Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) Soybex válasza Massmurderer (#39199) üzenetére


Soybex
őstag

Okostelefon neked minek? :U
Tényleg irritatív egy ember vagy. Részemről innentől off

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39202) Massmurderer válasza Soybex (#39201) üzenetére


Massmurderer
őstag

És neked minek????Kár kötegedni,és nem én kezdtem,hanem te.1 üzivel se ocsároltalak,szidtalak,leszóltalak,és igy szerintem a te beszólásaidat nem érdemeltem meg.Igy ha én neked olyat irtam volna,akkor megértem,de igy nem.Szóval innentöl,mivel nem tudsz normális hangnembe hozzám szólni,ne irj nekem.Elöre is köszi!!!

(#39203) bobace válasza Massmurderer (#39200) üzenetére


bobace
őstag

Szerintem nyugodtan leállhatsz. Nekem is volt V20am a Note Edge után, az tűnt a legjobb ár érték arányú telefonnak. És az Spent és kijelzőt leszámítva nem egy ligában focizik a két telefon, minden másban jobb, mint a Note volt. Persze kinek mi kell, mire van szüksége. Ha jegyzetelni akar akkor Note de ha mondjuk zenét hallgatni jó minőségben akkor az LG.
Az hogy megkérdőjelezel pl egy Wordöt, hogy minek kell, arra vall, hogy majdnem egy butatelo is elég lenne neked. Az hogy valaki ki akarja használni a lehetőségeket, természetes.. Nekem még powerpoint is van, néha bele kell szerkeszteni egyikbe másikba. Elfér, nem kér enni, de milyen jó, hogy menet közben is el lehet intézni így valamit.
Az, hogy most Note 8 van, és visszatértem Samura egy másik tészta, sok összetevős, talán az öregedés :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39204) Soybex válasza Massmurderer (#39202) üzenetére


Soybex
őstag

Munkámat eltudom rajta végezni hála a folyamatos internet kapcsolatnak. Különböző projecteket tudok rajta létrehozni amiket később emailen továbbíthatok a beosztottaimnak. Ezen felül navigálás folytonos bluetooth kapcsolattal zenehallgatás. Otthon távirányító 4 eszköznél, képernyőt streamelek tv-re olykor. Heti szinten 4-5x játszok rajta, ytube twitch netflix plusz filmeket nézek rajta. Messengeren / viberen kommunikálok.
Nfc-vel fizetek napi szinten, otp smart bankkal pedig intézem a banki utalásaimat.
Van még más egyéb kérdésed hogy Nekem minek okostelefon? Mert én teljesen kimaxolom a használatát úgy érzem.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39205) Massmurderer válasza Soybex (#39204) üzenetére


Massmurderer
őstag

Jó neked.Tudod én nem fönök vagyok,hanem alkalmazott.melóhelyen nekem nincs idöm nyomkodni a telót,nem iróasztal mögöt üldögélek,hanem dolgozok,kezem használom.Igy pl otp smart,office,world kiesik,mivel 2 kezem van,és azt használom munka közbe.Mint már leirtam,1298760x hogy nincs mobilnetem,és nem is fogok elöfizetni rá.otthon van wifi,ha akarok valamit letölteni,megteszem itthon.Bankkártya adatokat 1000X nem telon fogok tárolni,se jelszókat.Face,messenger,viber nincs,feleslegesnek tartom.Valaki valamit akar,felhiv,+ nem logok facen egész nap,úgy havi szinten 2-3x belépek.

(#39206) Soybex válasza Massmurderer (#39205) üzenetére


Soybex
őstag

Nokiánál osztályvezető vagyok közel sem főnök
Melóhelyen se egész nap dolgozik az ember..és nem csak mobilinternet létezik ha kimozdulsz otthonról. És arról nem én tehetek hogy nem kétkezi fizikai munkásként dolgozok :)) számomra itt a vége nem akarok személyeskedésbe belemenni.

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39207) Massmurderer válasza Soybex (#39206) üzenetére


Massmurderer
őstag

Megint te kezdted nem én b+!Igy is elég sok személyeskedés volt mert lenézed,ocsárolod a másikat nem?
Tipikus "mindenki hülye csak én vagyok okos emberke vagy" Amúgy ha visszaolvasól,irtam hogy vedd a fáradságot attól hogy kimélj meg a nekem szánt üzeneteidtöl.Szerintem le is irtam nem????Vagy esetleg irjam le érthetöen,vagy reklámként tegyem ide ki az oldalra,esteleg a tv-be mondasam be hogy megértsd?

(#39208) st3v3np3t3r válasza gorillas (#39198) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

bocs igazad van :D én kérek elnézést :) bár semmin nem változtat ha nem 64bites android fut rajta...tudom hogy veri, kb.10%-ban, teszteltem, snap805 61ezer exynos5433 67ezer...

Massmurderer akkor hallgatlak neked milyen javaslatod van Note4 helyett 100 alatt? én legalább ajánlottam egyet ami jobb,frissebb kiadású, te eddig fikáztál mindent ami nem Samsung Galaxy Note 4...

azért oda merném rakni a V20 kameráját bármelyik telefon mellé.... nem sok olyan androidos készülék van piacon ami támogatja a CameraAPI2-őt...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#39209) Weaksoss válasza Massmurderer (#39207) üzenetére


Weaksoss
csendes újonc

Te tényleg ennyire hülye vagy?

(#39210) apaszka válasza st3v3np3t3r (#39208) üzenetére


apaszka
veterán

Nexus 6p 64 gigás? Igaz nem zsír új ár, de ajándék ennyiért.
100 alatt van.

Kamera is király! 😎😊

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39211) st3v3np3t3r válasza Massmurderer (#39205) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tessék, válogass ha az ajánlatom nem tetszik
minimum 1440x2560,minimum 5,7"os kijelző,minimum 3GB RAM,minimum 32GB belső,minimum 16Mpxl hátsó kamera,minimum 4magos processzor,legyen még:ujjlenyomat leolvasó,nfc,lte(b3,b7,b20)androidos és 2014 utáni kiadás és még kapható

7 készülék van a listán,ebből kapásból a Note4 kiesik, mert helyette keresünk alternatívát
LG V30 ennek ára 100 felett van
Huawei Mate 10 ennek is 100 felett van
LG V20 99ezerért már megvehető
LG V10 100ért láttam médiában, bár a snap808procihiba miatt nem ajánlott,de itt van 90ért
Gionee Elife E8
QMobile Noir E8
az utolsó kettő teljesen nonames...

szóval,neked milyen más alternatív ajánlatod lenne? :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#39212) S e t h válasza Massmurderer (#39200) üzenetére


S e t h
nagyúr

OnePlus széria igen életképes alternatíva abban az árszegmensben, és vakteszten volt hogy odavert néhány szituációban a note8-nak,ár-érték arányban az egyik legjobb telefon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39213) st3v3np3t3r válasza S e t h (#39212) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

csak az a baj hogy a oneplus szériából ami dettó alternatívája a note4nek az 5T lenne, de annak is csak FullHD kijelzője van, nem QHD, meg 500€... a 3T is 440€...
alap kritérium, Note4hez hasonló tudás 100ezer Ft alatt... :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#39214) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Micsoda sz*rlavinát indítottam :))

(#39215) lajozs


lajozs
aktív tag

Egész jó karácsonyi hangulat alakult ki, ahogy nézem... Ti (veszekedők) még nem nőttétek ki a kamaszkort? - oké, az osztályvezető bizonyára, bár sem a hozzáállásán, sem a helyesírásán ez nem látszik meg. Ráadásul egy Note 4-nek nevezett fórumot átalakítottatok egy más márkákat ajánlgató valamivé. Nemrég szereztem be egy ilyen készüléket, és tanulni szerettem volna Tőletek. Így nem megy. Álljatok már le!

[ Szerkesztve ]

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#39216) szerzol válasza lajozs (#39215) üzenetére


szerzol
senior tag

Mit szeretnél tanulni, ifjú Padavan? ;]

(#39217) Massmurderer válasza Weaksoss (#39209) üzenetére


Massmurderer
őstag

Szerintem te vagy hülye öcsisajt,nem is kicsit :)

(#39218) Massmurderer válasza st3v3np3t3r (#39211) üzenetére


Massmurderer
őstag

Gionee Elife E8,QMobile Noir E8 ki is esik mert irtam hogy nem kinai.A felsoroltak közül melyikbe van s-pen???Lg v20 kiesik,2 hátlapi kamera miatt,v30 is,igy már 4 esett ki a választásból.

(#39219) st3v3np3t3r válasza Massmurderer (#39218) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

oké...tehát akkor szerinted nincs 100%os alternatíva a Note4 helyett 100ezer alatt :DDD téma OFF :D

sajnos kompromisszumot kellene kötni...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#39220) Diokhan válasza Massmurderer (#39218) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha az S-pen kritérium, így mindig neked lesz igazad, és így nem is nehéz. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy keressünk alternatívát egy Subaru Impreza helyére, de boxer motoros legyen és összkerekes, de nem lehet Subaru és max 100.000... Gyakorlatilag ezzel ki is zártál minden más lehetőséget. Szóval értelmetlen sárdobálás az egész.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39221) IamSociopath


IamSociopath
aktív tag

Értékes emberi idő pazarlása ez a veszekedés, szerintem lapozzunk.

Én most találtam egy olyan tokot amit már régóta kerestem, ennek örülök: [link]

(#39222) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

A telefonom topikját napok óta követem, mert felmerült bennem pár dolog, amire a választ keresem. A cégünknél mindhárom szolgáltatónál újratárgyalták a flottákat és Telenorra váltottam. A váltás előtt a személyes dolgaim lementettem a számítógépre, majd gyári visszaállítást csináltam recovery menüben wipe datával. Első indítás alatt alaposan legjobb tudásom szerint beállítani minden fontosat, de így is hibába ütköztem.

Alapsáv verziója
N910CXXU1DPC1 @ MMB29K.N910CXXSDQG1

A visszaállítás után az egyik gond a letörölhetetlen alkalmazások okoztak fejfájást. Az alkalmazáskezelőben sikerült nagyon sokat kézzel leállítani és letiltani. Az Evernote és Scrapbook páros mellett vannak olyan rendszeralkalmazások, amelyeket jobb lenne a ROM-ból is törölni. A Package Disabler Pro-t még régebben én is megvásároltam, de azóta lekerült a Playből és újra meg kellene venni, de már sajnálom rá a pénzt, ha egyszer megkapták az árát. Hogyan lehetne őket legalább úgy kikapcsolni, hogy ne induljanak el a háttérben?

A másik a manuális frissítés, mert nem érdekel mi érhető el hozzá. Engem ne zavarjon, ne értesítsen, ne erőszakoskodjon. Az Apple már bevallotta és nem hiányozna, ha a Samsung is elkezdené lassítani a telefont csak azért, hogy vegyek már egy Note 8-at. Így is olyan árak vannak, hogy az agyam eldobom tőlük...

A Galéria nem indul el, mert nem kap engedélyt. Miért van szükség egy képnézegető programnak ezekhez az engedélyekre? Nem lenne egyszerűbb egy 4.4.4-hez visszatérni? Mert hosszú távon tervezek a telefonnal és nem akarok szétcseszni a sok értelmetlen frissítéssel.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az, hogy milyen telefon van hasonlóan jó tudással, mint a Note 4 őszintén pont leszarom. Az LG csoport az LG topikba csavarjon át és nem kell szétoffolni a topikot. Van 3 darab Note 4-em, de egyik sem F-es. Rendeltem 6 darab gyári akkumulátort, hogy biztos ne legyen gond még 2 évig velük. És ez most így a jó. Azt megtanultam, hogy mindig azoknak van valami baj a telefonjukkal, akiknek sosem jó semmi és ez nagy igazság.

(#39223) bobace válasza bwin.party (#39222) üzenetére


bobace
őstag

Ez a Galéria engem is bosszantott, de hát muszáj volt megadni.. Van pár dolog, amit tud használni kategorizáláshoz, de amúgy csak utánad jár szerintem.

Package Disabler Pro-t ha megveszed, vissza lehet kérni az árát a fejlesztőtől, ha már egyszer megvetted és elküldöd neki a bizonylatot, amit anno a Play küldött. Ezt leírták egy kommentben anno. szóval én előbb megpróbálnám visszakérni, aztán letölteni újra. másrészt én váltottam így a BK disabler-re.
A frissítéseket is tudod tiltani disablerrel. És igen, a Samu híresen szar frissítésekben, csak romlik vele a telefon, szerintem is.

És attól még nem lesz valaki LG-s, és kell innen elmennie, mert esetleg van rálátása másik telefonra is (pl én, akinek mindkettő volt, sőt még Note Edge is), és objektívebben tud nyilatkozni, mint egy beszűkült látókörű "2tapsihapsi". Az másik tészta, hogy elkezdeni is felesleges volt a vitát, van aki, ezt direktben élvezi, nem lenne szabad etetni...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39224) S e t h válasza lajozs (#39215) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te beszélsz karácsonyról miközben másokat sértegetsz, bravó!
A tanulásodnak pedig nem akadálya, ha a korábbi hozzászólásokra is figyelmet fordítasz, mert több évnyi tapasztalat van bennük, vagy szimplán kérdezhetsz is mielőtt fegyelmezni kezdesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39225) szerzol válasza bwin.party (#39222) üzenetére


szerzol
senior tag

Szia!

A frissítésletöltést ki tudod kapcsolni, a Beállítások/Rendszer/Az eszköz névjegye/Automatikus frissítésletöltésnél kiveszed a pipát a négyzetből módszerrel.

Az alkalmazáskezelőben pedig külön tudod állítgatni az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#39226) dancsuri válasza bwin.party (#39222) üzenetére


dancsuri
veterán

független telefonnál miért ez nagy felhajtás? nem csak egyszerűen simkártyát kell cseréni azt jó napot?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39227) IamSociopath válasza dancsuri (#39226) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Nekem a független Sony z Ultra-m csinálta azt, hogy beleraktam a telenoros sim-et és leszedett vagy 3-4 hülyeséget+hálózat beállítást stb. My Contacts, My Telenor stb. Simán app managerben le lehet tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#39228) szerzol


szerzol
senior tag

BUÉK minden kedves és kedvetlen topik lakónak!

(#39229) Oldman2 válasza szerzol (#39228) üzenetére


Oldman2
veterán

A kedves és kedvetlen nem egymás ellentétei.
:-)

Kedves <=> Utálatos
Jókedvű <=> Kedvetlen

Ettől függetlenül mindenkinek Boldog Új Évet kívánok én is!

[ Szerkesztve ]

(#39230) amoledus


amoledus
aktív tag

B.U.É.K. kedves fórumozók ! :K

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39231) apaszka


apaszka
veterán

BUÉK

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39232) dancsuri


dancsuri
veterán

Börtön várhat az Apple vezetőire az iPhone lassítása miatt

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39233) Diokhan válasza dancsuri (#39232) üzenetére


Diokhan
addikt

Enek mi köze ehhez a topichoz?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39234) S e t h válasza Diokhan (#39233) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te még új lehetsz itt.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39235) szerzol válasza Oldman2 (#39229) üzenetére


szerzol
senior tag

Nem is ellentétnek szántam, hanem félig humornak!

Pontosan ezért írtam úgy ahogy, mert a nem jókedvűekre céloztam.

Szerintem nincs utálatos, csak máshogy látja a világot.

Azért köszi a magyarázatot, mert így legalább, most már mindenki érti, hogy mire is gondoltam!

Neked is BÚÉK!

(#39236) Oldman2 válasza szerzol (#39235) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

(#39237) szerzol válasza Oldman2 (#39236) üzenetére


szerzol
senior tag

;)

(#39238) lajozs


lajozs
aktív tag

Vagy tíz napja figyelgetem a frissen szerzett Note 4-esemet. Amiről megvétele előtt is (innen) tudtam, hogy az F-es nem jó ómen. Fagyogatott, újraindult, akku ki-be utáni nehéz ébredések, elég gyors stand-by merülés stb. Mindezt 3 akkuval is bemutatta. Elszomorított...
Ami viszont váratlan volt, és erre tudnátok-e valami véleményt, tapasztalatot: a karácsonyi akcióban letöltött, nemrég becserélt Nova Prime két napja alatt alig merült, és 1-2 gyanús fagyás-szerű késleltetésen kívül nem haldokolt azóta. Mégsem alaplap lenne?

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#39239) Soybex válasza lajozs (#39238) üzenetére


Soybex
őstag

Gyári touchwiz szereti szívni az akksit. Nálam factory resetek után egyből repül fel az Evie launcher (nekem ez vált be már nagyon régóta).
Lehet hogy TW-n beragadt valami, nem hiszem hogy alaplap lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39240) lajozs válasza Soybex (#39239) üzenetére


lajozs
aktív tag

Recoveryből mindkét tisztogatást megkapta (még TW-es korában; sok változás akkor nem volt). A Beállításokból még nem próbáltam FR-t. Amióla a Nova van fent, semmi ilyent nem újráztam. Jó lenne?

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#39241) Soybex válasza lajozs (#39240) üzenetére


Soybex
őstag

Sima beállításokból való resetet nem igazán használtam, mindig FR-t toltam. Egy próbát megér szerintem :K

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39242) dancsuri válasza Diokhan (#39233) üzenetére


dancsuri
veterán

nem a márka a lényeg :U hanem a téma :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39243) tiger71


tiger71
aktív tag

Üdv minden Note4 tulajnak!

Kis segítség kellene: 4 fájlos romhoz szeretnék linket (mega lehetőleg), mert a data.hu...stb linkek lassúak és hiányosan letölthetők... :W

Van valakinek gyorsabb..pld mega linkje?

Telekomos, 6-os rom lenne jó... Pit fájl meg van!

Előre is köszönöm!

Predator Helios 300...

(#39244) gabor_b válasza tiger71 (#39243) üzenetére


gabor_b
tag

Szia

Ezt próbáld meg.

Hát ha. :R

(#39245) tiger71 válasza gabor_b (#39244) üzenetére


tiger71
aktív tag

Köszönöm, de a samfirm folyamatosan errort dob...ezért kellene egy mega link... :K

Predator Helios 300...

(#39246) Oldman2 válasza tiger71 (#39245) üzenetére


Oldman2
veterán

Töltöm fel... egy kis türelmet.

(#39247) tiger71 válasza Oldman2 (#39246) üzenetére


tiger71
aktív tag

:R

Predator Helios 300...

(#39248) dancsuri válasza tiger71 (#39243) üzenetére


dancsuri
veterán

Ezzel kel
leszedni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39249) #34576640


#34576640
törölt tag

Érdemes még Note4-et venni használtan?
Ha igen mennyiért és hol? :)
Régebben volt ilyen telefonom és nagyon szerettem.

Típus hibákat hogy lehet letesztelni?

[ Szerkesztve ]

(#39250) amoledus válasza #34576640 (#39249) üzenetére


amoledus
aktív tag

Persze , meg mindig jo helyen all a telefonok kozott teljesitmenyben,es az egyik legjobb ar/ertek aranyu keszulek,csak arra erdemes figyelni,hogy n910c exynos procis legyen :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.