Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#680) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Sziasztok! Látom ezt a sütős dolgot,de annyira irreális viszont így is mind1. Leírom úgy ahogy volt ,tegnap este photoshoppoltam festegettem az assetto corsa egyik autóját a könyvtárában van egy showrom nevezetű hát minek nevezzem program amivel meg tudom nézni úgy az autót,hogy nem kell elindítani a játékot. Szóval phcs4 festettem mentettem a progit nem zártam be és így mentem a showromba megforgattam az autót megnéztem jobbról balról míg 1x csak elfehéredett a képernyőm a zene ami alatta ment az továbbra is zenélt,de a kép az fehér lett. Resiztem a gépet mert máshogy nem tudtam kijönni belőle.( előtte míg a cs4+showrom ment egy ALT+Esc és kilépett) Elindult a gép resi után szépen ,de újra eljátszottuk ugyan ezt aztán már szürke háttér sötét csíkokkal ,de csak akkor mikor a cs4meg a showrom ment. Úgy gondoltam azaz nem gondoltam,hogy a videókarival lehet gond ezért újratelepítettem a wint ennek következtében minden simán ment míg a videókari driverét fel nem telepítettem ,ha feltelepítem a drivert bármelyiket lehet az régi vagy új nem tudom bekapcsolni a számítógépet beadja odáig,hogy üdvözöl és onnan kezdve fekete a képernyő. Ez egy msi twin frozr III R7850 . Mi a teendő (nyilván egy másikat vásárolni) , Nem tudom mi tévő legyek? Ha úgy dobálnák a lóvét be az ablakon én is földhöz verném :) de sajnos nem így van. Sütögessem én is?

....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.