Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Rigormortiis válasza citizen05 (#3350) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem, pontosan ezt a számot hívtam én is és nekem azt mondja be, hogy előfizető nem kapcsolható.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3352) citizen05 válasza Rigormortiis (#3351) üzenetére


citizen05
tag

Én még most beszéltem velük mert megjött a teló de nem volt benne számla és mehkérdeztem, hogy ilyenkor mi van?

(#3353) Rigormortiis válasza citizen05 (#3352) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor nem tudom, mi lehet...de közben a másik szám, amit az előtted író kolléga osztott meg működött.

Végülis annyit mondtak, hogy az elallas@samsung.com-ra írjak. De végső soron gondolom itt is működik, hogy ha egyszerűn nem veszem át a csomagot :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3354) batai15 válasza Prowler (#3329) üzenetére


batai15
félisten

Köszi. 11 után mennyire fluidabb a rendszer ? Akku ? Mobilfizetés ? Faceid hiánya mennyire meg szokható?
Van benne olyan funkció ha meg emeled a készüléket be kapcsol a kijelző vagy ha hozzá érsz? Nagyon régen volt samsungom így nem emlékszem hogy van benne e ilyen.

(#3355) citizen05 válasza Rigormortiis (#3353) üzenetére


citizen05
tag

Elméletileg biztosan. De miért gondoltad meg magad?
Esetleg haszonnal eladás?
Hiszen katácsonykor sokan vesznek mobilt s Te azonnal tudod adni.
Vagy már nem tudtad jó áron megrendelni?

(#3356) kutga válasza Rigormortiis (#3353) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért gondoltad meg magad?

Let the Zone take me if I am.

(#3357) Bálint941121


Bálint941121
tag

Hali most tettem fel egy optishield fóliát teljesen szakszerűen mégis levegős az egész oldala nem értem vagy a fólia hibás vagy a kijelzommel van valami..meg annyit vettem észre hogy mikor megtisztitottam a kijelzot közepén és alul van két sötétebb rész olyan mintha kikopott volna ott ahol mindig görgetem vagy többet érintkezik az ujjamal más is tapasztalt már ilyet?

(#3358) citizen05


citizen05
tag

Sziasztok !
Most már kijelenthetem ,hogy csatlakoztam a klubhoz egy olíva zöld színű 8/256-os versenyzővel.
Szeretném megköszönni a segítség nyújtást és a hasznos tanácsokat.
Különösen :Senator, kutga , atosan ,arpivw81,winnie the P felhasználóknak .
Most megcsinálom a beüzemelést de még egy láma kérdés .
Beüzemeléskor /OneUI5 Updete,280mb. biztonsági frissítés update.+ gyári beállítások vissza állítása ./ tegyem be a sim kártyát vagy sem illetve teljesen mindegy ?

[ Szerkesztve ]

(#3359) Rigormortiis válasza citizen05 (#3355) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Találtam egy sokkal jobb ajánlatot (200-ért bontatlan, 2 év garis, ráadásul a szomszédban).

A mostani (kuponnal 250) ára sem olyan rossz, de így, hogy mondtátok, most emelték fel neki...na mondom akkor nem kell a Samsungtól, vagy találok olcsóbban, vagy várok még. És találtam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3360) citizen05 válasza Rigormortiis (#3359) üzenetére


citizen05
tag

Sok hiba és bosszúság mentes évet kívánok hozzá!!
Milyen lesz a színe ?

(#3361) arpivw81 válasza citizen05 (#3358) üzenetére


arpivw81
tag

Nekem is ilyen van,csak szürke. Én nem csalódtam benne,számomra tökéletes. Én nem csináltam FR-t sosem,egy telefonomon sem. Sokáig használjad problémamentesen!

(#3362) citizen05 válasza arpivw81 (#3361) üzenetére


citizen05
tag

Köszönöm szépen.
Én is hosszú gond mentes használatot kívánok !!
Akkor a sim kártyán lévő adatokat a frssítés ugye nem zavarja be ?

(#3363) arpivw81 válasza citizen05 (#3362) üzenetére


arpivw81
tag

Nekem semmi gondom nem volt vele.

(#3364) Winnie The P válasza citizen05 (#3358) üzenetére


Winnie The P
őstag

Igazán nincs mit! Használd egészséggel!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3365) atosan válasza citizen05 (#3362) üzenetére


atosan
addikt

Én sim nélkül csináltam. Korábbi telefonaimnál simmel. Azt nem piszkálja a visszaállítás sem a frissítés. Mindkét verzió jó.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#3366) citizen05 válasza atosan (#3365) üzenetére


citizen05
tag

Köszönöm a válaszodat. :C Akkor holnap nekikezdek a feladatnak. Azután belakom .

(#3367) citizen05 válasza Winnie The P (#3364) üzenetére


citizen05
tag

Köszönöm!

(#3368) atosan válasza citizen05 (#3366) üzenetére


atosan
addikt

Használd egészséggel. Én nem csalódtam. :)

Maine coon

(#3369) Rigormortiis válasza citizen05 (#3360) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg is van 😁 Grafitszürke (bár úgyis beleugrik egy spigen rugged armorba).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3370) citizen05 válasza Rigormortiis (#3369) üzenetére


citizen05
tag

Gratulálok legyen benne sok örömöd.

Igen érdérdemes beruházni a tokra meg egy jó üvegfóliàra is. Megtérülő beruházások.

(#3371) Rigormortiis válasza citizen05 (#3370) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nálam az s10-en és a mostani s20fe-n is a gyári kijelzőfólia van, ezek sem sérültek, vigyázok rájuk.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3372) nyikszi


nyikszi
őstag

Valamit beállítottam, hogy a kezdő képernyőn mutassa az "Éhezés felszámolása, Tiszta víz..." meg hasonló dolgokat. Ezt hol tudom kikapcsolni? Nem jövök rá :(

A másik. Felolvassa az sms-t, meg aki épp hív, de "jó" angolsággal. Hol tudom magyarra állítani? Vagy valami más tehettem fel az A40-re? Mert el nem tudom képzelni, hogy ott ment itt meg csak koreai meg english lenne.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3373) citizen05 válasza Rigormortiis (#3371) üzenetére


citizen05
tag

Igen olvastam valamelyik samsungos fórumban de lehet, hogy itt,hogy amíg a gyári fólia fennt van addig nem érdemes piszkálni. Mert a gyárban jól feltették és amíg rendesen ott van addig örülünk.
Szerinted a töltéshez csak a Samsungos töltőfej a jó?
Mert most a xiaomis kábellel és fejjel töltöttem,hogy tudjak frissíteni mert amikor àtvettem a telót a futártól nem sok nafta volt benne .
Ez a töltő 15 wattos.
Most néztem,hogy a Samsungos 25 wattos töltők olcsóbbak az Emag- on mint a samunál. Valódiak vagy lehetnek hamítványok is ?

(#3374) Rigormortiis válasza citizen05 (#3373) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Passz, én valamelyik régebbi telóm 10w-os Samsung töltőjével etetem :DD Úgy vagyok vele, hogy éjjelente úgyis tápra teszem, akkor meg már kímélem az akksit, engem nem érint meg a gyorstőltős mizéria.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3375) mar@cuja válasza citizen05 (#3373) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Nekem épp most jött meg Emagról (Edigital a forgalmazó érdekes módon) a gyári 25 wattos. Eredeti Samu csomagolás,. magyar címkés, koreai gyártmány. Azt néztem, ahol ennél olcsóbb, ott fekete eco csomagolásban adják.

(#3376) citizen05 válasza mar@cuja (#3375) üzenetére


citizen05
tag

Szia!
Ha már használtad és meg vagy vele elégedve meg tennéd, hogy elküldenéd a linkjét vagy az árát mert megrendelném.
Azt olvastam itt a fórumon,hogy hasznos a gyári töltőfej és kábel használata. Ugyan van egy két régebbi töltőfejem de azok nem kompatibilisek a vezetékkel.
Segítségedet előre is köszönöm.

(#3377) mar@cuja válasza citizen05 (#3376) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Használtam, működik. S22 töltöttem szupergyors töltéssel gyári kábellel. 4290 Ft volt, most is annyi.
[link]
Ingyenes volt Easyboxba a szállítás. 10.000 Ft kell hozzá. Érdemes összerakni egy pakkot, most minden partherét elviszik ingyen, nem nehéz elérni.

[ Szerkesztve ]

(#3378) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Új 256Gb samsung garival megér 190k-t? Vagy az nagyon határeset?

(#3379) Sgr_A válasza Bagoly01 (#3378) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az nem rossz ár érte
Mennyi gari van még rá?

(#3380) Bagoly01 válasza Sgr_A (#3379) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Bontatlan...

(#3381) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Pár gyors észrevétel a telefonról: s20fe után a méret tökéletes, mindenképp kisebbet akartam. A közelség-és fényérzékelő szenzor is megváltás. Más különbséget nem igazán vettem észre, nyilván időtálóbb konstrukció a 8/256 kiszerelés miatt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3382) citizen05 válasza Bagoly01 (#3380) üzenetére


citizen05
tag

Amikor még élt a samsung.hu oldalán,hogy a kódokat össze lehetett vonni akkor is egy kicsivel több lett a végösszeg.
Ha valódi akkor ennél az árnál nem kaptad volna meg olcsóbban .

(#3383) citizen05 válasza mar@cuja (#3377) üzenetére


citizen05
tag

Köszönöm az infót ! :R
Akkor rövidesen megrendelem amíg még van .

(#3384) greg77 válasza Rigormortiis (#3359) üzenetére


greg77
csendes tag

Szia! Ha szabad tudni, innen apróról vetted? Garanciáztatás (ne legyen rá szükség) egyszerű/bonyolult?

[ Szerkesztve ]

(#3385) Sgr_A válasza Bagoly01 (#3380) üzenetére


Sgr_A
addikt

Honnét vennéd?

(#3386) Arween


Arween
senior tag

Nem találom a beállításokban , lehet képernyő fotót készíteni úgy hogy fentről lefelé húzom a kijelzőn a három ujjam?

(#3387) Rigormortiis válasza greg77 (#3384) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, az apróról vettem 192 ezerért, teljesen bontatlan csomagolásban, samsung.hu-s garanciapapírral.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3388) Lac-coo válasza Arween (#3386) üzenetére


Lac-coo
őstag

Samsungnál balról jobbra a tenyered élét elhúzva lehet ...

(#3389) Arween válasza Lac-coo (#3388) üzenetére


Arween
senior tag

Nagyon köszönöm, erre soha nem jöttem volna rá :C A másik kérdésem az lenne feljött a frissítés UI5-ös ,érdemes feltenni nincs vele semmi gond?

(#3390) Bagoly01 válasza Sgr_A (#3385) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Nem tetszik neki túlságosan hogy megkértem rá kérje ki a gari levelet, mert az jár hozzá. Értem hogy ez kellemetlen, meg kis utána járás, de hát....
Persze erősködik hogy az nem muszáj mert a számla elég meg az imei szám, stb..
de tudjuk hogy ez nem így van.
Persze ő "kikéri ha kell, csak hetek kellenek hozzá"... na ezen a ponton elbizonytalanodtam.

(#3391) Sgr_A válasza Bagoly01 (#3390) üzenetére


Sgr_A
addikt

Gari levél nélkül nem venném meg
Nekem 3 hét alatt jött meg a samsungtól az órámra a garancia levél
Egy emailt kellet csak küldenem

(#3392) Dr.NX válasza Bagoly01 (#3390) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kérheti egyből a te címedre is, egyszerűbb mindenkinek.

Elfogadom a sütiket.

(#3393) Bagoly01 válasza Dr.NX (#3392) üzenetére


Bagoly01
senior tag

igen csak hát lehet ígérgetni sok mindent...
Lehet elég lenne ha elküldené a rendelésszámot. A sablonszöveg elég lehet talán a samsungnak.

(#3394) Rigormortiis válasza Bagoly01 (#3390) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg ne vedd garilevél nélkül! Az én eladóm korrekt volt, már eleve úgy tette fel a keszüléket, hogy kikérte a garanciapapírt is...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3395) Bagoly01 válasza Rigormortiis (#3394) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Így nem hiszem hogy megveszem.

(#3396) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

RAM plus-t ki hogy használja? Van értelme kikapcsolva hagyni? Nem érzek semmi különbséget. Talán nem tölti annyiszor újra a böngésző az oldalakat. Mást nem veszek észre.

[ Szerkesztve ]

(#3397) Arween válasza Rigormortiis (#3394) üzenetére


Arween
senior tag

Én gariztattam már egy S10-es telefont Samsung szervizben és csak a számla volt hozzá meg, nem kötözköttek kicserélték amit kellett 🙂

(#3398) Foury válasza kutga (#3339) üzenetére


Foury
újonc

Nemsokára tervezek egy fe-t vásárolni. Bár követem a diskurzust, nem egészen világos, h miért kell/ajánlott ezt a procedúrát rögtön megcsinálni. Kérlek, tudnál segíteni!
Előre is köszönöm! 🙏🏻

(#3399) citizen05 válasza Bagoly01 (#3395) üzenetére


citizen05
tag

Szia!
Én most vettem a samsung.hu - n a telefont. Nem volt benne számla ezért felhívtam az ügyfélszolgálatot. Elkérték a csomag követő számot nevet ,címet.
Azt mondták, hogy kb. 2-4 munkanap után kiküldik a lakcímre ajánlva a papírokat.

(#3400) Sgr_A válasza citizen05 (#3399) üzenetére


Sgr_A
addikt

Igen a számlát, de a garancia jegyet külön kell kérni és kb 3 múlva postázzák ki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.