Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Lami66 válasza Senator (#3796) üzenetére


Lami66
őstag

Köszönöm, megtörtént. Feleségem még mindíg nem költözött át az S9-ről. Közben én nyomogatom, próbálgatom. Rettentően zavar, hogy ennyire melegszik. A Sony Z1C óta nem volt melegedős telefon a családban. Nem vagyok ehhez hozzászokva

[ Szerkesztve ]

(#3802) Lami66 válasza klaya86 (#3799) üzenetére


Lami66
őstag

Más telefon fórumában is ugyan ilyen hibára panaszkodnak (pl. Xiaomi 12X).

(#3803) citizen05 válasza Lami66 (#3802) üzenetére


citizen05
tag

Szia!
Én is olvastam a melegedésről. De amikor megvettem a telefont frissítettem és az itteni fórumtársak által ajánlottaknak megfelelően állítottam be.
Bár komoly játékokkkal nem játszom de melegedést szinte alig tapasztaltam.
Lehet,hogy a korábbi androidos verzióban több volt a hiba.,bugg amitől melegedhetett. De a mostani újra nincsen túl sok panasz .
Lehet,hogy érdemes lenne feltenned az újat ha még nem tetted meg.

[ Szerkesztve ]

(#3804) Rigormortiis válasza Lami66 (#3801) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mitől melegszik? Komolyan érdekel, mert eddig én nem tapasztaltam, igaz nem is igen játszom rajta.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3805) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

A Google Play szolgáltatások 7% körüli fogyasztása normális? Legutóbbi teljes feltöltés óta. 7 napra vetítve 0,2.

(#3806) Sgr_A válasza Usgyi (#3770) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ne irkáljunk már hülyeséget a realme 2 fő verziót és 3 év biztonsági frissítést ad a realme gt széria lehet még többet is

(#3807) klaya86 válasza Lami66 (#3801) üzenetére


klaya86
senior tag

Cod-ot nyomva tud melegedni, de máskor szinte sosem. Normál használat mellett maximum langyos, de talán még az sem.

(#3808) Rigormortiis válasza klaya86 (#3807) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért tegyük hozzá, hogy a Snapi 888 a legtrébb SoC volt ilyen téren, melegszik az, ha olyan kedve van, de normál napi használatnál nem jön elő. Ez viszont nem a telefon hibája. Mondjuk nyugodtan tehettek volna bele 870-et, az egy remek konstrukció volt (ennek ellenére fájdalmasan kevés eszköz jött ki vele).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3809) klaya86 válasza Rigormortiis (#3808) üzenetére


klaya86
senior tag

Én is bármikor kidobnam belőle a 888at, ha egy 865/870re cserélhető lenne. 865höz képest játék alatt jóval melegebb, de normál használat mellett nálam bő háromnegyed év alatt nem melegedett. Játék alatt pedig úgymond normális.

(#3810) Lami66 válasza Rigormortiis (#3804) üzenetére


Lami66
őstag

Frissítéseknél és alkalmazások átmásolásánál melegedett, nem volt forró, csak jó meleg. De az én telefonom legmelegebb pillanataiban is messze hűvösebb volt ettől.
Feleségem nem fog játszani rajta. Remélhetőleg a böngészés, fotózás, social média, youtube, fitnesz és főzés témakör nem fogja melegíteni számottevően.

(#3811) Rigormortiis válasza Lami66 (#3810) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem egyedül vezeték nélküli töltéskor melegszik, de ez a technológia velejárója. Máskor nem tapasztaltam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3812) Lami66 válasza Rigormortiis (#3811) üzenetére


Lami66
őstag

Vezeték nélküli töltőt is kapott a telefon mellé, azt tudom, hogy melegszik.
Reméljük átlagos felhasználás közben max langyos lesz a telefon. Aztán az is lehet, hogy a feleségemet hidegen hagyja, hogy mennyire melegszik a telefonja. De már én sem rugózok ezen ennyit mert azt hiszik ez nálam valami fóbia 😁. Láttam, hogy van teljesítmény csökkentős mód, ami 70%-ra visszaveszi a processzort. Végső esetben az lesz a megoldás. Ma végre elkezdi használni, sztán egy hét múlva meglátjuk mik lesznek a tapasztalatok, legfőképp az ümzemidőt illetően. Csalódás biztos nem ér, mert a három éves S9-nél már bármi jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3813) Rigormortiis válasza Lami66 (#3812) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem lesz vele semmi baj, jó kis telefon ez :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3814) Lami66 válasza Rigormortiis (#3813) üzenetére


Lami66
őstag

Igen, nekem is tetszik, hardveresen nagyon meggyőző. Nem véletlenül választottam ezt a telefont a Samsungok közül. Közben megtörtént a teljes átköltözés (halleluja!), alig egy hét kellett hozzá :D

(#3815) Senator válasza Lami66 (#3801) üzenetére


Senator
aktív tag

Nekem OneUI 4.1-gyel jött gyárilag és mire a setup process végére értem érezhetően meleg volt a telefon. Aztán felraktam az 5.0-át, majd toltam neki egy gyári visszaállítást és ezután a melegedés megszűnt és azóta sem tapasztaltam melegedést átlagos felhasználás közben. Játékra nem használom a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#3816) bolic


bolic
őstag

Nevelőapukám hozzá nem értése miatt vásárolt 2db 2 Forintos alcatel 1 mobiltelefont, megnéztem mit tud, 1 GB RAM, 16 GB tárhely. Nem fogadtam el, sőt kibontani sem merem! :W :W :W Gratulálok, most ment el a kedvem az intersparba való vásárlást. :o :o :o

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3817) kutga válasza bolic (#3816) üzenetére


kutga
nagyúr

Próbáljátok meg eladni. Itt a PH-n is vannak eladó példányok.

Let the Zone take me if I am.

(#3818) ThorsHUN válasza bolic (#3816) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ha neten rendelte, akkor vigyetek vissza. 14 napos elállásra van lehetőségetek a törvény szerint.

(#3819) bolic válasza ThorsHUN (#3818) üzenetére


bolic
őstag

Voda üfsz-nél volt, egy bolond százat csinált! Megnéztem a hardverapró hirdetését, sajnos Voda függő. Mindegy, hagyjuk a témát. :U

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3820) ThorsHUN válasza bolic (#3819) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az kb teljesen mindegy, probaljatok meg visszavinni bontatlanul, hogy kosz megsem.

(#3821) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Asszony telóján (A71) megjelent egy dolog a beállításokban, támogatás kérése vagy mi. Ez a Samsung Tutor appra hivatkozik. Nálam nincs ilyen opció. Pedig 5.0 és A13 van rajta. Másnál is?

(#3822) bolic válasza ThorsHUN (#3820) üzenetére


bolic
őstag

Végül megtartotta a két telefont, amint megnőttek az unokái, addig nem használhatják évek során, addigra elavult lesz, véleményem szerint nem éri megtartani néhány évre inaktívitás esetén. :Y Mindegy, nem ez a felelőségem már. :K

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3823) ThorsHUN válasza bolic (#3822) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez mar most elavult

(#3824) blueMerle válasza bolic (#3822) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez a vas konkrétan 4-5 éve is elavult volt, szinte használhatatlan őskövület, nem hogy most vagy épp később. :U De múzeális értéke lehet hogy már lesz. Olyan mint a szomszéd Joli néni bonbonja amivel megkínál, de tudod, hogy 2003-ban lejárt a szavidő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3825) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Megjött a januári update. Közel 600MB.

(#3826) Notalab válasza Vitaqo (#3825) üzenetére


Notalab
tag

Érdekes, nekem csak "több mint" 500 MB lett (538Mb). :D :R

...

(#3827) kutga válasza Notalab (#3826) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaj te. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#3828) citizen05


citizen05
tag

Sziasztok !
Szeretném megkérdezni attól aki már letöltötte ,hogy nincsen semmi gond az új update -tel?

(#3829) Vitaqo válasza citizen05 (#3828) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nálam reggel óta semmi változás.

(#3830) RockCNC válasza citizen05 (#3828) üzenetére


RockCNC
senior tag

Nincs.

(#3831) arpivw81 válasza citizen05 (#3828) üzenetére


arpivw81
tag

Nincs

(#3832) eurolac válasza citizen05 (#3828) üzenetére


eurolac
senior tag

Én is ráengedtem tegnap este nincs változás.

Nálam lenne 2 apró régóta fennálló bug, bedobom hátha valakinek lenne ötlete vagy találkozott vele....
1. Az alkalmazásváltóban csak egy appot tudok lelakatolni, a többinél inaktív a lehetőség.

2. A Bluetooth random néha ki és bekapcsol. 1 másodperc van a kettő között csak az óra jelzi rezgéssel a szakadást és idegesítő.

Szervíz legyalulta és ujrarakta a rendszert, a fenti 2 dolog megmaradt. Valakinél vmi hasonló....?

Eurolac

(#3833) Energie X válasza eurolac (#3832) üzenetére


Energie X
őstag

Anyám A52s telefonjánal van ilyen, hogy a BT elengedi a huawei órát ...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#3834) citizen05


citizen05
tag

Köszönöm a gyors válaszokat,akkor letöltöm én is.

(#3835) kress válasza eurolac (#3832) üzenetére


kress
aktív tag

a lakat nálam is ilyen, nem tom miért
bt nekem nem dobál, amikor ilyen volt akkor másik eszköz ment fel mindig ami kilökött engem és azért "szakadt"

(#3836) vamosip válasza eurolac (#3832) üzenetére


vamosip
tag

Nálam le lehet többet is lakatolni. BT-vel sincs problémám.

(#3837) patex1983 válasza vamosip (#3836) üzenetére


patex1983
őstag

Nézzetek hülyének, de én azt sem tudtam, hogy lehet "lakatolni" az alkalmazásváltóban.....
Mégis mi ennek a folyamata? Ha lefelé húzom az appot, akkor megnyílik. Ha felfelé, akkor kilövi az appot. Jobbra-balra meg lapoz.

X

(#3838) eurolac válasza Energie X (#3833) üzenetére


eurolac
senior tag

Egy Honor és egy Xiaomi Band órákkal csinálta nálam. Jó áron hozzájutottam egy Galaxy Watch Active kettőhöz, azzal is ez van. Érdekes, h egy JBL Bluetooth hangszóróval semmi kihagyása sincs.

Eurolac

(#3839) eurolac válasza kress (#3835) üzenetére


eurolac
senior tag

Érdekes hogy akkor másnál is van ilyen. Köszi a visszajelzést! Mekkora tárhelyű a telód. 8/256?
Szerencsére megkapok minden üzit, nem látom a hátrányát csak furcsa.

Eurolac

(#3840) eurolac válasza vamosip (#3836) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszönöm a visszajelzést!

Eurolac

(#3841) eurolac válasza patex1983 (#3837) üzenetére


eurolac
senior tag

A fent középen lévő app ikonra böksz egyet. A legalsó opció! Nézd mér meg akkor légyszi h nálad lehet e több appot lakatolni...!? Alul egy lakat ikonnak meg kell jelenni.

Eurolac

(#3842) RockCNC válasza eurolac (#3841) üzenetére


RockCNC
senior tag

Nálam lehet az összest zárolni.
Most éppen 9 alkalmazást zároltam próbaként.

(#3843) eurolac válasza RockCNC (#3842) üzenetére


eurolac
senior tag

Nálam ha nincs egy sem lakatolva, mindegyiknél aktív a lehetőség. Amint egyet lelakatolok a többinél inaktív lesz. A szervíz azzal vigasztalt h majd javitásra kerül valamikor. Hátrányom nincs belőle csak zavar kicsit. Arra gondoltam h ez a 8/256os modelleknél fordul elő, valami szoftveres bug. A tiéd milyen tárhelyű?

Eurolac

(#3844) Energie X válasza eurolac (#3838) üzenetére


Energie X
őstag

Érdekes, gondolom valami energiatakarékos beállítás lehet a problema, de nem tudtam rájönni. A huawei egészséget lakatoltuk, de ugyanúgy elveszti a connectiont...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#3845) Winnie The P válasza eurolac (#3841) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hali!
Hogy lehet? Fent középen?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3846) patex1983 válasza eurolac (#3841) üzenetére


patex1983
őstag

:W
Ettől jobban el sem lehetett volna rejteni ezt a funkciót.....
Köszi!

Nálam lakatolható több app is.

X

(#3847) Bálint941121 válasza eurolac (#3843) üzenetére


Bálint941121
tag

Helló nekem 6/128 GB engedi mindet le lakatolni.

(#3848) eurolac válasza Winnie The P (#3845) üzenetére


eurolac
senior tag

Rákoppintasz az ikonra és legalsó maradjon nyitva opció.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#3849) eurolac válasza patex1983 (#3846) üzenetére


eurolac
senior tag

Én is köszönöm!

Eurolac

(#3850) eurolac válasza Bálint941121 (#3847) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszönöm. Az enyém a nagyobb tárhelyü arra gondolok ezzeknél lesz a bug. Csak még nem jött megerősités mástól.

Eurolac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.