Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) gthomma válasza Brekecs (#39350) üzenetére


gthomma
senior tag

A tiéd 2 hónapos ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39352) Massmurderer válasza Brekecs (#39346) üzenetére


Massmurderer
őstag

S-pen vége van picit megkopva,maga a teló karc és kopásmentes.Csak akkor indult újra magától mikor a szoftverfrissitések lejöttek,és nem én inditottam újra :) azon kivül 1x se.se fagyás,se akadás,pedig F verzás.

(#39353) Brekecs válasza gthomma (#39351) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Ezek szerint igen, tegnap hozta vissza a futár, kedden lett három éves vettem hozzá anno + 1-év garit, ezt kaptam helyette ! :D

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#39354) Asahi78


Asahi78
csendes tag

Sziasztok,
Fekete Samsung Galayi Note 4-hez keresnék gyári fekete QI+NCF vezeték nélküli töltős akkufedelet, vagy flip tokot.
Csak hibátlan állapotban érdekelne.
Nem tudjátok, hol lehetne ilyet venni? Esetleg valakinél elfekvőben eladó JÓ ÁLLAPOTBAN?
Valakinek van tapasztalata a kínai QI+NCF akkufedél alá berakható kiegészítővel? Ha jól látom kisebb árammal tölt, mint a gyári és nem tudom, mennyire állna el a fedél tőle.
Sajnos a mostani s-view cover kezd szétmenni....
Köszönöm!

(#39355) MaCS_70 válasza IamSociopath (#39340) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az enyém C-s, és fényképezéskor fagy le, de akkor nagyon. Az exponálást követő pillanatban elsötétül a kijelző, a képet nem menti el, és csak az akku kivételével vagy töltőhöz csatlakoztatással éled fel a telefon, bootolással.

Más körülmények között nem jelentkezik probléma, írhatok, olvashatok, kizárólag fotózáskor (bármilyen programmal) csinálja ezt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39356) CB


CB
senior tag

Sziasztok!
Mostanában gondom van a munkahelyi levelezővel. Tudok levelet fogadni, jelz is a telefon, hogy levelem jött, de továbbítani, és válaszolni rájuk nem tudok. Mutatom milyen képernyő fogad:

Csak teker, teker, de nem történik semmi.
Találkozott már valaki ilyennel?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#39357) Massmurderer válasza Brekecs (#39350) üzenetére


Massmurderer
őstag

Megnéztem énis azzal a koddal,2015.02.08 Én a márciust a vételtöl számoltam,mivel 2015. márciusába vettem a telót.

(#39358) vinpilu válasza MaCS_70 (#39355) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nem lehet hardveres gondja a kamerának?
Szoktak lenni kódok, amivel szenzor tesztek indíthatók, meg engineering mode. Ott esetleg kibukhat.

[ Szerkesztve ]

(#39359) MaCS_70 válasza vinpilu (#39358) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lehet, könnyen lehet, de fogalmam sincs róla, hogyan deríthetném ki. :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39360) vinpilu válasza MaCS_70 (#39359) üzenetére


vinpilu
senior tag

Talán a *#9998*872# -> diagnostic mode-on belül lehet a kamerát is tesztelni. Én csak este tudom megnézni asszony telóján.

Itt lehet, hogy még több kód van.

[ Szerkesztve ]

(#39361) Brekecs válasza Massmurderer (#39357) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Én is csodálkozom hogy akkor ezek szerint még gyártják ezt a típust ? vagy csak párat ilyen cserékre ? :F

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#39362) amoledus válasza Brekecs (#39361) üzenetére


amoledus
aktív tag

*#0*# itt tudod tesztelni ,de valoszinuleg cseres lesz.

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39363) MaCS_70 válasza vinpilu (#39360) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon köszönöm -- de valamit rosszul csinálok.
Beütöm a kódokat a tárcsázóba, aztán vagy történik valami, vagy nem. Az Általad adott kódra nem történik.

Ez a Diagnostic Mode micsoda?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39364) IamSociopath válasza MaCS_70 (#39359) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Több oka is lehet a dolognak.

1. Ha memóriakártyára mentesz és nem tud olyan gyorsan írni-olvasni, ezért bepánikol és újraindul.
2. A hdr még több adatot generál, ezért fagy le. Alapból tök szarul működik a hdr, ki lehet hagyni.
3. Ha nagyot villant a vakuval és régi az akkumulátor akkor egyszerűen nem tud elég áramerősséget biztosítani és lefagy.

Elég sokat fényképezek és ezeket vettem észre. Ha magára a telefonra mentek és nem hdrezek akkor minden tökéletes nálam. Kivéve a memória meghalásának utolsó pár hetében mint irtam. :)

Elég kényes jószág a note 4 ezen a téren.

(#39365) bobace válasza MaCS_70 (#39363) üzenetére


bobace
őstag

Akkor nézd ezzel: *#7353# vagy a másik *#0*#

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39366) gthomma


gthomma
senior tag

Jelenleg itt tartok:
Vasárnap reggel,repartos rommal gyalultam, (pannonos) feltettem odinnal legújabb twrp-t, azzal ismét gyalu.
SamiFirm 0.3.6 -al leszedtem a legújabb BAL romot, odinnal feltettem. Egész vasárnap filmek mentek rajta, hol sdkártyáról, hol youtubéról, fagyás reboot nem volt. Amikor jelezte hogy alacsony a töltöttsége rádugtam a töltőt, ment tovább. Este lehúztam a töltőről, reggel megnéztem, nem fagyott nem indult újra. 66% -on volt, rádugtam a töltőre ma reggel 7-kor, 5 perc múlva újra indult, töltőn hagytam.
Most értem haza, 7:10 óta nem indult újra nem fagyott, végig töltőn volt.
Ami idegesítő, az hogy használat közben véletlenszerűen pont 4 másodpercre megfagy, majd teszi tovább a dolgát, filmnézés, telefonálás, zenehallgatás közben nem, minden más esetben igen.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39367) SYMLY


SYMLY
csendes tag

Sziasztok.
Sok okosságot olvastam és sok tapasztalatot.
Elbúcsúzom most tőletek de azért néha benézek
A típus marad csak egy számmal előrébb léptem.

Viszlát.

[ Szerkesztve ]

(#39368) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!
Van ez a Samsung Smart Lock. Ami ha jól tudom arra jó, hogy megbízható helyeken (pl otthon) ne keljen pl mintával feloldani a telefont, elég csak a sima húzással. Ha jól tudom érzékel valami olyasmit is h zsebbe van-e a telefon.
Ez eddig mintával tök jól ment, de most már ujjlenyomatot használok, és ilyenkor valamiért először simán elkell húzni az ujjamat aztán meg még pluszba ujjlenyomat....
Néha elég a sima ujj elhúzás, néha csak ujjlenyomat és egy adott helyen fordul elő. Rendszerességet nem találok, de elég idegesítő mikor el is kell húzni az ujjam és még mellé az ujjlenyomat. Így semmi értelme.
Valakinek valami ötlet, hogy lehetne rendesen beállítani?

(#39369) frei34


frei34
csendes tag

Sziasztok!

A telefonom péntek óta mmc read failled-et ír, automatikusan bejön a bootloader, már amikor elindul,Javítható?
Köszi!

(#39370) IamSociopath válasza frei34 (#39369) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Alaplap csere, olvass vissza.

(#39371) lajozs válasza frei34 (#39369) üzenetére


lajozs
aktív tag

Esetleg - kis szerencsével - [link], és alatta pár kiegészítés.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#39372) BIG001 válasza frei34 (#39369) üzenetére


BIG001
csendes tag

Szia! Sajnos nem tudok segíteni, inkább én szorulok segítségre, a segítségségedre. Nem tudok a smart lock-ra kattintani. Mit kell bekapcsolnom, engedélyeznem, hogy a smart lock mőködjön.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#39373) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Tisztán emlékszem arra, hogy valahol a magyar Samsung oldalán meg tudtam nézni a regisztrált készülékeimet. Most hiába lépek be a my.samsung.hu címre, ott van a profilom, de nem látom a készülékeket.

Meg tudnátok mondani, hogy hol találom?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39374) DarkKarol válasza BIG001 (#39372) üzenetére


DarkKarol
tag

Szia!

Feltételezem, hogy nekem címezted ezt.
Nekem a Smart Lock magától ajánlotta fel, hogy mentsem el megbízható helynek az otthonom.
Egyébként meg maga a funkció a Beállítások -> Védelem és majdnem legalul a Smart Lock pontban található. Szerintem ott be tudod állítani, amit szeretnél :)

(#39375) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Egyébként pár bejegyzéssel fentebb azt próbáltam kideríteni, mitől kapcsolódik le készenlétben egyfolytában a wifi. Na miután kikapcsoltam a smartlockot megoldódott a probléma. Érdekes ez évekig nem jelentkezett nálam.

(#39376) BIG001 válasza DarkKarol (#39374) üzenetére


BIG001
csendes tag

Szia! Köszönöm, hogy reagáltál a kérdésemre. Igen Neked szántam, csak eltévesztettem a "házszámot". Sajnos éppen az a gondom, hogy a Smart Lock csak -világos színben- nem jelölhetően van a beállításoknál ezért nem tudom indítani. V.szeg valahol máshol vagy nem engedélyezek vagy éppen tiltok valamit. Üdv. Dénes

(#39377) vinpilu válasza MaCS_70 (#39373) üzenetére


vinpilu
senior tag

Mobilon léptem most be hirtelen, ha nem a profilomat nyitom le, hanem felette a három vonalas menüt, akkor ott választható a My Samsung és látszanak a regisztrált termékeim.

Szóval, olyan, mintha a My Samsung-on belül még egyszer ki kellene választani a My Samsung-ot...

[ Szerkesztve ]

(#39378) MaCS_70 válasza vinpilu (#39377) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon köszönöm, megvan!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39379) amoledus


amoledus
aktív tag

Sziasztok !

Valakinek lejött az N910C XEH 2018.02.08 frissítés ?

2018-02-08 Hungary 6.0.1
https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note4/SM-N910C/XEH/download/N910CXXU2DQK3/206915/

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39380) rstwingo válasza amoledus (#39379) üzenetére


rstwingo
tag

Le

Samfirm-el

(#39381) BIG001 válasza rstwingo (#39380) üzenetére


BIG001
csendes tag

Igen most reggel, 607,26 MB.

(#39382) amoledus válasza BIG001 (#39381) üzenetére


amoledus
aktív tag

Igen reggel jelzett itt is , 607mb nem apró :D

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39383) hardverlog


hardverlog
aktív tag

607 MB-ban valami érdemi újdonság?

(#39384) amoledus válasza hardverlog (#39383) üzenetére


amoledus
aktív tag

Csak a szokásos :teljesítmény optimalizálás ,jobb ram kezelés,akku idő stb. azért leírhatták volna,hogy mit tartalmaz pontosan .

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39385) hardverlog válasza amoledus (#39384) üzenetére


hardverlog
aktív tag

egyszer meg majd bekapjuk a "romoljon el a telefon véglegesen a következő 2000 üzemóra után" frissítést is :) :C :R

[ Szerkesztve ]

(#39386) amoledus válasza hardverlog (#39385) üzenetére


amoledus
aktív tag

Reméljük,hogy nem lépnek az apple ösvényére ,nagy öngól lenne :D Főleg mivel az emberek szeretik a Note4-et :K

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39387) apaszka válasza amoledus (#39386) üzenetére


apaszka
veterán

Az F tulajok már csalódtak szerintem.
C-sek lehet tényleg egy frissítést kapnak?
Azért azt el kell ismerni, hogy a Samu frissítések szoktak negatív dolgokat hozni.
Pl kivesznek dolgokat, butítanak telefont.

Én nem féltem őket!

Frissítések sem szoktak gyorsan jönni, de ha jön.......

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39388) hardverlog válasza amoledus (#39384) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Na nekem is előbb lejött a 607,26 MB frissítés....és szépen le van írva miket tartalmaz. Ezeket írta ki:

- készülék stabilitásának növelése
- hibajavítások, biztonsági javítások
- új és/vagy bővített funkciók
- teljesítménynövelés, jobb teljesítmény hatékony memóriakezeléssel
- akkumulátorhasználat optimalizálása

Verzió: N910CXXU2DQK3/N910COXX2DQL1/N910CXXU1DQG1

:R

(#39389) hardverlog válasza hardverlog (#39388) üzenetére


hardverlog
aktív tag

hát most valami piszkosul hasít a teló, érezhetően dobott rajta, remélem meg is marad ilyen jónak :)

(#39390) amoledus válasza apaszka (#39387) üzenetére


amoledus
aktív tag

Hardverlog-Így 1napi használat után valóban mintha gyorsabban reagálna(eddig sem volt gond) ,és az akku jobban birja ez viszont fix.

Apaszka-Szerintem biztos ügyködtek valamit a motorháztető alatt mert ekkora frissítés nem 1-2samsung apps méret :) bár nem felejtem el a régi kis Note2 2017 februárban még kapott egy frissítést ,úgyhogy nem hiszem,hogy félni kellene az ilyesmitől. (Az újabb qualcomm-os telefonok pedig hullanak... lehet lg sony samsung Nexus stb. qualcomm 800as szériát messziről kerülni kell)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39391) amoledus


amoledus
aktív tag

Ami lemaradt: Petició a qualcomm "bootloop"-os telefonok miatt.

https://m.mobilarena.hu/hir/fizetnie_kell_az_lg-nek_egy_csoportos_kereset_ugye.html

Egy ilyet a Note4 tulajok is írhatnának, hátha kapna mindenki exynos alaplapot :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39392) Amazonas válasza mindkilla (#39326) üzenetére


Amazonas
senior tag

Szia,

hanyas szintre állítva használod a Wake Lock-ot?
Nálam jelenleg 4-esen (ezt olvastam külföldi fórumokon) használható maradt a telefon (SM-N910F), illetve új akksit is vettem bele, de eléggé "vastüdős" megoldásnak érzem ezt az egészet...
Nézegettem új telefonokat, de valahogy egyik sem adja vissza a Note 4 érzést...

Illetve, azt is olvastam, hogy a gyorstöltést kerülni kell? Anélkül nálam viszont 5-6 óra egy töltés...

[ Szerkesztve ]

(#39393) szlibud


szlibud
tag

Sziasztok,
Egy Note 4 hibás alaplappal, egyébként minden alkatrésze tökéletes, szép állapotban mennyit érhet? Ill. ha esetleg meg szeretném csináltatni kb mennyibe fájhat?

(#39394) bobace válasza hardverlog (#39388) üzenetére


bobace
őstag

Úgy érted azt írja hogy a következőket is tartalmazhatja. Az első sorban még ott van hogy a készülék biztonságának javítása vagy valami ilyesmi. Megnyugtatlak semmi fejlesztés nincs benne már,csak biztonsági javítás. Hogy ehhez miért kell sok száz mega? Ez jó kérdés.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39395) hardverlog válasza bobace (#39394) üzenetére


hardverlog
aktív tag

legyen így, de 607,26 MB-ban csak küldtek valami jót is a telefonomra :) :R :B ;) :)

(#39396) -AD4M- válasza hardverlog (#39395) üzenetére


-AD4M-
tag

Eddigi tapasztalat:
-új funkciót nem találtam (bár ez nem is volt már várható :o )
-végre javították a Blueborne sebezhetőséget (bár a sec. patch level maradt az aug.-i)
-zárképernyőről fényképezve végre újra meg lehet nyitni a képet (előző verziónál állandóan hátast dobott a gyári kamera app)
-UI gördülékenyebb (szubjektíven, de a GPU profiler alapján is jó)
egyelőre ennyi ...

Allons-y!

(#39397) Hitch


Hitch
aktív tag

Tapasztalat alapján valóban érezhetően gyorsabb lett a telefon felülete.
Nekem a Jewels Switch játéknál egyértelműben látszik, a menüben való navigáláson kívül.

(#39398) #06969344


#06969344
törölt tag

Sziasztok! Szeretnék ismét venni egy Note 4-et, a kérdésem az lenne, hogy a C típus továbbra sem esélyes az alaplap meghalásra mint az F?

(#39399) apaszka válasza #06969344 (#39398) üzenetére


apaszka
veterán

Fordítva!
Az F haláltól kell felni!

A nexus 6p ért is kapnék C-s Note 4et . Már 3 an is ígértek meg kis pénzt. De a szép emlékek ellenére vissza lépés lenne szerintem ahogyan bele gondolok.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39400) zho-lee válasza apaszka (#39399) üzenetére


zho-lee
addikt

:K

Apropó, olyat hallottál már megboldogult Samsungos korodban, hogy az új akku mobilinternet használata esetén (legyen az bármi, böngésző,facebook) rebootol, vagy bootlop-ol? Wifi használata esetén meg probléma mentes..
Azthiszem feltaláltam az anti-internetes akkumulátort :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.