Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) Ben-Ce válasza SztiviVander (#4699) üzenetére


Ben-Ce
csendes újonc

1., Beállítások, Értesítések, Előreugróértesítés stílusa, rövid...
2., Témák, alul lehet kiválasztani a témák, háttérképek, ikonok és AOD-k közül amit csak szeretnél, és/vagy fizettél. Ha kiválasztottad, alkalmazod... A választottat elmenti későbbi használatra, cserére.

(#4702) Corbie


Corbie
csendes tag

Sziasztok!
Új telefon vásárlás előtt állok. Ti melyiket ajánlanátok, az S21 FE, vagy Honor 70?
Jelenleg P20 sima van, attól mindegyik ugrás lenne. :)
Ami fontos: Akkuidő, fényképezés, kommunikáljon az órámmal (Huawei watch GT2 pro), és az akciókamerámmal (Insta 360 One X2)

(#4703) klaya86 válasza Corbie (#4702) üzenetére


klaya86
senior tag

Nagyon nem egy kategória a két telefon.

[ Szerkesztve ]

(#4704) batai15 válasza Corbie (#4702) üzenetére


batai15
félisten

Mindenképp s21fe. Honor Huawei semmiképp sem ajánlott.

(#4705) Corbie válasza batai15 (#4704) üzenetére


Corbie
csendes tag

Van vlmi olyan dolog ami miatt megbántátok, hogy ezt a Samut vettétek? Nekem a Huawei előtt csak Samsungjaim voltak, de a Huawei P20 volt az a telóm ami a legtovábbig volt az életem része :D

(#4706) Rigormortiis válasza Corbie (#4705) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A legkevésbé sem. Teljesen jó mindenes telefon. Magasan a legjobb vétel a 200 körüli árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4707) Corbie válasza Rigormortiis (#4706) üzenetére


Corbie
csendes tag

Oksa köszönöm!
A tapasztalatokra jobban adok, mint egy tesztre. :) A teszteken minden szép és jó, de a használat közben szokott jönni a fekete leves. ;)
Köszönöm a választ segítettél a döntésben!

(#4708) batai15 válasza Corbie (#4705) üzenetére


batai15
félisten

Keress vissza rám. Iphonerol jöttem. Voltak kezdeti gondok ,de szép lassan meg szerettette magát a telefon. Talán a a gyengébb üzemidő amit jelenleg ki tudok emelni a konkurenciához képest. Nekem annyira nem gáz mert két év iOS után nem rosszabb,de ha viszont előtte lévő időszakot nézem amikor telefonnal játszottam akkor viszont kevés lenne.
Jelenleg szerintem a mostani legtöbb nevetséges specifikációval rendelkező telefon mellett ( még házon belül is pl a54 ) sokkal jobb ár érték aránnyal rendelkezik.

(#4709) Corbie válasza batai15 (#4708) üzenetére


Corbie
csendes tag

:R

(#4710) patex1983 válasza Corbie (#4705) üzenetére


patex1983
őstag

Egyedül a harmatos üzemidő, ami negatívum.
Ha meg tudsz barátkozni azzal, hogy naponta kell tölteni az akksit (minimum), akkor jó vétel az S21fe.

[ Szerkesztve ]

X

(#4711) Corbie válasza patex1983 (#4710) üzenetére


Corbie
csendes tag

Már megszoktam, szegény P20 félnaponta kell már tölteni :D

(#4712) SztiviVander válasza Ben-Ce (#4701) üzenetére


SztiviVander
őstag

Oke koszi, megvan miert nem talalta a menut se mert reszletesen hasznalom az ertesiteseket. Ezt az aod temakat utoljara kb egy eve neztem meg, nekem ez akkor is bazari volt meg most is az :D De kinek mi jon be.

(#4713) Erzsébeti válasza SztiviVander (#4695) üzenetére


Erzsébeti
tag

Szia!

Hogy lehet beállítani ezt a világítő kört, hogy ne csak kb. 1 percig jelezzen, hanem addig mutassa a köröket amíg én magamtól meg nem nézem azt amiért ő jelez?
Ezzel a világító széllel is az a bajom, hogy csak egy rövid ideig jelez aztán ugyanúgy abba hagyja mint a kör...
Én egy hangos műhelyben használom sokszor a telefont, és sokszor nem is hallom, hogy éppen csörög, vagy pittyog vagy akármi... Eddig egy S=-est használtam ott egy led addig villogott amíg rá nem néztem a jelzésre, de itt abba hagyja a kör is, meg a világító szegély is...
Lehet, hogy valahol be lehet állítani a progin belül, de én nem találtam meg. :(

(#4714) zseko válasza Erzsébeti (#4713) üzenetére


zseko
veterán

S8+ után nekem is hiányzik, ahogy a töltés jelzése is. Mindenesetre az értesítéseket jelzi az okosórám is, így annyira nem gond (főleg ha sikerül értelmesre belőnöm, mint ahogy a másikon volt)

HR24.hu

(#4715) batai15 válasza SztiviVander (#4695) üzenetére


batai15
félisten

Én mondjuk egyiket sem használom. :R

(#4716) SztiviVander válasza batai15 (#4715) üzenetére


SztiviVander
őstag

En sem :D Par hetig fent volt ez az aod notify de csak erdekessegkepp. Nekem utoljara az lg g2 adott ki hangot (es rezgett) azota minden telefon nema, a vibra motor kb nullkm-es bennuk. Ora. Legjobb.
-
#4713Erzsébeti
Appban a "világító szélek" -re nyomva, a "mennyi ideig kell mutatni a fényt" alatt. A "képernyő ki" azt jelenti hogy kikapcsolt kijelzőnél meddig mutassa, a másik meg hogy ha be van kapcsolva a kijelző akkor meddig. 24 óráig tudja villogtatni, annyi csak elég.

[ Szerkesztve ]

(#4717) Bibby válasza Erzsébeti (#4713) üzenetére


Bibby
addikt

És erre miért nem jó az always on display? Beállítod hogy csak értesítés érkezésekor kapcsoljon be. Ez van a led helyett manapság minden telefonon.

Ελευθερια η θανατος

(#4718) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

Én alapból használom ezt az AOD dolgot, mivel ez a használati órám is.
Így mindig be van kapcsolva.

A szegélydolog meg azért nem jó, mert egyszerűen 1-2 percen belül (nem mértem le) kikapcsol, és utána csak egy kis ikon vigyorog valahol a képernyő "közepén" az óra alatt... amit csak akkor látok, ha a telefon ki van rakva teljes láthatóságában valahová... Nos én asztalos vagyok, és nem csak hangos a helység, hanem rendkívül poros is, és hát egy műhelykörnyezet és mint olyan fizikai sérülés is bejátszhat a por, és a hang mellett. Az S7-em nek volt egy zsebtokja (ez egy habosított anyagú, tényleg ütésvédelemre való tok) amiből éppen a felső képernyőszakasz látszott csak ki, így láttam a kék ledet. Míg ezt a telefont erősen kell szuszakolni az S7 helyére (ugyen nagyobb az 21FE), jócskán ki is lóg, de ezen a világító kamerakörön kívül nem látszik maga a telefon teljes képernyője.

[ Szerkesztve ]

(#4719) Erzsébeti válasza SztiviVander (#4716) üzenetére


Erzsébeti
tag

24 óráig tudja villogtatni, annyi csak elég.

Igen ez lenne az!
Köszönöm.

De sajnos csak fizetősen működik így 2 perc a határ. :(

(#4720) TODI1111 válasza Erzsébeti (#4719) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem megéri az árát. Szinte a kezdetektől használom, mindig megbizhatóan a beállításoknak megfelelően működik.

(#4721) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Lesz S23 Fe, de Exynos 2200-as lappal.. :F

(#4722) Jany69


Jany69
csendes újonc

Sziasztok!
Valaki használja az s21 fe dex modot USB HUB dokkolon keresztül? Egyáltalán működne a dolog ha veszek egyet? Köszi előre is. :)

(#4723) Energie X válasza Vitaqo (#4721) üzenetére


Energie X
őstag

Bedobhatnád a hír linkjét :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4724) TODI1111 válasza Vitaqo (#4721) üzenetére


TODI1111
addikt

Infó?
Itt például azt írják, hogy [Mégsem lesz Samsung Galaxy S23 FE?]
Itt meg azt, hogy lehet [snapdragon 8+ Gen1] lesz benne :F

(#4725) Vitaqo válasza Energie X (#4723) üzenetére


Vitaqo
senior tag

(#4726) Lami66 válasza Jany69 (#4722) üzenetére


Lami66
őstag

Feleségemnek van ilyen telefonja. Én kipróbáltam a dex-et usb-c hub-bal és működik rendesen. HDMI kábellel 50"-os tévére

[ Szerkesztve ]

(#4727) thboxx válasza Vitaqo (#4725) üzenetére


thboxx
aktív tag

Hát nem nagy szám lesz, ha tényleg azok az "újítások" kerülnek bele amiket írnak. Még a kamera hagyján... mondjuk én ezzel is teljesen elégedett vagyok. Prociból meg inkább az új 7gen-t raknám bele, meg egy 45W töltés 5000 akkuval oszt' jónapot... Ja meg az alap kiszerelés lehetne 8/128...
Mást nem változtatnék rajta...

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#4728) citizen05


citizen05
tag

Szeretném megkérdezni aki frissített márciusi updatel és 5.1.- et használ jobb lett e az üzemidő?
Illetve tapasztalható e valami pozitív változást a telefonnál?

(#4729) klaya86 válasza citizen05 (#4728) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem lett jobb. Alapvetően nálam 5.1 óta kb :Y 20%ot csökkent az üzemidő. Azóta egyik frissítés sem javított rajta. Változást nem tapasztaltam. Talán mintha egyenként a rendszer pörgősebb lenne 5.1 óta. Nem mintha előtte lassú lett volna a telefon. De szerintem gyorsult picit.

(#4730) citizen05 válasza klaya86 (#4729) üzenetére


citizen05
tag

Köszönöm a választ,akkor még várok a frissítéssel. Hátha előbb vagy utóbb orvosolják ezt a problémát.

(#4731) batai15


batai15
félisten

Nekem kivételesen meg van az 5 óra sot :N

(#4732) Rigormortiis válasza batai15 (#4731) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem nincs, de nálam elég sok Spotify megy a háttérben :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4733) citizen05


citizen05
tag

Nálam 85%-ra töltéssel 1nap 4 órát bír ki. De úgy,hogy éjszakára kb.6 óra időtartamra ki van kapcsolva teljesen.
Leginkább csak a wifi ,netezés és kb.15- 20 perc a telefonálási idő ami fogyaszt.

(#4734) csonkadavid válasza citizen05 (#4728) üzenetére


csonkadavid
tag

Ez az üzemidő meg SOT borzasztóan relatív. Nekem sokszor naoi 2-3 óra telefonhívással messze nincsenek 5 órás kijelző idők. Nagyon függ az izemidő a térerőtől, 1-2 kártyás használat stb. Kijelző fenyerejéről nem is beszélve.

(#4735) Usgyi válasza csonkadavid (#4734) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Ez tény. Kijelzőidőket megadni tényleg nem sok értelme van, de abban kb mindenki egyetért, hogy az 5.1 óta minimum 10%-ot vesztettünk az üzemidőből. Azóta Azt hiszem 2 update jött es nem történt javulás, egyre kevesebb reményt látok rá, hogy ezt javítani fogják. :W

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#4736) direwolf válasza Usgyi (#4735) üzenetére


direwolf
őstag

Én nem értek egyet, nekem nem változott. Most reggel dugtam töltőre 2 nap 23 óra után, 1 óra 38perc SOT-al. Nem sokat nyomogattam, az tény, de 5.1 előtt sem tudott többet.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#4737) rushmoon válasza direwolf (#4736) üzenetére


rushmoon
csendes tag

Én is keveset nyomkodom, és hasonlók a tapasztalataim. Vártam az 5.1 telepítéssel az itt olvasottak hatására, de miután feltettem nem vettem észre semmi változást.

(#4738) Usgyi válasza direwolf (#4736) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Gyanítom azért mert nincs használva a készülék. A készenléti fogyasztásom nekem se lett több, egy éjszaka alatt ugyanúgy 4-7 százalékot merül mint eddig. Az elveszett üzemidőt használat közben bukom el valahol...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#4739) citizen05


citizen05
tag

Mi lenne ha valaki írna egy levelet a Samsung Magyarországnak. Azzal,hogy nem egyéni véleményt kíván kifejezni hanem kb. 100-150 felhasználóét .
Baj van az 5.1 - es frissítéssel és jelezzék a központba. S annak függvényében,hogy mit válaszolnak vagy történik e valami pozitív változás, ha kell tovább lépni .
Egy angol nyelvű levéllel a Dél Koreai központot megkeresni ha szükséges.
Vagy csak ez utópia,hogy történne valami?

(#4740) direwolf válasza Usgyi (#4738) üzenetére


direwolf
őstag

Azért ez erős túlzás, hogy nincs használva, csak nem ezzel kelek-fekszem. Az összes értesítés be van kapcsolva, céges cuccok is futnak rajta, de az értesítések az órára mennek, ezért nem nyomkodom annyit. Ezen kívül minden rádió folyamatosan megy 4/5G, Wifi, BT, GPS. Az NFC csak ha kell. Viszont nem nézek rajta videókat, és zenét is csak a kocsiban hallgatok erről BT-n. Sötét mód bekapcsolva, és sötét háttérkép.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#4741) R.Redemption


R.Redemption
csendes újonc

Sziasztok

Az 5.1-s one-ui -val érezhetően hamarabb merül nálam is a készülék. Írtam levelet a samsungnak, csak megköszönték a visszajelzést és a szokott sablonszöveget írták: folyamatosan fejlesztünk, felhasználók visszajelzései alapján dolgozunk, stb, stb.
Nem írtak konkrétumot. A kameraproblémával is írtam nekik, sokszor nincs meg a fókusz, az S23 -hoz hasonló hibát találtam.
MaxHz -vel 720p -re lőtt készülékkel, energiatakarékos móddal (lejebb vett cpuórajel, 60 hZ), nem igaz hogy nem bír sokat.
A sync -t is kilőttem mérgembe és a battery threshold -t (valami ilyesmi a neve) is visszavettem.

Nemrég leültem olvasni google pdf olvasóval (régimódi vagyok, ezt szoktam meg).
100% akkuidővel 3 óra olvasás után (kb 30% fényerő) 40% -t merült úgy, hogy párszor válaszoltam facebook lite kliensben a levelekre. Utána 2 óra után lemerült böngészés közben.
Opera Minivel is pár órát böngészek, érezhetően merül.

Az újratelepítés 2 hete megvolt nálam, szenvedés volt a sok hasznos beállítást visszaállítani.

Amikor megkaptam a készüléket, akkor 7 óra olvasás után merült 60% köré, akkor böngészés mellett is érezheztően többet bírt.

Azt aláírom, hogy jó az új one.ui. Kamera és a stabilitás terén dobott egy keveset.

Hátha nyárra javítják ezeket a gondokat.

(#4742) klaya86


klaya86
senior tag

Meglátjuk melyik marad, a Samsung vagy a Realme. Az üzemidő nálam jelenleg fél /háromnegyed napos lett. A korábbi egész naposból. :W így a gt2 pro-val teszek egy próbát.

(#4743) CP111 válasza klaya86 (#4742) üzenetére


CP111
tag

Én anno szemeztem a kínai dzsukákkal......de utána olvastam és elengedtem. Lehet szidni a Samut, meg lehet(ne) váltani másik droidra, de nincs alternatíva. Pedig váltanék!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#4744) batai15 válasza klaya86 (#4742) üzenetére


batai15
félisten

Realme lehet ki fog vonulni,ráadásul nehezen adható el. Egyik srác aprón több több mint egy hónapig árult egyet.

(#4745) klaya86


klaya86
senior tag

Tisztában vagyok vele, hogy eladni jóval nehezebb lesz. De remélem beválik. Kurv@ jó telefon ez az S21fe, de ez a napi 2x töltés nekem nem frankó. Főleg a Samsung hozzállása. Január elején tele volt a net one ui 5.1 aksi problémájával. Eltelt 3 hónap és semmi törekvés arra, hogy javítanák. És mondom, nálam 6-7 óra sot volt, egész napra.

ot

(#4746) batai15


batai15
félisten

Te tudod. Én már szívtam eleget a dzsunka telefonokkal. Én ha váltok valszeg s23 lesz.

(#4747) klaya86 válasza batai15 (#4746) üzenetére


klaya86
senior tag

Nekem az s23 kicsi, a plusz jönne csak szóba. Valóban jó telefon összes új S. De nekem az áruk már olyan szinten van, hogy lehet akármilyen jó, 500 ezret, de még 400at sem vagyok hajlandó egy szaros telefonra kidobni. Illetve nekem ezen a szinten már a gyorstöltés alap lenne. 45w, de bőven több, mint egy óra a teljes töltés. A banán effekt meg (ha olvastál a kamera próbáról) teljesen elfogadhatatlan lenne nekem. Lehet a realme se lesz okés, pár nap aztán elválik.

(#4748) batai15 válasza klaya86 (#4747) üzenetére


batai15
félisten

Nekem a méret pont lényeges. Viszont valóban sok pénz. Másra is kell szóval majd jövőre meglátom,de szerintem nem éri meg igazából váltani fer-rol.

(#4749) klaya86 válasza batai15 (#4748) üzenetére


klaya86
senior tag

Egyértelműen nem éri meg. Én nyomkodtam médiában az s23 plust. Kijelzőben nem láttam különbséget. Gyors, talán néhány tizeddel gyorsabban nyit meg 1-2 alkalmazást, de ezt csak egymás mellé rakva lehet észre venni. Beltérben, a médiában lőttem pár fotót. Jobb volt valamivel, mint az S21fe, de nem dobtam hátast. Érzésre kb azt mondanám, hogy 100 ezerrel többet ér. De ha azt nézem hogy 186ert vettem a 8/256os fe-t, az s23 kuponnal se megy 400 környékére, akkor egyértelműen azt mondom, hogy nem éri meg arra cserélni.

(#4750) batai15 válasza klaya86 (#4749) üzenetére


batai15
félisten

Na igen én is 190be vettem az fe-t és az s23 tényleg nem tud annyival többet. Akárhogy is nézzük ez is még mindig felső kategóriás készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.