Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) Tibi09 válasza MerLinh (#11950) üzenetére


Tibi09
tag

Igen, használom. Napközben elég sokat vagyok wifin, napi 3-4 db 1-2 perces telefon is van, de nem merül le 7-8 óra alatt.

*

Addig nem akarok a romhoz nyúlni, amíg van garanciám. Bármennyire is biztonságos, meg képtelenség téglát csinálni belőle stb érvek nem győznek meg :)

(#11952) HIJ válasza Tibi09 (#11948) üzenetére


HIJ
őstag

Valami zabálja az akkut. Nézd meg reggel a telefon névjegye/akkuhasználatnál hogy mi ette le. Azzal okosabb leszel...

(#11953) Tibi09 válasza HIJ (#11952) üzenetére


Tibi09
tag

Kijelző 33%
Cellahasználat 33%
Nem használt telefon 33%

(#11954) kokler válasza HIJ (#11945) üzenetére


kokler
aktív tag

Szép lavinát indítottam el :P
A lényeg, hogy GB firmware után az ICS firmware újra particionálja a ROM-ot, így változik a kiosztás és a méret is egyaránt. Érdemes itt nézelődni: XDA ;)

Tibi: Szerintem kezd el leszedni a legutolsó alkalommal lefrissített app-jaidat. Ott lesz valahol a bibi...

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11955) Tibi09 válasza kokler (#11954) üzenetére


Tibi09
tag

Azt megtudom nézni, hogy miket frissítettem utoljára?

(#11956) kokler válasza Tibi09 (#11955) üzenetére


kokler
aktív tag

Ha emlékszel rá vagy ha vissza tudsz menni az időben :F
Valójában a logokban is meg tudod nézni, de az nem annyira egyszerű...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11957) Tibi09 válasza kokler (#11956) üzenetére


Tibi09
tag

Mind1 akkor, letöröltem pár feleslegs app-ot, majd kiderül hogyan viselkedik.

(#11958) Kobun1980 válasza Tibi09 (#11957) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Nekem pár hete volt, hogy nyugalmi állapotban lemerült 7-8 óra alatt totál, úgy, hogy forró volt a telefon, pedig nyugalomban volt.
InsertCoin 4.5.3. van rajta, de sehogy sem jöttem rá mi lehet, a probléma.
Kikapcsoltam az Energiatakarékos üzemmódot, így bírja 1-1,5 napot.
Úgyhogy az Energiatakarékosság elmehet a f*szba.(nekem legalábbis)

(#11959) avemario


avemario
csendes tag

A hangerő gomb nekem is ki eset magától, de rendelt egy XE hátlapot ebayról, bár nem hinném, hogy eredeti de jól néz ki:)

Apple, Nikon

(#11960) avemario


avemario
csendes tag

A hangerő gomb nekem is ki eset magától, de rendelt egy XE hátlapot ebayról, bár nem hinném, hogy eredeti de jól néz ki:)

Apple, Nikon

(#11961) Kobun1980 válasza avemario (#11960) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Nekem múlt héten esett ki a gomb.
Két pötty ragasztó(egy középre, egy pedig az egyik szélére), és azóta is üzemel...

(#11962) pap válasza Kobun1980 (#11961) üzenetére


pap
senior tag

Nah én inkább akkor berendelek egyet előrre nehogy nekem is ez legyen. :F

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11963) pap


pap
senior tag

Felraktam ezt a Sense 4-et. Még ez eléggé lassú,érdemes várni vele,úghogy vissza is raktam a 3.6-ot,de nem annyira csúnya mint ahogy rebesgetik.
Csak úgy ment fel hogy full wipe volt.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11964) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem érdemes ragasztgatni vagy rendelni ebayről, mert ezeket mind cserélik gariba (a teljes hátlapot).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11965) avemario


avemario
csendes tag

Én azért vettem mert el hagytam a gombot, a garanciám meg Hollandiában érvényes:)

Apple, Nikon

(#11966) Zirowe válasza avemario (#11965) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha gyártói, akkor egész Európában érvényes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11967) Sasal1ty válasza Zirowe (#11964) üzenetére


Sasal1ty
tag

Es a hibasat is visszaadjak?

GTA V : Pacikuki007

(#11968) randras válasza Sasal1ty (#11967) üzenetére


randras
veterán

Nem hiszem, soha sehol nem adják vissza a cserélt terméket gariban.

(#11969) dropopi válasza Sasal1ty (#11967) üzenetére


dropopi
aktív tag

Az jó lenne, de nem hiszem.

(#11970) Kobun1980 válasza Zirowe (#11964) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Köszi Edenyke!

Akkor megnézem mennyire látszik...
Talán nem vészes, mivel nem pillanat ragasztóval csináltam, elvileg eltávolítható..

(#11971) hülyegyerek válasza kokler (#11954) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Semmilyen lavinát nem indítottál el. Egyszerűen még mindig a partíciókon lovagolsz, amikor többen is leírtunk egy működő módszert ics frissítésre.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11972) Revan4126


Revan4126
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne a telefonommal újabban, hogy nemes egyszerűséggel kikapcsol. Akár a zsebemben, akár a kezemben is, miközben használom. Egy ismerősöm azt mondta, próbáljam meg vissza állítani a gyári állapotra. Megpróbáltam és utána jobb lett. Kikapcsolt utána 1-2 alkalommal, de lényegesen jobb lett a helyzet. Most viszont megint újra kezdte azt, hogy napi több alkalommal is kikapcsolgat. Azt is megcsinálja néha, hogy amikor vissza kapcsolom, még be sem töltött rendesen, máris kikapcsol. Mellette meg egyre kisebb akkumlátor töltöttséget mutat. De ha várok a bekapcsolással egy kicsit, akkor megint a valódi értéket mutatja.

Tudtok erre mondani valamit? Érdemes megpróbálni még valamit, vagy vigyem szervízbe inkább? Kicsit több, mint két hónapos telefon.

(#11973) randras válasza Revan4126 (#11972) üzenetére


randras
veterán

Rakd fel ezt, töltsd fel maxra, kalibrálj, merítsd 0-ra, és utána beszélünk. :DDD

(#11974) davidcsaba93 válasza randras (#11973) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

egy kis érdekesség

[ Szerkesztve ]

(#11975) randras válasza davidcsaba93 (#11974) üzenetére


randras
veterán

Hát akkor ne csinálja meg. :DDD

(#11976) Revan4126 válasza randras (#11973) üzenetére


Revan4126
csendes tag

Nem engedi kalibrálni. Azt mondja, hogy: Make sure your device is rooted!
Ez mit jelent jelen esetben?

(#11977) randras válasza Revan4126 (#11976) üzenetére


randras
veterán

Hát, root kell neki. Figyelmen kívül hagytam írásod azon részét, hogy visszaállítottad. Mondjuk ezt úgy is lehetett volna, hogy rootolt stock romot teszel fel, na mindegy.

Hát akkor az egyszerűbb megoldás kilőve, hacsak nem akarod megint soffolni, stb.

Nincs több ötletem, esetleg egy temproot.

(#11978) kokler válasza hülyegyerek (#11971) üzenetére


kokler
aktív tag

Igen, mert a tények makacs dolgok és ezek szerint még mindig elbeszélünk egymás mellett, de mindegy...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11979) Revan4126 válasza randras (#11977) üzenetére


Revan4126
csendes tag

Jó, de ez mit jelent? Bocsi, de így szakszavakkal nem pontosan értem, mire gondolsz. :)

(#11980) randras válasza Revan4126 (#11979) üzenetére


randras
veterán

A program futásához root kell, ami neked nincs. Ahoz hogy legyen, s-off kell csinálni, amihez downgrade-elni kell, amit te most nem akarsz. Ezért átmeneti root létrehozására gondoltam, hogy le tudd futtatni a lentebb linkelt programot, hátha megoldódik a gondod. Erre van szükséged.

(#11981) hülyegyerek válasza kokler (#11978) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Tulajdonképpen mi a probléma, ami miatt a partíciókról beszélsz még mindig ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11982) kokler válasza hülyegyerek (#11981) üzenetére


kokler
aktív tag

Én már régesrég nem a particiókról beszélek :P

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11983) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Úgydöntöttem áttérek senseay romról ics-re.Jelenleg a 4.6.1-es a legújabb? És úgy telepítem hogy a cid-nek megfelelően letöltöm a 3.30-as firmware-t majd ezt telepítem hboot-ban,aztán törlöm felmásolom a romot telepítem és kész is?nemkell superwipe meg semmi igaz? és még annyi kérdésem lenne hogy ehez a romhoz is kell felraknom radiot? és kell-e kernelt cserélnem ha igen melyiket rakjam fel? nemszeretnék a procin húzni teljesen jó nekem a mostani 1188mhz nemerüljön fölösen jobban.Ehez a romhoz is érdemes bravia engine-t felrakni? nekem sokat javított az ikonok és szövegek élességén,valamint van egy rosie nevű dolog nemtudom pontosan mi is ebben szoktam a menü hátteret változtatni mást nemváltoztat legalábbis nemvettem észre ez működik ics-nél is? Előre is köszi a válaszokat és bocsi a sok kérdésért :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#11984) keIdor válasza Fl4tl4nd3r (#11983) üzenetére


keIdor
titán

Radio benne van a 3.30-ban. SuperWipe az kell, de egyébként a 3 wipe-ot megcsinálod CWM-ből és az ugyanaz. Kernel-t tesz fel az InsertCoin magának, nem kell külön foglalkozni vele, Bravia Engine is benne van ebben.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11985) HIJ válasza Fl4tl4nd3r (#11983) üzenetére


HIJ
őstag

egyébként a wipe -ot is megcsinálja a z aroma installer...

(#11986) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Köszi,akkor jóltudtam hogy bennevan és nemkell.Nah akkor azthiszem nekiállok felrakni.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#11987) Fl4tl4nd3r válasza Fl4tl4nd3r (#11986) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Végül nem is kellett kártyaolvasó,firmware után kártya ki recovery mivel az a kártyán van ezért besem töltött kártya vissza mount ráraktam a romot és kész is :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#11988) 19_OsY_81 válasza Revan4126 (#11972) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Fogadjunk, hogy használod az index Androidos alkalmazását. :) Nekem is ugyan ezt csinálta, de észrevettem, hogy a telefon a háttérben frissíteni próbálta az index szoftverét és befejezés előtt kikapcsolt a telefon.
Amióta leszedtem a szoftvert, nincs baj. :)

Ennyi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#11989) Iomega válasza 19_OsY_81 (#11988) üzenetére


Iomega
őstag

Akkor én már nem is telepítem. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11990) pap válasza Iomega (#11989) üzenetére


pap
senior tag

Ha szeretnéd hogy kikapcsoljon ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11991) Iomega válasza pap (#11990) üzenetére


Iomega
őstag

:N

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11992) Revan4126 válasza 19_OsY_81 (#11988) üzenetére


Revan4126
csendes tag

Nem, az egyáltalán nincs fent a telón. :) De azért köszi a tippet.

(#11993) 19_OsY_81 válasza Revan4126 (#11992) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Akkor ez hardver hiba lehet... :S

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#11994) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Tudna esetleg valaki rosie-t sense 3.6hoz? olyat ami semmi mást nemcsinál csak tudom vele módosítani a menühátteret,nekem csak sense 3.5-höz való van de ez nemjó.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#11995) Fl4tl4nd3r válasza Fl4tl4nd3r (#11994) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

És még egy kérdés most nézem ha felemegyek fészbúkra akkor az m. jön be nem a rendes sima régebben teljesen olyanvolt mintha gépen nézném ezt vissza lehet csinálni?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#11996) Fl4tl4nd3r válasza Fl4tl4nd3r (#11995) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

a youtube is ilyen lett :F

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#11997) roxan válasza 19_OsY_81 (#11988) üzenetére


roxan
senior tag

az télleg elég szar alkalmazás. 1 napot bírtam vele.

(#11998) avemario


avemario
csendes tag

A böngészőben be lehet állítani, hogy van lehetőség a mobilos verziókat hozza be, ott állitsd át ha nem szeretnéd!

Apple, Nikon

(#11999) csipuka válasza Fl4tl4nd3r (#11983) üzenetére


csipuka
senior tag

Feltettem tegnap este HGabor89 leirasa alapjan a 4.6.1-et, ment mint a karikacsapas.
En is Senseay 2.1-rol tertem at.
Minden mukodik, eleg jol fogyaszt igy fel nap utan csak ennyi a tapasztalat.
Igazabol a Senseay-jal csak 1 bibim volt, hogy idonkent elvesztette a ceges wifi-t es utana mar nem is kapcsolodott vissza, ez a mostani most stabilnak tunik.

Telepitettem az install kozben az akksi toltottseget mutato addon-t, de olyan kicsi szammal mutatja, hogy alig latszik a statusbar-on. Van olyan addon ami kb az oraval megegyezo nagysagu szazalakot mutatna az akksihoz, es kompatibilis ezzel a rommal?
Anno a Senseay-t sikerult elbasznom egy nem kompatibilis addon-nal, es ujra kellett huznom.

(#12000) Fl4tl4nd3r válasza csipuka (#11999) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nekem elég az a pici amit az akkuban ír,de szedj le marketról van rengeteg widget erre pl battery widget egy kis akku ikon azmár elég jól látható.Én eddig megvagyok elégedve vele mintha picit talán többet fogyasztana én eddig mindig energiatakarékosba használtam úgy nagyonjó akkuidőt értem el,de tetszik csak szokni kell még.

Rosie ügyben tud valaki segíteni? vagy tudok másképp is menü hátteret berakni? nemtetszik ez a sima fekete :))

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.