Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) mikkokawa


mikkokawa
tag

Tudnátok ajánlani egy jó és olcsó autós tartót a sensationhoz ami bevállt? Ebay vagy valami itthoni webshopnál?

[ Szerkesztve ]

(#10652) pap


pap
senior tag

Egy gyenge kérdés,akinek ics insertoinja van az hogy telepíti az appokat?
Nekem az írja ki ,hogy a telefonja úgy van beállítva hogy amit nem marketről szereztem be azt ne telepítse.
A biztonsági fülön mit kell engedélyezni?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10653) MerLinh válasza pap (#10652) üzenetére


MerLinh
senior tag

ismeretlen források engedélyezése

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#10654) pap válasza MerLinh (#10653) üzenetére


pap
senior tag

Azt keresem én is de az ics-ben nem találom...

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10655) kocsis86


kocsis86
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy 2.3.5 miért nem jelenik meg elérhető frissítésként amikor hónapokkal, ezelőtt egy egyszerű wildfire s re is már elérhető volt?? most a szolgáltató szivat vagy miért lehet hogy sensationra nem elérhető?
vagy muszáj vagyok root-olni a telot ahhoz hogy ne baszakodjanak?
előre is köszi

(#10656) Something_ válasza mikkokawa (#10651) üzenetére


Something_
őstag

Nekem ez van, szerintem tökéletes, lehet csavargatni, hosszú a rögzítőkarja is. [link]
Persze egy eredeti tartónak jobban örülnék, de horror ára van.

pap:
amikor apk-t raktam fel, hibaüzenetként feldobta, hogy nincs engedélyezve, de közvetlenül onnan tudtam engedélyezni. Hirtelen most én sem találom a beállításoknál.

(#10657) mipityu válasza pap (#10654) üzenetére


mipityu
tag

Az aláírásom szerinti ICS4.0.3 sense nélküli romban a Beállítások-Biztonság szekcióban található.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#10658) pap válasza mipityu (#10657) üzenetére


pap
senior tag

köszönöm,végül meglett. :R

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10659) mumk1


mumk1
addikt

Úgy látom lehet élni az XDA nélkül, csak nem érdemes. :D [link]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#10660) kokler válasza mumk1 (#10659) üzenetére


kokler
aktív tag

És milyen jól elmagyarázta a történetet :))

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#10661) Sanyikácska válasza Something_ (#10625) üzenetére


Sanyikácska
csendes tag

Nekem sima Sensation van és XE tört romját használom eddig hibátlan teljesítmény. :)
Érdekesség hogy, 1.2Ghz es a proci de engedi 1,7. majdnem 1,8 Ghz ig húzni a procit.
Szoba hőmérsékleten ha csak 1,4 ig húzom akkor is 40C° :DDD
Innnen szedtem --> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1098849 <--
Az Android Revolution HD 3.6.13-ast :B

Ha éhes vagy, nyalj sót - akkor majd szomjas leszel.

(#10662) Something_ válasza Sanyikácska (#10661) üzenetére


Something_
őstag

Nekem 1,7-es kernel van felrakva, de most pl 32 fokos, de ha aktív használat van, akkor természetes a 38-40 fok körüli hőmérséklet szerintem.

(#10663) pap válasza Something_ (#10662) üzenetére


pap
senior tag

Én csak az 1,5Ghz-es kernelt mertem felrakni rá :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10664) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Stabilitas, sebesseg, hangminoseg es fenykep teren a fozott vagy stock romok a jobbak?
ICS vagy GB?
Valahogy az az erzesem, hogy mindegyik valamiben kiemelkedot hoz, masban pedig gyenge.
Nincs olyan ami legalabb az elvarhato szintet hozza mindenben?

(#10665) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Eszembe jutott még valami, ha csinálok backupot cwmodból, az lementi a radiot és a rilt is?

(#10666) mario28


mario28
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna ajánlani egy lehetőleg ingyenes app.-ot, amivel betudom állítani, hogy a kéretlen e-mailokat ahogy letöltötte törölje is. Mint az outlookban a levélszemét funkció. Céges e-mail címem van beállítva a gyári levelező kliensbe. (Nem gmail, nem freemail nem stb.)

(#10667) mumk1 válasza gilfoyle (#10665) üzenetére


mumk1
addikt

A RIL az mentésre kerül, de a Radio az nem.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#10668) pap válasza mario28 (#10666) üzenetére


pap
senior tag

Tehát exchanged van?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10669) rizso válasza gilfoyle (#10664) üzenetére


rizso
addikt

A főzött romok általában adnak egy kis pluszt, illetve te magad is hozzáadhatsz még ezt-azt, továbbá sokszor kivesznek 1-2 olyan dolgot, amit szinte senki sem használ.
Mikor még megvolt a sensation, én egyetlen egy főzött romot tettem fel, és nem is éreztem késztetést a lecserélésére (mondjuk most már vannak jó kis ICS romok is, ha jól látom). Ez a Senseay XE35 v2.1.0 volt, plusz mellé még amazecam v7 a jobb fotók és videók miatt (meg mellé vissza a Sense 3.5 galéria).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#10670) keIdor válasza rizso (#10669) üzenetére


keIdor
titán

És biztos, hogy Nokia N8-at akarsz a helyére? Aláírásban látom, csak azért kérdezem, mert szerintem nem kicsit nagy visszalépés lenne, leszámítva a kamerát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10671) pap válasza rizso (#10669) üzenetére


pap
senior tag

nekem is ez volt fenn,nagyon meg voltam vele elégedve,de most felraktam az InsertCoin 4.4.6-ot és sokkal gyorsabb lett. Egy két dolog még hiányzik belőle,és elég stabil is már.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10672) rizso válasza keIdor (#10670) üzenetére


rizso
addikt

SII lesz belőle, de megfelelő mennyiségű kp megmaradása mellett N8-at is bevállaltam volna. Ha minden igaz holnap már meglesz a kicsike. Ha valakit érdekel, hogy én hogy látom a Sensation és az SGSII közötti különbségeket, akkor dobjon egy pü-t, de akár ide is megírhatom...

pap: ahogy láttam szinte naponta jön belőle egy frissebb verzió, és talán már a holnap megjelenő 4.4.7-ben benne lesznek a hiányzó funkciók ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#10673) pap válasza rizso (#10672) üzenetére


pap
senior tag

remélem,de csak update legyen ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10674) Something_ válasza pap (#10671) üzenetére


Something_
őstag

Nekem valamiert brutalis fagyasokra kepes, igaz meg csak a 4.4.4 van fent.

(#10675) keIdor válasza rizso (#10672) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is volt mindkettő, ha most újra vehetnék megint SII lenne. Szerintem jobb az, majdnem mindenben.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10676) Rusel


Rusel
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy ilyen készüléket és az lenne a kérdésem, hogy tudnátok nekem egy olyan ingyenes jegyzettömb programot ajánlani, amit ki tudok rakni a főképernyőre és látom a jegyzeteket?
Előre is köszi
üdv
rusel

(#10677) Something_ válasza Rusel (#10676) üzenetére


Something_
őstag

Sense 3.0-ban nincsen gyári htc jegyzet widget?

Még ez is egész pofás: ColorNote
Van ilyen is: Note widget

De amúgy ha marketba beírod, hogy "note widget" kiad csomót és tudsz választani.

[ Szerkesztve ]

(#10678) mario28 válasza pap (#10668) üzenetére


mario28
csendes tag

Nem. A cégnek van saját domain neve és ehhez e-mail cimei. Csak azért irtam, hogy nem gmai, freemail, mert arra számitottam hogy valaki azt tanácsolja, hogy állítsam be a spam/levélszemét szűrést ott.

(#10679) pap válasza mario28 (#10678) üzenetére


pap
senior tag

Én is ezt akartam ajánlani első körben :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10680) cotag


cotag
senior tag

papnak..

Megérte lecserélni a mostanira a romot??
Megcsináljam, vagy maradjon még a Senseay XE35 v2.1.0 ?

(#10681) Something_ válasza cotag (#10680) üzenetére


Something_
őstag

Így pár nap után azt mondom, hogy nem éri meg szerintem. Annyira nem vészes, nem rakom vissza a senseay-t, hacsak nem jön valami nagyobb baki.
Ergo szerintem nem éri meg.

(#10682) cotag válasza Something_ (#10681) üzenetére


cotag
senior tag

köszi

(#10683) zsoleer


zsoleer
senior tag

ilyen készüléket szándékozok venni de kéne egy kis pro vs kontra hogy érdemes lenne e vagy inkább áldozzak többet és vegyek egy SGS II ?? :F

(#10684) randras válasza zsoleer (#10683) üzenetére


randras
veterán

Vegyél SGSII-őt. Sok a minőségbeli probléma a Sensation-nel, egyedüli érv mellette az SGSII-vel szemben a Sense felület. Az viszont nem minden...

Olvass vissza a topikban nyugodtan.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10685) zsoleer válasza randras (#10684) üzenetére


zsoleer
senior tag

nem tudod hogy az XE-nél is fennállnak ezek a problémák?

(#10686) randras válasza zsoleer (#10685) üzenetére


randras
veterán

Nem tudom, de legtöbbjüknek egyszerűen fenn kell állnia, mert ugyan az a kasztni. :O

(#10687) pap válasza cotag (#10680) üzenetére


pap
senior tag

Nekem bejött az insercoinos ics.
Megérte lecserélni a senseayt 2.1-et , gyorsabb lett a scrollozás például a menüben.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10688) HIJ válasza randras (#10684) üzenetére


HIJ
őstag

Meg talan a kijelzo is ott van meg. Szvsz ez a ketto mar pont eleg a sensation olalan...

(#10689) randras válasza HIJ (#10688) üzenetére


randras
veterán

A porosodásra gondolsz, a recsegésére, vagy a rossz betekintési szögre? :U

Nem fogom szétoffolni a topikot, ha visszaolvas, és használja a keresőt, megtalálja a választ. ;)

(#10690) pap válasza HIJ (#10688) üzenetére


pap
senior tag

Én nagyon örülök h. nem sgs-t vettem... :P

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10691) HIJ válasza randras (#10689) üzenetére


HIJ
őstag

A betekintési szöget kissé túlértékelik sztem, egy bizonyos szög felett rohadtúl nincs jelentősége. Ezt a szöget teljesíti... Recsegésről nemtudok, a porosodás sajna gyenge pont. Mondjuk én főleg a felbontásra gondoltam, ami sztem mindezeknél is fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#10692) WiZARD válasza randras (#10684) üzenetére


WiZARD
addikt

meg sensation nem olyan ropogós műanyag feeling...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#10693) randras válasza WiZARD (#10692) üzenetére


randras
veterán

Ez tévhit. Nekem konkrétan pont hogy recsegett a Sensation, az SGSII pedig tökéletesen illeszkedik, és habár műanyag, királyul össze van rakva. Pont hogy a Sensation minőségi fémháza ropog, és az SGSII készülékháza hat minőségibbnek.

(#10694) mumk1


mumk1
addikt

Az enyém nem recseg, nem poros. És ja, SGSII-nél meg nem is ismerik a szerviz szót... Ugyan már....

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#10695) Evo50


Evo50
tag

2 Sensation is van a családban,de egyiknél se jelentkezett semmi probléma. Biztos vannak hibás készülékek,de nem jellemző. Persze a fórumban általában azok írnak,akiknek gondjuk van vele,az elégedettek nem szokták naponta beírni,hogy jó kis készülék..

(#10696) pap válasza Evo50 (#10695) üzenetére


pap
senior tag

Jò kèszülèk,nàlam hibàtlan... :D

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10697) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sziasztok. Készülékcsere előtt állok, jelenleg egy szénné buherált SGS-t használok. 3 teló között vacillálok: Sensation XE, SGSII, Arc S.

Igazából a működési sebesség, valamint az összeszerelési minőség a két leglényegesebb dolog, ezekről szeretném megkérdezni a véleményeteket.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10698) pap válasza hülyegyerek (#10697) üzenetére


pap
senior tag

Sensation topikba,mit vársz mit mondjunk? ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#10699) hülyegyerek válasza pap (#10698) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Objektív véleményt :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10700) randras válasza hülyegyerek (#10699) üzenetére


randras
veterán

Visszaolvashatnál párat. Ha jóféle monitorod van, még görgetni sem kell. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.