Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) tomi613 válasza dancsuri (#33000) üzenetére


tomi613
aktív tag

De a gyárin ilyen nincs.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#33002) dancsuri válasza tomi613 (#33001) üzenetére


dancsuri
veterán

ha extrém dolgokat akarsz rakj fel egy normális romot

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33003) Szpisti válasza dancsuri (#33002) üzenetére


Szpisti
addikt

Talán majd akkor, ha november elején lejár a 2 év gari... Bár nekem csak a root hiányzik....

(#33004) dancsuri válasza Szpisti (#33003) üzenetére


dancsuri
veterán

hát igen, érdekes dolog ez a szoftveres garancia, én már lassan 2 éve használom teljes hozzáféréssel. elsem tudnám képzelni hogy van egy készülék a kezembe ami csak korlátozottan engedi kihasználni a benne rejlő képességeit

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33005) IamSociopath válasza r0by (#32998) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Beállítások > Kisegítő lehetőségek > Kézügyesség és műveletek > és ott lesz > érintés nélküli ébresztés.

(#33006) r0by válasza IamSociopath (#33005) üzenetére


r0by
addikt

Thx! :) Ott pont nem kerestem volna :B
Amúgy nagy cucc :D

(#33007) IamSociopath válasza r0by (#33006) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Főleg amikor olajat cseréltél vagy éppen fasírtot gyúrsz. :D

(#33008) apaszka válasza dancsuri (#33004) üzenetére


apaszka
veterán

Még azt is tegyük hozzá, hogy ez egyedi dolog! Ez a Note4!
Minden más telón a ROOT nyoma eltüntethető!
Ezt nem tudta senki rendesen megkerülni! :W

De én is a telefonjaim megvételre után ROOT-olni szoktam egyből! Legtöbbször még belakás előtt! Ezen is egyből rendszergazdai jog átvétele volt.
Garancia?
Jó dolog , de ha nincs se baj.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#33009) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Tetszik az Always on Amoled applikáció. Ha valaki használja,mi a tapasztalata? Akksi használat elfogadható? Ami a lényeg,hogy minimális fényerő és a folyamatos mozgás ellenére okozhat-e beégést? Köszi a választ!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#33010) Rabidsnail válasza dancsuri (#33000) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Mit tudsz az X romról? Készül a V3? Nagyon gyúrok rá.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#33011) apaszka válasza Rabidsnail (#33010) üzenetére


apaszka
veterán

Azt én is felfogom rakni már!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#33012) dancsuri válasza Rabidsnail (#33010) üzenetére


dancsuri
veterán

készül :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33013) pufi35


pufi35
csendes tag

Üdv. Szeretnék a Note 4-es telómra romot tenni amibe s7 future van. Van olyan oldal ami lépésről lépésre leírja a telepítés menetét?

(#33014) b.bela1 válasza Rabidsnail (#33009) üzenetére


b.bela1
őstag

Én próbáltam. Egy rövid sávon mozog, ott tuti beég, az aksit meg szívja.
Felesleges ilyennel kísérletezni. Még a gyárit sem használnám adott telón, amíg nem lennének min. két éves darabok, amik hibátlan kijelzővel haladnak.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#33015) dancsuri válasza pufi35 (#33013) üzenetére


dancsuri
veterán

már ezen a fórumon többször leírtam. ajánlani meg EZT tudom amennyiben "F" verzióra akarod rakni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33016) SzalaiÁdám95 válasza pufi35 (#33013) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Én raktam fel ilyen note 5 és s7 kevert romot szerintem nagyon jó egesz jol banik az aksival is nekem bejott Electron Team oldalan van fent

(#33017) Deedays


Deedays
tag

Sziasztok. Omega V4 van fent TWRP root stb... Ha most leszedtem Samfirmware-ről egy gyári romot TMH-s 6.0.1 ezt ha ODINNAL vissza teszem simán eltűnik nekem a root ? És helyre áll a modem és a bootloader is ?

Huawei Mate 20 Lite

(#33018) migabi24 válasza Deedays (#33017) üzenetére


migabi24
nagyúr

Persze, az mindent újraír

(#33019) Deedays válasza migabi24 (#33018) üzenetére


Deedays
tag

Köszi vissza teszem a gyárit ,mert ez az Omega szép jó meg minden de aksiban nekem nem sokat nyújtott gyakorlatilag fél nap alatt leszívta az aksimat pedig csak a szokásos dolgaim voltak fent.

Huawei Mate 20 Lite

(#33020) apaszka válasza Deedays (#33017) üzenetére


apaszka
veterán

Csak a számláló nem áll vissza! Minden más igen.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#33021) szerzol válasza apaszka (#33020) üzenetére


szerzol
senior tag

Miért akarod cserélni, esetleg a Nougat miatt?

(#33022) tomi613


tomi613
aktív tag

A S-penhez frissítés (intelligens kijelölés) most már lehet gif-et is csinálni videóból. :)
[link]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#33023) dancsuri válasza tomi613 (#33022) üzenetére


dancsuri
veterán

ez régebben is volt? mert nálam van ilyen opció alapból.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33024) Próféta


Próféta
tag

A körülmények szerencsétlen összejátszása és a saját hülyeségem miatt pénteken a note 4 10 cm vízben landolt. Azonnal kikaptam, megtöröltem, hátlapot, s-pent, akkut, simet eltávolítottam és 2 napig száradt. Délután bekapcsoltam és eddig minden ok, remélem később nem jön elő valami.
Úgy tudom, hogy van valami módszerük a szervizben, amivel meg tudják mondani, hogy érte-e víz a telót és akkor ugrott a gari. Ez nekem azért gáz, mert éppen most akartam plusz 1 év garit venni, de ebben az esetben ez csak pénzkidobás lenne.
Előfordulhat, hogy nem jutott be annyira a víz, hogy a gari elvesszen? Ha igen, akkor honnan tudom meg? El kell vinnem egy szervizbe?

Amúgy mi volt két napig a Mobilarenával?

[ Szerkesztve ]

(#33025) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Az jo ha 100%-rol indulok es 75%-nal van 1ora 28p kijelzo idom allando 4g hasznalattal?

(#33026) Próféta válasza SzalaiÁdám95 (#33025) üzenetére


Próféta
tag

Én örülnék neki :)

(#33027) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Ilyen s7 note 5 kevert rom van fent nekem probald meg :)

(#33028) -AD4M-


-AD4M-
tag

Szevasztok!

Érdemes még egy ilyen (új) készülékre beruházni?
Honor 6-ot váltana.
A szempontjaim (QHD Amoled, microSD, hazai forgalmazás és gari) alapján ez lenne ami még úgyahogy a keretbe is beférne.
Nekem a Honor 6 is elegendő hardveres szempontból (játék nuku), csak már kezd széthullani :DDD

Allons-y!

(#33029) theBigFace


theBigFace
tag

Sziasztok, valaki tudna nekem AEL-kernelt mega feltöltésbe esetleg elküldeni linkbe? (xda-s link egy rakás)

A50 (A505FN)

(#33030) Próféta válasza SzalaiÁdám95 (#33027) üzenetére


Próféta
tag

Eddig a gari miatt nem romoltam, de most valószínűleg ugrott a gari, szóval akár ki is próbálhatom. :DDD

(#33031) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Van always on meg edge people meg minden fele benne nekem nagyon bejon es kegyetlen gyors :))

(#33032) dancsuri válasza theBigFace (#33029) üzenetére


dancsuri
veterán

ez is jó lesz?

(#33028) -AD4M-
:K

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33033) handrash válasza Próféta (#33024) üzenetére


handrash
őstag

A hátlap alatt van valami matrica ami megváltozik nedvesség hatására.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#33034) dancsuri válasza handrash (#33033) üzenetére


dancsuri
veterán

van az több helyen is

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33035) Zsolto válasza -AD4M- (#33028) üzenetére


Zsolto
őstag

Szerintem vágj bele nyugodtan, ebben a telóban még bőven van potenciál. Legyen rá gari, amit akár meg is tudsz hosszabbítani, és nyugodtan alszol. :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#33036) apaszka válasza szerzol (#33021) üzenetére


apaszka
veterán

Kíváncsi vagyok rá!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#33037) szerzol válasza apaszka (#33036) üzenetére


szerzol
senior tag

Rossz nem lehet, mert motorola.

(#33038) apaszka válasza szerzol (#33037) üzenetére


apaszka
veterán

6P viszont Huawei :B
A 6 nem lenne előrelépés.

A kamera 2 támogatás, és az új rendszer tetszik! Fiamnál nyomkodtam, és jóóó.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#33039) szerzol válasza apaszka (#33038) üzenetére


szerzol
senior tag

Az aláírásban csak 6 látszik, azért kérdeztem, de így már értem.

(#33040) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Ha egy jo energia takarekos rom melle a tema valasztoban sotet touchwiz temat allitok be ahol sok a fekete az mennyire dobja meg a kepernyo idot es az aksi idot?

(#33041) b.bela1 válasza SzalaiÁdám95 (#33040) üzenetére


b.bela1
őstag

Látványosan. Gyárin vagyok, de a sötét háttér, vagy téma mindig takarékos volt. Mást nem is használok.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#33042) Próféta válasza handrash (#33033) üzenetére


Próféta
tag

Én is erről hallottam. Azt nem tudom, hogy ez biztosan elváltozott-e. A telefon hálistennek jó, talán el sem jutott a víz a nedvesség érzékelőig és akkor maradt a gari. A nagy kérdés, hogy ezt én hogy tudom kideríteni? Csak szakszervízben?
A Phone info nem tudja? ;]

(#33043) kerubin


kerubin
csendes tag

Lehet, már volt téma, akkor sorrrrry.
A kamera beállításoknál nálam nem jelenik meg a "recording mode", ahol különböző felvételi módokat lehetne állítani.
(Egy angolnyelvű topikban bukkantam erre a lehetőségre.)
Sajnos nálam ez hiányzik. Van valakinek ötlete, vagy magyarázata?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#33044) grabber


grabber
addikt

Csak nekem merül ilyen mértékben? Szerintem ez nem valami jó,fogyasztásban meg nem írja mi miatt lehet. Van valami megoldás erre?

(#33045) bobace válasza grabber (#33044) üzenetére


bobace
őstag

Ez nagyon nem jó :)
Rengeteget van ébren a telefon a kevés kijelző használathoz képest. Nyilván a Wifi miatt is, mert végig be van kapcsolva, valami alkalmazás folyamatosan szinkronizál. Lökj fel egy Wakelock Detector Free-t, az mutatja mi ébreszti a telefont legtöbbször.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#33046) MrCsiT válasza Próféta (#33024) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szia!

Ebből a cikkből megtalálod a "water damage marker"-t.

Nálam a SIM alatt egy kis négyzetben egy fóliácska mögött egy fehér (ugye, ez a jó) színű papír vagy valami hasonló anyag látszik a telón.

Ha valaki jobb leírást talál, ne fogja vissza magát a megosztásban! :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33047) apaszka válasza grabber (#33044) üzenetére


apaszka
veterán

Nálad ébren tartja valami a telót!

Valami ilyenek kellene lennie.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#33048) Próféta válasza MrCsiT (#33046) üzenetére


Próféta
tag

Köszi szépen :R
Ha hazaértem megnézem.

(#33049) grabber válasza bobace (#33045) üzenetére


grabber
addikt

Sose kapcsol ki a wifi,érdekes. Bírhatná jobban telefon,megpróbálom kideríteni mi okozza,mert ez így gáz.

apaszka: Kicsit másképp néz ki az akku használat. Rootolni kéne és akkor sokkal jobban járnék,de akkor meg a TV GO nem menne :W

(#33050) MrCsiT válasza grabber (#33049) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nincs semmi gáz vele: alapesetben engedélyezett, mert kevesebb kakaót fogyaszt, mint a mobilnet.
Ami számomra érdekesebb, hogy az én fogyasztásomnál, ma kb. 2 órácska "kiesett" a telónak: :U

Hogy ezt hogy csinálta?! ..most nézem, akkor szerinte térerő sem volt.. fura, mert folyamatosan ment az eszköz, nem volt egy percre sem kikapcsolva.

Amúgy az elején, nálam is össze-vissza ébredezett, így átnéztem, hogy mik futnak, és pl a facebook appot, a youtube appot, a google általam nem használt app-jait letiltottam. Ez már önmagában sokat segített azon, hogy kisimuljon az "ébrenlét-képernyő be" egyenlet.

Ma például felbosszantott a Hancom Office Viewer kiválóság, amikor egy letöltött pdf-et szerettem volna megnyitni, erre nyafog a teló, hogy a programnak
- hívásokhoz, tárcsázáshoz kell hozzáférés
- névjegyekhez kell hozzáférés
majd mikor ezeket megtagadtam, nem volt hajlandó elindulni. Hát, akkor tiltottam is lefele, mert érdekes módon, az Acrobat Reader-nek nem kellettek ezek a jogok, hogy pdf-et olvasson?! :W
Erre, a teló a letiltáskor dobott egy restartot (ez meglepett kicsit), majd 1-2 apróságot (pl. a felső lehúzós eszköztárra tett elérhető ikonok) el is felejtve tért vissza. Érdekes..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.