Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) Anulu79 válasza szerzol (#34993) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem 364 Mbyte a mérete. Otthon majd frissítek.

(#35002) dancsuri válasza Anulu79 (#34997) üzenetére


dancsuri
veterán

Pl. ezzel. gyári alkalmazás

(#34996) netcore
és miért nem a hitványabbat dobod piacra

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35003) netcore válasza apaszka (#34999) üzenetére


netcore
tag

80ért vitték el 2óra alatt :)

Üdv Laci

(#35004) szerzol válasza Anulu79 (#35001) üzenetére


szerzol
senior tag

Kb.-re írtam, csak most tudtam megnézni, mert a lányomnak van C-s, az enyém F-es.

Amúgy, ahogy írtad 363,81 Mb OTA-n, sammobile-ról még nem tudom csak majd holnap letölteni, mert prémium letöltés elérhető egyenlőre, karbantartás miatt.

(#35005) dancsuri


dancsuri
veterán

Mikroszkóppá változik a telefonunk

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35006) MaCS_70 válasza dancsuri (#35005) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez nagyon tetszik, számtalan esetben vettem volna már jó hasznát.

Kérdés, hogy mennyire lesz használható a minősége...

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#35007) -AD4M- válasza szerzol (#34986) üzenetére


-AD4M-
tag

Elvileg van újabb is:
[link]
:)

Allons-y!

(#35008) -AD4M- válasza tuzpenge (#34987) üzenetére


-AD4M-
tag

Nekem még az októberi van fenn.
A hétvégén 5 óra 40 perc képernyőidőt értem el :D
Ebből 4 óra böngésző (Opera) wifin és automata fényerőn, és 1.5 óra filmnézés max fényerőn :C

Allons-y!

(#35009) szerzol válasza -AD4M- (#35007) üzenetére


szerzol
senior tag

Ja, csak lentebb csúszott az újam. :D

(#35010) Anulu79 válasza dancsuri (#35005) üzenetére


Anulu79
addikt

kérdés, hogy vajon hányszor lehet egy lencsét felragasztani.

(#35011) apaszka válasza Anulu79 (#35010) üzenetére


apaszka
veterán

Hát gondolom nano technológia alkalmazásával sokszor.

Bár a Nokia mobil fotózás terén már régóta nagyot alkotott, mit a mai vezető gyártók sem vágtak még hanyatt!

A cerka a samu büszkesége,az LG nek is van pár jó szabadalma.....

Erre majd kíváncsi leszek tényleg!

Visszatérve a Nokiához , kíváncsi leszek az androidos készülékére? PureView továbbfejlesztve is üthet nagyot? A fejlesztések folynak, de nagy a csend róla! Sőt a Nokia-ról is. Pedig rengeteg mérnök fejleszti a szabadalmaikat folyamatosan..........

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35012) Anulu79 válasza apaszka (#35011) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem is az egyik legjobb mobilos kamerát a Nokia csinálja. Én is várom már nagyon az első csúcs androidos Nokiát. A Note előtt majdnem átmentem Nokiára a kamera miatt de a rendszer nem győzött meg. :)

(#35013) apaszka válasza Anulu79 (#35012) üzenetére


apaszka
veterán

A 808 at nem szabadott volna eladni...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35014) Parallaxis válasza Anulu79 (#35012) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én is várom már nagyon az első csúcs androidos Nokiát.

Vagyis az első Foxconn-os csúcs Androidot Nokia logóval :)

(#35015) Tense


Tense
őstag

Sziasztok! Ha le akarok egy alkalmazást zárni ujjlenyomattal, azt hogy kell, kell külön valami app?

(#35016) apaszka


apaszka
veterán

Én ezt használtam sokáig.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35017) Anulu79 válasza Parallaxis (#35014) üzenetére


Anulu79
addikt

Amíg a Nokia felügyeli (gondolom így van) addig szinte ugyan az. :)

(#35018) Tense válasza apaszka (#35016) üzenetére


Tense
őstag

köszönöm szépen

(#35019) nadi94


nadi94
csendes tag

Üdv! Múlthéten rendeltem házhoz jövős szervizt a telefonomra, mondták hogy már csak futár viszi el a telefont és bent javítják majd csak meg, és hogy kérte hogy a számlával, garanciával adjam át a futárnak a készüléket.
A probléma hogy nincsen számlám hozzá, és azt mondta hogy így nem tudom garanciáztatni, említettem neki, hogy volt már máskor is garanciáztatva és akkor se volt hozzá és eddig miért javították meg? Szóval ez a nagy helyzet, GSM-be vásároltam a készüléket, rendes gyári samsung garanciával. Szerintetek mitévő legyek? Vagy így már bukta is a garancia? Esetleg ha számla nélkül küldöm be mit fognak tenni? :F :W :W

(#35020) Parallaxis válasza Anulu79 (#35017) üzenetére


Parallaxis
addikt

Amíg a Nokia felügyeli (gondolom így van) addig szinte ugyan az.

Annyi köze lesz a Nokiához, hogy használhatják majd a logót, azok már nem felügyelnek semmit sem.
Ez volt az N1-es tabletnél is.

(#35021) Parallaxis válasza nadi94 (#35019) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha 1 éven belül vagy, akkor kötelesek számla nélkül is, csak a garipapirral elfogadni, mert a törvény kötelezi őket erre.
Ha elmúlt a készülék 1 éves, akkor a Samsung saját követelményeinek kell megfelelned (mert a második évet ők vállalják, nem a törvény kötelezi őket), vagyis ha számlát kérnek a garanciális javításhoz, akkor sajna muszáj ezt mellékelned.

Szóval ez a nagy helyzet, GSM-be vásároltam a készüléket, rendes gyári samsung garanciával.

Ha így van, akkor kellett számlát kapnod, ha mégsem kaptál, akkor utólag is kérhetsz (ha nem akarnak adni, akkor reklamálhatsz, mert a gyári Samsung garanciához ez mindenképpen jár).

[ Szerkesztve ]

(#35022) nadi94 válasza Parallaxis (#35021) üzenetére


nadi94
csendes tag

Biztosan nem kaptam róla számlát, de akkor vissza fogok menni és meg fogom mondani nekik, mert egyszer már voltam bent, csak érdeklődés képpen mert akkor még nem hívtam a szervizt, azt mondta visszamenőleg nem lehet számlát adni!? Mondtam is neki hogy sokan mondtak ilyen csereutalványos dolgot is, aztán elhajtott a picsába vele, merthogy így neki mekkora minusz lesz, mert hogy neki a saját pénzén kell nekem új telefont rendelni, és hogy ez neki mekkora szívás. Nemtudom, hogy működik ez a csereutalványos dolog, de nem hinném hogy azt neki a boltosan kellene e állni, na de akkor holnap futok még egy kört.

(#35023) vferi90 válasza SteveJobs (#34981) üzenetére


vferi90
tag

Na jó akkor megpróbálom. Kérdés: Elég ha csinálok egy mentést az EFS mappáról Recovery-ben?

Note9

(#35024) vferi90 válasza vferi90 (#35023) üzenetére


vferi90
tag

Végül a telepítés sikerült, EFS maradt. Nagyob szegényes a telefon így de cserébe viszont qva gyors. Ujjlenyomat feloldás nincs viszont maga az azonosítás jól müködik.
Még annyi hogy semmilyen biztonsági mentést nem volt hajlandó visszaállítani a google fiókból.

[ Szerkesztve ]

Note9

(#35025) dancsuri válasza vferi90 (#35024) üzenetére


dancsuri
veterán

a CM romoknak ez a lényege, semmi gyártói cucc nincs benn, saját készítésű drájverei vannak, én ezért nem szeretem, nekem kellenek a Samus cuccok

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35026) ferrari0819


ferrari0819
tag

Sziasztok! Esetleg tudja valaki, hogy az eszköz fiók névjegyeit hogy tudom át másolni vagy át helyezni a SIM kártyára az Istenért nem jövök rá vagy nem lehet? Eddig a Google fiókba raktam minden számot de egyik napról a másikra mind a 110 db névjegyem eltűnt próbáltam biztonsági mentésből visszarakni de nem rak vissza egyet sem. Köszönöm előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#35027) zho-lee válasza dancsuri (#35025) üzenetére


zho-lee
addikt

Én csak a Spencommand.apk-t vettem meg a CM romokhoz.
De tényleg "sekélyes" a gyárihoz képest.

Nem is néztem a CM Theme Engine benne van-e.. :W
Azzal lehet mókolni.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#35028) atomeec


atomeec
senior tag

Sziasztok. Van esetleg valakinek bevált root elrejtő alkalmazása? Lehetőleg nem ilyen XDA-s power shell-es megoldás :DDD
Van egy játékom, amibe most beletették a root ellenőrzést és nem működik...root nélkül meg...Apaszka tudná mondani... :DD

RootCloak nem jó hozzá, azt néztem.

(#35029) MrCsiT válasza atomeec (#35028) üzenetére


MrCsiT
addikt

Pokemon go? :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#35030) vferi90 válasza dancsuri (#35025) üzenetére


vferi90
tag

Végül visszakerült a Nemesis. Nem ment a kamera és a zenelejátszó is hol ment hol nem.

Note9

(#35031) bobace válasza atomeec (#35028) üzenetére


bobace
őstag

Xtouchwiz Xposed modult próbáltad már? Van benne egy flag, amivel officialnak mutatja a telót. Pl nekem a banki program így vette be, Rootcloackkal nem...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35032) zho-lee válasza bobace (#35031) üzenetére


zho-lee
addikt

:Y és tényleg...

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#35033) apaszka válasza atomeec (#35028) üzenetére


apaszka
veterán

Xtouchwiz Xposed modult már ajánlották előttem.

Én is szívtam pár dologgal anno.

Pokemont nem ismerem. Nem játszom már régóta. 2001 ben talán a dina-val utoljára......[link]

Nemsokára 52 leszek...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35034) SteveJobs válasza vferi90 (#35030) üzenetére


SteveJobs
őstag

Én nem értem nálam semmi gond! :F
Az akku idő ugyan olyan mint a gyári. :K

(#35035) dancsuri


dancsuri
veterán

N7 jellegű portokhoz:
RamKernel V3 R2
SR5-SuperSU-v2.78-SR5-20161130091551.zip

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35036) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

Kis segítséget szeretnék kérni. n910fxxu1dph1 -es alapsáv verziójú ,független a telóm.EZZEL szeretném frissíteni ODINon keresztül.Jó verziót választottam?Megmaradnak a progijaim,cuccaim frissítés után?
köszi :U

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#35037) dancsuri válasza osztszoroz (#35036) üzenetére


dancsuri
veterán

igen, ha NEM csinálsz semilyen törlést

egy vadonatúj 5.1.1 T-Mobilra N910FXXS1DPK2
Model SM-N910F
Model name GALAXY Note4
Country Hungary (T-mobile)
Version Android 5.1.1
Changelist 9428727
Build date Fri, 04 Nov 2016 10:10:31 +0000
Security Patch Level 2016-11-01
Product code TMH
PDA N910FXXS1DPK2
CSC N910FTMH1DPJ1

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35038) osztszoroz válasza dancsuri (#35037) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

köszi. :R

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#35039) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Telepítette már valaki a pár napja megjelent legújabb C frissítést?
Milyen lett tőle az akkuidő?

ˣ

(#35040) atomeec válasza bobace (#35031) üzenetére


atomeec
senior tag

Ú gyerekek, köszi a válaszokat, sajnos nem tudtam melóból már nézni, elöntött a ... sokminden :D
Meg fogom nézni, amúgy nem pokemonozok, Summoners War, de ezt is abba kéne hagyni, mert csak az időmet rakom bele (igaz, munka közben mást nagyon nem tudok, mert csak nyomogatni kell a kijelzőt, akár hívás közben is lazán lehet (telefonos ügyfélszolgálat). :)
Mindenképp jelezni fogom, hogy működik-e, sajnos azt még nem tudom, hogy mikor lesz rá időm, de hétvégén legkésőbb kerítek. Volt fent korábban Xposed, de már önmagában is harapott rá a játék, de azért hátha a kettő együtt működhet. :R :R :R

@Apaszka: Én se vagyok mai gyerek (oké, csak 33), de valami kell az őrület ellen, levezetésnek. Ó mennyit nyomtuk anno a Dyna-t anno... :C

[ Szerkesztve ]

(#35041) apaszka válasza atomeec (#35040) üzenetére


apaszka
veterán

Az tök jó meló lehet.
Persze nem a samunál...?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35042) rstwingo válasza dancsuri (#35037) üzenetére


rstwingo
tag

Ez érdekes :Y

Samu új politikája, hogy nem előre, hanem hátra lép a romolásba? a 7.1 helyet vissza 5.1.1-re :F

(#35043) apaszka válasza rstwingo (#35042) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem mi a 7 et nem kapjuk meg.

Persze szemétség, mert az Európában ez az utolsó Note széria mit árultak rendesen.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35044) upbuvar válasza dancsuri (#35037) üzenetére


upbuvar
tag

Szerintem 6.0.1 ROM az, elírták a Sammobile-on.

(#35045) atomeec válasza apaszka (#35041) üzenetére


atomeec
senior tag

Dehogy, akkor értelmesebb hozzászólásokat láttatok volna tőlem, és nem kérdéseket :DDD
Általános technikai dolgok az otthoni...áram és gázszolgáltató dolgozói részére.(3 betűs).

(#35046) b1sti


b1sti
senior tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne. F-es verzióra kiadott 6.0.1-es frissítés után tapasztalt vki lassulást? A frissítés után nálam az üzeneteket nagyon lassan tölti be, mint ahogy a billentyűzetet is.
A másik kérdésem az lenne, hogy a telefont használtan vettem egy PH!-s kollégától. Elméletileg még Samsung gari is van rajta. Hogyan és miként tudom a nevemre "iratni" a keszuléket?
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#35047) gyuri81 válasza apaszka (#35043) üzenetére


gyuri81
veterán

Te is tudod h 2 éves támogatottság van a Samsungnal. A Note 4 pedig már rég elmúlt 2 éves széria!

(#35048) apaszka válasza gyuri81 (#35047) üzenetére


apaszka
veterán

Ez oké, de ez az utolsó Note európában.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35049) gyuri81 válasza apaszka (#35048) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerinted érdekli őket? :( azt se tudják hol van Európa...

(#35050) tuzpenge


tuzpenge
őstag

[Erre] valaki tud mondani valamit?

ˣ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.