Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) janos1988


janos1988
addikt

https://hvg.hu/tudomany/20200316_minecraft_konyvtar_cenzura_betiltott_hirek_sajtoszabadsag

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25002) SmallWill válasza janos1988 (#25001) üzenetére


SmallWill
csendes tag

wow

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25003) Amur válasza janos1988 (#25001) üzenetére


Amur
addikt

Én is filóztam. Mindenképpen felkeresem, márcsak az épület miatt is! Impozáns!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25004) SmallWill


SmallWill
csendes tag

ismeritek a wyncraft nevű szervert?

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25005) kisi válasza SmallWill (#25004) üzenetére


kisi
aktív tag

Érdekesnek tűnik, de nem az én világom sajna...

(#25006) SmallWill válasza kisi (#25005) üzenetére


SmallWill
csendes tag

te milyen szervereken játszasz?

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25007) kisi válasza SmallWill (#25006) üzenetére


kisi
aktív tag

(#25008) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok!
Vasgólemet hogyan kell készíteni. Próbáltam 1.15.1 es szerveren, t alakban 4 vasblokk, tetejére középen 1 tök, de nem működik. Single játékban sem volt jó így nálam. :R :R

(#25009) Amur válasza TYÜTYI2006 (#25008) üzenetére


Amur
addikt

Ne tököd rakj oda hanem töklámpást, vagy olyan tököt amire ollóval kattintottál(angolul carved pumpkin)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25010) apatyas válasza TYÜTYI2006 (#25008) üzenetére


apatyas
Korrektor

Fordítom angolból: 4 vasblokk T alakban, rá kivágott tök vagy töklámpás. Ezt rárakhatja játékos, dispenser, enderman is, lényeg hogy utolsónak legyen odatéve. Hely legyen körülötte, ne legyen szorosan körbezárva. Javában a játékosnak ollót kell használnia a tökön, hogy elkezdődjön a folyamat. Lehet álló, fekvő vagy fejjel lefelé is. A karok alatt és felett 4 levegő hely kell, hó, fű, víz nem lehet ott.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25011) #89309696 válasza apatyas (#25010) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ha van tick bug vagy hasonló akadozás akkor nem spawnol, csak ha többször is újra van építve.

(#25012) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg PO3-al játszok. Az elején valahol beállítottam, hogy középső egérre rendetrakjon a táskámba,... Viszont voltam olyan balga, hogy frissítettem és ez a beállítás eltűnt. Tudtok segíteni, hogy hol találom meg?

(#25013) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Sziasztok!

Indítottam egy kisebb enigmatica 2 expert (v1.77) szervert. Ha valakit érdekel szívesen elküldöm az IP-t privátban. Vincemaki és egy barátja játszanak rajta (plusz én is).

(#25014) #89309696 válasza Lanash (#25012) üzenetére


#89309696
törölt tag

Általában a játékban a beállításoknál a controls fülön van. Legtöbbször az Inv. tweaks mod ad ilyen lehetőséget, de más is lehet. Inv. sorting a neve az opciónak talán.

(#25015) janos1988 válasza Nagytoll (#25013) üzenetére


janos1988
addikt

Fel kellene nézni... :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25016) #89309696 válasza Nagytoll (#25013) üzenetére


#89309696
törölt tag

Maki, ő az a Maki aki még 4 éve gyerekként játszott párszor a szerveren? Azóta mondjuk már sokat nőhetett. :D

(#25017) Nagytoll válasza #89309696 (#25016) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Igen, Ő lesz az :)

Janos1988: küldtem PÜ-t

[ Szerkesztve ]

(#25018) kisi válasza janos1988 (#25015) üzenetére


kisi
aktív tag

Amióta megmutattátok az E2e-t, azóta a kedvenc modpackom..
A Sanya féle, aztán át lett véve a PH ra... Azóta is bánom, hogy lehalt...

Pedig már a holdon is jártam rajta...

(#25019) janos1988 válasza kisi (#25018) üzenetére


janos1988
addikt

Csinálj magadnak egy online szervert és kezd újra. Persze ha bírod anyagilag (havi 3-4e ft). Az enyém már lejárt sajna. Itt sem kezdem újra, csak a móka miatt felnézek majd. Amúgy nekem is a kedvencem volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25020) kisi válasza janos1988 (#25019) üzenetére


kisi
aktív tag

Most nem igazán engedhetem meg...
Igaz, mondták, hogy itt a kormány segíti majd az SE-ket, de csak 3 hónap múlva kapjuk, visszamenőlegesen a pénzt, addig abból kell élnünk, ami van.. Az meg nem sok :D

Viszont, érdekes, hogy az enigmatica 4 egész más.. Azt hittem az előd nyomdokait követi és egy hard nehéz modpack lesz...
Vagy csak még nincs annyi mod az 1.14 ághoz, hogy normális legyen?

[ Szerkesztve ]

(#25021) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! A fiamnak szeretnék skineket letölteni (ez a rész még megy), de van az a cucc, ami a karakter hátán lobog, annak mi a neve angolul, hogy rákeressünk? Köszi-köszi!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#25022) Lanash válasza #89309696 (#25014) üzenetére


Lanash
aktív tag

1000 hála :R :R

@24021 - Geryson
Cloak

[ Szerkesztve ]

(#25023) Nagus válasza Geryson (#25021) üzenetére


Nagus
senior tag

Ha a köpenyre gondolsz akkor én úgy tudom az egy jutalom volt azoknak akik személyesen részt vettek régen valamelyik minecon-on.

(#25024) Geryson válasza Nagus (#25023) üzenetére


Geryson
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek. Így már végre megtaláltam, mert nem tudtam, hogy milyen szóval keressek rá. Akkor ez csak egy valami kacsa, hogy ilyet applikálni lehet a karakteredhez (legalábbis mod nélkül nem).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#25025) janos1988 válasza Geryson (#25021) üzenetére


janos1988
addikt

Feltéve ha nem az Elytra-ra gondolsz.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25026) #89309696 válasza janos1988 (#25025) üzenetére


#89309696
törölt tag

Azt ismeri ő is. Viszont szerintem lehetnek textúra pakkok amik az elytra kinézetét módosítva köpennyé alakulnak, legalábbis nem lehetetlen elképzelés.

[ Szerkesztve ]

(#25027) Amur


Amur
addikt

Anti! Napok óta próbáltalak elcsípni, de pont akkor nem voltál fenn mikor én.
Így ma levideóztam a bázisod délután. Szerintem holnap rakom fel, majd rakok linket! ;)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25028) Amur


Amur
addikt

Itt pedig a videó:
Anti Classic packos bázisa

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25029) Nagus


Nagus
senior tag

Nem sokan játszotok itt sima vanillával, de az ápr. 1.-i snapshot véletlenszerű, végtelen számú dimenzió generálást tartalmaz a nether portál segítségével. :)

[ Szerkesztve ]

(#25030) olle


olle
senior tag

Sziasztok.
Van itt olyan személy aki ért a Minecraft szerverekhez?

:R

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#25031) Cucuska2 válasza olle (#25030) üzenetére


Cucuska2
őstag

Te direkt nem olvasod el az elmúlt ~50 hozzászólást?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#25032) olle válasza Cucuska2 (#25031) üzenetére


olle
senior tag

Ahogy mondod. :D
Nem írtam még erre a fórumra.

Amúgy egy nyomorult modnak a szerverén nem akar menni egy a modhoz készült map...

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#25033) athos79 válasza Amur (#25028) üzenetére


athos79
tag

Hát ja, mióta itthon a család, nincs idő játszani :DDD :DDD :DDD

Nembaj, bár pár dolgot addig még meg akartam csinálni ...viszont az kár, hogy a pincét nem mutattad meg, pedig le is mentél véletlenül egy pillanatra, ott lakik a lényeg :D ... :D

[ Szerkesztve ]

It's not a bug - it's a feature!

(#25034) Amur válasza athos79 (#25033) üzenetére


Amur
addikt

Ez a része ismerős. Mióta nincs suli, nem csak a melóhelyen vagyok összecsúszva, hanem otthon is..idő szinte semmire.
Azért esténként beesek.
A pince kimaradt tényleg...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25035) #56573440 válasza olle (#25032) üzenetére


#56573440
törölt tag

Konkrétan? Crash van vagy más? Ha carash akkor logot töltsd fel pastebinre aztán linkeld be

(#25036) olle válasza #56573440 (#25035) üzenetére


olle
senior tag

Omnifactory modpack szerverén nem tudom hogy kéne a LostCities modot (mapot?) elindítani. Mindig az alap mapot tölti be.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#25038) #56573440 válasza olle (#25036) üzenetére


#56573440
törölt tag

Valszeg a szerver config fileban is van world type, azt ha atteszed Lost Cities- re az működhet, de single generált világ is feltoltheto...

(#25040) Nagus


Nagus
senior tag

Az utóbbi években az eredeti MC kliens sokkal jobb lett, mint bármelyik tört. Korábban én is törtet használtam, mert sok-sok dolog nem volt meg az eredetiben, de manapság már nem értem... meg azt sem, hogy miért sok valakinek 6000 forint ezért. Én kb 7 éve vettem meg és az összes AAA játék közül ez érte meg csak igazán, nagyon durván fejlesztik ami jó!

(#25041) Amur válasza Nagus (#25040) üzenetére


Amur
addikt

A tört kliens alatt a twitch-et érted, vagy elődjét a curse-ot, vagy az FTB kliensét vagy a multi MC-t? Mert ezek nem törtek, eredeti MC-vel tudsz bejelentkezni.
Ez csak a modpackkal játszoknak ad pluszt hozzá.
Ha vanillázol, akkor tényleg nincs rájuk szükség.(bár én pár kliens oldali modot akkor is bedobnék megszokásból).
A második részével teljesen egyetértek. Mindig nézegetem az akciókat steam-en, és máshol, aztán csak annyi jut eszembe hogy "Amur, mivel is játszottál az elmúlt években abból amit megvettél?" majd meg is válaszolom magamnak: " PC-n csak a minecraft-tal..." akkor minek is vennék megint meg valamit..úgy is 2 hónap múlva letenném és jönnék vissza kockulni az MC univerzumba!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25042) Nagus válasza Amur (#25041) üzenetére


Nagus
senior tag

Volt egy olyan tört kliens amivel be lehetett jelentkezni a saját profiloddal. "TeamExtreme Launcher"néven futott (saját MC szerverük is van), akkoriban még nem volt forge az eredetiben amivel profilokat tudtál létrehozni a különböző verziókhoz. Azóta már belekerült. Régen nagyon pocsék volt az eredeti kliens.
És igen vanillához értettem én nem igazán játszottam még moddolt szerveren, párszor néztem már, de gőzőm nem volt mit hova kellene letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#25043) Amur válasza Nagus (#25042) üzenetére


Amur
addikt

Már nem kell semmit sehová(legalábbis nem muszáj neked.)
A fennt említett launcherekből kész modpackokat tölthetsz le, szinte bármilyen témában(tech, felfedezés, hardcore, építkezés , questelős stb..)
Csak letöltöd és játszol , nem kell állítgatni, telepítgetni.
Ahhol a vanilla véget ér, ott kezdődik a modolt MC. A lehetőségek végtelenek!
Nem nagyon tudsz olyat mondani, amire nem csináltak még modot MC-ben!
Ha ilyen régi MC motoros vagy, ne hagyd ki a modolt oldalt sem!
Olyan mint a drog! Utána már a vanilla uncsi lesz!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25044) #89309696


#89309696
törölt tag

[link]
:D

Amúgy ugyanazt az energiatermelő gépsort csinálta amit én is régebben egy DW20 videó alapján, csak én a tar mellékterméket is visszavezettem a rendszerbe és az is energiát adott.

(#25045) SmallWill válasza #89309696 (#25044) üzenetére


SmallWill
csendes tag

szegény ice :Y

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25046) Nagus


Nagus
senior tag

Vanilla szerveren sikerült megtalálom a strongholdot az end portállal. 3 gyöngyömbe került, nem is volt több. Ilyen generálást én még életemben nem láttam, csak úgy van a vízben nincs semmi szilárd körülötte csak a szoba.

(#25047) apatyas válasza Nagus (#25046) üzenetére


apatyas
Korrektor

Nem egyedülálló, megesik. Vmelyik modos szerveren volt a vízben, pont ahogy leírtad. Az ajtaján befolyt és obszit csinált a lávából.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25048) kisi válasza Nagus (#25046) üzenetére


kisi
aktív tag

Én egyszer olyat fogtam ki, hogy a portal szobája teljesen különálló volt, nem volt a strongholdból semmi átjárás bele...
Kb fél óra bolyongás után egy kis ásásssal kellett megoldani a terembe való átjutást...

(#25049) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok. A pubj szervert hogy/hol lehet elérni?

[ Szerkesztve ]

(#25050) kisi válasza zsoika (#25049) üzenetére


kisi
aktív tag

Passzolom, de ebben a fórumban valószínűleg tudni fogják, már ha Pbug ról van szó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.