lehet tenni? )
Átköltözés nem ment, úgyhogy apránként lakom be a telefont.
Képernyő mentés még nem megy.
Balkezes vagyok kicsit nehéz kezelni a hangerő és kikapcs gombokat egy kézzel.

Igen

(#3587) kutga válasza Majom19 (#3586) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem tudod a mikrofonba nyomni a tűt, a járatban van egy L alakú kanyar (a mérnökök is gondoltak rá, hogy ebből baj lehet, egyébként a múltkor én is simán belenyomtam ;] ).

Átköltözés hogyhogy nem ment? Smart switch nekem mindent átvitt, talán csak az alkalmazások beállításait nem.

Képernyő mentéshez a hangerő le és a bekapcsoló gombot kell egyszerre lenyomni, én két kézzel szoktam.

Let the Zone take me if I am.

(#3588) kress válasza Majom19 (#3586) üzenetére


kress
aktív tag

a kézél/ököl elhúzás nem megy a képernyőképhez? :)

(#3589) kutga válasza kress (#3588) üzenetére


kutga
nagyúr

Tényleg azt el is felejtettem.

Let the Zone take me if I am.

(#3590) Senator válasza Gutenberger (#3584) üzenetére


Senator
aktív tag

Jogos a kerdesed mert a jo akkuido az relativ ;) Nalam max 5 ora a SOT, viszont este alvas kozben wifi+bt+ne zavarj on+gps+nincs repulogep uzemmod 3-4% merul.
Ha visszaolvasol a 3302-tes hozzaszolasomban kisertetiesen hasonlo problemaim voltak mint neked. a 3316-tos hozzaszolasomban leirtam, hogy mit allitottam at es hova majd a 3320-ban roviden leirtam, hogyan hatott ki az akkuidore.

(#3591) Majom19 válasza kutga (#3587) üzenetére


Majom19
tag

Megnyugtattál köszi! :D
A két telefon között nem ment a kapcsolat sehogyse, de nem is baj.

Nem ment a két gombbal, majd a telefon kiírta, hogy engedjem fel a két gombot lenyomás után. :DDD
A tenyér éllel megy a képernyőmentés. :R

Igen

(#3592) direwolf


direwolf
őstag

Látom megint az akkuidő a téma... talán nem hiszitek el, de tegnap sikerült egy ilyen session: reggel 6-kor 100%-ról indulva 5 óra waze vezetés + pár hívás, üzenet és nfc fizetés után este 9-kor 15%-al raktam a töltőre.
Nem csinálok semmi varázslatot, hagyom a rendszert úgy működni ahogy a Samsung kitalálta. Annyi, hogy gyakran (szinte minden használatkor) kilövöm a háttérben futó progikat. Ebből még semmi hátrányt nem éreztem, megjön minden értesítés, nem lassú az appok indulása stb.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3593) Gyarmati_ válasza direwolf (#3592) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Nálam is jó az akku idő. Saját és céges sim, napi 50-90 hívás, munkába és haza felé is zene vagy film, a szokásos dolgok: mail, chat alkalmazások, netezés. Este meg van benne akkor megy töltőre.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#3594) Usgyi válasza kress (#3588) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Ez talán az egyetlen amit nem tudok megszokni a márka váltás óta. Nekem a "3 ujjas lehúzás" jobban tetszett. Tenyér éllel folyton bénázok :DD

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3595) Gyarmati_ válasza Usgyi (#3594) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Én azt már nem használom, maradt a hangerő le és a bekapcs gomb kombó (a xiaominál a 3 ujjas megoldást én is szerettem).

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#3596) kress válasza Usgyi (#3594) üzenetére


kress
aktív tag

igen, a xiaomis sztem is használhatóbb volt
én ököl éllel szoktam, azt egész jól veszi, nem scrolloz össze vissza mint simán éllel 😃

(#3597) TODI1111


TODI1111
addikt

Látom sokaknál "problémát" okoz, hogy hogyan lehet kényelmesen képernyőképet készíteni egy kézzel. Ajánlom figyelmetekbe a Samsung saját alkalmazását amivel a gesztusvezérlés személyre szabható és többek között a képernyőkép rögzítés is beállítható egyénileg a legkényelmesebb mozdulatra. [One Hand Operation +] Mindent aprólékosan be lehet állítani, még a mozdulat szögét is. Néhány lehetőség a teljesség igénye nélkül:

(#3598) LEON_01 válasza TODI1111 (#3597) üzenetére


LEON_01
tag

Ez benne van a GoodLock app-ban is.

(#3599) TODI1111 válasza LEON_01 (#3598) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen, abban is benne van. Megszoktam ,hogy az áruházból linkelem, mert a Good Lock app még nem rég óta van hivatalosan a mi régiónkban.

(#3600) kress válasza LEON_01 (#3598) üzenetére


kress
aktív tag

tudtommal az csak a galaxy storeban van fent, amihez kell samsung account is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.