Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kofka04

    tag

    A G2-G3-hoz képest gyengébb a basszus zenehallgatás közben. Engem nagyon zavart, mert gyakran hallgatok zenét, van is hozzá való Sennheiser agyba dugós fülhallgatóm, de majdnem elsírtam magam, amikor az eddig használatban lévő PlayerPro nem reagál a hangszínek állítagtására, még a gyári hangszínektől sem változik meg a hangzás. Fogalmam sincs mitől van ez. Lehet az Android 5.1.1-es verziója ilyen és még a 60fps-es full hd videórögzítést sem tudja. Zenehallghatásra én eddig 2 progit találtam, ami reagál az equalizer tologatására. A PowerAmp (2 hetente újra kell telepíteni, mert fizetős) és a Mixzing. Mindkettőhöz használok erősítésnek egy BassEQ nevű app-ot, amivel már olyan mélyet kapok zenehallgatás közben, amilyet szeretnék és korábban kaptam a G2-G3-mal PlayerPro-val. Ja és a Bass EQ csak ezzel a két progival hajlandó együtt működni.

    Minden hibájával együtt egy nagyon szerethető telefon (én imádom) és élőben tényleg fantasztikusan néz ki. Semmilyen kép, se videó nem adja vissza azt a látványt, amit élőben tud a telefon. Az anyaghasználat is kiváló. Kézben tartva lehet érezni hogy erre a telóra bizony 200ezres árcímkét szántak, amikor kiadták. 80ezerért rohantam érte az üzletbe (GsmPalota). Annyiért ajándék ez a telefon :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés