Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) dancsuri válasza mikesgabor (#40350) üzenetére


dancsuri
veterán

Ez segít

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40352) dancsuri


dancsuri
veterán

Félbehajtottam egy félmilliós telefont

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40353) apaszka válasza dancsuri (#40352) üzenetére


apaszka
veterán

Tudom hülyeség, de szerintem ez nem életképes.
Ha egy ekkora vacakot cipelek akkor táskába hordom.
Ha használom nem kell hajtogatni, csak ha feltünő akarok lenni. Amiért adnak egy pofont és szaladnak el vele?!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40354) dancsuri válasza apaszka (#40353) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40355) Diokhan válasza apaszka (#40353) üzenetére


Diokhan
addikt

Használj nyomógombos nagyimobilt, ha nem vagy nyitott az újdonságokra :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40356) Amazonas válasza apaszka (#40353) üzenetére


Amazonas
senior tag

Aki sokat utazik, annak ez megváltás.
Kézipoggyászban könnyen elfér összehajtva (nyilván valamilyen védőtokban), a szállodában pedig lesz egy értelmezhető méretű, szép képű kijelződ.

Más: november végén adta meg magát ismét az F-es Note 4-em (a klasszik eMMC-hibával) egy óvatlan OK után az Android-frissítésre, ami újraindulással járt - ergo meghalt a telefon. Azóta pihent a dobozában. Párszor próbáltam újraindítani, de semmi. Pár hete már megvolt a zöld robot, de nem ment tovább. Ma megint rápróbáltam és bár picit hosszabb boot után, de újra életre kelt. :) :) :) :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#40357) Parallaxis válasza Amazonas (#40356) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kézipoggyászban egy tablet is elfér és az olcsóbb...

(#40358) apaszka válasza Amazonas (#40356) üzenetére


apaszka
veterán

Ez mondjuk jó érv.

Bár egy tablet se rossz amivel csak egyszer lehet vagánykodni , hogy összehajtható 🤒

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40359) dancsuri válasza apaszka (#40358) üzenetére


dancsuri
veterán

Szerintem ugyanolyan parasztvakítás mint a 8K felbontás

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40360) rstwingo válasza dancsuri (#40359) üzenetére


rstwingo
tag

+1 :C

(#40361) apaszka válasza dancsuri (#40359) üzenetére


apaszka
veterán

Karácsony előtti nap vakultam -> az ára :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40362) Massmurderer válasza apaszka (#40361) üzenetére


Massmurderer
őstag

Mediamarktba a legdrágább minden,azért se veszek ott soha semit.

(#40363) tuzpenge válasza Massmurderer (#40362) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ez azért nettó hülyeség. Én ott vettem tavaly ilyenkor a macbookomat 263-ért. Azóta sincs olcsóbb hivatalos hely ahonnan ennyiért lehetne venni!

ˣ

(#40364) apaszka válasza tuzpenge (#40363) üzenetére


apaszka
veterán

És a garancia se mindegy!
Ott nem játsszak vele mint egy gsm, vagy akár egy webáruház Romániából pl.eMag.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40365) Diokhan válasza Massmurderer (#40362) üzenetére


Diokhan
addikt

Mert hülye azért nem vagy mi?? :DD haha! Amúgy elég rossz felfogás ez. A médiában legalább normális garancia van mindenre és tuti eredeti dolgot kapsz mindig. Ráadásul ha kiállított darabot veszel akkor kedvezmény is van!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40366) Kleroo


Kleroo
veterán

Star53 második romja, az új apocalypse M fent van. Korrekt, de nekem jobban bejött az utolsó 8.1

Viszont ittis ugyanaz van.
És instant akkor jött elő amikor elmásztam a gáyri softról először.
Tehát navigálás közben 2-20perc után kikapcsol. Illetve sokszor csak úgy. Olyan a tünet mintha deepsleepben maradna. pl a státusz led villog h sms, akármi jött... ez eMMC tünet?

Viszzatnnek egy full gyárit. van vmi olyan gyári ami csak zipből kernel alol feltolható? nem gyalulnám az új rendszert... (Odin..:)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40367) Massmurderer válasza Diokhan (#40365) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ahaa..mikor néztem s8+t ott,majdnem 40ropival drágább volt mint máshol.Haver rendelt online részén lcd tvt,futár törötten hozta ki neki,de ki kellet fizetni a 280k-t azert.Se a futár,se a mediamarkt nem ismerte el hogy kinél tört el.Garancia volt,de nem fogadták el neki,mivel a mediamarkt a futarcégre háritotta,a futárcég meg azt mondta úgy hozta ki ahogy megkapta.Masik.Maxwell füles,sparba 3990ft,mediamarktba úgyanaz a tipus,márka 7990ft.majdnem duplája.Nagyon megéri.Én ahányszor voltam a mediamarktba,legtöbb teló,müszakicikk jóval drágább volt mint más üzletekbe.

(#40368) Amazonas válasza dancsuri (#40359) üzenetére


Amazonas
senior tag

Csak, hogy ON legyek: nekem sem volt semmi bajom a korábbi telefonjaim képével (felbontás, minőség, stb.), amíg a Note 4-et nem kezdtem el használni.

(#40369) Amazonas válasza Parallaxis (#40357) üzenetére


Amazonas
senior tag

OK, akkor használj tabletet, ezt pedig megveszi majd helyetted, aki nyitottabb az új dolgokra.

(#40370) Diokhan válasza Massmurderer (#40367) üzenetére


Diokhan
addikt

Én nem fizettem volna ki, az tuti, vigye vissza és hozzon egyet amelyik nincs eltörve...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40371) Massmurderer válasza Diokhan (#40370) üzenetére


Massmurderer
őstag

Futar meghozta,behivta a futárt,kibontotta,a kijelzö pókhálosra volt törve.Fénykép is készül róla.Futár lesett,és azt mondta ö nem tud mit kezdeni vele mert Györböl hozta,és hogy milyen állapotba volt mikor odaadták neki,azt nem tudja.Bontatlan volt a csomagolás.Ez kb. fél éve volt,azóta mászkál haver a fogyasztásvédelemhez meg a mediamarkthoz hogy valami legyen,de eddig semmi.

(#40372) Massmurderer válasza Diokhan (#40365) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] 11999ft,sparba úgyanez 7990ft.2napja néztem!

(#40373) Diokhan válasza Massmurderer (#40371) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, akkor sem fizettem volna ki...!

Massmurderer a sparban mennyi a jótállás és garancia a termékre?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40374) Parallaxis válasza Amazonas (#40369) üzenetére


Parallaxis
addikt

Vagy akinek van fél milliója egy középszerű eszközre, aminek egyetlen érdekessége, hogy összehajtható, ámde erre nincs szüksége, mert a készüléket főként mint tablet használja és kézipoggyászban szállítja.

Inkább egy iPad Pro tollal és billentyűzettel és még pénzem is marad.

[ Szerkesztve ]

(#40375) Massmurderer válasza Diokhan (#40373) üzenetére


Massmurderer
őstag

2év,meg van a garanciajegy.

(#40376) Amazonas válasza Parallaxis (#40374) üzenetére


Amazonas
senior tag

OK, akkor vegyél iPad Pro-t tollal és billentyűzettel és még pénzed is marad.
Nem tudtam, hogy te már kézben is fogtad és tesztelted is a szóban forgó újdonságot, hogy szakértő véleményt tudsz róla mondani.

[ Szerkesztve ]

(#40377) Parallaxis válasza Amazonas (#40376) üzenetére


Parallaxis
addikt

Olvass véleményeket azoktól akik fogták kézben... A legfinomabb vélemény a kezdetleges jelző...

[ Szerkesztve ]

(#40378) Amazonas válasza Parallaxis (#40377) üzenetére


Amazonas
senior tag

OK, bár én általában úgy vásárolok valamit, hogy az dönt, hogy az adott termék nekem tetszik-e, mérlegelve olyanok véleményét, akiknek van saját és tartós használati tapasztalatuk az adott termékkel kapcsolatban.

(#40379) Parallaxis válasza Amazonas (#40378) üzenetére


Parallaxis
addikt

Bocs, de nekem már képről sem tetszik.

Túl vastag, otromba és felesleges (és ez nem csak az én véleményem, olvasd el az itteni topikját, én még visszafogott vagyok a véleményemmel :D).

Egyszeri tech demónak elmegy, de piacképes terméknek nem.

[ Szerkesztve ]

(#40380) dancsuri


dancsuri
veterán

[ROM][8.1.0][trlte] Resurrection Remix 6.2.1 [20190110][FINAL]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40381) Kleroo


Kleroo
veterán

Továbbra se értem a kikapcs(superdeepsleep problémám) eMMC hibánál randomabb lenne, akár használat közben. Az lehet hogy a cellaváltásoktól mukkan meg? Nagyon sokszor kb ugyanott makkan meg (kocsival megyek és kb ugyanott pukk.)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40382) Massmurderer válasza Kleroo (#40381) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nálam is van valami ilyesmi.Csak nálam sötétbe való fényképezésnél van,és szinte mindig úgyanott.Itthon,és máshol nem fordul elö,csak szinte azon a részen mindig.Sokat bicozok,és néha néha lövök egy képet,de eddig azon a részen egy esti képet nem tudtam összehozni.Automatán van a vakú,fényképezek,megjelenik 2 vagy 3 függöleges csik a kijelzön,azt kikapcsol a teló.De pl. itthon vagy máshol fényképezek,ott ilyen soha nincs.

(#40383) Amazonas válasza Massmurderer (#40382) üzenetére


Amazonas
senior tag

Mátrix-anomália :)

(#40384) sanyi722 válasza dancsuri (#40380) üzenetére


sanyi722
tag

Üdv! Próbáltad már?

(#40385) dancsuri válasza sanyi722 (#40384) üzenetére


dancsuri
veterán

CM alapú, így nem. (nekem kellenek a Samus cuccok)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#40386) BIG001


BIG001
csendes tag

Sziasztok.Tudna valaki segíteni? a képernyő elforgatás akadozik. Vagy nem vált függőlegesre és fordítva, vagy csak nagyon nehezen és ekkor is olyan fél állásban kell tartani. Ezt a felvételnél és a lejátszás során is csinálja.
Van rá valami megoldás? Köszönettel:

(#40387) Kleroo


Kleroo
veterán

Leteznek gyari romokbol zip-elt verziok? Tehat amit twrp-bol feltolok es kesz. Vissza akarok allni gyarira, h ottis vegzetes deepslpeepbe kerul-e.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40388) rstwingo válasza Kleroo (#40387) üzenetére


rstwingo
tag

Nem léteznek, csak odinnal tudsz vissza tenni gyári romot

(#40389) Kleroo


Kleroo
veterán

Update: A furcsa deepsleep-restart jellegű hiba a rom miatt volt. Alex53 összes romja ezt produkálta pedig ezt leszámítva hibátlanok. Leginkább a helyzetemtől függöt hogy hülyül-e. Lehet hogy vmi CSC gebasz?

Most az Alexandr rom van fent, betonstabil, csakhát kevesebb feature, retro kinézet. leheletnyit lassabb.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#40390) apaszka válasza Kleroo (#40389) üzenetére


apaszka
veterán

Én azt is tuningoltam anno. Dpi ..dolby...substraum... Meg ami kell.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#40391) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Gyári 6.0.1 helyett érdemes mást használni a C-s kiadáson? (XEH) Az akku merüléssel mit lehet kezdeni? Második telefonnak használom és keveset, de gondolom öreg a készletes akku is, ami "új".

(#40392) Diokhan válasza bwin.party (#40391) üzenetére


Diokhan
addikt

hála az égnek a note4 cserélhető akkuval rendelkezik és j akkukat lehet hozzá kapni ebayen. Jobb, mint bármilyen ROM mókolás.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40393) mistvan68 válasza bwin.party (#40391) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Én tavaly novemberben vettem az Elises-től eredeti Samsung Note4 akkumulátort.Teljesen megegyezeik a gyári,telefonban lévő akkuval.Még az azonosítók is.Mondjuk ettől még lehetne hamis is,de ugyanolyan jól működik,mint az eredeti a telefonnal vásárolt akku.Ugyanannyi idő alatt tölt fel,ugyanannyit bír,teljesen úgy viselkedik mint a telefon eredetije.Egyébként az én eredeti akkum most volt januárban 3 éves a telóval együtt és semmiféle problémám nem volt vele.Jelenleg váltakozva használom őket 3 havonta cserélve.Hozzáteszem, nem töltöttem gyorstöltéssel soha,nem töltöttem szűretlen, olcsó töltővel, általában 95%-ig töltöttem.Nem mókoltam a telefont sem,ami azért kínozza rendesen az akkut,nem nyomtan 0-24-be a játékot rajta és nem merítettem 30% alá ha csak lehetett.Egyébként más akkukat is vettem náluk,mint Samu S5,Sony P990i és iPhon6S.Minden akku tökéletes és teljesen gyári kinézetük van.De vehetsz Jubatec vagy Nohon akkut,amik nagyon jók, viszont ha jól tudom a Nohon-ban nincs NFC.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#40394) SimonJanos válasza Diokhan (#40392) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Szia!

Leírnád hogy milyen J akksikat érdemes a (-relatív - drága) EB-BN910 helyett ...? Köszi!

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#40395) Diokhan válasza SimonJanos (#40394) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocs, az “jó” akart lenni, csak siettem. A gyári a legjobb, én csak azokat használtam, nincs tapasztalatom utángyártott darabokkal.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40396) Fernet válasza SimonJanos (#40394) üzenetére


Fernet
senior tag

Nemrég volt aktuális nálam ez a kérdés. Eredeti akkuja kezdte már megadni magát, ezért rendeltem egy újat, hazai webshopból, eredeti samsung(-nak hirdetettet), ami szintén nem bírta, ebből azt szűrtem le, hogy a telefonnak lehet valami baja. Azután gondoltam még egy esélyt kap és vettem ebay-en egy Jubatec akksit. Ezzel mintha kicsrélték volna. Készenlétben, 1 óra SOT-tal 5 napig bírja, 4 óra SOT (sok fénykép+videó, youtube) mellett 2 nap megvan. Bekapcsolt wifi+gps+bt. Nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

(#40397) BIG001


BIG001
csendes tag

Hátha most észreveszi Valaki és tudna segíteni: a képernyő elforgatás akadozik. Vagy nem vált függőlegesre és fordítva, vagy csak nagyon nehezen és ekkor is olyan fél állásban kell tartani. Ezt a felvételnél és a lejátszás során is csinálja.
Van rá valami megoldás? Köszönettel:

(#40398) Diokhan válasza BIG001 (#40397) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia! Először is láttam a kérdést, csak ha nem tudjuk rá a választ, nem fogunk írni, mert találgatni felesleges lenne. Javaslom, hogy kérdezősködj más samsung topicban is, hátha más tipusoknál is találkoztak a dologgal.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40399) lajozs válasza BIG001 (#40397) üzenetére


lajozs
aktív tag

Csak tipp: Nexus 7 tabletem hasonló viselkedésénél egy szalagkábel-csatlakozót kellett megmozgatni, hogy rendbe jöjjön. Érintkezéshiba.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#40400) BIG001 válasza Diokhan (#40398) üzenetére


BIG001
csendes tag

Köszönöm szépen. Számomra a nemleges válasz jobb, mint a bizonytalanság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.