Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) dancsuri válasza Zsoltwader45 (#39898) üzenetére


dancsuri
veterán

"C"-re nemigazán vannak "maszek" romok, az exynos chipset nemigazán támogatja az acchitektúrátol nagyon eltérő op rendszereket (nem is ez a jövő chipkészlete. Snapdragon - na az igen)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39902) amoledus válasza dancsuri (#39901) üzenetére


amoledus
aktív tag

Annyira nem a jövő chipkészlete a snapdragon ,hogy ahol csak lehet nem használja a Samsung,és más se,a snapdragonos note-ek gyengébbek teljesítményben /grafikusan is az exynosnál...jobban melegszenek,arról nem beszélve ,hogy a snapdragon-os telefonok megbízhatatlanok szeretik 2-3éven belül megadni magukat pl Lg g3 g4 "bootloop" a note 4 -ek a sony z5-öket mostmár nagyon hordják kézben a htc m8 m9-el... valamiért egy csodának tartod a snapdragont de messze nem az.... a 800-as szériától felfele meg egyenesen katasztrófa ,én szervizesként nem láttam még egy ilyen problémás gyártót mint a qualcomm snapdragon éra ,gsm boltos kollégák pedig már meg sem veszik a snapdragonos telefonokat...!

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39903) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Köszi az eddigi segítséget!!! Az lenn még a kérdésem, hogy keresgélések közben találtam egy romot ami a elvileg a 910C-re való, ha jól látom.

[link]

Viszont pont erről van egy video a youtubon:

[link]

Mire feltelepíti ugy látom megváltozott.

Most ezt nem értem. Akkor most jó vagy nem jó a Rom. Valaki még egy kicsit tudna segíteni???

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#39904) dancsuri válasza Zsoltwader45 (#39903) üzenetére


dancsuri
veterán

Nem változott meg semmi, az "SM-N930" a Note7
mivel mégcsak Béta verzió, nem hinném, hogy napi használatra jó, ráadásul az alapja egy Note7 "F".
De mi a baj a gyári rommal?

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39905) Zsoltwader45 válasza dancsuri (#39904) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Nincs semmi baj vele csak körülneztem ha mégis lenne valami mik a lehetőségeim. Köszi.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#39906) Zsoltwader45 válasza Zsoltwader45 (#39905) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Meg egy kérdés. Felteszek egy launchert az hogy tudom beállítani alapértelmezetten? :F nem találtam ilyen lehetőséget a beállítások között

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#39907) apaszka válasza Zsoltwader45 (#39906) üzenetére


apaszka
veterán

Én a Nova-t használom és előtte az Ss-t.

Mind lehet alapértelmezett.

De szerintem minden normális launcher támogatja a saját elsőbbségét...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39908) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Srácok, a LineageOS-t nem használja valaki? Tapasztalatok?

(#39909) apaszka válasza IamSociopath (#39908) üzenetére


apaszka
veterán

12 vél ezelőtt is lett kérdezve,de akkor se sokan mondtak igent.

Az elején még kipróbáltam én is de nem volt napi használatra alkalmas.

De ha kipróbálod , írd meg a tapasztalatod?

Talán már használható....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39910) dancsuri válasza Zsoltwader45 (#39906) üzenetére


dancsuri
veterán

minden feltalapített launcher saját beállításaiban van ilyen lehetőség. ezen kívül ha feltelepítetted, és megnypomod a home gombot akkor lesz egy választási lehetőség. na meg persze a beállítások-alkalmazások, itt van egy menü, ott pedig ajlapértelmezett.........

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39911) IamSociopath válasza apaszka (#39909) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

..én hibám. Valószínűleg azért maradt a fejemben, mert láttam ezt a postot napokkal ezelőtt. Egyébként láttam youtubeon, hogy működik az spen vele. Amúgy van egy s3-mam, amit sportoláshoz használok, megnézem azzal mit fejlődött ez a rendszer a cyanogenmodhoz képest.

(#39912) apaszka válasza IamSociopath (#39911) üzenetére


apaszka
veterán

Kíváncsi vagyok rá!

Írj véleményt!?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39913) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Nektek milyen home gomb nyomáspontja? Kattan ha megnyomjátok, vagy csak puhán benyomódik és nem is érződik igazán hogy hol a vége?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39914) aszti75 válasza Snowy_owl (#39913) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia!
Nekem kattan,ha benyomom.

(#39915) Zsoltwader45 válasza dancsuri (#39910) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

köszönöm :R

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#39916) apaszka válasza Snowy_owl (#39913) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is ( kattan )..

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39917) Snowy_owl válasza apaszka (#39916) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Enyém csak ilyen puhán járt, se kattanás se a lenyomásnak nem volt vége. Szétszedtem és mint kiderült ha már láttatok ilyet, a kis gomb a nyákon el volt törve, így nem volt merevsége. Szerencsére volt itthon egy rossz home gombom, arról áttettem a kis fém lapkát, úgyhogy újra jó a homeom. Köszi az infot. :DDD

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39918) apaszka válasza Snowy_owl (#39917) üzenetére


apaszka
veterán

Hát mit mondjak?

Frankó vagy.

Ezért én még nem szedtem szét egy telefont se.

Vagy is Nokia óta!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39919) dancsuri


dancsuri
veterán

egy jó kis kamera app, érdemes kipróbálni Open Camera - Free & No Ads

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39920) Snowy_owl válasza apaszka (#39918) üzenetére


Snowy_owl
őstag

XDAs fejlesztésű iphone x féle gesztusvezérlés valahogy nemigen működött, aztán egy ideig virtual home keyt használtam, de azt meg az optimalizáló mindig kiszedte a működő appokból, mondjuk már most átállítottam, de úgy voltam vele mi baj lehet? :DDD Én amúgy amit lehet, azt szétszedek ha meg akarom javítani, persze nem mindig sikerül, a javítás. Szerencsére ez összejött szépen. Egyébként én azthittem ez így normális, mert az MA-s cikkben is puhának titulálták. Viszont minap ismerősöm kezében volt, és megkérdezte, hogy ez miért ilyen?

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39921) apaszka


apaszka
veterán

Szerintetek lehet valahol hozzájutni Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 Wireless Charging akkufedél, EP-CN910IW, -hez?

Akár használt is jó lenne.

Anno az én jó cuccaim ajándék címén odaadtam a note4 hez.

Most jól jönne,,,,,

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39922) Snowy_owl válasza apaszka (#39921) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Vegyél ilyen hátlap mögé ültethető bizbaszt:[link] Valahol van youtube videó is erről. Nem tudom milyen hatékony.

szerk.: itt a videó.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39923) apaszka válasza Snowy_owl (#39922) üzenetére


apaszka
veterán

Volt ilyen gagyi is!

Kinyomta a hátlapot és nem is töltötte a Nokia eredeti töltővel sem.

Aztán!

Volt, és egy márkás amire azt mondta a gyártó, hogy tuti jó!

10x és áron megvettem anno!

De ugyan olyan vacak volt!.......

Szerintem

Azt is elajándékoztam itt annó ki jelentkezett érte!

Ki első volt feladtam neki a postát is én álltam!

Nillkin csúcs márka volt.....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39924) Snowy_owl válasza apaszka (#39923) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Jó tudni! :(((

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#39925) apaszka válasza Snowy_owl (#39924) üzenetére


apaszka
veterán

Gyári jó volt, bár lassan töltött.

De a Nillkin és a gagyik mind rosszak!

Eldobálja a töltést ami károsítja az aksit is!

Szerintem nem ajánlott a használata, bár mennyire is ajánlják!

Ha van akkor igény rá,,, akkor a gyári és egy normális töltő hozzá!

Én egy Nokia gyári qi Padot vettem a trémobiltól anno.

A gagyit kalapáccsal kivégeztem,mint ......

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39926) dancsuri


dancsuri
veterán

[ROM][8.1.0][trlte] Resurrection Remix 6.1.0 [20180613][OFFICIAL]
Állítólag megy az ujjlenyomat olvasó is a tegnapi kiadáson (nem próbáltam)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39927) Zsoltwader45 válasza dancsuri (#39926) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Ez jó a ,,C,, telefonra is? Vagy ez is csak az F jelüre megy fel? Köszi elöre is.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#39928) dancsuri válasza Zsoltwader45 (#39927) üzenetére


dancsuri
veterán

"trlte" = F

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39929) Zsoltwader45 válasza dancsuri (#39928) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

:R

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#39930) apaszka válasza dancsuri (#39926) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi!

Kipróbálom valamikor!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39931) atomeec válasza apaszka (#39930) üzenetére


atomeec
senior tag

Feltettem, de a Lineage alap miatt nincsenek Samus dolgok benne, én meg nem tudom jelenleg, hogy lehetne beleerőszakolni a Samsung fiókom (mert akkor onnan szépen mindenem átszinkronizálódna), így csak kipróbáltam. Jónak tűnik, nem volt fagyás, akadás, működött minden, amit elindítottam. Ennyi, ment most vissza az A700. Lehet majd valamikor eljátszom vele, de mostanában nem tudok időt szánni rá.

(#39932) apaszka válasza atomeec (#39931) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi!

Holnap akartam kipróbálni, de még várni kell mint hallom vele.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39933) atomeec válasza apaszka (#39932) üzenetére


atomeec
senior tag

Amit én írtam, az alapján nem kell várni, csak a belakása macerás (nekem), ezért hanyagolom most :B

(#39934) apaszka válasza atomeec (#39933) üzenetére


apaszka
veterán

Én holnap indulok kicsit nyaralni. Más lesz a mai meló.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39935) apaszka válasza atomeec (#39933) üzenetére


apaszka
veterán

Csak nem hagyott nyugodni!

Szóval felraktam az előbb.

Sajnos hiába szép, tényleg nem jó még.

A cerka nem létezik,a kamera fagy. Képernyő képet csináltam pár dologról, de nem mentette el, még a galériában se található.

Amúgy gyors és sok dolog van benne, de így számomra használhatatlan.

A play áruházban pl a banki és,samsung alkalmazások NEM kompatibilis dolgok szerinte?

Szóval várok vele pár hónapot mire valóban Stabil. Verzió lesz mint ígérik! 🤐

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39936) dancsuri válasza atomeec (#39931) üzenetére


dancsuri
veterán

"Gapps" kell hozzá, mintahogy az oldalon írja is

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39937) atomeec válasza dancsuri (#39936) üzenetére


atomeec
senior tag

Igen, az is telepítve lett, különböző formákban, hátha...de nem lett jó. Samsung account mint olyan telepítve van, mégsem lehet felvenni a fiókoknál. Biztos én vagyok a béna :)

(#39938) apaszka válasza dancsuri (#39936) üzenetére


apaszka
veterán

Azt felraktam én is, de attól még a Samsung cuccait nem szereti.

A dizájn nekem a nexus vonalról ismerős.

Mint beállítása alkalmával írja is.

Sajnos nekem még nem felel meg.

Cerka kell és a samu és a banki dolgok.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39939) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

Vasárnap munka miatt elutazom Németországba. A telefon egy új gyári akkumulátort fog kapni. A jelenleg használt Android 6.0.1-et érdemes visszafele frissíteni, hogy egy régebbi, de nem buherált ROM-mal jobban bírja? Ha igen akkor mire érdemes váltani?

(#39940) amoledus válasza bwin.party (#39939) üzenetére


amoledus
aktív tag

Az utolsó frissítéssel jól bírja , nincs sok értelme downgradelni .

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39941) apaszka válasza amoledus (#39940) üzenetére


apaszka
veterán

Jó ez a teló!

Jó az infra, és a hozzá való távirányító!

Nyaralni vagyok és mindent ki kell fizetni+ba.

A klíma távirányítója is napi 1000 forint is a panzióban meg minden...

Szerinted ?

Viszi az egész mindenséget.😂

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39942) amoledus válasza apaszka (#39941) üzenetére


amoledus
aktív tag

Csak nyerni lehet ezzel a telóval :D az infra szintén jó szolgálatot tett nálam is ! :D

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39943) CB válasza apaszka (#39941) üzenetére


CB
senior tag

Ez komoly? A távirányítóért pluszban kell fizetni, vagyis a tv használatáért? Akkor most hozza vissza a teló az árát.
Nekem is fent van a távirányító, de az igazat megvallva még nem igazán kellett.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#39944) IamSociopath válasza apaszka (#39941) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

LOOL :D Jót nevettem.

(#39945) apaszka válasza CB (#39943) üzenetére


apaszka
veterán

Igen, mert azzal lehet a tévét és a légkondit használni. ( Szerintük) 🤣

Nem vagyok f@szarági,de a parkolást nem mondták, hogy téves mert itt aztán sehol nem lehet lerakni a kocsit, de bérelhetek egy háznál......

Persze jó pénzért..

Na aztán mondták ha kell a cucchoz a távirányító mivel tudom használni az 1000/nap / cucc.

Na mondtam nem kell....

😎

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39946) Thduil


Thduil
csendes tag

Miután nem találtam megoldást arra hogy dobálja a hálózatot a telefon ezért mai nap vettem egy note 8at, viszont szeretném majd eladni a c-s note 4et, ezért ha szoftveres baja van várom a kedves hozzáértők válaszát.

(#39947) Amazonas


Amazonas
senior tag

F-es telefonom, amit lassan egy éve már, hogy a WakeLock tart életben, jó pár hete egy elhamarkodott SIM-csere után nem akart újraindulni. Próbáltam mindenféle, a neten és a Youtube-on fellelhető trükköt (még a mélyhűtőzést is...), de sikertelenül. Mondanom sem kell, hogy a legutóbbi utazásom képeit természetesen nem SD-re, hanem a telefonmemóriába fotóztam... :DDD (Nem vagyok híve a felhőzésnek.)
Majdnem egy hónapig hevert a telefon kivett akkuval a fiókban, aztán egy gondolattól vezérelve ma ismét rápróbáltam és mit ad Isten, a bekapcs gombot nyomva tartva moccant egyet a vibramotor. Gyorsan rá a töltőre és végül a 3. próbálkozásra beindult.
Első dolgom volt a képek lementése, viszont most már komolyan elgondolkodtam a rendbetételén - persze attól függően, hogy mennyiért és hol tudják megbízhatóan megmenteni.
Nagyon hozzámnőtt ez a teló, de gondolom az alaplap-csere most már illendő lenne.
Tudtok tippeket adni, hogy Pesten ezt hol csinálják megbízhatóan és mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#39948) apaszka válasza Amazonas (#39947) üzenetére


apaszka
veterán

Amoledust keresd!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.