Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) kutga válasza kress (#3600) üzenetére


kutga
nagyúr

Az baj?

Let the Zone take me if I am.

(#3602) kress válasza kutga (#3601) üzenetére


kress
aktív tag

ha nem akarsz plusz egy accountot regelni valahol, meg meg egy dolgot a telora ami huzza az aksidat akkor minden bizonnyal :D

[ Szerkesztve ]

(#3603) kutga válasza kress (#3602) üzenetére


kutga
nagyúr

Ja értem. Én csináltam mindenesetre Samsung accountot, mert egy csomó mindent a Galaxy Store-ból frissít.

Let the Zone take me if I am.

(#3604) SztiviVander válasza LEON_01 (#3598) üzenetére


SztiviVander
őstag

A goodlock-ba rakattintasz ugyanúgy a galaxy store-ba küld és ugyanez az önálló app települ.

(#3605) Vitaqo válasza RockCNC (#3583) üzenetére


Vitaqo
senior tag

És melyiket vennéd? Van pro is kb 3000-el drágábban. Melyiket érdemes?

(#3606) kress


kress
aktív tag

good lockban vagy valamelyik samus appban van olyan lehetoseg hogy screen lock gombot tegyek az also "quick launch" savra?
ahol a telefon, sms, bongeszo stb. is szokott lenni alapbol

(#3607) RockCNC válasza Vitaqo (#3605) üzenetére


RockCNC
senior tag

Buds2-őt

(#3608) TODI1111 válasza kress (#3606) üzenetére


TODI1111
addikt

A Good Lock alkalmazás Navstar moduljával lehet például a navigációs sávra. Ha nem használsz navigációs sávot akkor az [One Hand Operation+] alkalmazással tetszőleges gesztus vezérlésre tudod beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#3609) citizen05


citizen05
tag

Tisztelt Fórumozó társak!
Mindenkinek békés , boldog ,sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!
Remélhetőleg a telenfonjainkkal még kevesebb gond lesz mint az idei esztendőben.

(#3610) bollokcs80 válasza citizen05 (#3609) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszönjük! Reméljük így lesz, főleg, ha kapjuk a frissítéseket rendesen. :DD

B.Cs.

(#3611) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :C

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3612) Vitaqo válasza RockCNC (#3607) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Én is mellette döntöttem. A pro, már csak szürke importból érhető el. Ki tudja mennyire lemerült akkuval.

(#3613) Vitaqo válasza RockCNC (#3607) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Amúgy képes arra, hogy 2 telefont kezeljen? Pl van 2 db privát Samsung telefonom, és néha az egyiket, néha a másikat használom.

(#3614) RockCNC válasza Vitaqo (#3613) üzenetére


RockCNC
senior tag

Igen tudja.

(#3615) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Ph!-s ismerősöm mesélte, hogy idén volt mód kuponnozással jó vételeket ejteni Samsung telefonoknál. Jól látom, hogy jelenleg nincs ilyen, vagy mégis? Ezt a S21FE-t 200k-ra le lehet tornázni? Már rendeltem két telefont (Nothing phone, Xiaomi 12X), az egyiket már átvettem, a másikat holnap fogom, de pár órával ezelőtt néztem egy videót, és jobbnak tűnik a kamerája, ennek a telefonnak, mint a 12X.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#3616) kutga válasza SOAD19 (#3615) üzenetére


kutga
nagyúr

Karácsony előtt voltak elég jó akciók, most nincs semmi, lehet érdemes várni pár hetet amíg ismét lesz kupon és beszámítási kedvezmény.

Let the Zone take me if I am.

(#3617) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok!

Factory resetet szeretnék csinálni a telefonon, de nem vagyok jártas annyira a témában Android vonalon. Mi a "legfullosabb" opció?

A sima gondolom kiválasztani a menüből a telefonon. Aztán van a bekapcs+le menü indítás előtt ahol szintén lehet ezt csinálni. Van bármi egyéb mód erre? iPhoneról jövök, ott általában a recovery mód+iTunes kombó volt a nyerő, de úgy tudom itt Samsungon nem kell külön alkalmazásokkal bíbelődni.

Előre is köszönöm :)

Veremivadék Undorkutya

(#3618) kutga válasza Prowler (#3617) üzenetére


kutga
nagyúr

Én menüből szoktam. Előtte szoktam csinálni egy Smart Switch mentést, törlöm az összes fiókot a menüből, aztán mehet a reset.

Let the Zone take me if I am.

(#3619) Prowler válasza kutga (#3618) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm Kutga!

Veremivadék Undorkutya

(#3620) hape60


hape60
aktív tag

Kíváncsi vagyok mások véleményére; kicsit túl lihegtem a dolgot, és vettem kameravédő üveget a hátsó kamerákra. Elméletileg nem hülyeség, törés ellen véd, mint az első. Nem is a legrosszabbat, Spigen fólia. 2 db van egy csomagban, szállítással együtt kb 8000Ft :((
Felraktam, és két nap múlva leszedtem. szerintem ront a kép minőségén, különösen akkor, ha fénnyel szemben fényképezek. Valaki próbálkozott már ilyesmivel? Tapasztalat?

(#3621) Gyarmati_ válasza hape60 (#3620) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Minden ilyen ront a minősegen, mivel plusz határfelületek kerülnek a fény útjába, amik fénytörést okoznak.
Nekem elég az a védelem amit egy tok ad a kis peremmel a kamera sziget körül.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#3622) klaya86 válasza hape60 (#3620) üzenetére


klaya86
senior tag

Nekem is volt korábbi telómon kamera védő fólia. Mindegy milyen márka, egyértelműen ront a kamera minőségén. Felesleges dolog.

(#3623) Usgyi válasza Gyarmati_ (#3621) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Rosszak a tapasztalataim ezekkel. A gyári üveg is elég szerintem. Ha nagyon félted, inkább vastagabb tokot keress, az nem ront a képek minőségén.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3624) hape60 válasza Usgyi (#3623) üzenetére


hape60
aktív tag

Kösz mindenkinek a választ, ezek szerint nemcsak nálam jelentkezett ez a probléma. Valahol láttam a spigen reklámképét, hogy az ő üvegük nem okoz ilyen fénytörést... hát okoz.
A tok elég masszív (Spigen rugged armor), remélem, nem esik olyan szerencsétlenül, hogy a kameraüveg törik be. Elég potyogósak a telóim, de erre megpróbálok jobban vigyázni.

(#3625) Leho987


Leho987
friss újonc

Sziasztok!
Szerintetek melyik telefonra lenne érdemes benevezni, egy mezei s21-re, vagy egy s21 fe-re? Vagy esetleg s22?
Köszönöm a segítséget!

(#3626) zetecR válasza Leho987 (#3625) üzenetére


zetecR
addikt

Attól függ.
Általános használatra az S21FE rohadt jó telefon.

(#3627) klaya86 válasza Leho987 (#3625) üzenetére


klaya86
senior tag

S21et én biztosan elengedném. Az aksi és üzemidő miatt szerintem elég kula lett. Az s22ben valamivel jobban gazdálkodik az exynos. De szerintem ár érték arányban az s21fe éri meg a legjobban.

(#3628) Majom19 válasza klaya86 (#3627) üzenetére


Majom19
tag

S21fe +1 összességében tetszik!
2 hete van nálam.
- Jack nincs és haláli 6 ezerért az átalakító csak gyárival megy.
- Hangminősége gyengébb mint az s10+om
- Nem a legújabb vagy a legjobb, de az ára sokat számított főleg most. (Amúgy karira kaptam nem volt beleszólásom )
Ugyanakkora mint az s22 ultra (azthiszem)
- Az nfc fizetés tök jó már 2-3 cm ről érzékeli a leolvasó. Réginél csúsztatgatni kellett a leolvasón...
- Az üzemidő kielégítő simán kibírja a napot.
-Sík képernyő emiatt védettebb.
-Segítőkész forumtársak. :)

Igen

(#3629) Leho987 válasza klaya86 (#3627) üzenetére


Leho987
friss újonc

Az fe volt az első gondolatom, az s21 csak a mérete miatt tetszene. De az fe még ráadásul tovább is kap támogatást.
Köszönöm a megerősítést!

(#3630) citizen05 válasza Majom19 (#3628) üzenetére


citizen05
tag

Hello !
Szeretném jelezni,hogy akit érdekel jack átalakító és sokallja a 6 ezert forintos itthoni árát.
Annak ajánlanám ,hogy az aliexpresstől 1147 ft.-ért/ vámmal együtt/rendeltem karácsony előtt és kb 10-12 nap alatt megérkezett úgy,hogy futárszolgálat hozta ki.
Első blikkre jónak tűnik.

(#3631) Rigormortiis válasza Majom19 (#3628) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem köteledésből, de miért rugozik mindenki a jack csati hiányán? De nem csak itt, hanem kb minden típusnál, ahol száműzték...

Az egyik legjobb dolog az utóbbi években a tws fülesek elterjedése. Tökömnek nem hiányzik már az a kábel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3632) direwolf válasza Rigormortiis (#3631) üzenetére


direwolf
őstag

+1 a TWS füleseknek. 8ezerből kijön egy Lenovo LP40
Messze nem tökéletes, de meglepően jól szól.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3633) klaya86 válasza Rigormortiis (#3631) üzenetére


klaya86
senior tag

Én sem értem. Legalább 6-7 éve nem használtam jack dugós fülest. Sokkal kényelmesebb a tws. Oké, néha tölteni kell, na bumm.

(#3634) Rigormortiis válasza klaya86 (#3633) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Általában a minőséget hozzák fel a vezetékes előnyének, hát nem tudom...az első félig-meddig wireless fülesem (Sony WI-C 300) sokkal jobban szólt, mint az s10hez kapott madzagos AKG, pedig szerintem az sem a legalja, árban egy szintben lehettek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3635) citizen05


citizen05
tag

Én amíg nincsen bizonyítva ,hogy az elektromágneses sugárzás nem káros
az egészségemre addig nem használok
bt. fülest. Ha kitudom váltani mással is.
Így is annyi sugárzást kap a szervezetünk amit nem tudunk kivédeni

(#3636) SztiviVander válasza citizen05 (#3635) üzenetére


SztiviVander
őstag

Lehet ezzel is ervelni, meg persze egyéni döntés ki mit és hogyan, de ez kb nekem olyan mintha napi 20 szál cigi helyett "csak" 19-et szivnal és ettől ugy éreznéd mennyit tettél az egészségért...
Az viszont tény hogy a bt teljesítménye töredéke a telefon által kibocsatottnak, szóval ha nem is telefonálás soha akkor oké :)

(#3637) kress válasza Majom19 (#3628) üzenetére


kress
aktív tag

nem csak gyári jack "átalakítóval" megy, DAC os átalakító kell, azért nem 300ftos, de ott már számít a minőség is ha jó hangzást akarsz.

(#3638) citizen05 válasza SztiviVander (#3636) üzenetére


citizen05
tag

Én naponta jó ha kétszer telefonálok akkor is kihangosítva minnél távolabb tartva a telefont a fejemtől .

(#3639) direwolf válasza citizen05 (#3635) üzenetére


direwolf
őstag

Az megvan, hogy a fény pont ugyan olyan elekromágneses sugárzás, mint a mobil, meg a mikro stb. csak más a frekvenciája? Az infra szaunától is félsz? Vagy nem mész ki a napra? D vitaminnal hogy állasz? :)

A "gigahertz" a 10^9 tarományban van. Nem kell megijedni attól, hogy elnevezték mikrohullámnak...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3640) citizen05 válasza direwolf (#3639) üzenetére


citizen05
tag

No azért írtam,hogy ha valamit kitudok
szűrni azt hanyagolom .
Éppen ezért csak hagyományos szaunába járok bár az is nagy ritkán van.

(#3641) Majom19 válasza citizen05 (#3630) üzenetére


Majom19
tag

Onnan is rendeltem, de 1 hónap míg megjön és nem biztos hogy jó lesz.

#3631 Mert minden cuccom....autó rádió: sony xav65, razer fejhallgató, acer fejhallgató, akg fejhallgató stb. Jack csatlakozóval "működik"
A tws-t rendeltem, de még nem hozta a postás bácsi. Majd lesz az is. Nem zavar, de egy fölösleges plusz kellék, amiért ha a kocsiban zenét szeretnék hallgatni, akkor kell és kész => leginkább emiatt. Nem minőségi, sugárzási meg miegymás.
Gyere rám tws :R
#3632 LP40 est néztem de sok panasz volt rá. Így xiaomira esett a valasztás.

Igen

(#3642) Usgyi válasza Rigormortiis (#3631) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Így van. Örülök, hogy végre nem kell kínlódni a kábellel. Semmiképp nem váltanék vissza vezetékes fülesre.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3643) kutga válasza Rigormortiis (#3631) üzenetére


kutga
nagyúr

Mert valahol azért nem korrekt hogy így vesznek rá még egy eszköz vásárlására. Részemről a vezetékest kedvelem, így vettem egy átalakítót és a probléma le van tudva.

Let the Zone take me if I am.

(#3644) R.Redemption


R.Redemption
csendes újonc

Sziasztok

Valaki használ a készülékére Supcase Unicorn Beetle Pro védőtokot ? A fóliák nálam elég hamar felválnak. A drágább 8-14 ezer ft -s kijelzőfóliákat használtam eddig és nem bírtak ki 1 évnél többet. Nem akarok lejáratni 1 céget se, így nem írom le a pontos típusokat, hogy melyek váltak fel vagy buborékosodtak vagy "nyúltak" meg.
Ez a Beetle tok 360 fokos védelmet és hoz és katonai minősítése van, kijelzőfóliát is tartalmaz, amit állítólag csak rákell pattintani a tokra és rásimul a kijelzőre. Sose találkoztam ilyen típusú védelemmel, így kicsi pesszimistaként állok hozzá.
Legtöbbször kerékpáron a kormánynál tartom a telefont csippantóval, így érni fogja a hideg-meleg. Ezért is érdekelne a megbízhatóság.

(#3645) kress válasza R.Redemption (#3644) üzenetére


kress
aktív tag

ha leírod a márkákat+tipust meg a véleményed az nem lejáratás hanem segítség másoknak...

a hideg/meleg ellen nem hiszem hogy nagyon védenének a tokok, nézd meg a készülék működési tartományát és az alapján használd.

(#3646) Mentolka


Mentolka
senior tag

Egy másik szempont: ha kiesik a füledből, akkor a madzagost nem hagyod el...
Én is csak kényszerből váltottam BT fülesre.

(#3647) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Sajnos megfertőzte valami kártevő a telefonom.
Android főverziót hogy érdemes frissíteni? Frissítés előtt gyári visszaállítás vagy frissítés után? Ha frissítés után állítom vissza gyári állapotra, akkor nem marad benne a telepítőben/rendszerben a kártevő?

[ Szerkesztve ]

(#3648) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet aktiválni a telón az nfc fizetést?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3649) kutga válasza Rigormortiis (#3648) üzenetére


kutga
nagyúr

Kapcsolatok-Nfc és érintés nélküli fizetések.

Let the Zone take me if I am.

(#3650) Bibby válasza timelord1987 (#3647) üzenetére


Bibby
addikt

Nem tudom a választ pontosan, de ha az enyém lenne akkor biztos hogy előbb legyalulnám a telefont, és csak azután frissíteném a verziót.

Más:
[kép]
Nem azt mondom hogy ezzel kell asztrofotózni, de eddig egy telefonommal sem tudtam ilyet lőni. :)

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.