Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) hape60 válasza SztiviVander (#3250) üzenetére


hape60
aktív tag

A szélén van egy kis lekerekítés..

(#3252) SztiviVander válasza hape60 (#3251) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az a tized mm lekerekítés az minden kijelző szélén van, ha nem lenne a széle lecsiszolva akkor elvágná az ujjad :) De pont azért kisebbek mindig a kijelző védő üvegek (a jobbak csak pár tized mm-el, a noname-ek meg néha elég látható/zavaró módon) hogy odáig ne érjenek el ahol már nincs mihez tapadni.

(#3253) hape60 válasza kress (#3242) üzenetére


hape60
aktív tag

Igazad van, csak a megnyitás után még az információra kell nyomni, akkor jelenik meg a csillag.
A kamera védőüveget ezt néztem ki, írtam a weboldalnak, még nem jött válasz:[link]

(#3254) hape60 válasza klaya86 (#3244) üzenetére


hape60
aktív tag

A Spigen oldalról rendeltem, meg is jött. A takarítást -szerintem-rendesen megcsináltam, a keretet használtam a felrakáshoz. Egy kis buborékkal sikerült felrakni, amit ki tudtam nyomni a szélén.
Nem tudom, miért van az alján kb 2 mm-es csíkban levegő. Ha lenyomom, eltűnik, majd újra visszajön. Biztos, hogy vagy a kijelző, vagy az üveg nem sík ott, mással nem tudom megindokolni. Tkp nem zavaró, máshol hibátlan a felrakás.

(#3255) kress válasza hape60 (#3254) üzenetére


kress
aktív tag

ha elall akkor szerintem elobb utobb beleakad valamibe, meg ala megy a kosz stb.stb.
esetleg kepet tudsz loni rola?

ui: az nem tudom szamithat-e, a keret jo iranyban allt?

[ Szerkesztve ]

(#3256) hape60 válasza kress (#3255) üzenetére


hape60
aktív tag

Na, végre sikerült valami képet csinálnom róla.
A tok magasabb, így nem akad bele semmi. Tok nélkül is próbáltam, de nem tudom megszüntetni az alján levő csíkokat. (A képen a telefon "alja" felül van.)
Mindegy, egyenlőre marad így, annyira nem zavaró.

(#3257) klaya86 válasza hape60 (#3256) üzenetére


klaya86
senior tag

Biztos, hogy a felrakásnál ment el valami. Ilyennek kell lennie. Nem jól van megtakarítva szerintem.Már másodikat raktam fel( az előző kapott egy csavarhúzót)

[ Szerkesztve ]

(#3258) hape60 válasza klaya86 (#3257) üzenetére


hape60
aktív tag

Majd a másodiknál jobban odafigyelek... :)

(#3259) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Rendeltem egy ilyen készüléket. Gondolom a dobozba majd ne keressek tokot.
Milyet, és honnan érdemes beszerezni hozzá?

(#3260) kress válasza hape60 (#3256) üzenetére


kress
aktív tag

ahogy irtak a felrakasnal mehetett el valami, vagy valami csavarodas lehet benne, igy biztos nem kene elallnia :)

hogy gyartasi gond-e vagy nalad ment valami felre azt nemtom, egy jelzest esetleg megerhet a boltnak ahonnan van, hatha a masodik is ilyen lesz ami mar gyanus lenne veletlennek

(#3261) nyikszi válasza klaya86 (#3257) üzenetére


nyikszi
őstag

Nekem is ilyen, szóval a kollégánál valami nem OK.

Azt a csavarhúzót hogy? :) Muti egy képet róla :D

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3262) yuing válasza Bagoly01 (#3259) üzenetére


yuing
őstag

Ne, fóliát sem a kijelzőn. Szvsz mindkettőből Spigen.

(#3263) klaya86 válasza nyikszi (#3261) üzenetére


klaya86
senior tag

Technikus vagyok. Semmi extra. Épp szereltem, telefon mellettem a földön. Leesett egy csavarhúzó, pont telibe kapta a telót. A kijelzőnek semmi baja nem lett. ;)

(#3264) nyikszi válasza Bagoly01 (#3259) üzenetére


nyikszi
őstag

Én ilyet vettem: Spigen Thin Fit Samsung Galaxy S21 FE 5G fekete tok

Nekem ez is vastag :D Jó a fogása, meg nem csúszkál, egy kicsit rugalmasnak tűnik (mint egy keményebb gumi?), szóval nincs gond amúgy vele. Még a telefonon is hezitáltam a nagysága miatt. Az előző telefonomon egy Nilkin volt, de az vékonyabb, lehet majd beszerzek egy ahhoz hasonlót.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3265) klaya86 válasza Bagoly01 (#3259) üzenetére


klaya86
senior tag

Nekem ringke onyx van a telón,fekete színben. Nagyon minőségi kialakítása van. Én tudom ajánlani.

(#3266) Bálint941121 válasza Bagoly01 (#3259) üzenetére


Bálint941121
tag

Szia én most rendeltem egy optishield pro fóliát illetve optishield átlátszó szilikon tokot ha meg jött majd írok róla hogy milyen..(remélem nem pénz kidobas mert spigen árban van ez is..) :U

(#3267) direwolf válasza Bagoly01 (#3259) üzenetére


direwolf
őstag

De ha nem akarsz feleslegesen 5-8x költeni:
tok
üveg
Ezek is tökéletesek.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3268) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket/válaszokat. :R

(#3269) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Láttam volt téma a térerő, ami nálam is igen csak gyenge az előző (Mi 8) készülékhez képest. Nálatok hogyan muzsikál ezen a téren? Gondolkodtam, hogy szerviz kellene, de ezek szerint nem egyedi eset az elmondottak alapján.

(#3270) Bibby válasza Bagoly01 (#3268) üzenetére


Bibby
addikt

Nillkin super frosted, ha vékonyat szeretnél. Nyilván egy eséstől kevésbé véd, de a karcoktól igen, és remek fogása is van.

Ελευθερια η θανατος

(#3271) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

A kijelzőn van valami lehúzható alap fólia, vagy teljesen csupasz? :DDD

(#3272) hape60 válasza Bagoly01 (#3271) üzenetére


hape60
aktív tag

Körbe van fóliázva.. :) , de ez csak csomagolás, el kell távolítani.

[ Szerkesztve ]

(#3273) nyikszi válasza Bagoly01 (#3271) üzenetére


nyikszi
őstag

Tehát a kijelzőn nincs semmi, csak a telefon oldalán.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3274) TaRka94 válasza FrankMonzano (#3269) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem A70 után jobb térerőben.

(#3275) Bálint941121


Bálint941121
tag

Esetleg másnál is fenn áll még az a hiba hogy gorgetesnel elveszem az ujjam és feljebb megy egy picit bemozdul a kép illetve néha random szellem erinteseket csinál bármelyik appnal de görgetés az Facebook on a legidegesitöbb. :((

(#3276) -FreaK- válasza TaRka94 (#3274) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szia!
tudnál írni egy rövid pro/kontrát (már ha van ilyen), hogy az A70-hez képest milyen a 21FE?
Ujjlenyomat olvasó érdekelne kiemelten.

[ Szerkesztve ]

(#3277) Bullitz válasza -FreaK- (#3276) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Ha szabad.. én HTC u11-ről jöttem, ott a fizikai gomb alá volt építve, gyors volt.
De egy percig nem érzem ezt lassúnak, gyors és pontos.
(3x hozzáadod ugyanazt az ujjadat az mondjuk segít)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#3278) atosan válasza Bullitz (#3277) üzenetére


atosan
addikt

Üdv,
Lehet hinni az árukeresőnek? Hivatalos forgalmazóknál nagyjából 250 ezer forint a 6/128 verzió. Itt lakom a határ mellett, az egyik szlovákiai szolgáltatónál most akciósan (nem előfizetéssel, kártyásan) 492 euró. Az kb 200 ezer forint. Szerintem rendelek egyet.

Maine coon

(#3279) kutga válasza atosan (#3278) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem a samsung.hu-n rendeld meg, és használd a BFGAME15 és SAYCM10 kuponokat egymás után.

Let the Zone take me if I am.

(#3280) atosan válasza kutga (#3279) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, megnézem :R

Maine coon

(#3281) kaliczrob84


kaliczrob84
tag


Sziasztok!

Frissítés óta bármit állítok, egyszerűen az értesítési kártyák nem jelennek meg úgy a zárképernyőn, mint a képen. Csak az ikonok. Én vagyok b@lf@sz?

[ Szerkesztve ]

(#3282) citizen05


citizen05
tag

Sziasztok !
Segítségeteket szeretném kérni .egy ideje olvasom a fórumot telefont kellene cserélnem.
Ez a készülék is is szóba került de olvasva kiderült ,hogy nem hibátlan.
Azt szeretném kérdezni,hogy ki mennyire elégedett a térerővel,hívás fogadhatósággal,kamerákkal illetve wazze használatával?
Engem leginkább a telefonálási lehetőség/ mindenkori hívás fogadásának lehetősége persze én is tudjak telefonáln/ Yettel kártya /illetve a fényképek minősége / érdekelne.
Itt van olyan ,hogy factory resetet kell alkalmazni bizonyos frissítések után ?
Mennyire kell érteni a technikai dolgokhoz egy átlag user is elboldogul vele ?
Válaszokat előre is köszönöm !! :R

(#3283) kutga válasza citizen05 (#3282) üzenetére


kutga
nagyúr

Melyik telefon hibátlan? :)

Let the Zone take me if I am.

(#3284) klaya86 válasza citizen05 (#3282) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem tudom milyen hibákra gondolsz. Nálam pl hibátlan a telefon, pedig azért használom bőven mindenre. 2 sim(digi, voda) elég sok hívás, navigáció, napi szinten nfc fizetés, játék, meg a szokásos böngészés, YouTube, Facebook stb. Semmi akadás, semmi lagg, minden működik, ahogy kell. Kijelző, kamera, ujjlenyomat, arcfelismerés, hívás minőség stb mind probléma mentes. Térerő problémák, laggok max az exynosos samsungokra jellemző. Ebben snapdragon processzor van.

(#3285) TaRka94 válasza -FreaK- (#3276) üzenetére


TaRka94
senior tag

Fuhh hát össze sem lehet hasonlítani, s21fe klasszisokkal jobb. Gyorsaságban is. Kamerában is. Ez ugye szinte csúcskategória.

(#3286) Winnie The P válasza citizen05 (#3282) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hali!
Tkom kártya, a déli határ mellett, a telefonálással nem volt gond a vowifi működik. A teló nyár óta van meg, közösségi média, nfc fizetés, néha egy-két fotó (van dslr gép). Gps van külön, arra nem használom. Egy Redmi Note 9 Pro készüléket váltott, ég és föld a két telefon.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3287) csonkadavid válasza -FreaK- (#3276) üzenetére


csonkadavid
tag

A70 után S10 Lite. Sebessegben és ujlenyomatolvasoban is masszív ugrás. S10 lite után S21 Fe még egy hatalmás ugrás.
Ég és föld.

(#3288) kress


kress
aktív tag

a dual sim always on átirányítást hogy lehet kikapcsolni? ha rányomok csak két számot lehet megadni, de törölni nem engedi, és kikapcsolás gomb sincs

(#3289) Senator


Senator
aktív tag

Vadiúj S21FE ma 9 órakkor hozták, 2 óra alatt 16% minusz, OneUI 4.1-gyel jött... "bíztató" :)
Persze tanuló módban van még...

[ Szerkesztve ]

(#3290) Bálint941121 válasza Senator (#3289) üzenetére


Bálint941121
tag

Sose lesz acélos de ha be laktad akkor egész jó uzemido is kihozható belőle játékkal gyorsan merül de úgy is 4,5-5 óra kijelző idő megvan.

(#3291) Senator válasza Bálint941121 (#3290) üzenetére


Senator
aktív tag

Igen ezzel tisztaban vagyok csak "remiszto" :) Elsore legalabbis..
Toljam ra a OneUI 5-ot majd HReset mielott belakom vagy inkabb maradjak tavol tole? :)

(#3292) citizen05


citizen05
tag

Köszönöm a válaszokat
kutga , klaya86 és Winnie The P felhasználóknak !! :R
Egyszer élünk megrendelem a telefont ,azután majd kiderül,hogy milyen lesz.
Ez lesz az első samsung telefonom remélem,hogy nem fog csalódást okozni.

(#3293) Winnie The P válasza citizen05 (#3292) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nekem is az első, és eddig nem csalódtam benne.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3294) Bálint941121 válasza Senator (#3291) üzenetére


Bálint941121
tag

Nyugodtan frissítsd le szerintem meg jobb is lett mint az android 12 volt (kopp kopp).ja és akksi időben semmi változás nekem de ez végül is jó az a lényeg rosszabb ne legyen.

(#3295) Senator válasza Bálint941121 (#3294) üzenetére


Senator
aktív tag

Köszi a tanácsot, az lesz :)

(#3296) Tomessz85 válasza Bibby (#3075) üzenetére


Tomessz85
tag

Szia !
én is Baseus töltőt vettem hozzá .... Nálad is csinálja, hogy amikor rádugod nyilván elkezdi a töltést ... szupergyors töltést .... kb. 30- 40 másodperc múlva újra csippan a telefon mintha akkor dugtad volna rá ?
én ennyi furcsaságot vettem észre ennél a márkájú töltőnél amúgy, ezt leszámítva nagyon meg vagyok elégedve vele, illetve még az nem tetszett ,hogy az Aqua -nál ahol vettem , konkrétan nem adtak a töltőre garanciát mert hogy 10 alatt van az ára ...

(#3297) kutga válasza Tomessz85 (#3296) üzenetére


kutga
nagyúr

Én maradnék a Samsung töltő és kábelnél.

Let the Zone take me if I am.

(#3298) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Én is belépek a klubba egy zöld 6/128-as verzióval.

Maine coon

(#3299) hape60 válasza kress (#3260) üzenetére


hape60
aktív tag

Új fejlemények a Spigen fólia ügyben. Megfogadtam a tanácsod, írtam a Spigen.hu-nak .(Tőlük rendeltem a tokot és a fóliát)
Pár nap után megjött a válaszuk:
"Kérjük próbálja meg a második fóliát felrakni, ha az jó lesz küldünk egy pót darabot az első helyett. Ha a második sem sikerül visszautaljuk a fólia árát. "
A cég korrektségére nem lehet panasz. Sajnos, a másodiknál is ugyanaz a probléma -alul egy csíkban levegős- pedig most aztán nagyon odafigyeltem a tisztításra.
Miután a csík nem zavaró, úgy érzem, az első ajánlatot elfogadom - küldjenek egy másik fóliát, hátha az majd jobb lesz. (Lehet még gond a telefon kijelzővel is, de ezt nem tartom valószínűnek.)

(#3300) Trava


Trava
tag

Végig olvastam a fórumot, és a samsung oldalon rendeltem egyet, 165 ezer-ért szerintem már megéri. Eddig p30 telom volt, remélem érezhetően jobbb lesz mint a 3 éves huawei.
Holnap hozza a gls. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.