Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) kutga válasza Karcub (#3150) üzenetére


kutga
nagyúr

Az arcfelismerésnél nézd meg, hogy a képernyő világosítása be van-e kapcsolva. Egyébként úgy tudom, az optikai ujjlenyomat olvasó miatt a kékfény szűrő pl. nem működik a zárképernyőn.

Let the Zone take me if I am.

(#3152) adamhun94


adamhun94
tag

Egyik nap mintha olvastam volna, hogy másnak is akadozott a swipe-os billentyűzet írás valamelyik 12-es frissítés óta. Úgy tűnik nálam megszűnt 13-ra átállással! :K

(#3153) TaRka94


TaRka94
senior tag

Telekom

(#3154) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Üdv. Mik a tapasztalatok az új Androididdal? Üzemidő, gyorsaság, stabilitás? Nekem ma érkezett meg (Telekom), egyelőre nagy változást nem veszek észre.

(#3155) Roland0224 válasza FrankMonzano (#3154) üzenetére


Roland0224
senior tag

Egyenlőre pozitív csalódás
Akku nem is rossz így frissítés után mármint nem kimagasló de lehetne rosszabb is. De lehet kell még 1-2 nap mire beáll

(#3156) FrankMonzano válasza Roland0224 (#3155) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Csináltál gyári visszaállítást? Én egyelőre még nem.

(#3157) Usgyi válasza FrankMonzano (#3154) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Gyorsaságban nem érzek semmi különbséget, az akku idő nekem is jobbnak tűnik, de kell neki pár töltés, mire minden beáll.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3158) Roland0224 válasza FrankMonzano (#3156) üzenetére


Roland0224
senior tag

Én sem
Nem látok még olyan hibát ami igényelné

(#3159) Logicman86


Logicman86
tag

Fejlesztői beállításokban ki milyen Minimum szélesség-et használ? A default az 411 DP, de én szeretem ha kompaktabb a menü, nincs feleslegesen széthúzva, így nálam most 561 DP-n megy. E fölött már a kijelző szélességéből is vissza vesz és mindkét oldalon kihasználatlan rész keletkezik.

[ Szerkesztve ]

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#3160) Karcub válasza kutga (#3151) üzenetére


Karcub
senior tag

Ott volt,köszi

(#3161) FrankMonzano válasza Roland0224 (#3158) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Rávettem magam és csináltam egy gyárit. Most szívok a belakással :Y

(#3162) Vitaqo válasza Logicman86 (#3159) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nálam 360 az alap. De nekem jó.

(#3163) Roppy


Roppy
tag

Most csináltam meg a frissítést én is (Telekom). Viszont valami magyarázat nagyon jó lenne, hogy miért csak kábelesen lehet :F Mióta megvan a telefon, azóta csakis így tudom frissíteni, a készülékkel kerestetve nem.... :F

(#3164) Toxic


Toxic
tag

ahh hatalmas innováció ez a 13... gratulálok a mérnököknek..
ehhez aztán tényleg kellett veziót frissiteni

temet nosce

(#3165) Zsocy155 válasza Roppy (#3163) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem azért mert türelmetlen vagy.
Pár nap (1hét)múlva a készülék is jelezte volna.

(#3166) Vikooo válasza Toxic (#3164) üzenetére


Vikooo
addikt

Gondolom a Samsung csak a bare minimumot implementalta a Google -tol és inkább a saját OneUI -t csiszolta így a UX változás nem sok. Szebb animációk meg iOS szeru zarkepernyo szerkesztés, picit más értesítési grafika...

(#3167) kutga válasza Toxic (#3164) üzenetére


kutga
nagyúr

Mit vártál tőle? Szerintem már a 12 is mindent tudott amire használtam.

Let the Zone take me if I am.

(#3168) Toxic válasza kutga (#3167) üzenetére


Toxic
tag

nah visszavonom,13alatt már mükszik a kesztyűs mód...
hála... az nagyon hiányzott

temet nosce

(#3169) kutga válasza Toxic (#3168) üzenetére


kutga
nagyúr

Na látod. :)

Let the Zone take me if I am.

(#3170) Bálint941121


Bálint941121
tag

Tényleg nem sok minden változott de ami igen az előnyére vált..nekem eddig az akku idő is teljesen normális nem mondom hogy jobb lett de legalább nem lett rosszabb :C ami viszont érezhető nálam az a ram használat sokkal több ideig tartja bent/tölti újra az alkalmazást,pendrive-rá másolás sokkal gyorsabb lett ez tuti mert elég sokat használom :K

(#3171) DarkByte válasza Toxic (#3164) üzenetére


DarkByte
addikt

Már jó ideje felszín alatt vannak csak érdemi változások az Android-ban, ami végfelhasználói szempontból nem annyira látványos, de segíti a gyártókat és a fejlesztőket.
Itt maximum a OneUI 5.0 lehetett volna látványos, de az sem hozott semmi nagy változást.

(#3172) isti70


isti70
tag

Sziasztok !

Valaki találkozott már azzal a hibával hogy a mikrofon nem működik rendesen?
Hívásánál éppen még értenek. de sem a diktafon sem a gboard hangbevitel semmit nem hall. még videó alatt sem... már kapcsoltam ki be nem egyszer.. :(

(#3173) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

RAM Plus-t érdemes kikapcsolni? Hoz valami pozitív változást? Én most kikapcsoltam.

(#3174) Jany69


Jany69
csendes újonc

Sziasztok.

Android 13 előtt, melyik mentés verzió a legjobb, vagy mit ajánlótok? Eddig sd-re mentettem az a52-en. :)

(#3175) Prowler


Prowler
senior tag

Ha valakinek még aktuális, most 191 ezer Ft a 256-os verzió a Samsung weboldalán, SAYCM10 kóddal.

Veremivadék Undorkutya

(#3176) PeteePeti válasza Prowler (#3175) üzenetére


PeteePeti
őstag

Már nincs készlet belőle! 128-ból is csak a levendula van már!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#3177) Roland0224 válasza PeteePeti (#3176) üzenetére


Roland0224
senior tag

Igen sajnos
De már az sincs
Ha valaki talál és szól azt megköszönöm páromnak kéne P20 helyére jó lenne szín is mindegy

(#3178) Prowler válasza PeteePeti (#3176) üzenetére


Prowler
senior tag

Durva basszus, én még kosárba tudtam rakni mikor írtam.

Veremivadék Undorkutya

(#3179) Roland0224


Roland0224
senior tag

Készülék beszámítást mennyire veszik komolyan?
Olvastam ,hogy nem kell beküldeni ez real?

(#3180) predakon válasza Roland0224 (#3179) üzenetére


predakon
őstag

Nem kellett elkuldenem a telot, 176ert vettem 128as levendulat

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#3181) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Másnál sem működik android 13 alatt, az okosórához való Huawei Health (Egészség) app?

(#3182) SztiviVander válasza Jany69 (#3174) üzenetére


SztiviVander
őstag

Samsung felhő. Alkalmazás adatokat viszont semmi nem ment le, ha jól emlékszem a desktop samsung switch se. De amúgy minden beallitas (wifik, bt párosítások vissszajott meg minden appot visszatelepitett a felhős mentesbol. Azt a párat aminél fontosak az adatok (fuel manager, notify amazfit) meg ki lehetett exportálni appbol aztán meg vissza import. De ez csak akkor érdekes ha a 13 upgrade után nyomsz egy factory resetet is kézzel, mert amúgy semmit nem bánt a 13.

(#3183) Bibby válasza mQWeXgsf (#3181) üzenetére


Bibby
addikt

Nálam semmi baja. Ugyanúgy megy mint eddig.

Ελευθερια η θανατος

(#3184) pitius válasza mQWeXgsf (#3181) üzenetére


pitius
tag

Nekem működik. Egyszer "szólt" a telefon, hogy indokolatlanul sok energiát fogyaszt. Kilőttem, elindítottam újra, megy, szinkronizál, nem veszek rajta semmi rendellenességet.

...pitius...

(#3185) direwolf válasza Bibby (#3183) üzenetére


direwolf
őstag

Nálam is, szintén megy.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3186) Localmatador válasza mQWeXgsf (#3181) üzenetére


Localmatador
tag

Szia,

A play áruházon jó mésfél éve nem frissül a Huawei egészség app. 3 db még guglis Huawei teló is van a családban, azokhoz az App galery frissíti(hüvely saját áruháza), ha régebben fel volt telepítve. Idegen androidos telóhoz az egyedüli megoldás a megfelelő legújabb apk letöltése külső forrásból.

(#3187) direwolf válasza Localmatador (#3186) üzenetére


direwolf
őstag

Nekem nincs app gallery telepítve, frissíti saját magát.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3188) Bibby


Bibby
addikt

Most vettem észre hogy ha tévére kábellel csatlakoztatom akkor elkezd akadozni a telefon. A dexet elindítva a tévén az tökéletesen megy, de a telefon maga akadozik... Ezt nem csinálta eddig, lehet az új rendszerben valami bug.

Ελευθερια η θανατος

(#3189) Usgyi válasza Localmatador (#3186) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Nekem időnként feldobja az app, hogy van frissebb. Letölti az APK-t és automatikusan felrakja az újat, szerintem nem szükséges az APK-t magadnak letöltögetni.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3190) kress


kress
aktív tag

a 13ra frissítés óta nem tudok belépni a tárcsázón belüli beállításokhoz mert mindig elszáll, másnál is? 😃

(#3191) klaya86 válasza kress (#3190) üzenetére


klaya86
senior tag

Nálam oké.

(#3192) RockCNC válasza kress (#3190) üzenetére


RockCNC
senior tag

Nálam is oké

(#3193) kress válasza kress (#3190) üzenetére


kress
aktív tag

Koszi hogy raneztetek, utana turtam, ugy nez ki az volt a gond hogy meg az elozo rendszeren letiltottam a google tts-t, ami most kell neki a mukodeshez valamiert.

A visszakapcsolasa megoldotta a gondot:
adb shell pm enable --user 0 com.google.android.tts

update: ugy latom valami bixby text call funkcio kerult be, annak kellhet sztem :)

[ Szerkesztve ]

(#3194) Roland0224


Roland0224
senior tag

Ez másnál is jelentkezik?
Eddig úgy csinálta csak ,hogy feloldás után fekete fehér lett aztán 10-20 mp után visszaállt színesre.
Ma reggel felkeltem fekete fehér megint színeket össze vissza kapcsolgattam nem oldotta meg, újraindítás megoldotta 1 percre megint visszaállt fekete fehérre magától
Nem csak a fő képernyőn mindenhol fekete fehér.
Ötlet? Andorid 13 óta csinálja

(#3195) Roland0224 válasza Roland0224 (#3194) üzenetére


Roland0224
senior tag

Szerkesztés:
Valamiért bekapcsolt az alvás mód és szürke árnyalotosba tette.
A fura az ,hogy napközben is csinálta. De most reggel valamiért 2 újraindítás sem oldotta meg. Kikapcsoltam rutinokban a szürke árnyalotos módot

Már a gyári visszaállításon gondolkodtam :W:W

Szerk2.0: most látom a screenshoton színes ugye nálam minden szürke volt így azt hittem az is az

[ Szerkesztve ]

(#3196) klaya86 válasza Roland0224 (#3195) üzenetére


klaya86
senior tag

Gyári visszaállítás mindenképp.

(#3197) Prowler


Prowler
senior tag

Ha már visszaállítás a téma: a Samsung féle backup mit takar pontosan?

iPhoneon ugye egy backup visszaállítása után az összes app, beállítás megmarad, ott folytatathatod a telefon használatát ahol abbahagytad. Ez itt is így van?

Valamint ugye van Samsung és Google Drive backup is. Telefon újrarakásánál mindkettőt vissza szokás állítani? Vagy csak egyet lehet?

Veremivadék Undorkutya

(#3198) RockCNC válasza Roland0224 (#3195) üzenetére


RockCNC
senior tag

Ébresztő óránál nézted az alvási mód beállításokat?

(#3199) Sun777 válasza Localmatador (#3186) üzenetére


Sun777
junior tag

A Huawei Egészség legfrisebb verziója elérhető a Samsung Galaxy Store-ból. Onnan kell letölteni és magától szépen frissül is, és működik a legtöbb órával.

A Play Áruházban ezeréves verzió van, azt nem szabad már használni. Az AppGallery-s megoldásra pedig már nincs szükség. Az is jó volt amúgy, de azt kézzel kellett frissíteni.

Az Android 13-mmal még azért én tapasztalatok kompatibilitási gondokat ezzel a Huawei Egészséggel, remélem javítják majd.

(#3200) Sun777 válasza Prowler (#3197) üzenetére


Sun777
junior tag

Nagyjából hasonló, mint az iPhoneról ismert iTunes/iCloud Backup de az appok adatait sok esetben nem tudja visszaállítani. Magukat az appokat igen, a képernyőelrendezést is, meg rendszerbeállításokat, sms-eket, névjegyeket, naptárakat stb mindent igen, de az appok adatait nem.
Vagyis játékállások elveszhetnek, és a whatsapp/viber előzmények is, ha nem mented el azokat külön az appon belül. Ezenkívül ami nagyon rossz, az az authentikátor alkalmazások nullázása. Az appokat visszaállítja, de törli belőlük az adatokat mert azok nem lementhetőek automatikusan, csak kézzel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.