Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19901) Vakegérke válasza gamek!ller (#19900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Apud hazatér, ha nem is ma, a buliról meg a haverok is gondoskodhatnak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19902) gamek!ller válasza Vakegérke (#19901) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát az biztos, megyünk is pénteken.. Egész nap tök jó kedvem volt, sőt tegnap nyertem is egy nyereményjátékban de most estére valami lehúzta a hangulatom.. :( Amúgy nem offolok én itt a hülyeségemmel? Lehet itt még beszélgetni? :)

[ Szerkesztve ]

(#19903) Vakegérke válasza gamek!ller (#19902) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy két smiley-t közbeszúrsz, így: :DD :R ;] , és már nem is off. ;)

"Anyánk" ránk hagyta ezt a topicot, és ameddig nem trágárkodunk, rasszolunk, meg ilyen görcsök, addig jópofizunk, ameddig jólesik. :K

Figyu, még verset is írtam neked, nem létezik, hogy ne lenne akár csak egy pirinyóval is jobb már a kedved. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19904) gamek!ller válasza Vakegérke (#19903) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De, annyival jobb. :) Látom mindjárt itt a 20.000.. :) Lehet rosszul emlékszem, de mintha azt nekem kellene majd megírnom nem? Szerk: Ja nem. Akkor én emlékeztem rosszul.. (mind1.:) )

[ Szerkesztve ]

(#19905) Vakegérke válasza gamek!ller (#19904) üzenetére


Vakegérke
veterán

A sorrendre már nem emlékszem, de a húszas geprombolo barátunkat illeti. Üres hely van még az utolsó tízesben, ha jól emlékszem.
Érdekes lesz összeszedni a brancsot a nagy napon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19906) gamek!ller válasza Vakegérke (#19905) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, láttam, visszakerestem. :) Lassan le kéne feküdni.. Még jó hogy betegszabin vagyok.

(#19907) Vakegérke válasza gamek!ller (#19906) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is megyek csucsujka ügyileg.
Szép álmokat, rózsás csókokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19908) gamek!ller válasza Vakegérke (#19907) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jó éjszakát és egyben jó reggelt.. Megkaptam az első lebaszásomat ma, elfelejtettem felhívni a főnökömet, hogy beteg vagyok és nem megyek. Ő keltett.. :D

(#19909) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Én egész délután Jigsaw maszkot csináltam. :D

gamek!ller: LOL :DDD

(#19910) picur220


picur220
veterán

Basszus srácok/csajok, úgy elszállt ez a 19900 hsz, hogy észre sem vettem, mindjárt itt a 20k! 94-est lefoglaltam már?!:DDD Ha nem, akkor most foglalom, bár úgy emlékszem, volt már erről szó:DDD

(#19911) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tessék, remélhetőleg tetszik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19912) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na sziasztok! Végre kész a jogsim, annyira elegem volt már ebből a procedúrából.. :)

(#19913) molnarpeter válasza gamek!ller (#19912) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Grat :)

(#19914) talmida válasza gamek!ller (#19912) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Gratulálok! :C

Vakegérke a #19899-esben a vers remek! :D Te írtad? :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#19915) Badman 4ever válasza gamek!ller (#19912) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ügyes! :) Remélem egyszer majd nekem is lesz, bár én busz-villamos-troli párti vagyok inkább. :))
Zenéből meg mostanában az ilyen kezdett el tetszeni újra. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#19916) geprombolo


geprombolo
senior tag

Juj, gyerekek, hogy itt mekkora a mocorgás! Ugrál a szívem örömében! :DD :DD :DD
Valaki, akinek sok ideje van (pl. betegszabi, sz@rik suliba menni, stb.) keresse már elő az utolsó 10 hsz-ről a listát (lécciiiii), és dobja be ide. Már csak 85 hsz és BULIIII!!!!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19917) geprombolo


geprombolo
senior tag

Apámnak észkerékrákja van! :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19918) molnarpeter válasza geprombolo (#19916) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerencséd van, holnapra nem kell tanulnom semmit, farsang lesz. Jigsaw bácsinak öltözök bé, saját álarccal :)) Már csak a festése van hátra, aztán a száradás.
Szerk: Itten vagyon :)

[ Szerkesztve ]

(#19919) geprombolo válasza molnarpeter (#19918) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi. :R
Akkor közzé teszem újfent, hogy be legyenek töltve a még szabad helyek
Jelentkezőket várunk az üres hsz-helyekre..
19991 ?
19992 ?
19993 nem_tom
19994 picur220
19995 ?
19996 molnarpeter
19997 ?
19998 Badman 4ever
19999 talmida
20000 geprombolo

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19920) Vakegérke válasza gamek!ller (#19912) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula! :)

talmida: Igen, én írtam, méghozzá gamek!ller barátunknak meséltem el benne, hogy mennyire hiányzott. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19921) PhoenixK válasza geprombolo (#19919) üzenetére


PhoenixK
őstag

Én egy szabadon választott helyre pályáznék, igazából ami marad! (ígérni nem merek semmit, meló ezerrel) :B :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19922) geprombolo válasza PhoenixK (#19921) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jelölj meg egyet aztán meglátjuk.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19923) talmida válasza geprombolo (#19919) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igenis! ;) De elég messze van az még..szerintem :B

Vakegérke, le a kalappal a verselési tehetséged előtt! :C Nagyon tetszett! :D

IN GOD WE TRUST!

(#19924) geprombolo válasza talmida (#19923) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is! Már csak 76 hsz! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19925) molnarpeter válasza geprombolo (#19924) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

75 :P
Amúgy mit fogunk írni a hszekbe? :D

[ Szerkesztve ]

(#19926) PhoenixK válasza molnarpeter (#19925) üzenetére


PhoenixK
őstag

Gondolom ki mit tart odaillőnek! Leet akár egy ünnepélyes hozzászólás, egy szmájliértelmezés de akár csak egy mocskosul vidám szmájli is!
Ez amúgy is hasonlít rám, mert már három napja kerülöm a borotvát...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19927) geprombolo válasza PhoenixK (#19926) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak három? :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19928) molnarpeter válasza geprombolo (#19927) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

PhoenixK: Én cca. 10 éves korom óta mellőzöm, csak játszottam vele :DDD Addig sem volt rá szükségem, lassan meg már lesz... Hajajáj :O :D

[ Szerkesztve ]

(#19929) PhoenixK válasza geprombolo (#19927) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nyaf-nyaf... A hirtelen felindulásból elkövetett gondolkodásból ennyire futotta! :P
De ott van a kiskapu is: "Gondolom ki mit tart odaillőnek!"

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19930) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ámbörök!

Csituljon a hozzászólásdi, ha kérhetem. Ha most felpörgetjük az eseményeket, nem fogjuk tudni betartani az utolsó tíz hozzászólás sorrendjét.

Megvallom, van egy kis ármány a dologban, de ez maradjon az én titkom, és még valakié, akit nem kívánok megnevezni.

Az most a poén, hogy legyen mind a tíz hozzászólásra jelölt. Kéretik az üres helyekre jelezni az igényeket. Például gamek!ller barátunk nincs a listán. Ébredj, cimbora, és válassz, megérdemled.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19931) molnarpeter válasza Vakegérke (#19930) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Azért egy kis vicceskedés belefér ugye? :) Egyébként benne vagyok, elég este UP-olni a topicot :D

(#19932) Vakegérke válasza molnarpeter (#19931) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogyne férne bele. :K

Pusztán az a lényeg, hogy legyenek kiosztva a frekventált hozzászólás-számok, és ne azért nyomassuk a hozzászólásokat, hogy minél hamarabb elérjük a húszast.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19933) PhoenixK válasza Vakegérke (#19932) üzenetére


PhoenixK
őstag

Akkor én a 19991-re jelentkeznék! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19934) Vakegérke válasza PhoenixK (#19933) üzenetére


Vakegérke
veterán

geprombolo bizonyára jegyezni fogja, és talán meg is mutatja a frissült listát, hadd legyen szem előtt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19935) geprombolo válasza PhoenixK (#19933) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nos, akkor itt a frissített lista:
19991 PhoenixK
19992 ?
19993 nem_tom
19994 picur220
19995 ?
19996 molnarpeter
19997 ?
19998 Badman 4ever
19999 talmida
20000 geprombolo

Még mindig van három, azaz 3 szabad hely, meg várunk beugrósokat is, mert nem mindenki lesz itt a megfelelő időben, bárhogy is időzítjük. A beugrósokat is felteszem a lista végére, hogy tudjuk.
És igen, HayHa kéretik megjelenni és helyet foglalni! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19936) Badman 4ever válasza geprombolo (#19935) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Közeledik a 20000, jó sokáig kitartottunk. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#19937) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az Isten szerelmére, töltsük már be a három hiányzó helyet.
Senki többet? Harmadszor!
Ellenkezőleg. Három hely igényli betöltését.

Szabad a gazda, és egyre forróbb a talaj. Kéretik jelentkezni a szabad helyekre, méghozzá minél hamarabb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19938) Gergő_ válasza Vakegérke (#19937) üzenetére


Gergő_
őstag

Az 19995-öt elviselném. :R :R

(#19939) Vakegérke válasza Gergő_ (#19938) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vegyük komolyra.

Szimplán elviselnéd, vagy kéred?
Remélhetőleg érzed a különbséget.

Jé, rímel. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19940) geprombolo válasza Gergő_ (#19938) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor ezennel a nyakadba sózom. ;]
19991 PhoenixK
19992 ?
19993 nem_tom
19994 picur220
19995 Gergő_
19996 molnarpeter
19997 ?
19998 Badman 4ever
19999 talmida
20000 geprombolo

Víged van, mint a botnak! :P

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19941) Vakegérke válasza geprombolo (#19940) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fú, de kegyetlen vagyol... ;)

Szerk: Két hely még kiadó! Jelentkezőket várunk.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19942) Gergő_ válasza Vakegérke (#19939) üzenetére


Gergő_
őstag

Kérem! :) , csak ironikusan fogalmaztam. :R

(#19943) Vakegérke válasza Gergő_ (#19942) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiéd a kívánt pozíció. Szóval ha itt lesz az ideje, légy résen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19944) picur220 válasza Vakegérke (#19943) üzenetére


picur220
veterán

Lassítsatok gyerekek, és akkor holnap délután! Vagy gyorsítsatok, és legyen meg ma!:DDD :K

(#19945) molnarpeter válasza picur220 (#19944) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Esetleg gyorsítsunk és legyen meg holnap? :D

(#19946) picur220 válasza molnarpeter (#19945) üzenetére


picur220
veterán

holnap csak délután tudok itt lenni úgyhogy rendesen viselkedni! :DD

(#19947) Gergő_


Gergő_
őstag

Szerintem ne gyorsítsunk meg lassítsunk, mert nem tudom mikor fogok tudni itt lenni.
A legjobb az lenne, ha az 19990-esbe Vakegérke beírná újra a menetrendet és attól kezdve csak az éppen aktuális hozzászóló írna és követné a sorrendet akármilyen tempóban is.

(#19948) geprombolo


geprombolo
senior tag

De felpörgött a topic! Mi történt? :U :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19949) molnarpeter válasza geprombolo (#19948) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Leszedtem a krájzisz 2 demo-t és lagol, ezért pörög ennyire a topic.

(#19950) picur220 válasza molnarpeter (#19949) üzenetére


picur220
veterán

Gyenge a gép!:D Nekem nem laggolt gameren, 1680-ban! De nem is volt több 30 FPS-nél...:DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.