Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Béka 3


Béka 3
tag

Van egy hd5970 kipróbálom hogy müködik -e mert tegnap halt meg :R :R

(#302) rumkola válasza Béka 3 (#301) üzenetére


rumkola
veterán

lol
inkább gariztasd le :D

(#303) Béka 3


Béka 3
tag

Sziasztok!

Kondik nem mennek tönkre ?

(#304) Dr. Romano válasza Béka 3 (#301) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ne legyél hülye! Gariba vele ember! :N

Olvass vissza. Az én esetemben 8-9 perc 200 fokos sütés után a kondik felpúposodtak. Újra kellett tegyem őket, de utána jó volt a kari :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#305) hegeanabol


hegeanabol
aktív tag

Ennyit ér ha pofázik nektek az ember :R:R:R

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#306) Dr. Romano válasza hegeanabol (#305) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem hiába pofázol az én kártyámat saját használatra sütöttem, nem eladásra. Azért pék nem vagyok :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#307) albi31 válasza hegeanabol (#305) üzenetére


albi31
senior tag

..és még hagyján hogy pár ezer forintos VGA kártya,na de a notiknál..már nem ilyen összegek repkednek,én betartom,hogy itthonról egy db-t sem veszek..láttam már eleget,míg nem voltam tudatában az információnak(amivel ahogy látom nem rendelkezel,mivel az Nvidiás VGA-t nem reball-zuk hanem a chipet cseréljük,csak épp aztalinál ez nem éri meg....ugyhogy nem megbántva de a reball-javítás egyenlő a "0"-val..sorry)

Ui.:az 1hét garancia megint csak a számsor kezdetével egyenlő..notinál min.3hó de inkább 6hónap garancia hamár komolyan fel vagy háborodva!

[ Szerkesztve ]

(#308) hegeanabol válasza albi31 (#307) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Ezeknek mennyi garanciát adjak ??????

1 hét gari és akkor az bele tartozik nekik hogy szét húzzák (OC a kártyát)

Persze tagadja a madár ... de akkor legalább a topikot ne írná tele hogy ennyi meg ennyi MHZ vagyok fagy meg kék halálozik most emelek neki egy kis feszt stbé :DDD
Utána tönkre megy .

upsz csikóz .....1héten belül vagyok :DDD vissza küldöm ,hülye úgy is meg csinálja ;)

Még egy kérdés :)) a noti javítás mennyibe is kerül ? hát biztos nem 3k :( hanem a 3xorosa .

Amúgy meg (titok) de akit ismerek és tudom ,hogy nem bántja a gépét . És én szerelem be nekei vissza például annak 1 hó a garancia ;) .

De ez relatív .

A garancia arányos az árral is ....és az emberekhez is van viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#309) hegeanabol válasza albi31 (#307) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

jah meg amit te meg sütözöl elötte ......aztán megint be szarik ...megint meg süti a paraszt...
Aztán el küldi hozzám arra is 1 hét garit adok :Y:Y:Y

Pedig Szerintem ennyit se kéne tudod :W:W .

Ilyen kártyákra miért adjak többet :(

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#310) Béka 3


Béka 3
tag

Én mit csináljak szegény 8800gts ? :( :( :( :( :( :(
Javítani nem lehet :W :W :W :W

(#311) Béka 3 válasza Dr. Romano (#304) üzenetére


Béka 3
tag

És milyen kari volt ? :R :R

(#312) hegeanabol válasza Béka 3 (#310) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

na mit csináljál :DDD

süsd meg :C:C:C:C ,

úgy is meg fogod ha vissza kaptad :D látom előre :DDD

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#313) Béka 3


Béka 3
tag

akkor működne egy darabig ? :) :)

(#314) Dr. Romano válasza Béka 3 (#311) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Erről volt szó.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#315) Béka 3 válasza Dr. Romano (#294) üzenetére


Béka 3
tag

Szia!

Nekem van egy 8800gts 320mb elvittem szervizbe nem tudták megcsinálni gondolkozom rajta hogy meg süssem-e .

csikózódott :D

(#316) Dr. Romano válasza Béka 3 (#315) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sok veszteni valód nincs, csak nyerhetsz vele ha működik (azonban alap hogy ilyen karit nem adunk el).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#317) hegeanabol válasza Dr. Romano (#316) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

alap? kinél nálad?

akkor taníthatnád a ph-s társakat :C:C .

mzsoltee kolléga .

meg sütötte ....ment neki megint be szart ...hirdette a kártyáját:C:C

meg vettem tőle HIBÁS ként.

most találtam az írását írtam neki ....mi volt a válasza ????

Hibásként hirdettem azt is kaptál :W:F

adhatnál neki pár tanácsot ;) :D :C

még ő volt fel háborodva ,hogy mondtam neki ,hogy átb@szott :DDD

[ Szerkesztve ]

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#318) Béka 3


Béka 3
tag

Süsd meg dolog xbox360 működne?

(#319) Dr. Romano válasza hegeanabol (#317) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen nálam alap. A többiekért nem tudok (és nem is akarok) felelősséget válllni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#320) hegeanabol válasza Dr. Romano (#319) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

nem is mondtam :DD

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#321) Darth_Revan válasza hegeanabol (#317) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha hibásként hirdette, hogyan baszott át? Senki nem mondta, hogy ha működik is, akkor örökre jó lesz, de lehet nyerni vele pár hetet vagy akár hónapot amíg összejön egy új ára.

Meg mond már meg minek kell 8 millió smiley? :F :F :F :F :F :F :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :W :W :W :W :W :W :W :W :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#322) Lacpac válasza Darth_Revan (#321) üzenetére


Lacpac
őstag

Mert mérges :-) Vagy csak szereti őket.

(#323) hegeanabol válasza Lacpac (#322) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

mind a 2ő .

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#324) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ez történt. [link] Merjem berakni a sütőbe? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#325) JetiRulez válasza JetiRulez (#324) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem sütöm. Eladtam.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#326) Rive válasza JetiRulez (#325) üzenetére


Rive
veterán

Előbb-utóbb jó eséllyel sülve végzi -> számomra a használt VGA piac halott.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#327) JetiRulez válasza Rive (#326) üzenetére


JetiRulez
őstag

A használt VGA vételén Én is elgondolkodtam ma reggel, de pár perc múlva ki is vertem a fejemből. Könnyebben tönkre lehet tenni, mint pl. egy processzort. Ma délelőtt megrendeltem az újat boltból.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#328) hegeanabol válasza Rive (#326) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Így van !

Sokaknak ezt kéne észre venni.-e ami neked is;)

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#330) kpal válasza Rive (#326) üzenetére


kpal
veterán

És a használt de bolti garanciás piacnak is vége ?

(#331) PH-User


PH-User
addikt

Olyan érdekes, aki megcsinálta, mindenkinek működik....
Ez valami csoda lehet. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#332) pumi1980


pumi1980
tag

VGA: 8800GTS 320MB
Hibajelenség: csíkozódás BIOS betöltésekor, win betöltésnél BSOD
Javítási folyamat: 200°C-on 8 perc sütés, gázsütőben
Eredmény: a VGA újra tökéletesen működik :)

(#333) ponuda


ponuda
csendes tag

Nem tudom mit szólhatnék hozzá, sokat gondolkodtam, hogy érdemes e egyáltalán időt fordítani erre...elöször is az, hogy hány fokon kezdenek olvadni az alkatrészek az egy dolog, a másik az, hogy hány fokon kell sütni a kártyákat. Mivel több szemetet kaptam már mint egy szemétlerakó, utánanéztem, hogy a "nagy szakik" ezt hogyan is csinálják. Kb 10percre beteszik előmelegített sütőbe a kártyákat, 200-220 celsius fokon... :Y :R

tegyük fel működika kártya a sütés után. Ha még működik is, nicns hátra sok neki..aki kitalálta ezt a zötletet, mit gondol...ha nem kéne hűteni az alkatrészeket, akkor minek lenne a VGAn hűtés?? :W Biztos nem volt normális aknek még csak ki is pattant a fejéből az ötlet, én mindenesetre beraknám őt a sütőbe hátha megjön az esze. :(((

(#334) ponuda


ponuda
csendes tag

kernem a moderatort hogy azonnal torolje a temat mert elegem van asok huje privat uzenetbol amelyben suott szar VGAkat kinalnak meg tanacsot kernek a kisutesre. Komolyan mondom feljelentem ezutan a fogyasztovedelmiseknel akik legkozelebb ilyen otlettel allnak elo.

(#335) Darth_Revan válasza ponuda (#334) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha ennyire megakarod nevettetni őket, akkor hajrá :K

Nem kötelező megcsinálni és figyelmeztetés is lett írva, valamint nem ütközik semmilyen fogyasztóvédelmi szabályba (hogy is jött ez fel egyáltalán?), szóval ha nem tetszik, hogy e miatt csökkent a forgalmad/nőtt az értetlenkedők aránya nálad, az egyéni szociális probléma.

(#336) ponuda válasza Darth_Revan (#335) üzenetére


ponuda
csendes tag

olvastad te a hasznalati utasitast?v abban nem irja h tilos sutobe/mikroba tenni a kartyat? vagy te is azt az elvet vallod, hogy mosas utan a macskat beteheted a mikorba mert a macskan nem irja h nem szeretia mikrot, a mikrohullamun meg nem irja h tilos amcska szaritani benne :C :DD

(#337) Darth_Revan válasza ponuda (#336) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Aki mikroba tesz bármilyen fémes/elektronikus dolgot/élő állatot, annál valami probléma van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#338) rumkola válasza ponuda (#336) üzenetére


rumkola
veterán

hát nézd, ha nekem lenne egy gari nélküli vga-m, én tutira megtenném
vagy inkább dobjam ki ill. adjam el 3000ft-ért? ne vicceljünk már

(#339) ponuda válasza rumkola (#338) üzenetére


ponuda
csendes tag

jo. megsutod es jo lesz, aztan megdoglik. Es akkor mit csinaltal? kidobtal akar 3-4ezer forintot. Vagy megjobb, kisutod eladod aztan felhetsz, hogy mikor megy tonkre az uj tulajnal...ez is jo, nem?

(#340) vinibali


vinibali
őstag

van egy garos 6970em, néha rosszalkodik. remélem ha tönkremegy vállalsz rá gart ;) :P

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#341) ponuda válasza vinibali (#340) üzenetére


ponuda
csendes tag

akor es csakis akkor garantalom ha olivaolajjal sutod ki xd

(#342) Stenli89 válasza MasterDeeJay (#6) üzenetére


Stenli89
csendes tag

ENNÉL NEKEM KOREKTEB ÉS JOBB MÓDSZEREM VAN AMI HASONLÓ ELVEN MŰKÖDIK DE JOBB MINT EZ :R :R :R :R :R

(#343) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Egyik tagnak valószínűleg a RAM-ok szórakoztak a vga-n. Aztán egyszer véletlenül elfelejtette ráhúzni a hűtést, kicsit megfőtt a vga, és azóta jó. (Valószínűleg valamelyik forrasztás engedhetett el) Én úgy hallottam, ha meghajtod a vga-t, és úgy melegszik, az biztonságosabb módszer, mint a sütős.

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#344) Lacpac válasza ponuda (#333) üzenetére


Lacpac
őstag

ha nem kéne hűteni az alkatrészeket, akkor minek lenne a VGAn hűtés??

Miért, szerinted a gyárban hogy forrasszák az alkatrészeket a panelra? Felszerelt coolerral? Vagy minden alkatrészt külön, egyenként? Valóban nem ez a hivatalos módja a javításak, de én sem fizetnék egy 5-6 ezret érő kártya javíttatásáért 3-4K+ postát.
Aki meg a komolyabb, de drágább kari is a polcon áll, miért nem csinálná meg? Költeni nem akar rá, de még tartalékkártyának jó lesz a jövőben.
(Mondjuk ott van a másik véglet is, aki süti, és utána feldobja az apróba. Erről inkább nem írnék véleményt.)

I'm Jocc

Egyik tagnak valószínűleg a RAM-ok szórakoztak a vga-n. Aztán egyszer véletlenül elfelejtette ráhúzni a hűtést, kicsit megfőtt a vga, és azóta jó. (Valószínűleg valamelyik forrasztás engedhetett el) Én úgy hallottam, ha meghajtod a vga-t, és úgy melegszik, az biztonságosabb módszer, mint a sütős.

Há biztonságosabb, de a forrasztás az 200-250°C körül van, nem tudsz úgy meghajtani valamit, hogy ilyen hőfokot érjen el. Persze alacsonyabb hőfokon is megfolyik a forraszanyag, de ide már szerencse is kell, nem is kicsi.
(ha kedves a vga, és biztosra akarsz menni, akkor szervíz. BGA álomással, meg mindennel ami a szem száj ingere)

Ezt a módszert csak akkor használni, ha minden mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#345) I'm Jocc válasza Lacpac (#344) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ja, ez igaz, de azóta kifogástalanul működik a VGA. Valaminek történnie kellett, de senki sem tudja, hogy mi.:D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#346) TaNbEaRo


TaNbEaRo
tag

Sziasztok! Múlt hét pénteken adta meg magát az asus 8600gt passzív hűtéses kártyám, minden nap próbáltam, hátha valami csoda folytán a hétvégén még be tudom kapcsolni a gépet, de sikertelenül. Tegnap az egyik barátom linkelte ezt a cikket, röhögtem rajta, de ma délelőtt hülyeségből, gondoltam úgysincs mit veszteni, kipróbáltam. Számomra is döbbenetes, de most működik a kártya gond nélkül :) Köszönöm a cikkírónak a tanácsot, hasznos is volt, meg mókás is.

(#347) ertt válasza TaNbEaRo (#346) üzenetére


ertt
tag

Én nem sütőztem,hőpisztojjal leggyengébb fokozaton //320-c*// csak a magot melegítettem előlről 8mp,utána hátulról is 8mp 3cm távolságból.a mag melletti garancia cimke sértetlen maradt.az eddig csíkozó 8800-as szemétkupac azóta hibátlanul üzemel mind win,mind többórás játék alatt.Szervízkártyának használom azóta,mindenki maga dönt mit tesz saját felelősségre.Eladni már nem szabad ezeket a vasakat,vagy csak hibáját bevallva.Előtte én is elolvastam ezt-és sok hasonló topicot,mielőtt megpróbáltam.Hőpisztolyos megoldást eddig csak egy embertől olvastam.///De most nálam bejött.még agyalok hogy mi is történhetett valójában,mitől lett működőképes./// van még rossz kártyám bőven,tökélyre fejlesztem a teknikát. :W

Üdv:ertt ...............+36709467213.......................... http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ertt

(#348) ertt válasza ertt (#347) üzenetére


ertt
tag

No mégjobban utána olvastam.nem fejlesztek tökéjjre semmit.Irány a Reball pad.meg a hozzá értő Ph-s kolléga.Tiszteletem a munkájának-elszántságának,ilyet csak az vállal aki fanatikus hardver imádó. :R :R :R

Üdv:ertt ...............+36709467213.......................... http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ertt

(#349) mongoose123


mongoose123
aktív tag

egyszer beraktam fagyasztóba egy 128mbos pendrive-ot azzal a céllal hogy úgy se ment, és most állatkodjunk egy picit .. nagyjából 2 - 3napig volt ott mert véletlen ott felejtettem:D ... kiszedtem rádugtam gépre és csodák csodájára az első villanások felcsaptak és azóta is működik tökéletesen :)

(#350) Szentes


Szentes
tag

1,5 nap alatt sikerült végig olvasgatnom ezt a rengeteg hozzászólást. Nagyon sok eltérő véleményt és cáfolatot lehetett ezzel a dologgal kapcsolatosan olvasni.

Nekem egyetlen kérdés maradt csak nyitott.
A VGA végén lévő csatlakozók (VGA, DVI) a nagy hő hatására nem olvadnak össze?
A hő hatás miatt, a műanyagokban lévő érintkezők nem hajolnak el és deformálódnak használhatatlanná?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.