Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Weißturul válasza föccer (#2350) üzenetére


Weißturul
senior tag

memória?! :Y miket nem tanulok, a végén még PC-t lehet építeni minecraftban :DD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2352) veector válasza Weißturul (#2351) üzenetére


veector
senior tag

Lehet számítógépet építeni minecraftban...

(#2353) Sirandrish válasza veector (#2352) üzenetére


Sirandrish
legenda

És már meg is építették...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2354) föccer válasza Sirandrish (#2353) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem csak részegységeket csináltam meg? CPU-t, memóriát, kijelzőt már láttam. A bevitelre eddig csak gép kódot láttam.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2355) Sirandrish válasza föccer (#2354) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyan gép is van már hogy tudsz rá programozni és MineOS rendszer fut rajta..természetesen mind minecrafton BELÜL!
Paszujka majd linkel ha akar, ő talál rá mindig ezekre a gyöngyszemekre :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2356) föccer válasza Sirandrish (#2355) üzenetére


föccer
nagyúr

:Y

Le vagyok maradva. A MineOS az nagyon találó :)

Hát igen, vannak igazán durván kocka emberek a világon. Én meg itt görcsölök egy sima memória cellával, meg tripla and kapcsolókkal... :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2357) Sirandrish válasza föccer (#2356) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem tudom ki mit csinál de konkrétan én már Paszujt sem bírom követni annyi szirszart megépít :D
Hát a Trapünk is..örülök hogy kiástam, emeg ide egy cső oda kábel amoda egy motor így úgy amúgy oszt hopp a ládába a cucc :D

A MineOS-en én jókat kacagtam mikor először hallottam :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2358) föccer válasza Sirandrish (#2357) üzenetére


föccer
nagyúr

Ismerős. Haverom hazalátogatott GB-ből pár napra és az egyis éjszaka nálunk aludt. Mondanom sem kell, hogy megpróbáltam megfertőzi a srácot az MC-vel. (Egyébként prog mat-on végzett, és éppen videó jel feldolgozáshoz való célhardver tervezésben dolgozik) Kb annyit mutattam neki, hogy redstone, repetear, leveler, not gate. Már csinálta is az első elektronikát, meg magyarázta, hogy mit, hogyan kötögessek :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2359) Sirandrish válasza föccer (#2358) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én csak annyit szoktam mondani Paszujnak hogy "némá... kőőő", erre felépít egy önellátó házat :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2360) KicsiPaszuj válasza föccer (#2356) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

MineOS

MineOS! windows meg mehet a f*szba!

Na először szeretném tudni a számláló mit csinál miből.

Pl: a BUD amit linkeltem:

1. építesz 1 instabilan bekötött pistont. ez 1 kocka frissítés aktivátor, 1 piston-kar reagálással.

2 a piston reagállást a minecraftban redstone-jellé lehet konvertálni, (a tolt blokk alá rakott fáklyával), így kapunk 1 kockafrissítéses már redstone reagállású érzékelőt.

3 a psitonba visszakötjük ezt a jelet így többször használatossá téve.

4 a pistonba úgy kötöm vissza, h aktiváláskor megszakítsa azt, így nem folyamatos jelet küld hanem impulzust.

Ezzel kaunk 1 többször használatos, kockafrissítéses, redstone-impulzus reagállású gépet. összesen 4gép(1érzékelő, 1 jelkonverter, 1 limiter, és a visszakötés)ből áll.

Szeretném tudni mit miből csinál a számláló.

meddig számol, mivel, és mijen jelet küld az adott mennyiség elérésekor.

ha impulzust akkor kell 1-2 flip-flop először.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2361) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

[Flip-Flop(kompakt)]

A mine OSnél a jobb-felső sarokban ottvan a downloads felirat. accem még nincs kész de hajrá El!

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2362) Weißturul válasza KicsiPaszuj (#2360) üzenetére


Weißturul
senior tag

:Y :R
De nem tudom letölteni :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2363) netpeti98


netpeti98
addikt

MineOS az igen azt tudtam hogy lehet computert készíteni de hogy os is van hozzá. :Y
Egyébként úgy nézki hamarosan elkészítem az automata kőgenerátort, majd feltöltöm. :)

Üdv netpeti98

(#2364) föccer válasza KicsiPaszuj (#2360) üzenetére


föccer
nagyúr

A counter a búza növekedési fázisait számolja a BUD-n keresztül. Amikor eléri a számláló a 8-at, akkor kiadja a jelet, ami egy automatikus resetelést is csinál a counteren. Ezen kívül lehetőség van egy levelerrel manuálisan is resetelni a rendszer. A két resetelős jel egy XOR kapun keresztül van rákötve a counterre, hogy ne akadjanak össze. A counter bemenő jele vagy a BUD-től jön, vagy egy sima nyomógombtól, amivel manuálisan lehet léptetni a countert. A két bemeneteli jelet egy sima OR kapuval kapcsolom össze és egy pulse limiteren keresztül küldöm be a counterbe.

Ezzel mérem azt,hogy a búza mikor válik arathatóvá.

A búzatábla aratásához egy 45 dbos pistonsort használok, ami egy levelerrel tudok lenyitni, ezzel elárasztva a földet, lemosva a búzát a gyűjtőcsatornába.

A cél az, hogy amikor a counter azt jelzi, hogy beérett a búza, akkor egy a magasba felvezetett jelzőrendszer bekapcsol, hogy messziről is látható legyen. Ennek bekapcsolva kell lennie addig, amíg meg nem jövök, és el nem árasztom a búzaföldet. Ekkor viszont automatán le kell magát kapcsolnia egészen addig, amíg a counter ismét le nem adja a vezérlő jelet. A nehézség ugye az, hogy a counter automatikus resete miatt a vezérlő jel csak 3,2 másodpercig aktív, utána 0 állásba áll vissza, viszont a jelző rendszernek folyamatosan bekapcsolva kell maradnia.

Köszi, most ébredezik a lányom, majd jövök :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2365) föccer válasza KicsiPaszuj (#2361) üzenetére


föccer
nagyúr

Erre gondoltam már én is. Annyi baj van vele, hogy nálam 2 bemeneti jelem van, amiből az egyik bekapcsolja, a másik kikapcsolja.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2366) tvse1995


tvse1995
senior tag

Még mindig a skyblock-al játszok de van egy pár challenge amit nem értek:

34) Build and light a nether portal.
Hogy éptísek nether portált ha csak egy lávám van? :F

35) Craft 5 Gold Ingots.
Honnan szerezzek aranyat a semmi közepén lebegő szigetről?

36) Craft 16 Glass Panes.
3 homokom van abból hogy csináljak enyi üveget?

37) Collect 50 birch logs.
Ha nem birsch fát kaptam elsőnek akkor azt honna a .....-ból szerezzek?

Ha valakinek bármelyikhez van ötlete azt megköszönöm. :)

Szerk.: milyen magasból kell leesnie egy mobnak ahhoz hogy meghaljon?

[ Szerkesztve ]

(#2367) föccer válasza tvse1995 (#2366) üzenetére


föccer
nagyúr

milyen magasból kell leesnie egy mobnak ahhoz hogy meghaljon?

Elvileg 23-ról.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2368) Sirandrish válasza tvse1995 (#2366) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek az expert challengek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2369) tvse1995 válasza Sirandrish (#2368) üzenetére


tvse1995
senior tag

Annyira expert,hogy lehetetlen? :DDD

föccer : Kösz! Építek egy ejtős trapet mert kell egy csomó pókfonal....

(#2370) Sirandrish válasza tvse1995 (#2369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mondjuk :D
Most érted, abban mi a poén ha megtudod csinálni? Az nem kihívás! ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2371) KicsiPaszuj válasza föccer (#2365) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

2 bemeneti jel nem gond. a flip-flopod 1. jele a counter "béérett a bújza baráátom!" jelzése, a másik a piston "indulhat a kombáJny Józsi!" jelzése. Be-Ki. ugye te azt mondtad, ugyan arról a leverről szeretnéd resetelni mint a psitont aktiválni. Ezt 1 (a dupla elektronikás limiteremnél) már alkalmazott módszerrel csinálod meg. raksz 1 fáklyát a kapcsoló jelére vhova és a fordított jelet kapja a piston és a flip-flop(ne jelezzen tovább), a rendes jelet(kapcsolsz még1et a karon) pedig reseteli a countert. (a kar folyamatos jeleit ahol kell limiterrel szabályozod)

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2372) föccer válasza KicsiPaszuj (#2371) üzenetére


föccer
nagyúr

Kb 10x kellett átolvasnom, amire leesett, hogy mit írsz, de így okés. Asszem meg tudom csinálni. Csak a biztonság kedvéért ide is be fogok rakni +1 nyomógombot, hogy ha valamiért elcsúszna a flip-flop állása, akkor vissza tudja tolni a helyére. Kell csinálnom egy tripla OR kaput, meg a linkelt flip-flop-ot és felvinni a jelet a riasztó rendszerhez. Megy ez mint a karikacsapás.

Köszi szépen a segítséget.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2373) Cucuska2 válasza tvse1995 (#2369) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szerintem kell hozzá valami mod kiegészítésként, mondjuk equivalent exchange.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2374) X3B6O0X válasza tvse1995 (#2366) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Ugye mapot is frissítettél? Kijött egy új map... 2.0/2.1-es verzió?

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2375) tvse1995 válasza X3B6O0X (#2374) üzenetére


tvse1995
senior tag

Nem :(
De kösz, hogy szóltál. Elég szar, hogy kezdhetek majd mindent előröl... :(((

(#2376) Weißturul válasza tvse1995 (#2375) üzenetére


Weißturul
senior tag

jó tudni, hogy van új :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2377) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Föccer. most néztem végig a képeid, sztem ne a szar vizes budot használd, hanem az ugyan azon vidón bemutatott pistonbekötésest. (11:30nál).
Sokkal biztosabb járású, a víz SMPén tud "bizonytalankodni". (emellett tán kisebb is).

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2378) netpeti98


netpeti98
addikt

Megoldható valahogy hogy a cuccok eleve egy ládába essenek?

Üdv netpeti98

(#2379) tvse1995 válasza netpeti98 (#2378) üzenetére


tvse1995
senior tag

MOD nélkül ha jól tudom nem.
Mod-ok közül meg talán az industrial craft-ban meg a better than wolfs-ban van ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#2380) KicsiPaszuj válasza tvse1995 (#2379) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Konkrétan 1ikben sincs. Buildcraft.

Párdon BTW-ben van. valami gyűjtőkosár, ilyen szűrőkkel meg minden.

Már editáltam, sajnálom a hibás "cáfolatot" :R

De a BC mindenképpen jobb.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2381) tvse1995 válasza KicsiPaszuj (#2380) üzenetére


tvse1995
senior tag

Most néztem meg a better than wolfs-os videót és szerintem abban van. :)
Rögtön az elejé
Ja és az industrial craft helyett buildot akartam írni :B

[ Szerkesztve ]

(#2382) Sirandrish válasza netpeti98 (#2378) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerinted? :U

Write Only :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2383) KicsiPaszuj válasza tvse1995 (#2381) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

tvse: nincs kedved 1 Industrialcraft+Buildcraft+Planes+Smartmove+Mo'Creatures os privát 3-4playersez szeróhoz? mármint csatlakozni ofc...

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2384) netpeti98 válasza Sirandrish (#2382) üzenetére


netpeti98
addikt

Kösz.
Azt tudtam hogy ti megcsináltátok nem vok write only olvastam a hszt. Csak arra voltam kíváncsi hogy ez nektek melyik modtól van.

Üdv netpeti98

(#2385) Weißturul


Weißturul
senior tag

Amúgy ez a MineOS-os dolog mitől nagy durranás? (Már bocs) Szerintem sokkal nagyobb érdem lenne az áramköröket, tranzisztorokat és a memóriákat redstoneból megépíteni képernyővel.
Szerintem ez a mostani dolog nem több egy mezei pluginnál, bár annak nem is olyan rossz, ha tud menteni dolgokat (ha van adathordozó is pl) meg tud MineBASIC-et akkor írnék rá egy-két programot ;]

Skyblock: leszedtem a 2.1-est, de abban a láván és a jegen kívül semmiot se kaptam :F

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2386) KicsiPaszuj válasza Weißturul (#2385) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Azéé nagy durranás, mert FELHASZNÁLHATÓ. ha te tudsz 5-blokkból redstone-PCét (!)ÉPÍTENI(!), amire OS-t telepítesz, és monnyuk logisztika szoftverert írsz, akk grat.

Viszont ezestben leszeded ezt, CRAFTOLSZ(nem építesz!) 1 (lényegében) C64et és akár vezérlő elektronikaként is használható. kérdezd meg Föccert mekkora helyet foglal el a cucca, pedig max tier2es elektronikákat használt, és rájössz mennyivel frankóbb dolgokat lehet ugyanekkora helyen, ugyanennyi energiával csak menőbb eszközökkel csinálni.

Egyébként El Redpower2 modjával nyugodtan csinálhatsz redsztone-gépet, de mivel ez is az ő modja így...

Emelett ez NEM plugin, főleg nem mezei. Új blokkokat kapsz, amiknek (mint a szaros furnace-nek h 1 itemből csinál 1 másikat) az a dolguk, h memóriaként, buszként és prociként működik. Ezeket te összekötöd (azaz most jön az h ÉPÍTESZ) és talán működik.

Emelett a modhoz jár 1 OS is, amire olyan progit írsz, amilyet tudsz. (vagy ami kifér az erőforrásból).

Ó, és igen van hozzá hordozható memó, redstone kimenet, és egyéb.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2387) föccer válasza KicsiPaszuj (#2386) üzenetére


föccer
nagyúr

Marha nagyot. :)

Egyébként meg nem kell ilyen magasról fórumozni. Vannak akik még nem tartanak ott, ahol te. Nem kell lenézni azt, akinek esetleg nem látja át azokat a dolgokat, ami neked egyértelmű.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2388) Weißturul válasza KicsiPaszuj (#2386) üzenetére


Weißturul
senior tag

Akkor egy receptet kérek. Azért mondtam el a véleményem, mert eddig elektronikát a MC-ban csak redstone-ból, repeaterből, levelerből/plateből/buttonból és pistonból láttam. És azok nem kis gépezetek voltak. Ezért is volt fura számomra ez a PC-dolog itt.
Ne érts félre, nem kritizálni akartam a feltaláló munkáját.

föccer: egy magyar link jól esne, mert itt használtatok olyan szakszavakat amikor segítséget kértél, hogy csak néztem :Y

más:
mi lehet az oka, hogy nem nőnek a facsemeték? (skyblock)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2389) KicsiPaszuj válasza föccer (#2387) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

A vicces rész, hogy énsem látom át.

A másik vicces, h a "mezei plugin" nincs szintén egy kicsit magasról?
Lefikázza 1 olyan ember modját, aki ha alvajár nem tejet lop a hűtőből, hanem redstone szekvenciákat moddol.

Ember nekem van összesen 1 szaros érettségim, (pedig fingomsincs mikor született pl Petőfi)
de "átlátom", h mire jó az adott cucc. nemazért mert értek hozzá, hanem mert elolvastam h mit tud. Ő ezekszerint nem, de kritikát vonatkoztat.

Véletlenül sem szerettem volna trollkodni(utálom a szót....), vagy akár egyetlen fokkal, becsmérlőbb lenni mint a kritikája. Ha netán mégis, vagy egyéb helyen megszegtem volna a fórumozás etikettjét (ahogy 1szer Andrish fogalmazott az OWén) azért bocsánat.

Ha bármit ebből, akár te Föccer, akár Turul nagyon magára vett, azért ismételten elnézéseteket kérem.

szerk: ezesetben vegyük az egészet, információkérésnek, és tájékoztatásnak. :D

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2390) brd válasza Weißturul (#2388) üzenetére


brd
nagyúr

Nincs fény, nincs hely. Más nem lehet.

The only real valuable thing is intuition.

(#2391) Weißturul válasza KicsiPaszuj (#2389) üzenetére


Weißturul
senior tag

Kicsit magamra vettem a stílust, pedig a "mezei plugin" alatt pont azt értettem, hogy elérhetővé tett pár új blockot és arra egy OS-t (utóbbi azért nagy mutatvány).

De egy kis help kéne, mert kipróbálnám, de nem tudom letölteni/akármit csinálni vele.

brd:
a facsemeték már vagy három napja el vannak ültetve de semmi :(

szerk.: közben skyblockban eljutottam a homokszigetre :DD

szerk2: az ottani ládában van tíz obsidian, gondolom Nether Portalhoz. Mivel gyújtom be??

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2392) KicsiPaszuj válasza Weißturul (#2391) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

akk még1x bocs....

elvileg a cucc még béta, épp most portolta minecraft forge-ra(API) a redpower modját(RP2 néven) szal elfoglalt, emelett diplomázik(ezért mondtam h alvajár, vszin. csak este van ideje:D) szal eltarthat 1 darabig.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2393) brd válasza Weißturul (#2391) üzenetére


brd
nagyúr

Ez a 3 napja gondolom MC napot jelent. Akkor a hely a probléma.

The only real valuable thing is intuition.

(#2394) föccer válasza KicsiPaszuj (#2389) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi, én nem veszek magamra olyat, amit nem nekem szántak :)

Ez esetben arról lehet szó, hogy a "mezei plugin" kifejezést leginkább a tájékozatlanság, mintsem szándékos becsmérlés szülte. Én semmi lenézést, vagy negatív felhangot nem olvastam ki ezekből a hozzászólásokból.

ON:

A lenti hozzászólásomban látható pulse limiter hogyan viselkedik egy folyamatos bejövő jelre? Nincs kedvem félig szétbontani, hogy kipróbáljam. Viszont a T flip-flop elé minden képen be kell tenni egyet, mert az a 3,2 sec-es folyamatos jeltől teljesen meghülyül.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2395) KicsiPaszuj válasza föccer (#2394) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

tökéletesen. erre van kitalálva, folyamatos jel -> impulzus.

(Andrisht lassan kiborítom, 1órája kéri h adjak neki végre bronzot, dehát....)

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2396) Weißturul válasza brd (#2393) üzenetére


Weißturul
senior tag

skyblockban?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2397) föccer válasza KicsiPaszuj (#2395) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi.

Az, hogy hová fogom elhelyezni azt még nem tudom :D

Kb ennyi helyre kellene belezsúfolni, ami nem is lenne baj, ha nem kellene a T flipflop túlsó végére átvinni a PL output jelét :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2398) Sirandrish válasza KicsiPaszuj (#2395) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örülnék ha mostmár azzal foglakoznál mert ugy &#&#vyvx#>@>#@ hogy beszarsz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2399) KicsiPaszuj válasza föccer (#2397) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

ha a számlálód nemlenne ilyen gecvahosszúúúúúúúú akk kiférne.

(ha Andrish nem folytana le, adnék 1 linket, de így...)

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2400) Sirandrish válasza KicsiPaszuj (#2399) üzenetére


Sirandrish
legenda

SŰSSED AZ ÉRCEEEET!!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.