Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) #54715584


#54715584
törölt tag

Leejtettem a kis drágát másfél méterről, természetesen kijelzővel lefelé. Semmi baja, egy karcolás sem esett rajta és azóta is működik rendesen a gyári ROmmal... :)

(#11152) Iomega válasza #54715584 (#11151) üzenetére


Iomega
őstag

:Y

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11153) HIJ


HIJ
őstag

Edenyke: Megoldódott valahogy a térerőproblémád? Nekem is mostanában eldobálja a hálózatot. Ilyenkor csak restart segít rajta. Eddig csak az asztalomon vettem észre, ahol egyébként is gyengusz a térerő...Mondjuk ezt ott a Desire is csinálta, de azt nem kellett újraindítani hogy magára találjon.
Vicces amikor egész nap otthon vagyok és nap végére veszem észre hogy elérhetetlen vagyok... Főleg hogy a cégest is erre irányítom hétvégén és esténként.

(#11154) Iomega válasza HIJ (#11153) üzenetére


Iomega
őstag

Az Evo 3D-ben , mindig maxon van a térerő, mind a 4 oszlop rajta van. Még 3 oszlopot sosem láttam rajta.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11155) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok!

Hétvégén "áttértem" a insertcoin 4.5.2-re.
Sajnos ez sem ment túl simán, csakúgy, mint a Senseay csere, de elvileg kész.
A problémám a következő: hiába kapcsolom ki/be a Mobilhálózatnem csaktalkozik, a Gyors Beállítások-nál is csak a kis csúszka mozdul, az állapot "Ki", még a "Bekapcsolás..." sem indul el. :W
Hálózati módnál a GSM/WCDMA-ra van állítva, eddig is ezen volt, gond nem volt vele.
mumk1-ot zargattam privátban hétvégén, tanácstalanságunkban arra szűkítettük, hogy lehet szolgáltatói gond. :U
Kérdésem az lenne, hogy van-e valaki aki 4.5.2.-t használ, és esetleg vodás kártyával??
A Wifi normálisan működik.
A másik észrevételem az volt, hogy a Galéria képei, ill. az alkalmazások színei szürkésebbek, kevésbé élénkek lettek... Ilyet valaki?

(#11156) HIJ válasza Iomega (#11154) üzenetére


HIJ
őstag

Nem gondolod, hogy ez erősen szolgáltatói lefedettség függő? Ennyi erővel ha valaki wifi problémákra panaszkodik írhatod, hogy neked fullon van a wifi jeled... :U

(#11157) Iomega válasza HIJ (#11156) üzenetére


Iomega
őstag

Gondoltam erre, de azért azt ne feledjük, hogy már nagy különbség nincs a szolgáltatók lefedettségét illetően.

"Vicces amikor egész nap otthon vagyok és nap végére veszem észre hogy elérhetetlen vagyok..."

Az , hogy neked elmegy a térerő teljesen...., azért az már nem éppen jó, felettébb különös.Szerintem ez már nem igen tudható be a szolgáltatónak. Vagy ki tudja, próbáld ki másik telefonnal is, ugyanazon helyen, ahol elment korábban a jel többször is. :U

Én több mint 7 éve vagyok ugyanannál a szolgáltatónál, de még 1x sem tapasztaltam olyat, hogy elment volna a térerő teljesen a régi telómon sem, Ezen meg még egy oszlopot sem ugrott le. Csak ennyit írtam, a tényeket.
Nekem szokatlan az a jelenség, amiről te írtál.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11158) Zirowe válasza HIJ (#11153) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még szervizben van, de nekem nem kellett restart, illetve térerő is általában rendben volt.

Ugyanott a desirem tökéletes volt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11159) HIJ válasza Iomega (#11157) üzenetére


HIJ
őstag

Sajnos itt falun, 70cm -es falvastagságnál előfordul hogy nincs térerő. Ugyan itt a Desirenek ,sőt még előtte a samsung D900 -nak is elment a térereje, annyi különbséggel hogy az magától talált tornyot utána, míg ezt újra kell indítani. Mondjuk a Bluetooth is néha berecseg, azt sem tudom mitől lehet...

Edenyke: Akkor az más jelenség, mint az enyém...

(#11160) Something_ válasza Iomega (#11157) üzenetére


Something_
őstag

November óta van meg a Sensation-öm, semmi baja nincs, tökéletesen működik. (az elmúlt 1-2 hétben szenvedek az IC 4.5.X-el, de kb másfél hónapot Senseay-el használtam, tökéletes volt.
T-Mobile-os a telefon, 3 évig voltam telenoros előfizus, plusz volt mellette még egy offos T-s dominos telefon. Na már most, november előtti fél-egy évben nagyon sok gondom volt a Telenorral, megszakadt, nem csöngött ki, nem volt térerő stb. (szabad ég alatt, menet közben, stb)
A telenorral kapcsolatban az tette be az utolsót, hogy elköltöztünk augusztusba albérletbe és a lakásban nem volt a Telenornak térereje. 0 térerő volt, ablak mellett/erkélyen állandóan megszakadt. Hozzáteszem, hogy 1,5 méter vastagságúak a falak, mivel termoház. Vodafone-nak és T-Mobile-nak fullos térereje volt, ezért felmondtam a telenoros előfizetést és átjöttem a T-Mobile-hoz és minden tökéletes, korrektebb az egész cég (eddig).
Szóval szerintem igen is van különbség a szolgáltatók lefedettsége között. (pl Ráckevén a nyaralónknál Vodafone-nak nincs térereje, megszakad, nem lehet hallani semmit, míg a Telenornak és a T-nek tökéletes). Valakinek a környezetében pedig a Telenor jó, valakinek a vodafone. Mindenki úgy váltson szolgáltatót, ahogy neki megfelel. Én nem tudtam tovább használni a telenort, mivel nem tudtam telefonálni a "megszokott helyeimen". Most tudok. De ettől függetlenül nem kell leírni a szolgáltatókat, mert pont nem jött be. Ez pl nekem is nehéz, mert nagyon sok negatívum fordult elő a telenorral kapcsolatban az elmúlt évek alatt. (térerő gondok, telefonos ügyfélszolgálat, baromi magas számlázás, stb)

Amúgy kezdem unni, hogy feljövök a Sensation topikba olvasgatni és állandóan az megy, hogy az Evo 3D jobb, az SGSII még jobb, stb. Én még sosem mentem át az SGSII és az EVO 3D topikjába, hogy a Sensation de fasza, ilyet vegyél, ne olyat.

[ Szerkesztve ]

(#11161) hülyegyerek válasza Something_ (#11160) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akartam én is reagálni a hsz-re, de inkább nem tettem...Ez szerintem sem az Evo topik...

Annak idején az sgs topikba is átjött egy-két szifonfan osztani az észt.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11162) #54715584 válasza HIJ (#11159) üzenetére


#54715584
törölt tag

Dettó, szüleimnél is vidéken vastag a tégla, beton, van ahol nincs térerő. de attól még simán visszatalál a teló a hálózatra.
És csak hogy gonoszkodjak is egy kicsit: a nokiáimmal nekem sosem volt térerőproblémám, tényleg pincébe kellett mennem a föld alá, hogy elérhetetlen legyek ;]

(#11163) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Netrádió hallgatáshoz milyen appot használtok? Nyugtassatok meg, hogy PowerAmp nem tud ilyet és nem én vagyok vaksi.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#11164) Iomega


Iomega
őstag

Nem észt osztani jöttem, félreértés ne legyen. :Y
A két telefon hardveresen is és szoftveresen is, minimális különbséggel megegyezik. Ezért szerintem ez a két készülék simán elfér egy topikban.
Nagyon hasonló a két készülék, amivel nem írtam új dolgot az itt jelen levőknek, ezért miért ne írhatna ide Evo-s is, vagy éppen bárki más. Ez nem korlátozott topik. :)

Támadni nem kell, mert ide írok, sajnos Evo 3D-s tulaj nem olyan sok van jelenleg, így az a topik nem igazán pörög.

Én csak a saját tapasztalatomat írtam, ez nem okoskodás.
Ezek szerint vannak durva különbségek is szolgáltatók között, de én szerencsére nem tapasztalom a szolgáltatómnál mindezeket a felmerülhető problémákat. Biztos jó helyen tartózkodom mindig.

:U

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11165) HIJ válasza Iomega (#11164) üzenetére


HIJ
őstag

Viszont ha így van, akkor az EVO 3D képernyője mitől ne porosodna? Csak mert lentebb azt írtad. Sztem ua. a kijelző van mindkettőbe. Nem beszélve arról, hogy a Desire képernyője is porosodott, szóval ez HTC betegség, nem kimondott típushiba...

(#11166) HIJ válasza #54715584 (#11162) üzenetére


HIJ
őstag

Nem tudom mi lehet ez, de remélem h csak a Beta Firmware okozza és a hivatalos kiadásba már nem jelentkezik majd... Most csak ezért nem megyek már vissza GB -re...

Gh0sT: Én TuneIn Radio -t használom...

[ Szerkesztve ]

(#11167) Something_ válasza Iomega (#11164) üzenetére


Something_
őstag

Nekem nem porosodik a kijelzőm, lehet, hogy Evo 3D-Sensation hibridem van?

Ez amit csinálsz itt evo 3d tulajként a sensation topikban, hogy így úgy jobb, best buy, stb, ez egyszerű trollkodás, már bocs. Szerintem mások is ezen a véleményen vannak.

Aki ide bejön, az Sensation-ről akar olvasni/kérdezni, nem evo 3d-ről. Ha nagyon akarsz kampányolni az evo 3d mellett, írj az adminnak, hogy nyisson egy külön topikot, a HTC telefonokról. (habár lehet van ilyen..)

(#11168) Iomega válasza HIJ (#11165) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem az a burkolat kialakítása miatt van, hogy porosodik, vagy se. De majd használattal kiderül. A Sensation kijelzőjén mennyi idő után látszódott a porosodás nyoma?

HGabor89: Nem magasztalom én az Evo-t, nem kampányolok mellette, mert mindenki azt vesz amit akar. :N
De szerintem most lényegesen jó áron van, pláne az induló ára miatt. Sajnos ebben az árfekvésben nem találtam jobb vételt, ez az igazság.
A trollkodás meg távol álljon tőlem. :K

R2D2-nak azért írtam olyat, ami neked nem szimpatikus, vagyis trollkodásnak minősíted, mert jó ismerősöm. Bár ezek után jobban jártam volna, ha azon hsz-t inkább privátban írom meg neki.
Nem gondoltam, hogy felháborodást váltok ki egyesekből, mivel nem volt szándékomban ilyen cselekedet.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11169) Iomega válasza Iomega (#11168) üzenetére


Iomega
őstag

Ha nem teszik az a hsz, akkor nyugodtan töröltetheted.

Peace ;) :R

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11172) HIJ válasza Iomega (#11168) üzenetére


HIJ
őstag

Szerintem semmi köze a burkolathoz, tekintve hogy a Desire -nek teljesen más kialakítása volt és mégis fenn állt hiba. Hál'istennek engem még elkerült ez a hiba (kopkopkop)...

(#11173) R2D20208 válasza Something_ (#11171) üzenetére


R2D20208
addikt

Nyertél.. és majd nézek másik Topicot eme készülékről érdeklődni. Vagy már azt sem. Na pápá.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#11175) Iomega válasza HIJ (#11172) üzenetére


Iomega
őstag

Viszont elképzelhetőnek tartom, hogy az előző két modell hibájából tanulva, ezt az E3D-nél már száműzték és nem követték el ugyanazt a bakit.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11177) pap


pap
senior tag

Nektek csinált már olyat hogy egyszerűen nem akart kapcsolódni wifire?
A hálózatokat látja de nem kapcsolódik..
Insertcoin 4.5.2 van fenn,eddig ilyen még nem volt.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11178) kokler válasza pap (#11177) üzenetére


kokler
aktív tag

Volt, még Sensay 2.1-vel is...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11179) Something_ válasza pap (#11177) üzenetére


Something_
őstag

Nekem már volt. Telefon restart és router restart segített.

(#11180) gyurika981


gyurika981
tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt álok: Igazándiból az XE verziót néztem ki magamnak de ez a topik jobban pörög mint az xe topik, így hát itt tenném fel a kérdésem. Milyen problémák fordulhatnak elő a telefonnal mik a típushibái, erre is jellemző, hogy porosodik a kijelző? Ics frissítés mikor fog rá érkezni gondolok itt a hivatalos frissítésre? Az ics frissítéssel megkapja a telefon a sense 4.0 felületet is? Hol érdemes a telefont függetlenül megvásárolni ahol nem lesz problémám a garancia érvényesítéssel, esetleg a htc is rendelkezi szerviz futárral mint a samsung?
Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#11186) gyurika981 válasza kokler (#11181) üzenetére


gyurika981
tag

Normális hangnemben kértem a segítségeteket és hát mit kapok :O , na mindegy hátha lesz valaki akitől kapok normális választ.

(#11187) kokler válasza gyurika981 (#11186) üzenetére


kokler
aktív tag

Ember! Kérlek szépen, olvassad el a fórum egyéb bejegyzéseit és kérlek értsd az iróniát!
Köszönöm :R

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11188) dropopi válasza gyurika981 (#11180) üzenetére


dropopi
aktív tag

Amire tudok, írok: Úgy emlékszem, hogy az összes Sensation megkapja az ICS-t Sense 4.0-val, és nincs is messze, 1,5-2 hónap. /Htc Magyaro. facebook oldal/
A HTC oldalán fel vannak tüntetve a hivatalos forgalmazók, a Rightphone a napokban alakult át Bravophone-á. Vagyis, ha ezektől származik/pl matricán a dobozon megtalálható/ akkor megbízható. Ilyen 0%-os áfás, bolti +/és/vagy szoftvergaranciával, kevesebb tartozékkal mint a gyári csomag, esetleg magyar nyelv hiánnyal (más régióba készült) szürkeimportossal nem érdemes foglalkozni. Szervizfutárról így hirtelen nem tudok, de HTC oldalán biztos van erről infó, vagy a hivatalos szerviz, az e-care oldalán. Porosodás meg a leírtak alapján nem mindig fordul elő, ha szerncséd van, jó példányt fogsz ki. :)

(#11190) gyurika981 válasza dropopi (#11188) üzenetére


gyurika981
tag

Köszönöm! Köszönöm! :R

(#11192) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok! SEGÍTSETEK!!!

Szeretnék vásárolni egy HTC Sensation XE Black telefont de csakis gyári garanciásat és csakis magyar régióba szánt készüléket! SEHOL NEM TALÁLOK!!! több mint egy hete keresem de nincs egy boltban sem! Még a Speedshop is német régióba szántat akar nekem eladni!!! Segítsetek légyszi! Új vagyok Android téren szóval nem akarom én mókolgatni a telefont, de szeretném a rendes magyart! Tényleg sürgős lenne!!!
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#11193) hanati64 válasza gyurika981 (#11186) üzenetére


hanati64
tag

Ne haragudj rájuk, igazuk van. Ők csak a saját hardverükről tudnak nyilatkozni még akkor is ha majd ugyanaz a sima és az XE, vagy netán az EVO. Ha visszaolvasol tapasztalhatod, hogy még két sima sensation hardvere sem egyformán működik. A kérdéseidre megpróbáltam válaszolni az XE topikban.

(#11194) kokler válasza randras (#11191) üzenetére


kokler
aktív tag

Élég csak a hozzászólásaidat olvasni ;]
Egyébként nem szabad túlzottan komolyan venni a hozzászólásokat. A tapasztalat a készülékkel minden esetben szubjektív, innét kezdve csak a tiedről tudsz beszélni és nem általánosságban...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11195) randras válasza Dávid01 (#11192) üzenetére


randras
veterán

Német régióba? Ilyen régió nincsen. Régió van európai, ázsiai, amerikai, stb. A dobozon egy matricának kell lennie ország kódokkal, ha ott benne van a HU, akkor megveheted. Ezt például ajánlom a figyelmedbe, velük sosem volt problémám.

(#11196) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Kikérem magamnak hogy nem porosodik a kijelző!!! Nekem már másodszor van szervízben:D És jó lenne ha senki nem venne már Sensationt mert nem szeretném ha tucat termék lenne és mindenkinél azt lássak!!!!:D Vegyetek Iphonet az nem érdekel. ;]

GTA V : Pacikuki007

(#11197) HIJ válasza randras (#11195) üzenetére


HIJ
őstag

Amit vett a haverom a speedshoptól, az a holland piacra készült. Pontosabban Holland, Francia és Belga (meg még egy de az nem jut eszembe). Csak ezt a 4 nyelvet ajánlja fel telepítés után. Minden ROM csere után kell a moreLocal2, hogy magyarul is tudjon.

(#11198) stevve


stevve
nagyúr

Maradjunk a topik témájánál. :K

Köszönöm.

(#11199) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Érdekelne, hogy valahogy be tudom állítani, hogy a háttérkép mozogjon ha nagyobb a kép?
Mármint mikor oldalra lapozok, akkor a háttérkép is menjen oldalra.

Desire-nél a régi 2.1-es sense-nél ez működött, de ennél az új 3D-s sense-knél (3, 3.5, 3.6) nem megy.
Van erre valami beállítás?

(#11200) Something_ válasza szegto (#11199) üzenetére


Something_
őstag

Elvileg, hogyha 1080 × 960-as a kép akkor automatikusan "mozog" lapozáskor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.