Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) föccer válasza amoba (#2499) üzenetére


föccer
nagyúr

:C

Nagyon ügyes, grat érte.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2502) tvse1995 válasza amoba (#2499) üzenetére


tvse1995
senior tag

A fekete gyapjuhoz tintát használtál? és ha igen akkor az honnan volt?
Holnap majd én is dobok egy screent a trap-emről, már négy emeletes és annyit termék hogy nem tudok vele mit csinálni :DD

[ Szerkesztve ]

(#2503) föccer válasza tvse1995 (#2502) üzenetére


föccer
nagyúr

Olvass vissza néhány kommentet pls.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2504) Weißturul válasza föccer (#2503) üzenetére


Weißturul
senior tag

de medencé egy blokk vízből? :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2505) föccer válasza Weißturul (#2504) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Azért ez kb az egyik első dolog, amit megtanul az ember MC közben :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2506) Weißturul válasza föccer (#2505) üzenetére


Weißturul
senior tag

eddig oké, de ehez 2 víz kell, skyblockban pedig 1 van

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2507) tvse1995 válasza Weißturul (#2506) üzenetére


tvse1995
senior tag

2.1- ben már csak 1 blokk jeget kapsz? mert az 1.1 ben meg 2-t.

föccer: erre gondoltál, hogy olvassak vissza : "közel vagy a medencéhez. Menj tőle olyan 40 blokk távol, és várj." ?

(#2508) Weißturul válasza tvse1995 (#2507) üzenetére


Weißturul
senior tag

Igen, egyet

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2509) brd válasza Weißturul (#2508) üzenetére


brd
nagyúr

A másik lent van a Netherben. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#2510) Weißturul válasza brd (#2509) üzenetére


Weißturul
senior tag

bammeg :(((
de hogyan gyújtsam be a portált? sehogy se megy :(

a nether is le van skyblockosítva?

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2511) kexksz válasza Weißturul (#2510) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem nincs.

(#2512) brd válasza Weißturul (#2510) üzenetére


brd
nagyúr

Az előbb írtam, de itt egy kép is.

Igen, az is pár kocka csak.

The only real valuable thing is intuition.

(#2513) föccer válasza tvse1995 (#2507) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2514) amoba


amoba
tag

Némi vödrözés után. És pár óra [vár,megnéz,bosszankodik,vár,megnéz,gyilkol(örül)] folyamat után, volt annyi nyersanyag hogy megcsinálhassam a szivárványt. Bár nem véletlen hogy a sötét (világos szürke,szürke,fekete) rész van alul. Nagyon macera.

A netherben is skyblokkosítva van a dolog, csupán egy doboz, és némi glowstone van. a kaput úgy a legegyszerűbb begyújtani hogyha raksz köré egy fa "rámpát" és valahova bele öntesz egy lyukba lávát. (De vigyázz hogy amikor valahol meggyullad vedd ki a lávát mert szét folyik.) Leég az egész, de beindul a kapu is.

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#2515) tvse1995


tvse1995
senior tag

Na én is csináltam egy pár képet a mapomról:

Trap:

És egy pár perc termése (annyi van hogy nem tudok vele mit csinálni :)) )

Egyébként most nem tudom hogy mit csináljak mert én még az 1.1 nél kezdtem a mapot és abban még nem volt obsidian és így nem tudok portált csinálni de nincs kedvem újrakezdeni mert sok munkám van már benne :U

[ Szerkesztve ]

(#2516) amoba válasza tvse1995 (#2515) üzenetére


amoba
tag

Esetlen map editorral áttolhatod az új map alá a régit. Akkor kapsz obsidiant, és a nether is okés lesz.

[ Szerkesztve ]

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#2517) tvse1995 válasza amoba (#2516) üzenetére


tvse1995
senior tag

Lehet, hogy az lesz.
Egyébként most belenéztem a 2.1 be és ott az 1 kocka jégből, hogy csinálsz végtelen vizet? :F

(#2518) amoba


amoba
tag

Semmi sem lehetetlen.

Megy a termelés gőzerővel. :)


Kitartás, a sokáig ácsorogsz a pálya másik felén a semmit bámulva, spawnolnak dögivel. :)

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#2519) amoba válasza tvse1995 (#2517) üzenetére


amoba
tag

Netherben van még 1 kocka jég. :)

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#2520) netpeti98 válasza amoba (#2518) üzenetére


netpeti98
addikt

Szép lett. Én is hasonlón gondolkozok a mob trap után csak azzal a különbséggel hogy a levegőben van és egy negyedén nincs padló és létrák folyák fel a vizet így szárazföldre esnek a polipok és meghalnak a zuhanástól. Szerintetek kivitelezhető? :D

Üdv netpeti98

(#2521) brd válasza tvse1995 (#2517) üzenetére


brd
nagyúr

Write only? :)

The only real valuable thing is intuition.

(#2522) Sirandrish válasza netpeti98 (#2520) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor lesz új első hsz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2523) netpeti98 válasza Sirandrish (#2522) üzenetére


netpeti98
addikt

Sajnos hétköznap lassan haladok. Viszont bővítettem a gyiket de egy két dolog hiányzik és utána jön a helyesírás még egyszer és mehet. Ha valaki még talál hibát ne tartsa magában! :N

Üdv netpeti98

(#2524) netpeti98


netpeti98
addikt

Csak hogy lássátok mit csináltam ma:[link] Direkt ide egy üzenet az elején. :DDD

Üdv netpeti98

(#2525) Weißturul válasza netpeti98 (#2524) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ha megengeded, szerintem így sokkal jobban hangzik, nekem olyan furcsa volt olvasni a "parancsokat" (építesz,keresel,készítesz) és az egyéb a magyar nyelv ellen elkövetett gaztetteket :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2526) netpeti98 válasza Weißturul (#2525) üzenetére


netpeti98
addikt

A bevezetőt pont a cikkből másoltam ki. ;]
Egyébként ezer hála. :R

Üdv netpeti98

(#2527) Weißturul válasza netpeti98 (#2526) üzenetére


Weißturul
senior tag

Most már megérdemelten szerepel a nevem a stáblistán :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2528) netpeti98 válasza Weißturul (#2527) üzenetére


netpeti98
addikt

:K
Viszont a profil mappának adok egy külön bekezdést mert az hogy hol a xp-t hol a 7et emlegetjük összezavarja az olvasót. :)

Üdv netpeti98

(#2529) tvse1995


tvse1995
senior tag

Rájöttem, hogy miért nem spawnolnak a squid-ek.
Csináltam egy 3 kocka mély medencét amibe 2 kocka magasan tettem egy sor követ arra tettem a vizet utána kiütöttem a középső sor követ és örültem magamnak, hogy milyen gyorsan végeztem :DDD VISZONT így igazából csak 1 magas állóvizem volt és alatta 2 kockában folyott. :W
Remélem ez a volt a baj most feltöltöm rendesen aztán majd még felentkezek :)

(#2530) föccer


föccer
nagyúr

Jöttök egy esti medencés partyra?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2531) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Sajnos én tök hülye vagyok ehhez a játékhoz, de a fiam szereti, és kért hozzá ilyen kiegészítéseket.

Viszont nekem fogalmam sincs, hogy honnan tudnám beszerezni. Valamilyen munkásokat szeretne, mert látta a youtube-on, hogy van hozzá favágó, meg ilyesmik.

Honnan, és hogyan tudom én ezt Neki megcsinálni?

Köszönöm szépen! :R

(#2532) Sirandrish válasza antikomcsi (#2531) üzenetére


Sirandrish
legenda

Öhm a favágó ő maga..ha egy balta van a kezébe :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2533) föccer válasza antikomcsi (#2531) üzenetére


föccer
nagyúr

A játékban úgy indulsz, hogy semmid nincs. Szó szerint. Érdemes megnézni az ilyen videókat. Ha megvannak az első eszközök, akkor már könnyebb az élet. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2534) Sirandrish válasza föccer (#2533) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy akár ezt vagy ezt.
Ezek több videón keresztül magyarázzák hogy mit miért meg hogy csinál illetve amit nem azt is látni a videón :)
Ráadásul ezek Magyarok! :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2535) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azt hiszem nem értettetek meg. ;] :DDD

Engem ez a játék baromira nem érdekel, még nézni is unalmas a kockavilágot számomra. :DDD

A gyerek látott egy videót, amiben lehet valamilyen munkásokat "lerakni", akik egy ládába gyűjtenek valamiket. Sajnos többet nem tudok, mert ez nem az én világom. ;]

Ez egy mod, vagy valami csomag, vagy mi a szösz?

(#2536) Sirandrish válasza antikomcsi (#2535) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én személy szerint azért linkeltem a videókat mert én ilyenről még nem hallottam hogy lerakom a favágót.
Ha neked uncsi, akkor mutasd meg a fiadnak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2537) Weißturul válasza antikomcsi (#2535) üzenetére


Weißturul
senior tag

Gondolom a fiad multiplayer videót nézett, mert munkásokat lerakni nem lehet, egy ideig te voltál az egyetlen élő humanoid, de az NPC-ket se lehet majd olyan nagyon felfogadni.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2538) föccer válasza antikomcsi (#2535) üzenetére


föccer
nagyúr

Mindent a gyerekért :)

Szerintem valamilyen multiplayerről látott videót, mert ott ténylegesen többen vannak a pályán egyszerre, de ez mind játékos irányította "munkás".

A multiplayerhez meg a játék bejelentkezési részén a megfelelő menüt kell választani, és megadni egy szerver címét.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2539) antikomcsi válasza Sirandrish (#2536) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jajjjj ne is mond, képes órákat nézni, meg játszani vele, aztán jön olyan dolgokkal, amik nekem túl magasak. ;]

Szerintem valami ilyenre gondol. MineColony Minecraft Mod

Itt meg is találtam és kérdezném, hogy akkor ebben benne van ez a dolog?

(#2540) föccer válasza antikomcsi (#2539) üzenetére


föccer
nagyúr

A colony az sima multiplayer, esetleg egy ellőre elkészített pályán.

Az 1.7.3 meg már egy régebbi verzió. Jelenleg az 1.8.1 az aktuális verzió.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2541) antikomcsi válasza föccer (#2540) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én olyat találtam, hogy 1.9 pr4.

Az mit tud? :B

(#2542) Sirandrish válasza antikomcsi (#2539) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebben úgy látszik hogy benne van de ez egy régebbi verzió.
Ha a fiadnak is ez az 1.7.3 van akkor hajrá :)

(#2541) tudtommal az a legfrissebb

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2543) KicsiPaszuj válasza antikomcsi (#2541) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

A Minecolony jelenleg 1.8 on pörög, és rc14es verzióval. Egyébként, igen ezt láthatta a fiad. Viszont fontos megemlíteni, h (hál' istennek) végre sikerült igazi -ízig-vérig- kolónia szimulátort készíteni belőle. Gyakorlatilag simán felveszi a versenyt néhány RTSel.

A jelenlegi rendszerben van legalább 5féle munkás, adórendszer, lakosság, bank.

Fontos az angoltudás, (vagy hipergyors felfogóképesség) mivel eléggé szabály-függő lett a cucc, ezzel kapcs. tud segíteni ez A dolgok sorrendisége igen fontos lett. (építkezés, munkakiosztás, stb)

Aztán sok sikert...

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2544) Weißturul válasza KicsiPaszuj (#2543) üzenetére


Weißturul
senior tag

óó, aggyá linkeeeet :DD :DD :DD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2545) kexksz válasza antikomcsi (#2539) üzenetére


kexksz
addikt

Legfrissebb MineColony mod az 1.8.1-re van, ami jelenleg a legfrissebb stabil verzió. Itt egy link hozzá:
[link] Itt le tudod tölteni és az is le van írva, hogy hogyan kell telepíteni, illetve a munkásoknak a ládákat craftolni.

Azon viszont jót nevettem, hogy az ittlévő HC MCsek nagyrésze azt se tudta, hogy miről van szó, pedig ez az egyik leghíresebb mod. :D

[ Szerkesztve ]

(#2546) netpeti98


netpeti98
addikt

Minecoloni nem rossz mod. :K
Első hsz: bővül rendesen csatlakozott itt még az eggyik kolléga és segített a struktúrában.

Üdv netpeti98

(#2547) netpeti98


netpeti98
addikt

Pár link a textúra packokhoz:
[link]
[link]
[link]
[link]
Első hsz részére.

Üdv netpeti98

(#2548) netpeti98


netpeti98
addikt

Első hasz újratöltve:http://logout.hu/tema/proba/hsz_5826-5826.html :D

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#2549) KicsiPaszuj válasza kexksz (#2545) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Az hibás. Ahogy ÍRTAM, rc14 a legfrissebb, nem a 08. Az oldalt nem frissítik.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2550) Sirandrish válasza netpeti98 (#2548) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyors átfutás után, de majd még átnézem :)

"K: Mi az a pre-reasle?
V: Pre-reasle:"

Mindkétszer elírtad...az pre release (szerintem:D)

"K. Slim golyót honnan lehet szerezni?/"
1. Az Slime és ne legyen a fele magyar a fele angol..Slimeball és nem golyó :N

szerk: jah és a link is rossz...ütöttél egy space-t a végén

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.