Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#984) sio01


sio01
újonc

sziasztok,

én még péntek hajnalban (de jó hogy felsírt a gyerek és munka is volt) találtam rá Edigital-ra, tegnap érkezett meg a kék színű eszköz.
még csak negyedig laktam be, sim nélkül, beállításokat nézegetem, egy root-olt, cyanogen mod-os nexus one-t vált. (kell itt-ott mentegetnem, maholnap este végére jutok)
egy barátom One Plus 3-t használ egy hete, értekezünk/csevegünk a hétvégén a kölcsönös tapasztalatokról.

ami pozitív: szép kép, napfényben is középfényerőn látható (15 órakor tesztelve) kijelző.
infra egyszerűen használható, légkondis eszköz adatbázisban volt, 4 méterről többszöri próbálkozásra viszi, 2méteren belülről bármikor. T-home beltérit tanítgatni kellett, hang és csatorna csökkentés többszörre sikerült csak, ezt 4 méterről is kapásból kezeli.
bekapcsológomb, ujjlenyomat gomb igazából okosgomb. (egyszeri, dupla, hosszannyomásra alkalmazás társítása)
a telefon telepítési-alkalmazási magyarázata érthető, sokszor grafikus is.
a "gombok" feletti húzással egykezes méretűre vált a kijelző, én egykezesen nem érem el a felső sort.

ami hiányzik:
a hátlap tudtam hogy megalkuvás lesz, a rendelt tok speedshopnál időközben 2 héten belülre változott.
ujjlenyomatot gyűjti, egyre ügyesebben/bátrabban fogom meg, de tuti hogy egyszer ki fog csúszni a kezemből..
cyanogen után a megjelenítési lehetőségek szűkösebbek (led beállításai, "gombok" sorrendje, száma)

Aksi idejéről "üresen", sim nélkül, de hátha hasznos:
megnéztem mikor kapcsoltam be (automatikusan a hálózat idejét mutatná, de ugye nincs sim benne), 26 óra elteltével állandó wifivel 53%-ról 26%-ra vitt le, sztem 3 óránál valamivel kevesebb képernyőidőt csináltam vele. Utolsó két órának 30%on futottam neki, de rákapcsoltam a BT-t is.

GPS jelét/bekapcsolását nem látom, néhány alkalmazás kérte és állandóra engedélyeztem neki a hozzáférést, de kilőttem ezeket az appokat a próbálgatás után.

Az értesítési panelnél (a tetejénél) lehúzva parancsikonok között is állítható a fényerő, minimumra állítva ott vészesen kevés látszik így a gyári megjelenítést használva, de visszaugorva főmenübe/telefonba bőven jó a minimumérték is a szobában.

végül az "üres" állapotú készülék:

Belső tárhely: Összes: 24,08 GB, szabad 22,29 GB

Memória: 4 GB-ból 2,55 illetve 2,66 GB szabad értékeket látok (újraindítás után)
átlagban megnézhető az elmúlt 3,6,12 óra és 1 nap statisztikai adata, nekem így szinte üres állapotban 40% a használt azt mutatja.

maholnap kezdem belakni, ha kérdés van igyekszem segíteni, bocsi, játékokat nem próbálgatok. lassan töltőre teszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.