Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) Starz561


Starz561
tag

Üdv, adott egy telekom romos note 4, nem bootol be rajta az android, bekapcsolásra rá nem sokra ki adja hogy nincs parancs ilyen fekvő droid ikon, és be dob a recovery menübe, ahol egyszer ki írta hogy dm-verity verification failed, egy újra dinítással később már nem, wipe data / cache -re semmi sem változik, csak odinos újra telepítés játszik ? Válaszokat előre is köszönöm.

(Ismerősöm telefonja, nekem anno s5-volt de hasonló probélmám sosem volt vele.)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#39452) nggabi válasza Starz561 (#39451) üzenetére


nggabi
nagyúr

Rootoljátok meg, attól elvileg megjavul.

"szenyor dzsíííí"

(#39453) Starz561 válasza nggabi (#39452) üzenetére


Starz561
tag

Időközben valamilyen rejtélyes módon helyre jött. Egyszer csak írt ismerősöm hogy bekapcsolt.

Azért köszi a segítséget. :R

Örülök hogy csak úgy megjavult, a roothoz teljes mértékben 0 vagyok.

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#39454) atomeec válasza apaszka (#39450) üzenetére


atomeec
senior tag

Szia. Rakd fel a topikjában elérhető Beta v1-et (vagy valami ilyesmi verziót adott neki, de másik nincs is belinkelve már régebbi), ha az felment, elindult, arra húzd rá a legújabbat. Tudom, mert nekem sem indult magában valamiért. Amúgy jó, gyors, stabilnak is tűnik, ha esetleg javítja az energiatakarékos módot, akár napi használatára is felrakom

[ Szerkesztve ]

(#39455) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném szükségem lenne egy repartos 4 fájlos romra mert az összes itt található link halott kb 1órája szenvedek s sehol semmi már úgy vagyok kettétöröm a telefont.....

(#39456) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok! Nekem az N910CXXU1DPC1 van fent új akkumulátorral és nagyon jó lett a telefon. Érdemes ezt a 600 megás frissítést feltenni rá? Félek, hogy egy x idő után a szoftver elkezdi lassítani a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#39457) apaszka válasza zekk007 (#39455) üzenetére


apaszka
veterán

ezek halottak?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39458) zekk007 válasza apaszka (#39457) üzenetére


zekk007
aktív tag

Ez még élne is de ugye egy rom fel van darabolva 10 részre és 1 darab 1 óra alatt jön le ami ugye cirka majdnem fél napba kerülne.... Egyszerűen nem tudom elhinni hogy nincs egy normális letöltő link sehol se magyar se külföldi oldalon.....

(#39459) amoledus válasza bwin.party (#39456) üzenetére


amoledus
aktív tag

Rosszabb nem lett tőle ,az akku picit jobban bírja ,valamit biztos javítottak rajta ekkora méretnél,de nagy változás nem érezhető :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39460) S-line


S-line
újonc

Üdv! Engem is elért az alaplap halál. A készülékem egy N910F nagyon szeretem és olvastam azt hogy jó bele az N910C alaplapja is aminek nincs ez az Emmc hibája. Igaz lenne ez? És az alaplapon kívül mást is kel még cserélni?

(#39461) apaszka válasza atomeec (#39454) üzenetére


apaszka
veterán

Kipróbáltam!

Úgy felment tényleg. Viszont Magyar nyelv nincs benne.
Mivel idő sem volt belakni, ment vissza a mentés.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39462) atomeec válasza apaszka (#39461) üzenetére


atomeec
senior tag

Magyarítás gondolom dancsuri féle modszerrel van (nem foglalkoztam vele sosem, elvagyok angollal is), szerintem megéri pedig a próbát, tetszett a GUI folyamatossága és akksi miatt is gondoltam váltani (már sok hónapja van fent ami van és naponta töltöm...). Lehet rendelni kellene lassan valami jóféle utángyártott német akksit.

(#39463) apaszka válasza dancsuri (#39438) üzenetére


apaszka
veterán

Külső app-al magyarítod?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39464) Massmurderer válasza S-line (#39460) üzenetére


Massmurderer
őstag

A keretet,és azt a részt cserélni kell ahova az alaplapot beteszed.F-es verza nem olyan mint a C-s verzaé.

[ Szerkesztve ]

(#39465) dancsuri válasza apaszka (#39463) üzenetére


dancsuri
veterán

Igen vagy Ezzel

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39466) apaszka válasza dancsuri (#39465) üzenetére


apaszka
veterán

Most értem haza egy nagy vizsgáról!

Neki ugrok újra! :C

Google cucc kell +ba rá?
Nekem a múltkor papaszkodott kicsit a Play miatt!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39467) dancsuri válasza apaszka (#39466) üzenetére


dancsuri
veterán

na és jól sikerült a vizsga?
elméletileg nem
de sajnos a play áruházzal legtöbbször szórakozni kell, letiltás majd egy friss verzió telepítése, de akár komplett gapps csomag felrakása

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39468) apaszka válasza dancsuri (#39467) üzenetére


apaszka
veterán

A vizsga igen!

De itt még megy a belakás!
A Magisk itt sem működik sajnos!
Ez fájó pont!

szerk!:

Sőt itt neki még a ROOT se tetszik egyenlőre!
Holott felment mind a 3 rom verzió a kiegészítéssel! :W
Sőt nálam a fényerő is fura egyenlőre!

De nem adom fel!

Most sír,men vagyok ROOTolva? SU-t is felraktam..... :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39469) apaszka válasza dancsuri (#39467) üzenetére


apaszka
veterán

Vissza megy a mentés!
Remélem az jó lesz!
Ez a ROM nem tetszik ennek a telefonnak!
Küszködök vele több estét!

De sajna ezzel a telefonnal ! Ez ugye már le......,és csak addig kell míg meglesz az új! ? Hiába adnék neki esélyt ! Utálja ROOT-OT NÁLAM nem megy rendesen! Kivéve a gyári ROM on a ROOT !

Szóval nem kisérletezgetek vele! Szerintem feladom,és marad a gyári vacak rajta! :B

Ha meglesz az új telóra a pénz ezt dobom....... :W
Szerettem ezt a telót,de sok negatív élményt ad mostanában!
Ezért küldöm a megérdemelt helyére! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39470) theBigFace


theBigFace
tag

Üdv! Szerintetek kb mennyi lehet egy F-esre komplett kijelző?
U.i.: igaz nem olyan nagy szükség, mert lecseréltem, sajna össze törtem, 1,5 éves volt a telefon, lassan 1,5 éve nem üzemel. Csak érdekel, kb mennyibe lehetne.

[ Szerkesztve ]

S21 FE (SM-G990B/DS)

(#39471) apaszka válasza theBigFace (#39470) üzenetére


apaszka
veterán

Kékbéka,és amoledus van itt ebben naprakész!
Ők javítanak telefont, kérdezz rájuk!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39472) Massmurderer válasza theBigFace (#39470) üzenetére


Massmurderer
őstag

45k az egész kijelzö.

(#39473) apaszka válasza apaszka (#39469) üzenetére


apaszka
veterán

Újra neki estem a rom-nak.

Be is laktam, viszont most nézem az ujjlenyomat olvasó nem működik benne?

Csak nálam, vagy idén ez a Rom?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39474) dancsuri


dancsuri
veterán

egy kis érdekesség a ma este kezdődő bemutatóról

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39475) atomeec válasza apaszka (#39473) üzenetére


atomeec
senior tag

Hibáknál írja. Mondjuk a portolt romoknál ez a két dolog, ami sosem fog menni rendesen (jó, lehet az ujjlenyomatra van valami megoldás, mintha korábban lett volna már olyan rom, amiben megoldották valamennyire, én nem használom a húzogatás működés miatt), az ujjlenyomat olvasó és az AOD (always on display).

(#39476) dancsuri


dancsuri
veterán

aki váltanim akar, már előrendelheti az S9-et

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39477) apaszka válasza dancsuri (#39476) üzenetére


apaszka
veterán

Note 9 lesz a nyerő! Azt megveszem!

S széria nem lett a szívem csücske!

De a note 4 van most előttem! Ezzel küszködöm!
Nem megy minden rendesen!
A Gyári ROOTolva király ,de a főzelék jobban bejön!
Viszont a kedvenc Magisk nrm ok rajta,de a SU igen! Aztán a az újjlenyomat sem ok! Ez a vásárlásoknál az OTP.s appnál igen gáz így!
De remélem megoldom! Találtam ,megoldást rá!
Mentettem és hajrá!?
:W

Szerk:
Titaniumozni kell állítólag,és jó lesz???

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39478) theBigFace válasza Massmurderer (#39472) üzenetére


theBigFace
tag

Lehet jobban járok, ha veszek olcsón egy alaplaphibásat, azzal olcsóbban kijövök. Bár egye fene, egyszer élünk lehet megspórolok rá. :D

S21 FE (SM-G990B/DS)

(#39479) Massmurderer válasza theBigFace (#39478) üzenetére


Massmurderer
őstag

Az a gáz ha alaplaphiás,akor is meg kel bontani a telot.ha a kijelzö részt 1x kiszeded,a ragasztást is cserélni kell mert nem fog rendesen illeszkedni,na meg ha nincs hozzá megfelelö gyakorlat,elpattan a kijelzö vagy az érintö,azt akkor mindenkép cserélni kell.Na meg ki tudja,amit vennél alaplaphibasat,annak milyen a kijelzö része.Mert ha karcos vagy sérült,megint ot vagy hogy újat kell venni bele.De inkabb note 4be veszek új kijelzöt mint pl s7 vagy s8ba,mert ott 2x olyan drága,már ott a hátlapcsere se olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#39480) IamSociopath válasza Massmurderer (#39479) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Pontosan. Nekem is hiába szakértő kezek szedték ki a kijelzőt és tették vissza, már attól vetemedett az anyag, hogy felhúzták a sarkát. Szerintem ha jót akarsz új kijelzőt keress, ahhoz van gyári ragasztó szett is.

(#39481) Massmurderer


Massmurderer
őstag

kb.2 hete vettem egy fülest.Maxell Trek Sounds .Nem nagy márka,ára se volt huzos,nem volt 5k.PC-hez vettem eredetileg,de rövid volt a kábel,mondom megnézem telóhoz.Hát gyerekek,batár nagyon.Powerampot használok zenelejátszáshoz,hát eszméletlen jól szól.Basszus is van rendesen,szép tisztán szól.Tavaly melóhelyet váltottam,most nyugis helyen vagyok,és elég sok idöm van melóhelyen használni a telót.12órás müszakba szépen hallgatam zenét :)
Lényeg az,note 4-nek nem kell még most se szégyenkeznie.Egy akkut,meg lehet egy kijelzöt beujjitok tartaléknak,ki tudja mi lesz alapon.Kacsingfatok note 8 felé,de lassan lesz note 9 is.Pénzem most is meglenne másikra,de valahogy nem látom szükségét új telónak.Kijön nemsokára az s9 és s9+ is ahogy olvastam,de egyik se vonz.

(#39482) apaszka válasza Massmurderer (#39481) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Neked való topik...
Jó dolgok és segítség van ott!
Én nemrég 4 db xiaomi fülest rendeltem a családnak. nagyon jól szól! Igaz én kintről rendeltem...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39483) DjBlero válasza apaszka (#39482) üzenetére


DjBlero
őstag

én is gondolkodtam hogy veszek ilyen fülest :)
jól szólnak a zenéim rajta tuti??? :F

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#39484) apaszka válasza DjBlero (#39483) üzenetére


apaszka
veterán

Igen, azokat szoktam hallgatni 😎 de honnan tudod? 😂

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39485) DjBlero válasza apaszka (#39484) üzenetére


DjBlero
őstag

akkor beruházok egyre én is :R

csak sejtettem :DD

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#39486) Massmurderer válasza apaszka (#39482) üzenetére


Massmurderer
őstag

Amit én vettem az nem "agybadugosˇ füles hanem ilyen

[ Szerkesztve ]

(#39487) apaszka válasza Massmurderer (#39486) üzenetére


apaszka
veterán

Ja...AKG van itthon utcai verzió. Kisebbik fiam használ ilyeneket.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39488) DjBlero válasza apaszka (#39487) üzenetére


DjBlero
őstag

ez az igazi :)

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#39489) Massmurderer válasza apaszka (#39487) üzenetére


Massmurderer
őstag

Amúgy van régebbi sony fülesem is,anno mikor vettem majdnem 30k volt.Azért az a vicc hogy az 1-2k fülesek néha jobbak mint a 10x annyi árba lévöek.Még mikor bejöttek az androidos telok,volt lg gt 540em,melelte a jó kis nokia n95.lg gyári fülese nagyon jó volt,csak kábelszakadás volt,és annyi lett neki.vettem anno AKG fülest is,pár éve jó 8k volt.hát nagyon gagyin szólt.Spárba vettem 1x ilyet [link]

Nincs egy ezres,mégis nagyon jó.note 2-nél sokaig használtam,kb 3/4 hangerön már sokáig nem is lehet hallgatni a zenét vele mert leszakad a fülem :DDD jelenleg is használok egy ilyet,2t meg vettem tartalékba.

(#39490) Brekecs válasza Massmurderer (#39489) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Sonyt vettem én is most kettőt, egy feketét és egy kéket ! előtte JBL-c45 volt de ez a SONY BRUTÁL !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#39491) Massmurderer válasza Brekecs (#39490) üzenetére


Massmurderer
őstag

Vazz vezeték nélküli,meg az ára se ép 10k alatt van.Nekem meg nem ér meg egy füles.

(#39492) Brekecs válasza Massmurderer (#39491) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Igaz ! a kék 23eft volt a fekete meg csomagolássérülten 16eft ! :D

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#39493) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A króm keret fém vagy műanyag?

(#39494) amoledus válasza gyuri2008 (#39493) üzenetére


amoledus
aktív tag

Külső része fém :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39495) gyuri2008 válasza amoledus (#39494) üzenetére


gyuri2008
veterán

Elszíneződés a kereten jellemző?

(#39496) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Év végén lejárt a kiterjesztett gari a Note-omra, most pár hete váltottam 8-ra és a 4-es megy másodlagos telónak. Egy ideje már nem követem ezt s topicot, de így, hogy az elsődleges munkaeszköz már nem ez trlrfon, lesz egy kis kedvem és időm is "szórakozni" vele.

A kérdés az lenne, hogy vannak-e illetőleg ha vannak, mik az ajánlott főzött ramok Note 4-re, amin az S-Pen és az újlenyomat szenzor is működik rendesen? Régen ez a két sarkalatos pontja volt a főzött romoknak ha jól emlékszem, meg persze akkor még nem akartam, hogy ugorjon a Knox :)

Előre is köszönöm a választ!

Üdv.

(#39497) mistvan68 válasza Stevenstyle (#39496) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Ajánlom az összefoglalót és "dancsuri" fórumtárs hozzászólásait!

Üdv.István

(#39498) apaszka válasza Stevenstyle (#39496) üzenetére


apaszka
veterán

A portolt ROM bugos ... Ujjlenyomat nem megy simán. Persze van megoldás de nem 5perc...

A főzött. ROMon minden megy. Most tesztelgetek én is párat a héten.

Nexus 6p ről jöttem vissza pár év után. Hát azért lassabb ez jóval,..

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39499) theBigFace válasza Massmurderer (#39479) üzenetére


theBigFace
tag

Ezt én is tudom, egyenlőre csak keresem a megoldásokat amivel a legolcsóbban és a legjobban kijöhetek egy javításból. Kamera miatt érdemes nekem ezt a csodát újra megcsinálni, mert valljuk be őszintén még ma is ott van a toppon a "kicsike". A többire meg ott van az A5 17. :R

S21 FE (SM-G990B/DS)

(#39500) dancsuri


dancsuri
veterán

Astra_Dream_S8_UX_ROM_v4.0F

Added by default Nougat UI [Look Like 100% Real One] in the whole ROM (Its smooth and rebased)
Added N8 Air Command
Updated Weather App to a more recent version (No UI Changes, but it has been implemented some new stuff to make more smooth the app)
Updated Air Translation the the latest Version
Updated some internal Samsung App Engine!
Manual and non-official Security Patch Implemented to get a proper Security in this Software
OS it has been depured til' the limits! (Really Awesome, you will notice!)
Updated ROM CONTROL Engine: NOW you can customize you Power menu!
Updated Share Link, Smart Switch Agent, SBrowser, Samsung Apps...
Updated Gallery with the Samsung Experience 9.0 Icon
Deleted some "Dangerous" Bloatware...
Updated SMusic Picker from latest Nougat Build
RAM Improved a 15%
More you need to find out..

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.