Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34201) bzoley válasza Lacopapi (#34200) üzenetére


bzoley
veterán

BarnacleWif sem működik. Töltés közben ezúttal viszont piros helyett a zöld led világít.

(#34202) Lacopapi válasza bzoley (#34201) üzenetére


Lacopapi
addikt

A betyárját...ez kellemetlen,pedig igen jó tulajdonságai (is),vannak ...a tökéletes még messze van ezek szerint.
Mondjuk engem a rádió hiánya is zavar kissé.
Zöld? Nekem csak akkor az,ha fel van töltve.

[ Szerkesztve ]

(#34203) szunyi777 válasza Lacopapi (#34202) üzenetére


szunyi777
őstag

Rádiónak ott a Spirit Fm!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34204) bzoley válasza Lacopapi (#34202) üzenetére


bzoley
veterán

Meg egyelőre ne mtudom hol/hogy lehetne bekapcsolni a menügombokat, ha egyáltalán lehet. Plusz navbar-t ki lehet rakni, de az elég bután néz ki, ha mindig látszik. Így viszont egyelőre nem tudok egyes appok beállításaihoz hozzáférni.

(#34205) szunyi777 válasza bzoley (#34204) üzenetére


szunyi777
őstag

Beállitások/Navigáció/Hardver gombok/Megjeleniti a 3-pontot a menü..... ha erre gondolsz

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34206) Lacopapi válasza bzoley (#34204) üzenetére


Lacopapi
addikt

Beállítsok-navigation-hardware keys....itt beállíthatod a gombokat ahogyan akarod :)

..na lemaradtam :D

[ Szerkesztve ]

(#34207) Pacal22


Pacal22
csendes tag

A héten elejtettem a HOX-omat és azóta valami nem működik, főként a gyors mozdulatokra nem reagál az értesítő sáv is állandóan vissza csukódik, a widgeteket nem lehet mozgatni az oldalak között. Felhívtam a központot ott azt mondták hogy vigyembe xy helyre aztán küldik Csehországba. Szerintetek mit tegyek?

(#34208) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Írjákl xda-n, hogy valószínűleg lesz full s-off hox és hox+-ra :) dolgoznak rajta... :D

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34209) bzoley válasza szunyi777 (#34205) üzenetére


bzoley
veterán

Igen, közben meglett, de nem mindenhol működik, és nem úgy, ahogy gondoltam, pl. gyári rom. A PIE-ben is csak itt-ott látható.

(#34210) szunyi777 válasza Ginkologic (#34208) üzenetére


szunyi777
őstag

Olvastam! :K One X master posztolta asszem...

bzoley Nem érdemes a gyárihoz hasonlitgatni... Ez külön világ
Én egyik telómon sem használtam gyári romot.
Cm, AOKP, PACman, Slim, A közel tiszta androidot szeretem..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34211) rob01


rob01
tag

A HTC one x berekható, kompatibilis a one x + (plus) 2100 mAh akkumulátorja?

(#34212) Heroldg18 válasza Ginkologic (#34208) üzenetére


Heroldg18
tag

Így kezdőként megkérdezhetem mi az az s-off ?

(#34213) bzoley válasza szunyi777 (#34210) üzenetére


bzoley
veterán

Nem is a hasonlítgatásról van szó. A gyári megoldás működött, még ha nem is volt a legesztétikusabb. Egyelőre nem sikerült menügombot varázsolni mindenhova, ahol szükség lenne rá.

És akkor még root sincs, és nem is akar összejönni. CWM-ben futtattam, Play-ről letöltöttem a SuperSu-t, de az is panaszkodik "nincs SU bináris telepítve".

Egyelőre elég sok a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#34214) milapsy válasza Ginkologic (#34208) üzenetére


milapsy
aktív tag

nahh vegre egy igazan joo hir! :R

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34215) Weeman1 válasza Heroldg18 (#34212) üzenetére


Weeman1
veterán

Az 1. hsz-ben megtalálod. :)

Xiaomi 11T Pro

(#34216) bzoley válasza bzoley (#34213) üzenetére


bzoley
veterán

Menüt viszont tudtam barkácsolni az appváltó gomb hosszú nyomására.

(#34217) Ginkologic válasza Heroldg18 (#34212) üzenetére


Ginkologic
senior tag

klikk :)

annyival jobb mint a htc dev unlock bl, hogy itt nem kell a kernelt külön fastboot-ban felflashelni, hanem recoveryből felmegy az is, illetve lehet backup-ot és visszaállítást is csinálni a kernelről

nyami :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34218) szunyi777 válasza bzoley (#34213) üzenetére


szunyi777
őstag

Nincs root? Az érdekes, alapból rootolt. A fejlesztői lehetosegegnel nézdmeg, ott is lehet állítani! A menüt is megtalalod a hardver gomboknal, hosszú nyomás és sima, mind a 3 gombot lehet konfiguralni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34219) Heroldg18 válasza Ginkologic (#34217) üzenetére


Heroldg18
tag

centaurium;Weeman1

Köszi! most már akkor értem

(#34220) bzoley válasza szunyi777 (#34218) üzenetére


bzoley
veterán

Kössz, jól el van dugva. Ezek szerint alaposan át kell nyálazni mindent, mi van még eldugva. Root ki volt kapcsolva, már megy az adaway.

(#34221) Ginkologic válasza Heroldg18 (#34219) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Illetve azoknak, akiknek még garis a telójuk, nem kell lemondani a nyitással a gariról, mert vissza lehet állítani úgy, hogy ne maradjon nyoma :) Ha jól tudom ennél a telónál is így van.

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34222) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Kiadta a htc a hox kernel forráskódját :) Gondolom ezzel most lehetőség nyilt finomabb kernelt csinálni vele :D

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34223) szunyi777 válasza Ginkologic (#34222) üzenetére


szunyi777
őstag

Akkor lesz mókolás! Kernel, kernel hátán. Karácsonyi ajándék biztos.

Bzoley, igen vannak benne trükkös, és érdekes dolgok..
Általában reboot után szokott sok minden élesedni, és tud meglepetést okozni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34224) Ginkologic válasza szunyi777 (#34223) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Már ráfér az újítás a régire :K

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34225) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Xmister nincs fent köztünk a fórumon? :D

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34226) szunyi777 válasza Ginkologic (#34225) üzenetére


szunyi777
őstag

Lehet itt figyel csendesen...
A 4.2.2 kernel forrást fel tudják használni a 4.3.1 hez? Gondolom igen, azért várták már annyira.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34227) Ginkologic válasza szunyi777 (#34226) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Gondolom én is.
Illetve lehetőség nyilt még a cm11-re is és gondolom, hogy fel is tudják majd frissíteni 3.4-es verzióra :)

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34228) szunyi777 válasza Ginkologic (#34227) üzenetére


szunyi777
őstag

Akár melyik rom szálat nézem xda, mind a forrasokrol beszél! :-)
Az AICP rom fejlesztés, meg abbamaradt, most jelentették be. Pedig az is jó kis rom nak ígérkezett.

55% az akksim, és 2 óra eddig a kijelző időm, ilyen sose volt még! Folyamatos Wifi, böngésző, stb..
A cm10.2 megette 2.5 óra alatt az egészet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34229) Ginkologic válasza szunyi777 (#34228) üzenetére


Ginkologic
senior tag

2 napja visszatettem a cm10.1-et, akkuidőben sokkal jobb, a cm10.2-ben amúgysincs érdembeli változás számomra

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#34230) rob01


rob01
tag

A HOX-ba berakható a HTC One X+ 2100 mAh akkumulátorja?

(#34231) milapsy válasza rob01 (#34230) üzenetére


milapsy
aktív tag

en ugy tudom, hogy igen bele megy, de nem vagyok benne biztos

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#34232) rob01 válasza milapsy (#34231) üzenetére


rob01
tag

Köszi a választ! Jó lenne ha valaki jelezne, aki biztosra tudja, hogy a One X+ aksija jó e a HOX-ba.

(#34233) bzoley


bzoley
veterán

Tegnap még mérgelődtem, hogy miért nem hagytam fenn a gyári romot, reggel meg még olvasgattam, hogy lehet visszatenni. Mostanra viszont nagyjából összebarátkoztam a Slim Bean-nel. Nagyjából sikerült mindent behangolni, mondjuk azt nem tudom, lesz-e később gondom a dpi állítgatásból, minden esetre, most nagyjából minden úgy működik, ahogy szeretném, plusz van néhány extra.
Leszámítva persze a wifi tethert, és ahogy nézem, a HDR-t hírből sem ismeri a kamera, csak oda van írva.
Összességében viszont nem rossz a rendszer, csak sokat kell vele szöszölni, hogy minden a helyén legyen.

(#34234) szunyi777 válasza bzoley (#34233) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem tapasztalsz nagyon enyhe vibralast a kijelző nel? Vagy a készülékem rosszalkodik.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34235) bzoley válasza szunyi777 (#34234) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, egyelőre semmi ilyesmi.

(#34236) rob01


rob01
tag

Rendeltem az ebay-ról egy kijelzőt, de sajnos nagyon gyenge a fénye és egy kicsit villog is.
Elvileg jónak kellene lenni, mert a kábele zöld-sárga, és ami összetört annak is ilyen színű kábele volt.
Elképzelhető, hogy a kijelző rossz, vagy az alaplap is tönkrement?

(#34237) szunyi777 válasza rob01 (#34236) üzenetére


szunyi777
őstag

Én is onnan rendeltem kb 2 hónapja, Lekopogjam hibátlan, a fenyero 20-30%használom mert így is erős.
Most volt egy kis villogas, de beállítás probléma volt. :-) erős re tettem a fenyerzekelot, és a legkisebb változás ra is reagalt.
10000 Ft ot, simán megert.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#34238) rob01 válasza szunyi777 (#34237) üzenetére


rob01
tag

Az enyém sajnos nagyon halvány, és minél tovább be van kapcsolva annál gyengébb, alig lehet látni :-(
Akkor lehet, hogy rossz az alaplapom is?
Valakinek van ötlete?

(#34239) Weeman1 válasza rob01 (#34238) üzenetére


Weeman1
veterán

Esetleg próbáld ki egy másik kijelzővel,
persze ha van rá lehetőséged.

Xiaomi 11T Pro

(#34240) HUTCHDB válasza Weeman1 (#34190) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi... orulok en is, hogy ujabb regi ismeros is ilyen telefont hasznal! ;)

egyelore semmi hirt nem talalok az uj, kernel forraskodot felhaszni kivano romokrol...
pedig jo lenne egy picit gyorsabb, extrakat tartalmazo rendszer, vagy egy jo kernel!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34241) rob01 válasza Weeman1 (#34239) üzenetére


rob01
tag

Sajnos nincs másik kijelző amivel kitudnám próbálni.
Csak így nem merek másikat rendelni, mert ha rossz a csatlakozó vagy az alaplap akkor teljesen felesleges...

(#34242) lupakgabor


lupakgabor
csendes tag

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy telenor előfizum, amiben van 200 mb mobilnet.Akárhol netezek Bp vagy vidék mindig csak E betű jelelnik meg, ami az Edge-t jelenti szerintem.Na most azért nem akpcsolódik a 3gre mert szar az előfizum, vagy csak nincs valami beállítva, vagy attól h E betűt ír az 3g is?
Előre is köszönöm a válaszokat

(#34243) Heroldg18 válasza lupakgabor (#34242) üzenetére


Heroldg18
tag

Hát nekem Győr és környékén szinte mindenhol H betűt ír. Szerintem próbáld meg azt hogy a telenor oldaláról lekéred a beállításokat. Vagy nézd meg a telefonodon az APN-eket
kép01
kép02

(#34244) Lacopapi válasza lupakgabor (#34242) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az E az nem 3G,ez bizonyos,de a telefonod a 2G/3G -re van állítva? Mert ugye három lehetőség van a beállításokban...ha csak 2G -re van állítva,akkor esze ágában sincs másképpen kapcsolódni.

(#34245) func93


func93
senior tag

nekem sajnos megy vissza a viperX-sense 5 rendszer, mert akárhogy isteni ez a slimbean nekem nagyon lezabálja az akksit.. :(

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#34246) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Na véééégre megjött a telefon. 2 nap alatt Budapestre ért, ott meg ültek rajta 1 hétig. Eddig nagyon jónak tűnik. 4.1 a legfrissebb gyári rom rá?

(#34247) Lacopapi válasza func93 (#34245) üzenetére


Lacopapi
addikt

Smartmax eps -el használtad?

(#34248) lupakgabor válasza Lacopapi (#34244) üzenetére


lupakgabor
csendes tag

hol lehet ezt beállítani ? Lehet h ez lesz a gond :S

(#34249) func93 válasza Lacopapi (#34247) üzenetére


func93
senior tag

nem igazán tudom mi volna ez. :U

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#34250) -FreaK- válasza szunyi777 (#34210) üzenetére


-FreaK-
veterán

Állj állj.. senki nem mondta, hogy lesz s-off, legalábbis én ilyet nem olvastam..
Ha erre gondoltok: 4.2.2 kernel source

"na the kernel devs will be working on kernel and other devs trying then to get s-off...hope Xmister will be back or also Neo"

Néhány fejlesztő a kernelen fog dolgozni, míg mások az s-off-on, remélem Xmister és vagy Neo is visszatér.

Vagyis szerinte fognak dolgozni a kernelen a fejlesztők, míg mások meg az s-off-on.
El kell keserítsem, nem nagyon fognak már dolgozni a kernelen, talán 1-2 ember még próbálkozik majd vele, de komoly munka már nem lesz, nem hogy s-off.. álmodik a nyomor. Sajnos.. bele kell törődni, a HTC One X XDA támogatása már leáldozóban, pályája vége felé közeledik. Ez szomorú, de sajnos ez van.

Kb. az összes komoly fejlesztő lelépett már. Azt írta, majd ő megpróbál egy kernelt csinálni az új forrásból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.