Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Király, de cserélni nem most fogok. Megvárom a Note 5. Viszont akinek kettese van, annak érdemes lehet cserélni... biztos :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#2) wozzy


wozzy
tag

még mindig a kategória királya ...

(#3) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Utobbi idok elso Samsungja, ami tetszik, meret lehetne kisebb (azaz johetne valami hasonlo kisebben :D) de ez kozhely mar. Vonz.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#4) Márko88


Márko88
aktív tag

Köszönjük a tesztet, szuper készülék :) Legjobb kameràval a mostani flagshipek között a tesztekben pl:phonearena

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#5) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szeretem bone cikkeit, szakmai szempontból ő írja a legjobb teszteket mobilarénán. :R

Nem vagyok nagy Samsung fan, de ez a telefon elég jól sikerült.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6) Locutus


Locutus
veterán

A Note4 talán egyetlen hibája, hogy Note3-hoz képest nem hozott lényeges előrelépést... Szóval az egyik szemem sír, a másik nevet, hogy nem kell váltanom :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Szolgáltatós árak lesznek érdekesek majd.

(#8) oszi666


oszi666
őstag

Sose szerettem a femhazat egyszer volt full femboritasu telom, de nem jott be. Muanyag forever szamomra

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#9) kuk@c


kuk@c
tag

Egy újabb péklapát... :DD

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#10) S e t h


S e t h
nagyúr

De vártam ezt a tesztet, erre hétfő reggel itt is van, köszi. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#11) Locutus válasza oszi666 (#8) üzenetére


Locutus
veterán

Egyetértek. A Note3 műanyag háza pl sokkal jobb fogású, mint bármelyik fém/üveg egyéb kombó. Ráadásul rugalmassága miatt ellenállóbb egy leejtéssel szemben is.

Ez a fémkeret téma egy műbalhé a sznob felhasználók részéről, amihez kénytelen volt a samsung is idomulni. Ráadásul még nehezebbek is lettek a telefonok tőle.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jó készülék. Aki szereti a nagy mérteket, annak biztos jó. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13) oszi666


oszi666
őstag

Miert adnak ki negyfele hardwarerrel szerelt telefont egyebkent? Mas gyartok is szoktak, ennek mi az oka?

Locutus en azert magambol indulok ki hogy bena vagyok es bizony neha elejtem a telefont a fem meg torik, kopik. Jo akkor rakok ra tokot de akkor mar nem is latom a szep femhazat, tehat felesleges. Nekem az iphone 5c tokeletes volt pont ezert :)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na ezen a felbontáson már nem gáz a pentile. :D
Ütős lett, az Exynos verziót is megnézném...

<< Heimdal >>

(#15) AS


AS
félisten

Van már pár tulaj a másik topikban. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) kisgergely80


kisgergely80
tag

A Galaxy S óta az első samsung, ami tetszik. Kamerában pedig bitang jó lett!
Már csak az amoled természetellenességétől vagyok rosszul.

(#17) correctman


correctman
tag

235e-es árcédula és AJÁNLOTT plecsni?
Több kérdésem nincs samsungarena.hu

(#18) Zolik


Zolik
senior tag

Szuper lett, gondolkoztam hogy s4-ről váltok rá, de megvárom a jövő évet. Nagyon szívesen látnék egy alpha telefon 5-ös kijelzővel és vízállósággal, mem kártyás bővíthetőséggel (talán s6?)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#19) csatakacsa


csatakacsa
tag

Jó cikk lett Bone, és a gép is király. Grat. :R

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#20) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Hmm ezt azért rendesen megcsinálták.
Még a fém is szerepet kapott bár talán nem a legszerencsésebben.

Aki nem akart fémet enélkül is meglenne. Aki meg akart keveselni fogja mert a hátulja nem az.
De ez csak apróság amúgy nagyon jó lett mégha (nekem) nagy is bár élőben kell majd megnézni.
Ha esik az ára kb 170-ig már "jó vétel" lesz persze a maga kategóriájában.
Na meg maradt a design ami nekem ugyan nem gáz de sokan unják már.

Ezeket az apróságokat leszámítva tényleg nagyon jó lett. Bár a technika nagyon gyorsan fejlődik azt hiszem ez mégis jó színvonalat képvisel majd még 2-3 év múlva is. Vagy ma legalábbis így gondolom :DDD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#21) fairi válasza correctman (#17) üzenetére


fairi
addikt

Elég olcsó ha iphone 6 plus 32gb változatához hasonlítjuk.
Samu ára hamar fog normalizálódni, most mindenki magasra teszi mert újdonság.

(#22) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szamolni fogom hanyan sirnak majd az Ajanlott plecsni miatt.
Eddig 1, correctman. Bar lehet kettonek kene venni a samsungarenazas miatt. ;]

Egyebkent szerintem jogos a plecsni a legjobb phabletnek (Apple-osok kedveert: droidok kozott), bar valoban durva az ara az itteni fizetesekhez kepest.

#23: Na mi van az "almasok nem jarnak fikazni a droidos temakhoz" mantraval? :D
2

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Idézek.

"Galaxy Note 4-en szaggat a Google Maps, Twitter, Google+. Mi értelme van így a Quad HD kijelzőnek?"

Hogy is ne lenne ajánlott, hisz Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#24) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem rajongok a Samsungokért, de ez azért elég erősen aláz!
Pl egy iPhone 6+ a közelében sincs funkcionalításban, pedig ugye mostanában sokan azt gondolják etalonnak!
Grat Samu!

Minden szavam magánvélemény!

(#25) xabfx válasza fairi (#21) üzenetére


xabfx
tag

64GB akartad irni gondolom :)

(#26) INGJOKE válasza mazsi1911 (#23) üzenetére


INGJOKE
veterán

Twittert, google+ -t nem használok, de a google maps szaggat az nem jó... de majd használok másik navi programot... Én is megvárom míg emberibb ára lesz és valószínű ilyet veszek, ha nem jön valami ami jobban megtetszik... :)

ui.: nekem kicsit rövid lett a teszt, tudtam volna még róla olvasni...

(#27) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Na most irigykedem arra, akinek ilyenje lesz..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#28) mazsi1911 válasza tothmaxy182 (#24) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Ezt biztosan ugy mondod hogy használtad barmelyiket is.

Érdekes, hogy az ilyen fényerő stb tesztekbol hianyzik az iPhone mindig...

Tudjatok hogyan hivjak iOS-en az ultra power saving modot? Airplane mod.

[ Szerkesztve ]

(#29) Zolik válasza mazsi1911 (#23) üzenetére


Zolik
senior tag

szaggat? kaphatok videot (de ne úgy hogy egy apple fan 10ezer letöltött vírusos appot futtat a háttérben és elindítja pl a maps-t)??

Let's be honest. The 6+ lags.
I notice lag in most apps when rendering content, and I notice glitches where the app downscales, even in Apples own safari.
One minute the content will be fine, the next it glitches and downsizes.
Is this an iOS problem or is it hardware?
I didn't spend $1200 on an unlocked phone to have considerably more lag than I ever did on the year old 5S.
Pissing me off....
[link]

#28 még jó hogy airplane módban "tudsz" smst írni

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#30) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Szép és jó (tegnap havernál nyomkodtam is egy kicsit), de mint Note 3 tulaj, nem érzem azt, hogy váltanom kéne. A QHD baromira nem érdekel, csak parasztvakításnak találom (nem nagyképernyős tv-t nézünk, nekem teljesen jó a 3 FHD kijelzője is), az új szenzorok is hidegen hagynak, a kamera rossz fényviszonyok között szinte biztos, hogy jobb képeket csinál a Note 3-nál, de csak ezért eladni a jól bevált 3-at, és ráfizetni minimum 100 ezret badarság (max 10-20 ezer erejéig fizetnék rá, nekem ennyit ér). Majd a Note 5 lesz az én telefonom remélhetőleg, főleg, ha még a kijelzőméret is nő. Simán el tudnék képzelni egy Galaxy Mega méretű készüléket Note 3-4 hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#31) S e t h


S e t h
nagyúr

Nekem kissé fátyolosnak tűnnek a fotók, de már ezt láttam az iphone teszteknél is, sőt, nekem az s5 képei is jobbnak tűnnek.Nem tudom ez minek tudható be, volt plusz fél év fejleszteni, vagy az isocell hiánya, de a külföldi nagy hype és kamera teszt után nekem kissé csalódás.
Vagy csak túl sok lumia930 képet néztem mostanság.
Viszont az aksi és s-pen funkciók miatt respect.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Jó fotókat csinál, ez már a simán munkára is használható kategória!

Egyre jobbak ezek a PDA-k... Emlékszem amikor 2002 környékén az első PDA-mat megvettem az emberek lesték mindenhol, hogy mit püfölök annyira a stylussal :D Mára meg már tucattermék - igaz egy használt kisautó áráért... de régebben sem voltak olcsóbbak a PDA-k.

hehe akkoriban elég nehéz volt felfogni, hogy "önmagától" lemerül, és tölteni kell akár naponta 2x is..persze a színes 3,5' kijelzőt bizony brutálisan megbámulták bárhol, ahol elővette az ember, akkoriban - 2002 - gondoljatok bele milyen telefonok voltak.. egy PDA funkcionalitásban fényévekkel előttük járt

(#33) Márko88 válasza oszi666 (#8) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nekem meg csak a fémes ház.:)

@Seth: Én nem tudom te mit látsz. Ez a kamera és az Iphone 6-é most a legjobb a piacon.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#34) wozzy válasza mazsi1911 (#28) üzenetére


wozzy
tag

Úgy hívják az Applenél, h bumeráng. Ha eldobod, nem kell érte menned, mert visszarepül!

[ Szerkesztve ]

(#35) Zolik válasza Hauptmann (#30) üzenetére


Zolik
senior tag

Persze, itt szerintem nem is a note3as réteg a célközönség. Én se cserélném le az 1 éves kocsim, még ha lenne rá pénzem se.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#36) Hauptmann válasza Zolik (#35) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, Note 2-ről már érdemes váltani, meg akinek még új ez a kategória.

(#37) Locutus válasza kisgergely80 (#16) üzenetére


Locutus
veterán

Akkor bizony elég régen láthatták amoledet... a Note3, S5 óta ugyanis a kanyarban sincs semmilyen LCD hozzájuk képest képminőségben, ráadásul még állítható is a színkorrekció...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39) ctvagyok válasza correctman (#17) üzenetére


ctvagyok
őstag

Aha, persze. Gondolom te hiszel a náci repülő csészealjakban is...

(#22) Csapoati hajjaj, azt is számolhatod , hány embernek lesz a QHD felesleges...
Vagy azokat akik beírják , hogy túl nagy. Az bónuszpont.

Nekem a képei nagyon tetszenek, csak szerintem kicsit túlhúza a színeket. De lehet a monitorom miatt is van ez egy kcsit.

[ Szerkesztve ]

(#40) Djatis válasza Retekegér (#14) üzenetére


Djatis
senior tag

Péntek óta használom az exynos verziót, éppen most mért az antutu 51008 pontot :D
Akinek meg nem tetszenek a samsungog annak nem kell itt trollkodni!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#41) Csapoati válasza mazsi1911 (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Airplane modban lehet telefonalni?
Amugy remekul tolod a bulit, gondolom hajt a bosszuvagy az i6-os tesztek alatti balhek miatt. Csak sajnos ezzel inkabb lejaratod a tarsaidat is. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) AS válasza Djatis (#40) üzenetére


AS
félisten

Mit ir Ex7 et vagy Ex 5433 at?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) Hauptmann válasza Djatis (#40) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezut a processzor variálást most nem értem (meg sem nézte tegnap, hogy a havernak milyen van). Ugye a 3-nál Snapi olt a nemzetközi változat,a távol-keleti piacra ment az Exynos. Most meg akkor a szolgáltatós (sim lock-os) a SnapőDragon, a gyári független az Exynos? Kíváncsi lennék egy teljes elemzésre a kettő közötti különbségekről.

[ Szerkesztve ]

(#44) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Hmmm... hőmérséklet és páratartalom szenzor kimaradt volna :( a négyesből.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#45) Hauptmann válasza SX Wave (#44) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mert az nem újkeletű, a 3-ban is van már.

(#46) S e t h válasza Hauptmann (#43) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt én is várnám.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47) Sunyista


Sunyista
tag

Jó cikk, jó cuccról! Kicsit szebbé tette a hétfő reggelt... :)

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#48) Hauptmann válasza mazsi1911 (#23) üzenetére


Hauptmann
addikt

Miért, az iPhone 6 is ajánlottat kapott. Vagy az természetes?

[ Szerkesztve ]

(#49) bagkri01


bagkri01
őstag

6 óra 51 perc kijelzőidő, az nem semmi egy ekkora telefontól :Y

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#50) helixP válasza correctman (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

i6-is ajánlott lett...
Nem akarod átírni a nevedet incorrectman-re? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.