Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) apaszka válasza lajozs (#39600) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem privát üzenetben keresd Amoledus vagy kékbéka kollégát..

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39602) lajozs válasza apaszka (#39601) üzenetére


lajozs
aktív tag

Kösz, az lesz a végső út.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#39603) Massmurderer


Massmurderer
őstag

3 napig voltam note 8 tulaj,azt megváltam töle.1 hajszálnyival tud többet csak mint a note 4. 2 kamerá hátul ide vagy oda,10-12 képet csináltam note 8al és note 4-el,és 1 kép volt csak ahol a note 8 jobb volt a note 4nél.Ha note 9 is ilyen lesz mint a note 8,már nem is érdekel.

(#39604) apaszka válasza Massmurderer (#39603) üzenetére


apaszka
veterán

Hát ez dúrva!
Vagy a nóta4 jó,vagy az sz@r ennyiért?
Persze a sok szép dolog jó lenne ,de nagyon elbizonytalalanított a fiam is ellene!
A Nexus 6p-m nagy tárhellyel eldobtam a cerkáért gyorsan ,míg meghetetem a nóta 8at,aztán jönnek a negítív dolgok... :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39605) king.mp


king.mp
aktív tag

Sziasztok.
C-s verzióhoz élő linket tud valaki Ditto Note 7 ROM v0.1 -hez?
Előre is köszi

(#39606) Massmurderer válasza apaszka (#39604) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem hozta azt amit vártam.+3GB ram értelmét se látam,note 4 soha nem akadt eddig,nem fagyot.8as droid is vacak,1 dekával se jobb mint a 6.0.1es.Csicsásitás van a 8asba csak.1perc 36mp beszélgetési idö volt a note 8ba,meg 2x töltöttem fel.Pár ismerös vett s9 meg s9+ telót,de eddig csak szidták.Szóval,marad note 4 meg a note 2,addig mig birják :)

(#39607) Snowy_owl válasza Massmurderer (#39606) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha nem töröd össze vagy megy tönkre belül valami, akkor örök élet+1nap, mivelhogy az aksi is cserélhető. :DDD

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39608) Massmurderer válasza Snowy_owl (#39607) üzenetére


Massmurderer
őstag

Eddig nem volt semmi gond vele.Full karcmentes.egyedül a cerka végén az a krom rész kopot picit.

(#39609) CB


CB
senior tag

Sziasztok!

Nekem a Note Edge változat van, eddig szinte hibátlan. Egy hiba szokott előjönni kb. hetente egyszer, de ez miatt a hajamat tépem.
Nálatok szokott ilyet csinálni?:
Mutatja a csíkokkal, hogy van térerő, de az adatforgalom nyilacskák (fel-le nyíl) eltünnek a sávból. A telefon el kezd merülni, mint a Titanic, és melegszik, hogy tojást lehet rajta sütni. Csak az újraindítás segít rajta.

Ezt mondjuk már a telefon vásárlása óta csinálja, másfél éve. Ez akkor gond, ha ügyeletes vagyok, és nem veszem észre. Ilyenkor nem érnek el, jön a lebaszás.
Ilyenkor mindíg megfenyegetem, hogy túladok rajta, de rájövök, hogy egyébként nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#39610) amoledus válasza CB (#39609) üzenetére


amoledus
aktív tag

Halozatmod wcdma/gsm -re allitsd at ,lehet hogy nalatok nincs normalis lefedettseg ,( ez csak egy tipp ) :)
Beallitasok)tovabbi halozatok)halozat mod.

Illetve alap muveletek teljes reset wipe

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39611) bobace válasza apaszka (#39604) üzenetére


bobace
őstag

Nem eszik olyan forrón a kását azért. Lehet hogy nem éri meg a négyszeres árkülönbséget, de kiváló telefon eddig a Note 8. A kamera 10-ből 9x jobb képet lő és a plusz ram sem hiábavaló. A sebesség ég és föld. Az Android újdonságai miatt tényleg felesleges váltani, nincs nagy újítás már. Az akksi sem rosszabb mint a 4ben. A Samsung újításai is elég jók, mint témázás, AOD stb amik sokszor a főzött romokban sem voltak benne.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39612) apaszka válasza bobace (#39611) üzenetére


apaszka
veterán

Igazad van!
Viszont még várom a hibáit,hiszen minden telómat azonnal ROOTolni szoktam,így a Samunál ez garancia vesztéssel jár! Sajnos :W De itt lesz lassan a 9 mitől nagyobbat várnék!
Addig ez csak kihuzza ,vagy veszek egy P20 at addig? :Y :W
A feleségem már érdeklődik a következőről,de én most lenyugodtam kicsit! Már nem érzem az azonnali csere kényszerét 6 hónap után! :K
Ez előtt a nagyobbik Nexus 6P volt. Nagyon jó,és gyors teló! A kamera nagyon király! Megvettem hozzá a normális appot! Rootolni lehet bűntetlenül,és 100%os a főzött ROM hozzá. Nem semmi ez !
De nincs benne cerka! Ezért visszatértem ide!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39613) CB válasza amoledus (#39610) üzenetére


CB
senior tag

Köszönöm az ötleteket. A wcdma/gsm -re allitást a telefonom első "akciója" után megcsináltam. Sajnos nem segített.
Karácsonykor újrahúztam a telefont. Az sem segített. Szerintem a gyári ROM a selejtes.
Főzöttet meg nem merek feltenni, nehogy még kevesebb funkció működjön, mint most.
Más ötlet?

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#39614) apaszka válasza CB (#39613) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor csak root és kernel csere?
De én az apokalipszis Rom ot használom, de nincs hiány éreztem semmi iránt!
Igaz a full verziót használom de ha érdekel.....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39615) theBigFace


theBigFace
tag

Pár napja voltam bent egy GSM boltban Szegeden, rákérdezni, hogy mennyi az annyi ha én kijelzőt akarok benne cserélni. Na már most a Tag annyit mondott, hogy az annyi lenne, hogy inkább adna helyette 40 ezerbe egy patent állapotút. Én erre mondtam neki, hogy az megoldható lenne, hogy esetleg az én lapomat belerakni, ugyebár az adatok sbt. Erre azt mondta, úgy is 40 de úgy benne van a szerelési díj, az akksi viszont nem garantált így. Na már most én csak azért is ragaszkodok az alaplapomhoz, mert igaz, hogy lassan 1,5 éve áll, de amikor 1 éves kora elött belett küldve a szervízbe kapott egy új lapot, az az lehet,hogy egy felújítottat, 1-2 hónapra rá szeptemberben össze törtem a kijelzőt. :C Havonta azóta belerakom az akksit, hogy ne szálljon el a memória, de nem tudom, hogy így 1,5 év állás után jó lenne-e egy rootolt alaplapost üzemberakni. Szerintetek megérné? Vagy vadásszam olcsóbban magamnak én egy donort, azt rakjam én bele ? :F Engem csak az állás aggaszt, eddig azért se mertem megcsináltatni, vagy valami ilyen gondolat.

S21 FE (SM-G990B/DS)

(#39616) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv mindenkinek!
idő híján, és más okokból feldobtam egy gyári repartost, aztán [innen] leszedtem a legújabbat (DQI6), és odinnal feldobtam.
Szoktam ilyet csinálni néha, de most aztán tényleg vért izzadok...
Az spen nem megy az SNote alkalmazásnban, eleve a cerkával írás, és laggok/akadások/fagyások vannak.
Az Adaway.hu-t használva, és rendszeresen frissítve a kezdőképernyőre dobál már fel ablakokat :W

Nincs nálam sajnos a hátlap (gyári ledes flip tok van-nem minden custom rom indul el, ha ez van rajta :W ), ezért custom romot nem kezdek el felrakni, tudtok linkelni egy olyan romot a Sammobile-ről, ami működik is?
N910F van, függetlenítve vásároltam anno, de T-s vagyok.

Nagyon köszönöm!
:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39617) Massmurderer válasza zho-lee (#39616) üzenetére


Massmurderer
őstag

1 fájlos nálam nem volt jó,fel se ment anno.4 fájlos viszont jó volt.

(#39618) zho-lee válasza Massmurderer (#39617) üzenetére


zho-lee
addikt

Akkor otthon megcsinálom :(((

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39619) Massmurderer válasza zho-lee (#39618) üzenetére


Massmurderer
őstag

Probáltam énis más romot,de valahogy nem jöttek be.Visszapakoltam a gyárit.4fájlosal viszament,frissitések lejöttek,azóta semmi gondom nem volt vele.7es 8as droid csak csicsásitás,semmi több.note 1en meg note 2n 5ös droid van a mai napig,és hibátlanul müködik.

(#39620) zho-lee válasza Massmurderer (#39619) üzenetére


zho-lee
addikt

Persze, minden egyes android verzió lényegében csicsásítgatás.
De azért, ha emléxel az Android2-re, az Android5 azért sokkal pörgősebb, okosabb..

Kérdés: Heimdall-t használtad, vagy valaki?
[link]

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39621) Massmurderer válasza zho-lee (#39620) üzenetére


Massmurderer
őstag

a 2es és az 5ös más.Mikor a 2es volt nem voltak többmagos procik a teloba.Heimdall-t ha nem irod,nem is tudok róla :D

(#39622) zho-lee válasza Massmurderer (#39621) üzenetére


zho-lee
addikt

A lineage (8.1.0) topicjában van.
Google fordítóval elég vicces :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39623) Massmurderer válasza zho-lee (#39622) üzenetére


Massmurderer
őstag

Néztem.Az a rom hullaldék.bt,gps,kamera vackol,szóva alap dolgoknál gond van,meg se éri felteni.RR romra elöbb néztem rá,de ott is elég sok minden nem jó.Maradok én a gyárinál.azértt érdekes mert note 1 meg note 2nél az rr romba minden jó volt,spen,kamera,bt,gps.note 4nél meg mindig van valami bug vagy nem müködik az ilyen portolt romoknál.Nem is értem hogy aki csinálja a romokat,miért félkész cuccot dob oda a többinek.

(#39624) zho-lee válasza Massmurderer (#39623) üzenetére


zho-lee
addikt

Van Note 4 rom megokosítva, azok jobbak.
Pl. az Alexandr, és az Echoe.
Ha lehet én azokat használom, nincs gond velük.

szerk: az RR, és a Lineage abszolút nem Samu rom (tulajdonképp a cyanogen romok új fejlesztői készítik).
Nem csak Samura, szerintem még az Alcatel OT995, Moto Defy, SE X8,10, Active használtam már.

A mostani portok (N5,N7,N8...) meg mindig sántítani fognak, mert nem N4 romok.

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39625) apaszka válasza zho-lee (#39624) üzenetére


apaszka
veterán

Az ujjlenyomat olvasó nem működik, de minden más tökéletes ebben mit használok.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39626) Massmurderer válasza apaszka (#39625) üzenetére


Massmurderer
őstag

vazz...ami note 7en müködik az nem biztos hogy note 4 is

(#39627) king.mp


king.mp
aktív tag

Kellemes ez a rom, bátran ajánlom, BT alapból bugos volt, de fixálás után rendben működik.

(#39628) apaszka válasza king.mp (#39627) üzenetére


apaszka
veterán

Az apokalipszis rom rendben van ilyen Bt terén is.
Autóhoz és mindenhez kapcsolódik rendesen.

A ceruza dolgai is működnek...
Egyedül az ujjlenyomat nem, de ki fogom próbálni a trükköt, hogy működjön az is.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39629) king.mp válasza apaszka (#39628) üzenetére


king.mp
aktív tag

Itt, így már minden rendben, újjlenyomat is megy, bár alapból rühellem, így kikapcsoltam. :D

(#39630) DarkKarol


DarkKarol
tag

Tudtok egy jó akkumulátor naplózó progit? Ahol akár napokra visszamenőleg is meg tudom nézni, hogy mikor töltött/fogyasztott és mitől?
Köszi :D

(#39631) hermandani


hermandani
tag

Várható még Note4-re hivatalos android frissítés?
Vagy a 6.0.1. marad mostmár a legfrissebb?

(#39632) amoledus válasza hermandani (#39631) üzenetére


amoledus
aktív tag

A 6-os marahmallow android marad , erre jonnek meg ki hibajavitasok egy ideig (pl regi note 2-om 2017 februarban kapta utolso frissiteset meg is lepodtem)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39633) pigulla válasza DarkKarol (#39630) üzenetére


pigulla
csendes tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery

(#39634) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én most nézem a hirdetéseket másik note 4 után :) Nem,nem halt be az f verzásom,csak alkatész miatt,tartalék :)

(#39635) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok!

Van egy emmc hibás note 4 telefonom, ami néha beindul, néha nem.
Az adatokat szeretném lementeni róla, van erre valami szoftver, amivel olvashatóvá válik a belső memória, lehetőleg anélkül, hogy az oprendszer elindulna?

Köszönöm a segítséget előre is.

(#39636) S e t h


S e t h
nagyúr

Most tudtam meg, hogy meghalt szegény, mondhatni innen ment el tőlünk. :(
Nyugodjon békében !

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39637) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni hogy az accubattery mennyire hiteles amikor megsaccolja az akumlátor kapacitását?
A kb 3 éves akumra kb 1900 mAh át dob ki de amit vettem originál (?) újat, arra sem sokkal többet ír.
Kb egy óra képernyőidő melett, este már nagyon könyörög a töltőért. Gear s2 vel van szinkronizációban egész nap. :F

Köszönöm!

(#39638) vinpilu válasza S e t h (#39636) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nyugodjon békében. Betegség, baleset?

(#39639) haligali72 válasza S e t h (#39636) üzenetére


haligali72
aktív tag

Nyugodjon békében!

(#39640) DarkKarol válasza pigulla (#39633) üzenetére


DarkKarol
tag

Megnézem, köszönöm :R . Amúgy az se baj, ha fizetős csak jó legyen :D

@S e t h
Nyugodjon békében :(

(#39641) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

A 10 perces videó limitet a gyári fényképezőben rootal lehet orvosolni?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39642) S e t h válasza vinpilu (#39638) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39643) vinpilu válasza S e t h (#39642) üzenetére


vinpilu
senior tag

:R :(

(#39644) gyuri81


gyuri81
veterán

Van most nálam egy Note Edge ami folyamatosan újraindul azaz még boot-oláskor ( bootloop) Mit lehet ezzel kezdeni? Recovery-ben dalvik-ot töröltem, meg factory reset is volt, de ugyanaz..

Odin-nal tegyek fel egy új romot? Vagy akksi csere? Vagy meghalt az alaplap?

(#39645) dancsuri válasza Snowy_owl (#39641) üzenetére


dancsuri
veterán

Azt nem tudom, de főzött rommal csak a tárhely mérete a korlát UHD felvételkor

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39646) bobace válasza gyuri81 (#39644) üzenetére


bobace
őstag

Odint próbáld meg, igen. 4 fájlos a legjobb.
Mivel a Note Edge Snapis, így akár lehet is, hogy utolérte az alaplaphiba, bár ennél a típusnál eddig nem hallottam róla, vagy csak túl ritka hozzá.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39647) gyuri81 válasza bobace (#39646) üzenetére


gyuri81
veterán

Úgy néz ki hogy akksi ellett meg. Töltőn működik, de akkuról kb 5 perc múlva újraindul.

Speedhop-bol rendeltem is egyet. Remélem hamisítvány....;) de akkor bevagom az ablakukon

(#39648) bobace válasza gyuri81 (#39647) üzenetére


bobace
őstag

Huh, ez igazán jó hír :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39649) Harder101


Harder101
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnénk kérni technikai probléma miatt. Nemrég vettem használtan egy Note 4-et, előtte 3-ast használtam évekig, hibátlan volt, így abszolút típusfüggővé váltam.

A Note 4 viszont az alábbi hibát hozza: ha fényképezek vele, nagyon hamar túlmelegszik felül azon a helyen, ahol egyébként az sd kártya helye lenne és leáll a telefon. Újraindítja magát, de nem tölt be, csak folyton újra próbálkozik. Ki kell vennem az akkut és úgy tudom újraindítani csak.
Minden más alkalmazással hibátlanul működik, de ahogy fényképezek rögtön, vagy a második próba után leáll és újraindítja magát, miközben nagyon felmelegszik.

Az akkuja erősen használt, cserére szorul, ezt tudom. Okozhatja ez a problémát, vagy sajnos más, zsebbenyúlósabb lehet a gond vele?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

(#39650) apaszka válasza Harder101 (#39649) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem egy HR nem ártana neki, vagy újra rakni azt egészet.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.