Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21395) #09819904 válasza muratomi1 (#21392) üzenetére


#09819904
törölt tag

A Lumia tág fogalom! A régebbi széria ugye WP7.X-es az új WP8-as. Vannak bizony eltérések!
Galaxy S2 az 2 magos, stb., nekem volt, az üzemidejét nem szerettem. De ettől még maga a készülék nem rossz!
S4-em volt, jó és szép, pörgős gép, viszont nem ad úgy semmi extrát. Csupán egy marha nagy FullHD-s, négymagos dög. Üzemidőre viszont elég jól megcsinálták!
S4 mini, na erről nem tudok mit mondani, mert még csak nem is teszteltem. De szerintem telefonok között a mini-k az minden csak nem telefon. Saját vélemény persze! :)

Viszont a kérdésed meglep, hiszen ez a Nexus topic. Ha i9023, i9250, LG N4 / N5 miatt érdeklődnél még úgy tudnám (esetleg tudnánk) hova tenni.

Vagy van valami konkrét ötleted, elképzelésed ROM váltás terén? Mert akkor még megértem. :)

Majdnem kihagytam! :)
Az S4-et cseréltem le egy i9250-es Nexusra. Gyári 4.3-as ROM van rajta. Megvannak ennek a telefonnak (és a rendszernek) is a maga hibái, de szerintem amire kell bőven megfelel. Nyilván nem a legújabb 3D-s játékokat fogja elvinni, mert ahhoz karcsú. De pl. netezés, Youtube, egyes játékok, FB, stb.-re bőven jó!
Programozni meg ugye értelemszerűen! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.